Home Kolekcja biletów piłkarskich Bilety ze spotkań międzypaństwowych (oprócz Polski i wielkich imprez)
Bilety ze spotkań międzypaństwowych (oprócz Polski i wielkich imprez) PDF Drukuj Email
niedziela, 16 czerwca 2019 00:00

DZIAŁ IV – MECZE MIĘDZYPAŃSTWOWE (OPRÓCZ POLSKI I WIELKICH IMPREZ)(460)
1.    Andora – Czechy 2005  
2.    Anglia – San Marino 09.10.2014
3.    Anglia – Brazylia 06.02.2013
4.    Anglia – Holandia 29.02.2012
5.    Anglia – Hiszpania 12.11.2011
6.    Anglia – Chorwacja 2007
7.    Anglia – Hiszpania 2007
8.    Anglia – Austria 2005
9.    Anglia – Szwecja 2001
10.    Anglia – Albania 2001
11.    Anglia – Finlandia 2001
12.    Anglia – Portugalia 2000
13.    Anglia – Szkocja 1981
14.    Anglia – Irlandia Północna 1979
15.    Anglia – Irlandia Północna 1978


16.    Anglia – Argentyna 1974
17.    Anglia – Szkocja 1973
18.    Anglia – ZSRR 1967
19.    Argentyna – Wenezuela
20.    Armenia – Bośnia i Hercegovina 05.09.2009
21.    Armenia – Albania 1997
22.    Australia – Oman 26.03.2013
23.    Austria – Grecja 14.08.2013
24.    Austria – Niemcy 11.09.2012
25.    Austria – Niemcy 03.06.2011
26.    Austria – Anglia 2007
27.    Austria – Czechy 2003
28.    Austria – Hiszpania 2000
29.    Austria – Szwecja 2000
30.    Azerbejdżan – Niemcy 07.06.2011
31.    Azerbejdżan – Niemcy 2009
32.    Azerbejdżan – Belgia 2007
33.    Azerbejdżan – Kirgistan 2007
34.    Azerbejdżan – Finlandia 2007
35.    Bahrajn – Arabia Saudyjska 18.01.2007
36.    Belgia – Niemcy 2010
37.    Belgia – Serbia i Czarnogóra 2004
38.    Belgia – Turcja 2004
39.    Belgia – Francja 2004
40.    Belgia – Estonia 2003
41.    Belgia – Holandia 2003
42.    Belgia – Bułgaria 2002
43.    Belgia – Słowacja 2002
44.    Belgia – Norwegia 2002
45.    Belgia – Czechy 2001
46.    Belgia – Szkocja 2001
47.    Belgia – Litwa 2001
48.    Belgia – San Marino 2001
49.    Belgia – Chorwacja 2000
50.    Belgia – Holandia 2000
51.    Belgia – Finlandia 1999
52.    Belgia – Kolumbia 1998
53.    Belgia – Holandia 1996
54.    Belgia – Turcja 1996
55.    Belgia – Dania 1995
56.    Belgia – Cypr 1992
57.    Belgia – Rumunia 1990
58.    Belgia – Portugalia 1989
59.    Belgia – Bułgaria 1986
60.    Belgia – Szkocja 1982
61.    Belgia – Cypr 1981
62.    Białoruś – Ukraina 09.09.2009
63.    Białoruś – Turcja 2008
64.    Białoruś – Luksemburg 13.10.2007
65.    Białoruś – Holandia 2007
66.    Białoruś – Andora 2006
67.    Białoruś – Szkocja 2005
68.    Białoruś – Mołdawia 2004
69.    Białoruś – Słowenia 2005
70.    Białoruś – Litwa 2004
71.    Białoruś – Czechy 2003
72.    Białoruś – Iran 2003
73.    Białoruś – Austria 2002
74.    Białoruś – Ukraina 2001
75.    Białoruś – Norwegia 2001
76.    Białoruś – Szwajcaria 1999
77.    Bośnia i Hercegowina – Azerbejdżan 2008
78.    Bośnia i Hercegowina – Malta 06.06.2007
79.    Bośnia i Hercegowina – Niemcy 1999
80.    Brazylia – Boliwia 2004
81.    Brazylia – Jugosławia 2002
82.    Brazylia – Chile 2001
83.    Brazylia – Kolumbia 2000
84.    Bułgaria – Dania 2001
85.    Chile – Ekwador 2005
86.    Chiny – Niemcy 2009
87.    Chorwacja – Belgia 11.10.2013
88.    Chorwacja – Serbia 22.03.2013
89.    Chorwacja – Malta 2010
