Home Groundhopperskie zdobycze
Groundhopperskie zdobycze
Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2017 roku PDF Drukuj Email
czwartek, 27 kwietnia 2017 16:47

1.    Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 1:3, 03.03.2017, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Zagłębie Lubin, widzów: 10892, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 164 km (380)
2.    Odra Opole – Olimpia Elbląg 2:1, 04.03.2017, II liga (level 3.), stadion: Odra Opole, widzów: 1781, doping: obustronny, bilety: 15 zł, odległość od domu: 55 km (381)
3.    MKS Kluczbork – Stal Mielec 0:1, 04.03.2017, I liga (level 2.), stadion: MKS Kluczbork, widzów: 842, doping: MKS Kluczbork, bilety: tak, odległość od domu: 99 km (382)
4.    Warta Poznań – Odra Opole 1:3, 11.03.2017, II liga (level 3.), stadion: Warta Poznań, widzów: 650, doping: Odra Opole, bilety: tak, odległość od domu: 266 km, stadion nr 228 (383)
5.    Odra Opole – GKS Bełchatów 3:1, 18.03.2017, II liga (level 3.), stadion: Odra Opole, widzów: 880, doping: obustronny, bilety: 15 zł, odległość od domu: 55 km (384)

 
Mecze zaliczone jesienią 2016 roku PDF Drukuj Email
piątek, 02 września 2016 21:58

1.    Zagłębie Lubin – Slavia Sofia 3:0, 07.07.2016, ELE, stadion: Zagłębie Lubin, widzów: 5817, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 164 km (347)
2.    Piast Gliwice – IFK Goeteborg 0:3, 14.07.2016, ELE, stadion: Piast Gliwice, widzów: 5629, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 125 km (348)
3.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 0:0, 15.07.2016, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Śląsk Wrocław, widzów: 12402, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 92 km (349)
4.    Odra Opole – Polonia Warszawa 2:2, 06.08.2016, II liga (level 3.), stadion: Odra Opole, widzów: 1550, doping: obustronny, bilety: tak, odległość od domu: 55 km (350)
5.    Polonia Nysa – Start Namysłów 1:1, 09.08.2016, IV liga opolska (level 5.), stadion: Polonia Nysa, widzów: 300, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 4 km (351)

 
Mecze zaliczone wiosną 2016 roku PDF Drukuj Email
środa, 01 czerwca 2016 16:22

Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2016 roku
1.    Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 1:2, 21.02.2016, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Zagłębie Lubin, widzów: 8858, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 164 km (325)
2.    Ruch Chorzów – Cracovia Kraków 2:3, 02.03.2016, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Ruch Chorzów, widzów: 6701, doping: obustronny, bilety: 30 zł, odległość od domu: 149 km (326)
3.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 0:2, 02.03.2016, Ekstraklasa (level 1.), stadion: Górnik Zabrze, widzów: 12453, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 137 km (327), stadion nr 197
4.    RZS Jarnołtów – LZS Morów-Koperniki 1:7, 20.03.2016, opolska klasa B (level 8.), boisko: Jarnołtów, widzów: 30, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 20 km (328), stadion nr 198
5.    Foto-Higiena Gać – Piast Żmigród 0:0, 26.03.2016, III liga dolnośląsko-lubuska (level 4.), stadion: Gać, widzów: 210, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 54 km (329), stadion nr 199

 
Mecze siatkarskie zaliczone w 2015 roku PDF Drukuj Email
środa, 13 stycznia 2016 17:22

Mecze siatkarskie zaliczone w 2015 roku
1.    Jastrzębski Węgiel – Skra Bełchatów 3:2, 24.01.2015, Młoda Liga, stara hala w Jastrzębiu,  doping: brak, odległość od domu: 125 km
2.    Stal Nysa – Camper Wyszków 3:0, 07.02.2015, I liga (level 2.), hala Stali, doping: Stal, odległość od domu: 4 km
3.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trentino 2:3, 24.03.2015, Puchar CEV, doping: ZAKSA, odległość od domu: 82 km
4.    Stal Nysa – SMS PZPS Spała 3:0, 29.03.2015, I liga (level 2.), hala Stali, doping: Stal, odległość od domu: 4 km
5.    Stal Nysa – Juvenia Głuchołazy 3:0, 05.09.2015, Turniej o Puchar Marszałka Opolszczyzny, hala w Kluczborku, doping: brak, odległość od domu: 97 km
6.    AZS PO Opole – Juvenia Głuchołazy 3:1, 05.09.2015, Turniej o Puchar Marszałka Opolszczyzny, hala w Kluczborku, doping: brak, odległość od domu: 97 km
7.    Mickiewicz Kluczbork – Stal Nysa 1:3, 05.09.2015, Turniej o Puchar Marszałka Opolszczyzny, hala w Kluczborku, doping: brak, odległość od domu: 97 km
8.    Stal Nysa – Victoria Wałbrzych 3:2, 19.09.2015, Memoriał im. Kiczyńskiego, hala w Nysie, doping: Stal, odległość od domu: 4 km

 
Mecze zaliczone jesienią 2015 roku PDF Drukuj Email
wtorek, 11 sierpnia 2015 23:11