90.    Chorwacja – Bułgaria 2003
91.    Chorwacja – Słowenia 2002
92.    Chorwacja – Łotwa 2001
93.    Cypr – Czechy 2007
94.    Cypr – Bułgaria 2007
95.    Cypr – Malta 2002
96.    Czarnogóra – Mołdawia 08.09.2014 EME
97.    Czarnogóra – Łotwa 15.08.2012
98.    Czarnogóra – Walia 2010 EME
99.    Czarnogóra – Szwajcaria 2010 EME
100.    Czechy – Azerbejdżan 11.10.2016
101.    Czechy – Turcja 10.10.2015
102.    Czechy – Armenia 06.09.2013
103.    Czechy – Dania 22.03.2013
104.    Czechy – Słowacja 14.11.2012
105.    Czechy – Bułgaria 16.10.2012
106.    Czechy – Węgry 01.06.2012
107.    Czechy – Hiszpania 07.10.2011
108.    Czechy – Lichtenstein 29.03.2011 EME
109.    Czechy – Szkocja 2010 EME
110.    Czechy – San Marino 2009
111.    Czechy – Belgia 2009
112.    Czechy – Słowacja 01.04.2009
113.    Czechy – Szkocja 2008
114.    Czechy – Litwa 2008
115.    Czechy – Słowacja 2007
116.    Czechy – San Marino 2006
117.    Czechy – Trynidad i Tobago 2006
118.    Czechy – Macedonia 2005
119.    Czechy – Andora 2005
120.    Czechy – Finlandia 2005
121.    Czechy – Rumunia 2004
122.    Czechy – Grecja 2004
123.    Czechy – Bułgaria 2004
124.    Czechy – Japonia 2004
125.    Czechy – Kanada 2003
126.    Czechy – Egipt 2003
127.    Czechy – Holandia 2003
128.    Czechy – Mołdawia 2003
129.    Czechy – Austria 2003
130.    Czechy – Turcja 2003
131.    Czechy – Szwecja 2002
132.    Czechy – Słowenia 2002
133.    Czechy – Białoruś 2002
134.    Czechy – Jugosławia 2002
135.    Czechy – Malta 2001
136.    Czechy – Dania 2001
137.    Czechy – Korea Południowa 2001
138.    Czechy – Słowacja 2000
139.    Czechy – Izrael 2000
140.    Czechy – Bośnia i Hercegowina 1999
141.    Czechy – Wyspy Owcze 1999
142.    Czechy – Szwajcaria 1999
143.    Czechy – Szkocja 1999
144.    Czechy – Litwa 1999
145.    Czechy – Irlandia 1998
146.    Czechy – Słowacja 1997
147.    Czechy – Jugosławia 1997
148.    Czechy – Hiszpania 1996
149.    CSRS – Anglia 27.05.1973
150.    Dania – Czechy 08.09.2012
151.    Dania – Rosja 29.02.2012
152.    Dania – Niemcy 2010
153.    Dania – Chorwacja 2004
154.    Ekwador – Macedonia
155.    Estonia – Azerbejdżan 15.11.2013
156.    Estonia – Turcja 11.10.2013
157.    Estonia – Słowacja 26.03.2005
158.    Estonia – Dania 2004
159.    Estonia – Szkocja 2004
160.    Estonia – Andora 2003
161.    Estonia – Bułgaria 2003
162.    Estonia – Albania 2004
163.    Estonia - Irlandia Północna 2004
164.    Estonia – Łotwa 2003
165.    Estonia – Chorwacja 2003
166.    Estonia – Czechy 1999
167.    Finlandia – Kazachstan 2007
168.    Finlandia – Belgia 2007
169.    Finlandia – Czechy 2005
170.    Francja – Szkocja 2007
171.    Francja – Irlandia 2004
172.    Francja – Andora 2004
173.    Francja – Czechy 2003
174.    Francja – Japonia 2001
175.    Francja – Słowenia 26.04.2000
176.    Francja – RPA 1998
177.    Francja – RPA 1997
178.    Francja – Węgry 1996
179.    Gruzja – Szkocja 2015
180.    Gruzja – Rumunia 2001
181.    Gruzja – Norwegia 1999
182.    Holandia – Czechy 13.10.2015
183.    Holandia – Austria 2011
184.    Holandia – Anglia 2006
185.    Holandia – Ekwador 2006
186.    Holandia – Rumunia 2000
187.    Holandia – Turcja 1997