Mecze piłkarskie zaliczone jesienią 2015 roku
1.    Polska – Dania 3:0, 04.07.2015, mecz piłkarzy bez kontraktów, stadion: KS Gosław Jedłownik w Wodzisławiu, widzów: 50, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 111 km (300)
2.    Zbrojovka Brno – Banik Ostrawa 2:1, 25.07.2015, Synot Liga (Czechy 1. Level), stadion: Zbrojovka, widzów: 5326, doping: obustronny, bilety: 130 koron (ok. 20 zł), odległość od domu: 207 km (301)
3.    FK Sumperk – SFC Opava 0:3, 26.07.2015, Puchar Czech, stadion: FK Sumperk, widzów: 750, doping: Opava, bilety: 30 koron (około 4,50 zł), odległość od domu: 86 km (302)
4.    Szambothelyi Haladas – MTK Budapeszt 2:2, 01.08.2015, liga węgierska (level 1.), stadion: Szambothely, widzów: 3130, doping: obustronny, bilety: 300 forint (ok. 42 zł), odległość od domu: 470 km (303)
5.    SC Wiener Neustadt – SV Kapfenberg 0:2, 07.08.2015, 1. liga austriacka (level 2.), stadion: BSFC Wiener Neustadt, widzów: 750, doping: obustronny, bilety: 15 euro (około 43 zł), odległość od domu: 393 km (304)
6.    Admira Wacker – FC Red Bull Salzburg 2:2, 08.08.2015, austriacka Bundesliga (level 1.), stadion: Admira Wacker, widzów: 2900, doping: obustronny, bilety: 22 euro (około 95 zł), odległość od domu: 345 km (305)
7.    Górnik Konin – Rawia Rawicz 1:0, 15.08.2015, IV liga grupa: Wielkopolska – południe (5. level), stadion: im. Mariana Paska w Koninie, widzów: 280, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 268 km (306)

 
Mecze zaliczone wiosną 2015 roku PDF Drukuj Email
piątek, 20 marca 2015 20:50

Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2015 roku
1.    Hertha Berlin – FC Augsburg 1:0, 28.02.2015, Bundesliga (rzeczywista 1. niemiecka), stadion: Olimpijski w Berlinie, widzów: 36015, doping: obustronny, bilety: 23 euro (ok. 100 zł), odległość od domu: 420 km (286)
2.    Piast Gliwice – Górnik Zabrze 2:2, 07.03.2015, Ekstraklasa (rzeczywista 1.), stadion: Piast, widzów: 8102, doping: obustronny, bilety: 10 zł, odległość od domu: 124 km (287)
3.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław 2:2, 15.03.2015, Ekstraklasa (rzeczywista 1.), stadion: Korona, widzów: 7918, doping: obustronny, bilety: 28 zł, odległość od domu: 302 km (288)
4.    Orzeł Źlinice – Pogoń Prudnik 1:2, 21.03.2015, IV liga opolska (rzeczywista 5.), stadion: Orzeł Źlinice, widzów: 120, doping: brak, bilety: 5 zł, odległość od domu: 63 km (289)
5.    Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 1:0, 28.03.2015, III liga opolsko-śląska (rzeczywista 4.), stadion: Odra Opole, widzów: 600, doping: Odra, bilety: 10 zł, odległość od domu: 52 km (290)
6.    GKS Głuchołazy – GKS Piomar Przywory 1:2, 04.04.2015, opolska klasa okręgowa grupa II (rzeczywista 6.), stadion: GKS Głuchołazy, widzów: 100, doping: brak, bilety: 5 zł, odległość od domu: 28 km (291)
7.    Odra Opole – Swornica Czarnowąsy 4:1, 10.04.2015, III liga opolsko-śląska (rzeczywista 4.), stadion: Odra Opole, widzów: 1300, doping: Odra, bilety: 10 zł, odległość od domu: 52 km (292)
8.    Loko Vltavin II – Chabry 1:5, 11.04.2015, liga 6. Level w Czechach, stadion: boczne boisko Loko Vltavin, widzów: 80, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 251 km (293)
9.    Sparta Praga – Slavia Praga 2:1, 11.04.2015, Synot Liga (czeski 1. level), stadion: Generali Arena, widzów: 18665, doping: obustronny, bilety: były, odległość od domu: 254 km (294)

 
Mecze zaliczone jesienią 2014 roku PDF Drukuj Email
wtorek, 29 lipca 2014 23:28

Mecze piłkarskie zaliczone jesienią 2014 roku
1.    RNK Split – Hapoel Beer Sheva 2:1, 17.07.2014, ELE, stadion: RNK Split, widzów: 2000, doping: obustronny, bilety: 40 kun (24 zł), odległość od domu 1101 km (249)
2.    Hajduk Split – Istra 1961 Pula 1:1, 20.07.2014, 1 liga chorwacka (I level), stadion: Hajduk Split, widzów: 12 000, doping: obustronny, bilety: 40 kun (24 zł), odległość od domu: 1102 km (250)
3.    Hajduk Split – Dundalk FC 1:2, 24.07.2014, ELE, stadion: Hajduk Split, widzów: 13890, doping: obustronny, bilety: 40 kun (24 zł), odległość od domu: 1102 km (251)
4.    Ruch Chorzów – Esbjerg 0:0, 31.07.2014, ELE, stadion: Piast Gliwice, widzów: 4000, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 123 km (252)
5.    Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 2:1, 02.08.2014, III liga opolsko-śląska (IV level), stadion: Odra Opole, widzów: 750, doping: Odra, bilety: 10 zł, odległość od domu: 52 km (253)
6.    Śląsk Wrocław – Borussia Dortmund 0:3, 06.08.2014; towarzyski, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 34200, doping: obustronny; bilety: 39 zł, odległość od domu: 92 km (254)
7.    Lechia Dzierżoniów – Bielawianka Bielawa 3:1, 09.08.2014, III liga dolnośląsko-lubuska (IV level), stadion: Lechia Dzierżoniów, widzów: 400, doping: obustronny, bilety: 8 zł, odległość od domu: 73 km (255)
8.     Slovan Liberec – Dukla Praga 0:0, 15.08.2014, I liga czeska (I level), stadion: Slovan Liberec, widzów: 3490, doping: obustronny, bilety: 100 koron (15 zł), odległość od domu: 283 km (256)
9.    FSV Oderwitz 02 – SV Neueibau 10:1, 16.08.2014, niemiecka Kreisoberliga Saksonii (VIII level), stadion: Oderwitz, widzów: 90, doping: brak, bilety: 4 euro (12 zł), odległość od domu: 291 km (257)
10.    Spartak Chrastava – Jiskra Mseno 2:1, 16.08.2014, Krajski Prebor (czeska V liga), stadion: Spartak Chrastava, widzów: 150, doping: brak, bilety: chyba brak, odległość od domu: 285 km (258)
11.    Budissa Bautzen – Union Berlin II 0:2, 17.08.2014, niemiecka Regionalliga Nordost (IV level), stadion: Budissa Bautzen, widzów: 1400, doping: Budissa, bilety: 8 euro (32 zł), odległość od domu: 277 km (259)
12.    FK Varnsdorf – FK Pardubice 0:0, 17.08.2014, II liga czeska (II level), stadion: FK Varndorf, widzów: 920, doping: FK Varnsdorf, bilety: tak, odległość od domu: 296 km (260)

 
Mecze zaliczone wiosną 2014 PDF Drukuj Email
sobota, 01 marca 2014 21:14

Mecze piłkarskie zaliczone wiosną 2014

1.    Energie Cottbus – Erzgebirge Aue 2:3, 21.02.2014, niemiecka 2. Bundesliga (rzeczywista II) , stadion: Energie Cottbus, widzów: 9485, doping: obustronny, bilety: 15 euro (ok. 63 zł), odległość od domu: 290 km (224)
2.    Chemnitzer FC – SV Darmstadt 98 1:1, 22.02.2014, niemiecka III liga (rzeczywista III), stadion: Chemnitzer FC, widzów: 4215, doping: obustronny, bilety: 10 euro (ok. 42 zł), odległość od domu: 403 km (225)
3.    Dynamo Drezno – FC Sankt Pauli 1:2, 23.02.2014, niemiecka 2. Bundesliga (rzeczywista II), stadion: Dynamo Drezno, widzów: 29622, doping: obustronny, bilety: 19 euro (80 zł), odległość od domu: 339 km (226)
4.    Czarni Otmuchów – Odra Opole 1:2, 26.02.2014, sparing, stadion: Czarni Otmuchów, widzów: 80, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 14 km (227)
5.    Odra Opole – Bytovia Bytów 1:1, 08.03.2014, II liga zachodnia (rzeczywista III), stadion: Pdra Opole; widzów: 1200, doping: Odra, bilety: 12 zł, odległość od domu: 53 km (228)
6.    Polonia Nysa – Odra Wodzisław 2:0, 15.03.2014, regionalny PP, stadion: Polonia Nysa; widzów: 220, doping: Odra, bilety: brak, odległość od domu: 3 km (229)
7.    Czarni Korfantów – LZS Ścinawa Nyska 0:1, 22.03.2014, opolska klasa A (rzeczywista VII), stadion: Czarni Korfantów; widzów: 120, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 24 km (230)
8.    Sigma Ołomuniec – Viktoria Pilzno 1:2, 23.03.2014, I liga czeska (rzeczywista I), stadion: Sigma Ołomuniec; widzów: 5855, doping: obustronny, bilety: 90 koron (ok. 14,50 zł), odległość od domu: 120 km (231)

 
Mecze siatkarskie zaliczone w 2014 roku PDF Drukuj Email
wtorek, 25 lutego 2014 00:52

 

Mecze siatkarskie zaliczone w 2014 roku
1.    Cypr – Bułgaria 0:3, 03.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: brak, odległość od domu: 89 km
2.    Czechy – Holandia 0:3, 03.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: Czechy, odległość od domu: 89 km
3.    Bułgaria – Holandia 3:0, 04.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: brak, odległość od domu: 89 km
4.    Czechy – Cypr 3:0, 04.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: Czechy, odległość od domu: 89 km
5.    Holandia – Cypr 3:0, 05.01.2014, EMŚ, Hala w Opawie (Czechy), doping: brak, odległość od domu: 89 km
6.    Czechy – Bułgaria 3:2, 05.01.2014, EMŚ w Opawie (Czechy), doping: brak, odległość od domu: 89
7.    Stal Nysa – Avia Świdnik 3:0, 15.01.2014, I liga (rzeczywista II), Hala Stali, doping: Stal Nysa, odległość od domu: 4 km
8.    Mechanik Nysa – AZS UO Opole 0:3, III liga (rzeczywista IV), 25.01.2014, Hala Mechanika, doping: brak, odległość od domu: 3 km
9.    Stal Nysa – TKS Tychy 3:1, I liga (rzeczywista II), 25.01.2014, Hala Stali, doping: obustronny, odległość od domu: 4 km
10.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 3:0, PlusLiga (rzeczywista I), 29.01.2014, doping: ZAKSA, odległość od domu: 82 km

 
Mecze zaliczone jesienią 2013 PDF Drukuj Email
środa, 03 lipca 2013 22:28

1.    LZS Kałków – LZS Racławiczki 0:0, 02.07.2013, klasa A grupa: Opole VI (rzeczywista VII), stadion: LZS Kałków, widzów: 180, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 20 km (175)
2.    LZS Starowice – GKS Grodków 2:1, 03.07.2013, liga okręgowa grupa: opolska II (rzeczywista VI), stadion: GKS Grodków, widzów: 200, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 25 km (176)
3.    GKS Katowice – Wisła Kraków 1:1, 06.07.2013, sparing, stadion: GKS Katowice, widzów: 400, doping: GKS, bilety: brak, odległość od domu: 151 km (177)
4.    GKS Katowice – Chrobry Głogów 1:2, 10.07.2013, sparing, stadion: OSiR Dzierżonów, widzów: 50, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 78 km (178)
5.    GKS Katowice – Górnik Wałbrzych 1:1, 10.07.2013, sparing, stadion: OSiR Dzierżonów, widzów: 50, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 78 km (178)
6.    Odra Opole – Energetyk ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2), 13.07.2013, PP, stadion: Odra Opole, widzów: 950, doping: obustronny, bilety: 12 zł, odległość od domu: 53 km (179)
7.    FK Jesenik – FK Sumperk 1:3, 14.07.2013, Puchar Czech, stadion: FK Jesenik, widzów: 210, doping: brak, bilety: 30 koron (5 zł), odległość od domu: 39 km (180)
8.    Odra Opole – Miedź Legnica 0:4, 23.07.2013, PP, stadion: Odra Opole, widzów: 2500, doping: obustronny, bilety: 15 zł, odległość od domu: 53 km (181)
9.    Piast Gliwice – Qarabag Agdam 2:2 pd, 25.07.2013, ELE, stadion: Piast Gliwice, widzów: 5744, doping: obustronny, bilety: 30 zł, odległość od domu: 123 km (182)
10.    Dukla Praga – Sigma Ołomuniec 4:0, 27.07.2013, Gambrinus Liga - I liga czeska (rzeczywista I), stadion: Dukla Praga, widzów: 1923, doping: obustronny, bilety: 130 koron (22 zł), odległość od domu: 254 km (183)