188.    Holandia – Belgia 1997
189.    Holandia – Belgia 1976
190.    Irlandia – Francja 14.11.2011
191.    Irlandia – Cypr 15.10.2008
192.    Irlandia – Niemcy 13.10.2007
193.    Irlandia – Wyspy Owcze 2004
194.    Irlandia – Cypr 2004
195.    Irlandia – Bułgaria 2004
196.    Irlandia – Rumunia 2004
197.    Irlandia – Czechy 2004
198.    Irlandia – Brazylia 2004
199.    Irlandia – Andora 2001
200.    Irlandia – Dania 2001
201.    Irlandia – Szkocja 2000
202.    Irlandia – Estonia 2000
203.    Irlandia Północna – Norwegia 2004
204.    Irlandia Północna – Czechy 2001
205.    Izrael – Rumunia 24.03.2018
206.    Izrael – Azerbejdżan 07.09.2013
207.    Izrael – Portugalia 22.03.2013
208.    Izrael – Hiszpania 1999
209.    Izrael - ? 23.12.1998
210.    Izrael - ? 13.12.1994
211.    Japonia – Brazylia 16.10.2012 (mecz we Wrocławiu)
212.    Japonia – Anglia 2010
213.    Japonia – Senegal 2001
214.    Jugosławia – Finlandia 2002
215.    Jugosławia – Luksemburg 2001
216.    Jugosławia – Słowenia 2001
217.    Jugosławia – Wyspy Owcze 2001
218.    Jugosławia – Rosja 2001
219.    Jugosławia – Szwajcaria 2001
220.    Jugosławia – Chorwacja 1999
221.    Jugosławia – Czechy 1996
222.    Kajmany – Jamajka 1999
223.    Kajmany
224.    Kazachstan – Niemcy 22.03.2013
225.    Kazachstan – Niemcy 2010 EME
226.    Kazachstan – Dania 2005
227.    Litwa – Liechtenstein 02.09.2011
228.    Litwa – Francja 28.03.2009
229.    Litwa – Łotwa 21.05.2005
230.    Litwa – Hiszpania 2004
231.    Litwa – Niemcy 2002
232.    Litwa – Rumunia 1997
233.    Litwa – Indonezja 1997
234.    Litwa – Islandia 1997
235.    Litwa – Słowenia 1995
236.    Liechtenstein – Irlandia Północna 2007
237.    Lichtenstein – Rosja 2005
238.    Lichtenstein – Słowacja 2005
239.    Lichtenstein – Luksemburg 2005
240.    Lichtenstein – Słowacja 2003
241.    Lichtenstein – Arabia Saudyjska 2003
242.    Lichtenstein – Macedonia 2002
243.    Lichtenstein – Irlandia Północna 2002
244.    Luksemburg – Szwajcaria 15.11.2011
245.    Luksemburg – Austria 01.09.2011
246.    Luksemburg – Węgry 03.06.2011
247.    Luksemburg – Algieria 17.11.2010
248.    Luksemburg – Azerbejdżan 2010
249.    Luksemburg – Islandia 14.11.2009
250.    Luksemburg – Litwa 2009
251.    Luksemburg – Belgia 19.11.2008
252.    Luksemburg – Izrael 11.10.2008
253.    Luksemburg – Grecja 06.09.2008
254.    Luksemburg – 1 FC Kaiserslautern 05.09.2007
255.    Luksemburg – Gruzja 22.08.2007
256.    Luksemburg – Gambia 07.02.2007
257.    Luksemburg – Togo 15.11.2006
258.    Luksemburg – Bułgaria 11.10.2006
259.    Luksemburg – Słowacja 08.06.2005
260.    Luksemburg – Dania 2003
261.    Luksemburg – Izrael 05.09.2002
262.    Luksemburg – Rumunia 2002
263.    Luksemburg – Litwa 2002
264.    Luksemburg – Szwecja 1999
265.    Luksemburg – Bułgaria 1999
266.    Luksemburg – Islandia 1999
267.    Luksemburg – Cypr 1998
268.    Luksemburg – Kamerun 1998
269.    Luksemburg – Izrael 1998
270.    Luksemburg – Rosja 1996
271.    Luksemburg – Bułgaria 1996
272.    Luksemburg – Standard Liege 1996
273.    Luksemburg – Szwajcaria 13.03.1996
274.    Luksemburg – Białoruś 11.10.1995
275.    Luksemburg – Malta 1995