 
Mecze zaliczone wiosną 2013 PDF Drukuj Email
środa, 06 lutego 2013 10:37

1.    Skra Częstochowa – Ruch Zdzieszowice 2:1, 02.02.2013, sparing, stadion: Skra Częstochowa, widzów: 90; doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 145 km (143)
2.    Raków Częstochowa – Pilica Koniecpol 3:0, 02.02.2013, sparing, stadion: Raków Częstochowa, widzów: 60, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 151 km (144)
3.    Chemik Kędzierzyn-Koźle – Odra Opole 0:3, 09.03.2013, regionalny PP, stadion: Chemika (Kuźniczka), widzów: 199 + 500 pod stadionem, doping: brak, pod stadionem obustronny, bilety: 10 zł, odległość od domu: 78 km (145)
4.    Odra Opole – Górnik Wesoła 1:1, 23.03.2013, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odry, widzów: 400, doping: Odra, bilety: 10 zł, odległość od domu: 53 km (146)
5.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 2:1, 10.04.2013, ½ PP, stadion: Śląsk, widzów: 20981, doping: wspólny, bilety: 18 zł, odległość od domu: 92 km (147)
6.    Nysa Kłodzko – Piast Nowa Ruda 2:0, 14.04.2013, IV liga dolnośląska (rzeczywista V), stadion: Nysa Kłodzko, widzów: 550, doping: Piast, bilety: 5 zł, odległość od domu: 57 km (148)
7.    Piast Gliwice – Lech Poznań 0:3; 15.04.2013, Ekstraklasa (rzeczywista I), stadion: Piast Gliwice, widzów: 8192, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 123 km (149)
8.    Sokół Zabrzeg – Beskid Godziszka 0:3; 27.04.2013, Klasa A grupa: Bielsko-Biała (rzeczywista VII), stadion: Sokół Zabrzeg, widzów: 75; doping: brak, bilety: 5 zł, odległość od domu: 191 km (150)
9.    Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 4:0; 28.04.2013, Ekstraklasa (rzeczywista I), stadion: Zagłębie Lubin, widzów: 12369, doping: obustronny, bilety: 20 zł, odległość od domu: 162 km (151)
10.    Sokół Niemodlin – Plon Skoroszyce 2:0; 01.05.2013, Klasa A grupa: Opole II (rzeczywista VII), stadion: Sokół Niemodlin, widzów: 200, doping: brak, bilety: 3 zł, odległość od domu: 29 km (152)
11.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 0:2, 02.05.2003, Finał PP, stadion: Śląska Wrocław, widzów: 35 000, doping: obustronny, bilety: 30 zł, odległość do domu: 92 km (153)
12.    Slavia Orlova – Trinec 1:2, 04.05.2013, III liga czeska, stadion: Slavia Orlova, widzów: 100, doping: Trinec, bilety: 30 koron (5 zł), odległość od domu: 128 km (154)
13.    Pniówek Pawłowice – Szczakowianka Jaworzno 1:2, 04.05.2013, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Pniówek, widzów: 120, doping: Szczakowianka, bilety: chyba były, odległość od domu: 178 km (155)
14.    Odra Wodzisław – Odra Opole 0:2, 04.05.2013, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odra Wodzisław, widzów: 800, doping: obustronny, bilety: były; odległość od domu: 125 km (156)
15.    LZS Racławiczki – LZS Niwnica-Konradowa 1:2, 05.05.2013, klasa A grupa: Opole VI (rzeczywista VII), stadion: LZS Racławiczki, widzów: 410, doping: LZS Racławiczki, bilety: brak, odległość od domu: 45 km (157)

 
Mecze siatkarskie zaliczone w 2013 roku PDF Drukuj Email
sobota, 19 stycznia 2013 23:48

Mecze siatkarskie zaliczone w 2013 roku
1.    Stal Nysa – AZS Poznań 3:1, 05.01.2013, I liga (rzeczywista II), hala Stali Nysa, doping: Stal, odległość od domu: 4 km
2.    Juvenia Głuchołazy – KS Milicz 0:3, 19.01.2013, II liga (rzeczywista III), hala Juvenii Głuchołazy, doping: Juvenia, odległość od domu: 22 km
3.    Stal Nysa – Pekpol Ostrołęka 3:2, 26.01.2013, I liga (rzeczywista II), hala Stali, doping: Stal, odległość od domu 4 km
4.    AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3, 02.02.2013, PlusLiga (rzeczywista I), hala Częstochowa, doping: obustronny, odległość od domu: 153 km
5.    Energetyk Jaworzno – Stal Nysa 3:1, 03.02.2013, I liga (rzeczywista II), hala w Jaworznie, doping: obustronny, odległość od domu: 175 km
6.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Effector Kielce 2:3, 08.02.2013, PlusLiga (rzeczywista I), hala ZAKSY, doping: obustronny, odległość od domu: 82 km
7.    Stal Nysa – BBTS Bielsko-Biała 3:1, 09.02.2013, I liga (rzeczywista II), hala Stali, doping obustronny, odległość od domu: 4 km
8.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 3:0, 16.02.2013, PlusLiga (rzeczywista I), hala ZAKSY, doping: ZAKSA, odległość od domu: 82 km
9.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 3:2, 17.02.2013, PlusLiga (rzeczywista I), hala ZAKSY, doping: ZAKSA, odległość od domu: 82 km
10.    Stal Nysa – Ślepsk Suwałki 3:1, 23.02.2013, I liga (rzeczywista II), hala Stali, doping: Stal, odległość od domu: 4 km

 
Mecze zaliczone jesienią 2012 PDF Drukuj Email
niedziela, 08 lipca 2012 01:56

1.    AGRO Chmiel Ujeździec – LZS Gryżów 0:4, 07.07.2012, finał PP Podokręg Nysa, stadion: Unia Reńska Wieś, widzów: 70, doping: brak, bilety: brak,  odległość od domu: 8 km (109 mecz od sezonu 2010/2011)
2.    Ruch Zdzieszowice – Energetyk ROW Rybnik 2:0, 18.07.2012, PP runda przedwstępna, stadion: Ruch Zdzieszowice, widzów: 500, doping: obustronny, bilety: 10 zł, odległość od domu: 78 km (110)
3.    PSV Eindhoven – Athletic Bilbao 1:0, 21.07.2012, towarzyski Polish Masters Wrocław, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 15 000 , doping: obustronny (minimalny), bilety: 160 dwudniowy za 4 mecze (kupiłem za 40 zł, czyli 10 zł za mecz), program: gazetowy na cały turniej, odległość od domu: 92 km (111)
4.    Śląsk Wrocław – Benfica Lizbona 2:4, 21.07.2012, towarzyski Polish Masters Wrocław, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 30 000, doping: obustronny, bilety: 160 dwudniowy za 4 mecze (kupiłem za 40 zł, czyli 10 zł za mecz), program: gazetowy na cały turniej, odległość od domu: 92 km (112)
5.    Śląsk Wrocław – Athletic Bilbao 0:1, 22.07.2012, towarzyski Polish Masters Wrocław, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 18 000, doping: obustronny, bilety: 160 dwudniowy za 4 mecze (kupiłem za 40 zł, czyli 10 zł za mecz), program: gazetowy na cały turniej, odległość od domu: 92 km (113)
6.    PSV Eindhoven – Benfica Lizbona 3:1, 22.07.2012, towarzyski Polish Masters Wrocław, stadion: Miejski we Wrocławiu, widzów: 15 000, doping: obustronny, bilety: 160 dwudniowy za 4 mecze (kupiłem za 40 zł, czyli 10 zł za mecz), program: gazetowy na cały turniej, odległość od domu: 92 km (114)
7.    FK Mikulovice – HFK Olomouc 0:3, 29.07.2012, Puchar Czech, stadion: Mikulovice, widzów: 450, doping: brak, bilety: 30 koron (5 zł), program: brak, odległość od domu: 27 km (115)
8.    Śląsk Wrocław – Helsingborgs 0:3, 01.08.2012, ELM, stadion: Stadion Miejski we Wrocławiu, widzów: 13500, doping: obustronny, bilety: 62 zł rodzinny (2 osoby), odległość od domu: 92 km (116)
9.    MKS Oława – Tur Turek 1:1, 04.08.2012, II liga zachodnia (rzeczywista III), stadion: MKS Oława, widzów: 800, doping: MKS Oława, bilety: 10 zł, odległość od domu: 54 km (117)
10.    Odra Opole – Start Namysłów 0:0, 11.08.2012, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odra Opole, widzów: 900, doping: Odra Opole, bilety: 10 zł, odległość od domu: 53 km (118)
11.    Mornar Bar – Jedinstvo Bijelo Polje 0:0, 18.08.2012, I liga Czarnogóry (rzeczywista I), stadion: SRC Topolica Bar, widzów: 300, doping: brak, bilety: 2 euro (8,20 zł), odległość od domu: ok. 1443 km (119)
12.    Bokelj Kotor – OFK Bar 1:0, 19.08.2012, II liga Czarnogóry (rzeczywista II), stadion: pod Vrmcem Kotor, widzów: 100, doping: brak, bilety: 2 euro (8,20 zł), odległość od domu: ok. 1386 km (120)
13.    Mogren Budva – Celik Niksic 1:2, 22.08.2012, I liga Czarnogóry (rzeczywista I), stadion: Lugovi Budva, widzów: 600, doping: goście, bilety: brak, odległość od domu: ok. 1480 km (121)
14.    Góral Sidzina – Handlowiec Domaszkowice 0:2, 26.08.2012, klasa B grupa: Nysa I (rzeczywista VIII), widzów: 150, doping: brak, bilety: brak, odległość od domu: 13 km (122)
15.    Czarni Otmuchów – Piast Strzelce Opolskie 2:4, 29.08.2012, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Czarni Otmuchów, widzów: 230, doping: brak, bilety: 5 zł, odległość od domu: 14 km (123)

 
Mecze siatkarskie zaliczone w 2012 roku PDF Drukuj Email
niedziela, 25 marca 2012 22:52