276.    Luksemburg – Czechy 1995
277.    Luksemburg – Norwegia 1995
278.    Luksemburg – Maroko 1994
279.    Luksemburg – Islandia 1993
280.    Luksemburg – Rosja 14.04.1993
281.    Luksemburg – Węgry 1992
282.    Luksemburg – Portugalia 1991
283.    Łotwa – Dania 2007
284.    Łotwa – Szwecja 2002
285.    Łotwa – Armenia 2002
286.    Macedonia – Dania 06.02.2013
287.    Macedonia – Albania 15.11.2011
288.    Macedonia – Kamerun 09.02.2011
289.    Macedonia – Armenia 07.09.2010
290.    Macedonia – Rumunia 2005
291.    Macedonia – Izrael 2002
292.    Macedonia – Irlandia Północna 1999
293.    Macedonia – Jugosławia 08.09.1999
294.    Malta – Rosja – Islandia - Słowenia 1996
295.    Meksyk – Urugwaj
296.    Mołdawia – Węgry 17.11.2007
297.    Mołdawia – Azerbejdżan 2004
298.    Mołdawia – Białoruś 2003
299.    Mołdawia – Austria 2003
300.    Mołdawia – Holandia 2003
301.    Mołdawia – Czechy 2002
302.    Mołdawia – Węgry 2002
303.    Mołdawia – Azerbejdżan 2001
304.    Mołdawia – Estonia 2001
305.    Mołdawia – Szwecja 2001
306.    Mołdawia – Słowacja 2000
307.    Mołdawia – Niemcy 1999
308.    Mołdawia – Turcja 1999
309.    Mołdawia – Finlandia 1999
310.    Mołdawia – Malta
311.    Niemcy – Czechy 08.10.2016
312.    Niemcy – USA 10.06.2015
313.    Niemcy – Irlandia 14.10.2014
314.    Niemcy – Argentyna 03.09.2014
315.    Niemcy – Szwecja 18.10.2012
316.    Niemcy – Izrael 31.03.2012
317.    Niemcy – Austria 02.09.2011
318.    Niemcy – Urugwaj 29.05.2011
319.    Niemcy – Włochy 08.02.2011
320.    Niemcy – Finlandia 14.10.2009
321.    Niemcy – RPA 05.09.2009
322.    Niemcy – Anglia 19.11.2008
323.    Niemcy – Czechy 17.10.2007
324.    Niemcy – Rumunia 12.09.2007
325.    Niemcy – Dania 26.03.2007
326.    Niemcy – Islandia 2003
327.    Niemcy – Szwajcaria 2000
328.    RFN – CSRS 1976 (zaproszenie)
329.    Panama – Trynidad i Tobago 2005
330.    Portugalia – Litwa 2005
331.    Portugalia – Angola 2001
332.    Portugalia – Holandia 2001
333.    Portugalia – Szwajcaria 1993
334.    Portugalia – Austria 1991
335.    Rosja – Estonia 2006
336.    Rosja – Luksemburg 2000
337.    Rosja – Ukraina 1999
338.    Rumunia – Irlandia Północna 14.11.2014 EME
339.    Rumunia – Estonia 15.10.2013
340.    Rumunia – Węgry 2004
341.    Rumunia – Norwegia 2002
342.    Rumunia – Grecja 2002
343.    Rumunia – Włochy 2001
344.    Rumunia – Litwa 2000
345.    Rumunia – Azerbejdżan 1999
346.    Rumunia – Słowacja 1999
347.    San Marino – Węgry 2003
348.    San Marino – Szwecja 2003
349.    San Marino – Belgia 2001
350.    Serbia – Wyspy Owcze 06.09.2011
351.    Serbia – Kamerun 05.06.2013
352.    Serbia – Grecja 05.06.2010
353.    Serbia – Słowenia 2010 EME
354.    Serbia – Rumunia 10.10.2009 EMŚ
355.    Serbia – Austria 06.06.2009
356.    Serbia – Litwa 11.10.2008 EMŚ
357.    Serbia – Kazachstan 2007
358.    Serbia – Portugalia 2007
359.    Serbia – Finlandia 2007
360.    Serbia – Portugalia 2007 VIP
361.    Serbia – Norwegia 2006
362.    Serbia – Armenia 2006
363.    Serbia i Czarnogóra – Urugwaj 2006
364.    Serbia i Czarnogóra – San Marino 2004
365.    Serbia i Czarnogóra – Norwegia 2003
366.    Serbia i Czarnogóra – Walia 2003
367.    Słowacja – Czechy 13.10.2018