Mecze siatkarskie zaliczone w 2012 roku
1.    Stal Nysa – Stal Nysa dinozaury 2:2, 08.01.2012, towarzyski na rzecz WOŚP, hala Stali Nysa, widzów: 2000, doping: dla obu drużyn, odległość od domu: 4 km
2.    Stal Nysa – MKS MOS Będzin 3:0, 28.01.2012, I liga (rzeczywista II, hala Stali Nysa, widzów: 1100, doping: Stal Nysa, odległość od domu: 4 km
3.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Arkas Izmir 1:3, 01.02.2012, Liga Mistrzów, Hala Azoty, widzów: ???, doping: Zaksa, odległość od domu: 82 km
4.    Stal Nysa – Cuprum Lubin 3:1, 11.02.2012, I liga (rzeczywista II), hala Stali Nysa, widzów: 1100, doping: obustronny, odległość: 4 km
5.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Fart Kielce 3:1, 10.03.2012, PlusLiga (play-off), hala Azoty, widzów: ???, doping: obustronny, odległość: 82 km
6.    Skra Bełchatów – Arkas Izmir 3:0, 17.03.2012, półfinał Final Four LM, Atlas Arena w Łodzi, widzów: 13500, doping obustronny, odległość: 246 km
7.    Trentino – Zenit Kazań 1:3, 17.03.2012, półfinał Final Four LM, Atlas Arena Łódź, widzów: 13500, doping: obustronny, odległość: 246 km
8.    Trentino – Arkas Izmir 3:0, 18.03.2012, o III m. Final Four LM, Atlas Arena Łódź, widzów: 13500, doping: obustronny, odległość: 246 km
9.    Skra Bełchatów – Zenit Kazań 2:3, 18.03.2012, finał Final Four LM, Atlas Arena Łódź, widzów: 13500, doping: obustronny, odległość: 246 km
10.    Juvenia Głuchołazy – Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2, 24.03.2012, II liga play-off o utrzymanie (rzeczywista III), hala w Głuchołazach, widzów: 300, doping: obustronny, odległość: 22 km
11.    Stal Nysa – MKS MOS Będzin 3:0, 31.03.2012, I liga (rzeczywista II), hala Stali Nysa, 1000, doping: Stal Nysa, odległość: 4 km
12.    Stal Nysa – MKS MOS Będzin 3:1, 01.04.2012, I liga (rzeczywista II), hala Stali Nysa, 750, doping: Stal Nysa, odległość: 4 km
13.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Resovia Rzeszów 0:3, 04.04.2012, PlusLiga (play-off), Hala Azoty, doping: obustronny, odległość od domu: 82 km
14.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Resovia Rzeszów 3:1, 05.04.2012, PlusLiga (play-off), Hala Azoty, doping: obustronny, odległość od domu: 82 km
15.    Stal Nysa – Cuprum Lubin 1:3, 21.04.2012, I liga (finał play-off), hala Stali Nysa, doping: obustronny, odległość od domu: 4 km

 
Mecze zaliczone wiosną 2012 PDF Drukuj Email
niedziela, 04 marca 2012 00:25

1.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 0:4, 26.02.2012, Ekstraklasa, Stadion Miejski we Wrocławiu, widzów: 35000, doping: Śląsk, bilety: 42 zł za 3 osoby (tzw. rodzinny) imienny z nazwą przeciwnika i datą, program: gazetowy, odległość od domu: 92 km (35 mecz w sezonie i 84 od sezonu 2010/2011)
2.    Odra Opole – LZS Proślice 5:1, 03.03.2012, regionalny PP, stadion: Centrum Sportu w Opolu, widzów : 150, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 50 km (36/85)
3.    Rodło Opole – Victoria Chróścice 0:5, 03.03.2012, stadion: Centrum Sportu w Opolu, widzów: 50, doping: brak, bilety: brak, programy: brak, odległość od domu: 50 km (37/86)
4.    Odra Kędzierzyn-Koźle – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:2, 10.03.2012, liga okręgowa grupa opolska II (rzeczywista VI), stadion: Odry w Kedzierzynie-Koźlu, widzów: 600, doping: Chemik, bilety: cena ?, program: brak, odległość od domu: 71 km (38/87)
5.    Unia Głuchołazy – LZS Walce 0:2, 24.03.2012, liga okręgowa grupa opolska II (rzeczywista VI), stadion: w Głuchołazach, widzów: 200, doping: brak, bilety: 5 zł, program: brak, odległość od domu: 21 km (39/88)
6.    LZS Czarnolas – Grom Mroczkowa 3:3, 01.04.2012, klasa B grupa: Nysa I (rzeczywista VIII), stadion: w Czarnolesie, widzów: 110, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 17 km (40/89)
7.    Pogoń Prudnik – Polonia Nysa 1:0, 18.04.2012, regionalny PP, stadion: Pogoń Prudnik, widzów: 85, doping: brak, bilety: 5 zł, program: brak, odległość od domu: 29 km (41/90)
8.    Banik Ostrava – Viktoria Żiżkov 3:1, 28.04.2012, I liga czeska (rzeczywista I), stadion: Banik Ostrava, widzów: 11113, doping: obustronny, bilety: były darmowe, program: kolorowy 28 stron 10 koron ok. 1,75 zł, odległość od domu: 138 km (42/91)
9.    FC Hlucin – SK Unicov 0:3, 29.04.2012, III liga czeska CMFS (rzeczywista III), stadion: FC Hlucin, widzów: 275, doping: Hlucin, bilety: 20 koron (około 3,50 zł), program: brak, odległość od domu: 127 km (43/92)
10.    Banik Havirov – Lokomotiva Petrovice 4:1, 29.04.2012, IV liga czeska gr. E (rzeczywista IV), stadion: Banik Havirov, widzów: 225, doping: brak, bilety: 30 koron (około 5 zł), program: 5 koron czarno-biała kartka, odległość od domu: 154 km (44/93)
11.    MFK Karvina – Vysocina Jihlava 1:1, 29.04.2012, II liga czeska (rzeczywista II), stadion: Karvina-Raj, widzów: 1873, program: brak, odległość od domu: 147 km (45/94)
12.    LZS Włodary-Węża – LZS Czarnolas 3:9, 03.05.2012, klasa B grupa: Nysa I (rzeczywista VIII), stadion: w Węży, widzów: 120, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 18 km (46/95)
13.    LZKS Mańkowice/Piątkowice – LZS Biała Nyska 2:1, 03.05.2012, klasa A grupa: IV opolska (rzeczywista VII), stadion: Mańkowice, widzów: 100, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 14 km (47/96)
14.    Odra Opole – Rozwój Katowice 2:2, 05.05.2012, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odry, widzów: 900, doping: Odra, bilety: 10 zł, program: brak, odległość od domu: 53 km (48/97)
15.    LKS Rusocin – MKS Gogolin 2:2, 06.05.2012, liga okręgowa grupa opolska II (rzeczywista VI), stadion: w Rusocinie, widzów: 90, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 7 km (49/98)

 
Mecze zaliczone jesienią 2011 PDF Drukuj Email
wtorek, 02 sierpnia 2011 14:28

Mecze zaliczone jesienią 2011 roku
1.    MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1, 30.07.2011, Słowacka Super Liga (rzeczywista I), stadion w Żilinie, widzów: 4115, doping: obustronny, bilety: 7 euro (28 zł) z nazwą przeciwnika i datą, program: bezpłatny  4 strony kolorowe, odległość od domu: 243 km, (50 mecz od sezonu 2010/2011)
2.    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2, Ekstraklasa, Stadion Miejski w Bielsku-Białej, widzów: 3500, doping: obustronny, bilety: 30 zł imienne z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 207 km, (51)
3.    Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0, 04.08.2011, eliminacje Ligi Europy, stadion: Legii, widzów: 20118, doping: Legii (fantastyczny), bilety: 90 zł imienny z nazwą przeciwnika i datą, program: bezpłatny format gazetowy 12 stron, odległość od domu: 363 km, (52)
4.    FC Tatran Touax Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0, 06.08.2011, rzeczywista VIII liga czeska, stadion: Supikovice, widzów: 70, doping: brak, bilety: 15 koron (2,50 zł) bez nazw zespołów i bez daty, program: brak, odległość od domu: 28 km (53)
5.    Polska – Gruzja 1:0, 10.08.2011, towarzyski, stadion: Zagłębia Lubin, widzów: 12310, doping: dla Polski (bojkot kiboli), bilety: 50 zł imienny z datą i nazwą przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 172 km (54)
6.    Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2, 13.08.2011, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Czarnych Otmuchów, widzów: 300, doping: brak, bilety: 5 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 14 km, (55)
7.    Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6, 13.08.2011, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Polonii Nysa, widzów: 200, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 3 km, (56)
8.    LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0, 14.08.2011, regionalny PP, stadion: LZS Ujeździec, widzów: 70, doping: brak; bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 30 km, (57)
9.    Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1, 17.08.2011, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Pogoń Prudnik, widzów: 200, doping: brak, bilety: 5 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 29 km, (58)
10.    Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0, 20.08.2011, liga okręgowa grupa Katowice III (rzeczywista VI), stadion: Górnik Pszów, widzów: 180, doping: brak, bilety: 5 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 118 km, (59)
11.    Start Mszana – Olza Godów 1:2, 21.08.2011, klasa A grupa Rybnik (rzeczywista VII), stadion: Start Mszana, widzów: 140, doping: brak, bilety: 5 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 131 km, (60)
12.    TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3, 24.08.2011, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: TOR Dobrzeń Wielki, widzów: 1200, doping: Odra Opole, bilety: 8 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 60 km, (61)
13.    Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0, 27.08.2011, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Odry Opole, widzów: 700, doping: obustronny, bilety: 10 zł z datą i nazwą przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 53 km, (62)
14.    Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2, 28.08.2011, Klasa B grupa Nysa I (rzeczywista VIII), stadion: Plon Skoroszyce, widzów: 180, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 12 km, (63)
15.    FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011, 3 runda Pucharu Czech, stadion: w Mikulovicach, widzów: 2000, doping: obustronny (słaby i sporadyczny), bilety: 60 koron (10 zł) z datą i nazwą przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 27 km, (64)

 
Mecze zaliczone wiosną 2011 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 marca 2011 23:17

Mecze zaliczone wiosną 2011
1.    Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2, 12.03.2011, sparing, stadion: boczne boisko Hutnika, widzów: 80, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 236 km, (22 mecz w sezonie 2010/2011)
2.    Wisła Kraków – Widzew 2:0, 12.03.2011, Ekstraklasa, stadion: Wisły, widzów:  15900, doping: Wisły (znakomity), bilety: 35 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 226 km, (23)
3.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2, 13.03.2011, I liga (rzeczywista II), stadion: Niecieczy, widzów: 1800, doping (obustronny), bilety: 15 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 326 km, (24)
4.    Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0, 13.03.2011, Ekstraklasa, stadion: Cracovii, widzów: 11900, doping: obustronny (znakomity), bilety: 12 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 226 km, (25)
5.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0, 18.03.2011, Ekstraklasa, stadion: przy Cichej w Chorzowie, widzów: 9300, doping: obustronny (znakomity), bilety: 25 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 150 km, (26)
6.    LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3, 20.03.2011, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: w Niwnicy, widzów: 150, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 7 km, (27)
7.    FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1, 02.04.2011, IV liga grupa E, stadion: FK Mikulovice (Czechy), widzów: 350, doping: 1 kibica Banika, bilety: 30 koron (5 zł) z datą i nazwą przeciwnika, program: bezpłatny - 4 strony, odległość od domu: 27 km, (28)
8.    Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0, 03.04.2011, Ekstraklasa, stadion: Wisły, widzów: 17900, Wisły (znakomity) i momentami Jagiellonii (obecni nieoficjalnie), bilety: 45 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 226 km, (29)
9.    Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0, 09.04.2011, IV liga dolnośląska (rzeczywista V), stadion: Ślęży, widzów: 80, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 87 km, (30)
10.    Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011, Ekstraklasa, stadion: Śląska, widzów: 8500, doping: Śląska (bardzo dobry), bilety: 20 zł z nazwą przeciwnika i datą, program: bezpłatny, format gazetowy – 16 stron, odległość od domu: 83 km, (31)
11.    LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1, 23.04.2011, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: w Ścinawie Nyskiej, widzów: 170, doping: brak, bilety: 4 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 21 km, (32)
12.    Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1 (po dogrywce), 27.04.2011, regionalny PP, stadion: w Otmuchowie, widzów: 200, doping: brak, bilety: 4 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 14 km, (33)
13.    Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2, 30.04.2011, Ekstraklasa, stadion: Polonii Bytom, widzów: 3000, doping: obustronny, bilety: 20 + 5 zł z datą, nazwą przeciwnika i zdjęciem kibica, program: brak, odległość od domu: 147 km, (34)
14.    Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2, 14.05.2011, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: w Graczach, widzów: 60, doping: brak, bilety: 8 zł bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 37 km, (35)
15.    Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3, 14.05.2011, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: w Lewinie Brzeskim, widzów: 250, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 41 km, (36)