368.    Słowacja – Kostaryka 2010
369.    Słowacja – Chile 2009
370.    Słowacja – Słowenia 2009
371.    Słowacja – Czechy 2009
372.    Słowacja – Czechy 06.09.2006
373.    Słowacja – Hiszpania 16.11.2005
374.    Słowacja – Turcja 2001
375.    Słowenia – Litwa 09.10.2015
376.    Słowenia – Anglia 14.06.2015
377.    Słowenia – Estonia 02.09.2011 EME
378.    Słowenia – Ghana 2002
379.    Słowenia – Tunezja 2002
380.    Słowenia – Rumunia 2001
381.    Słowenia – Wyspy Owcze 2001
382.    Słowenia – Rosja 2001
383.    Słowenia – Rumunia 2001
384.    Słowenia – Luksemburg 2001
385.    Słowenia – Jugosławia 2001
386.    Słowenia – Szwajcaria 2000
387.    Słowenia – Arabia Saudyjska 2000
388.    Słowenia – Bośnia i Hercegowina 1999
389.    Słowenia – Albania 1999
390.    Słowenia – Norwegia 1998
391.    Słowenia – Dania 1996
392.    Szkocja – Walia 22.03.2013 EMŚ
393.    Szkocja – Czechy 03.09.2011
394.    Szkocja – Łotwa 2001
395.    Szkocja – Austria 1997
396.    Szwajcaria – Anglia 08.09.2014
397.    Szwajcaria – Niemcy 26.05.2012
398.    Szwajcaria – Irlandia 2003
399.    Szwajcaria – Albania 2003
400.    Szwajcaria – Rosja 2003
401.    Szwajcaria  (Swiss Stars) – All StarTeam (FIFA) 2002
402.    Szwajcaria – Austria 2002
403.    Szwajcaria – Dania 1998
404.    Szwajcaria – Węgry 1995
405.    Szwecja – Dania 2007
406.    Trynidad i Tobago – USA 2001
407.    Turcja – Niemcy 26.09.2011
408.    Turcja – Finlandia 2007/2008
409.    Ukraina – Walia 28.03.2016
410.    Ukraina – Cypr 24.03.2016
411.    Ukraina – Łotwa 31.03.2015
412.    Ukraina – Kazachstan 10.06.2009
413.    Ukraina – Norwegia 19.11.2008
414.    Ukraina – Chorwacja 11.10.2008
415.    Ukraina – Bialoruś 06.09.2008
416.    Ukraina – Kazachstan 04.06.
417.    Ukraina – Albania 07.10.
418.    Ukraina – Serbia
419.    Ukraina – Japonia
420.    Ukraina – Armenia 2003
421.    Ukraina – Słowacja
422.    Ukraina – Łotwa
423.    Ukraina – Grecja
424.    Ukraina – Francja 1999
425.    Ukraina – Rosja 1998
426.    Ukraina – Armenia 1998
427.    Ukraina – Chorwacja 1997
428.    Ukraina – Albania 1997
429.    Ukraina – Niemcy 1997
430.    Ukraina – Portugalia 1996
431.    Ukraina – Hiszpania
432.    USA – Niemcy 2013
433.    USA – Czechy 2010
434.    USA – Łotwa 2006
435.    Uzbekistan – Bahrain 2009
436.    Uzbekistan – Arabia Saudyjska 26.03.2008
437.    Uzbekistan – Jordania 22.03.2008
438.    Uzbekistan – Estonia 21.10.2007
439.    Uzbekistan – Tajwan 13.10.2007
440.    Uzbekistan – Turcja
441.    Uzbekistan – Białoruś 2003
442.    Uzbekistan – Chiny 2001
443.    Uzbekistan – Oman 2001
444.    Uzbekistan – Gwiazdy Europy i Azji
445.    Walia – Niemcy 01.04.2009
446.    Walia – Anglia 2005
447.    Walia – Czechy 2002
448.    Walia – Argentyna 2002
449.    Wenezuela – Argentyna 1996
450.    Węgry – Izrael 15.08.2012
451.    Węgry – Mołdawia 07.09.2010 EME
452.    Węgry – Białoruś 2002
453.    Węgry – Chorwacja 2001
454.    Włochy – Słowenia 2002
455.    Włochy – Gruzja 2000
456.    Wyspy Owcze – Serbia 03.09.2010
457.    Wyspy Owcze – Rumunia 2008
458.    Wyspy Owcze – Francja 2007
459.    Wyspy Owcze – Litwa 2006
460.    Wyspy Owcze – Izrael 2005