 
Boiska i stadiony, na których oglądałem mecze PDF Drukuj Email
środa, 29 grudnia 2010 14:42

1.    Stal Nysa
2.    Polonia Nysa
3.    Stadion Śląski w Chorzowie
4.    Cracovia Kraków
5.    Odra Opole
6.    TJ Michalovce (CSRS – Słowacja)
7.    Sparta Lubliniec
8.    LKS Goświnowice
9.    LZS Biechów
10.    Skalnik Gracze
11.    Odra Wodzisław
12.    Wisła Kraków
13.    GKS Grodków
14.    Hajduk Split (Chorwacja)
15.    Ruch Chorzów

 
15 spotkań sprzed lat, których nie zapomnę PDF Drukuj Email
środa, 17 listopada 2010 15:22

Piłką nożną interesowałem się od dziecka. Zawsze dużo czytałem gazet i książek o tematyce piłkarskiej. Mecze oglądałem głównie w telewizji. Na żywo regularnie chodziłem tylko na Stal Nysę, gdy ta grała w III lidze. Od jesieni 2010 w wolnych chwilach odwiedzam stadiony, oczywiście, gdy na nich odbywają się spotkania piłkarskie. Wrażeniami z nich dzielę się na tej stronie. Zdałem sobie jednak sprawę, że w poprzednich latach zaliczyłem sporo ciekawych spotkań, które zapamiętałem. Postanowiłem więc sporządzić ranking 15 spotkań, które z jakiegoś powodu utkwiły w mej pamięci. Ostatecznie wyszło ich 16. Dobór i ich kolejność są bardzo subiektywne. Startujemy:

 
Mecze zaliczone jesienią 2010 PDF Drukuj Email
czwartek, 28 października 2010 18:36

1.    Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3, 14.07.2010, towarzyski, stadion: Poljud w Splicie (Chorwacja), widzów: 15000, doping: gospodarze (fantastyczny), cena biletu: 50 kun (30 zł), z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 1100 km
2.    Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3, 29.07.2010, kwalifikacje Ligi Europejskiej, stadion: ul. Cicha w Chorzowie, widzów: 8000, doping: obustronny, cena biletu: 25 zł + 15 zł Karta Kibica, z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 150 km  
3.    Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3, 31.07.2010, II liga zachodnia (rzeczywista III), stadion: Zdzieszowice, widzów: 1200, doping: gospodarze, cena biletu: 9 zł, z nazwą przeciwnika i datą, program: brak, odległość od domu: 78 km
4.    LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1, 14.08.2010, III liga opolsko-śląska (rzeczywista IV), stadion: Leśnica, widzów: 300, doping: brak, cena biletu: 9 zł, bez daty i nazwy przeciwnika (czarno-biały), program: brak, odległość od domu: 87 km
5.    Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0, 22.08.2010, I liga czeska (rzeczywista I), stadion: Andruv (Czechy), widzów: 7310, doping: obustronny, cena biletu: 70 koron (12 zł), z nazwą przeciwnika i datą, program: 10 koron (1,70 zł) 48 stron kolor, odległość od domu: 120 km
6.    Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1, 28.08.2010, IV liga opolska (rzeczywista V), stadion: Polonii, widzów: 100, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 3 km
7.    Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0, 11.09.2010, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: Głuchołazy, widzów: 200, doping: brak, cena biletu: 5 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, programy: brak, odległość od domu: 21 km
8.    Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0, 18.09.2010, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: Otmuchów, widzów: 180, doping: brak, cena biletu: 4 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, program: brak, odległość od domu: 14 km
9.    LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0, 19.09.2010, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: Kałków, widzów: 150, doping: brak, cena biletu: 3 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, program: brak, odległość od domu: 17 km
10.    Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0, 02.10.2010, IV liga opolska (rzeczywista V), widzów: 100, doping: brak, cena biletu: 4 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, program: brak, odległość od domu: 3 km
11.    Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2, 09.10.2010, IV liga śląska grupa II (rzeczywista V), widzów: 50, doping: brak, cena biletu: 6 zł, brak nazwy przeciwnika i daty, program: brak, odległość od domu: 140 km
12.    MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1, 09.10.2010, klasa B grupa Zabrze II (rzeczywista VIII), widzów: 40, doping: brak, bilety:  brak, program: brak, odległość od domu: 130 km
13.    Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1, 09.10.2010, klasa A grupa Katowice (rzeczywista VII), widzów: 40, doping: brak, bilety: brak, program: brak, odległość od domu: 140 km
14.    GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010, I liga (rzeczywista II), stadion: Bukowa w Katowicach, widzów: 2700, doping: gospodarze, cena biletu: 25 zł, imienny, z nazwą przeciwnika i datą, program: 3 zł, 40 stron kolor, odległość od domu: 153 km
15.    Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0, 16.10.2010, liga okręgowa grupa II opolska (rzeczywista VI), stadion: Odry w Kędzierzynie-Koźlu, widzów: 60, doping: brak, cena biletu: zamiast biletu cegiełka za 4 zł, bez daty i nazwy przeciwnika, program: brak, odległość od domu: 90 km

 


My football matches

Autumn 2017

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0