 

@MojeWielkieMecz

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

My football matches

Autumn 2019

Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa 0:13

LZS Starowice - Zagłębie Lubin II 0:0

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1

FK Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik 0:0

Piast Gliwice - BATE Borysov 1:2

Retezarna Ceska Ves - Sigiteam 6:13

Retezarna Ceska Ves - TJ Pisecna 5:5

Spring 2019

Słowianin Wolibórz - Orlęta Krosnowice 5:3

ATS Wojbórz - KS Polanica-Zdrój 5:0

KS Walim - Victoria Świebodzice 3:5

LZS Starowice - Unia Krapkowice 7:1

Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój 3:0

Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 0:8

AKS Strzegom - Górnik Złotoryja 4-0

Argentyna U-20 - RPA U-20 5:2

Porugalia - Korea Południowa U-20 1:0

BKS Stal Bielsko-Biała - Tempo Puńców 5:1

LZS Stary Ujazd - GKS Głuchołazy 1:3

LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski 1:1

Odra Opole - Bytovia Bytów 2:1

SKS Chmielowice - Zieloni Ligota Tułowicka 0:6

Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice Śląskie 1:2

Sokol Tremesna - TJ Rusin 3:0

LZS Starowice - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 0:3 volleyball

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Sokół Leśnica 0:1

LZS Victoria Wierzbnik - LZS Czarni Przylesie Dolne 0:4

Odra Opole - GKS Katowice 0:4

Piomar Tarnów-Przywory - Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:0

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Dąb Mościsko - Zgoda Grodziszcze 2:1

Skałki Stolec - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1:3 volleyball

Piast Żerniki - Nysa Kłodzko 2:0

Odra Opole - Jagiellonia Białystok 0:2

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AT Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 3:0

AZS PWSZ Nysa - Chemik Bydgoszcz 0:3 volleyball

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny karate

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 3:0 volleyball

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:0 volleyball

Polska - Rosja 2:2 futsal

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

Stal Nysa - Onico Warszawa 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle II 3:2 volleyball

Autumn 2018

AZS Basket Nysa - AZS Politechnika Opolska 79-95 basketball

Stal Nysa - Norwid Częstochowa 2:3 volleyball

Bongo Krapkowice - Bassau Prószków 2:2 (k. 3:1) futsal

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:2 volleyball

Orzeł Witoszów - Dąb Mościsko 3:2

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:0 volleyball

Stal Nysa - Buskowianka Kielce 3:1 volleyball

Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 5:1

Stal Nysa - Mickiewicz Kluczbork 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Porawie Większyce 1:0

Polska - Włochy 0:1

Błękitni Przecza - Burza Lipki 0:2

Polska - Portugalia 2:3

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice 1:5

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 volleyball

Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 5:2

Venus Nowice - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3

Meteor Jasienica Dolna - GZ LZS Grodków 4:0

Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0

Piast Gliwice - Alga Bishkek 1:4 futsal

Piast Gliwice - KB United 1:1 futsal

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:1

Strzelinianka Strzelin - Olimpia Podgaj 1:2

Podzamcze Nysa - LZS Kastor Jasienica Górna 1:1

Lech Poznań - KRC Genk 1:2

Sokół Niemodlin - KS Krapkowice 1:2

Sokol Velke Losiny - FK Mohelnice 4:0

Sokol Lestina - 1.FC Maletin 1:6

Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0:1

FK Bela pod Pradedem - TJ Vidnava 16:0

Odra Opole - Wigry Suwałki 2:2

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Górnik Zabrze - AS Trencin 0:1

Otryt Lutowiska - Orzeł Górzanka 5:5

Nelson Polańczyk - Błękitni Futory 3:2

Górnik Zabrze - Zaria Balti 1:0

Polonia Nysa - Stal Brzeg 0:1

Podzamcze Nysa - Samorządowcy Nysa 7-5

Spring 2018

Sokol Vrbno pod Pradedem - Sokol Stara Ves 6:4

Piast Nowa Ruda - Orzeł Lubawka 4:0

GKS Tychy - Odra Opole 3:0

Polska - Kanada 3-2 volleyball

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

Polonia Nysa - LZS Starowice 3:0

AKS Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 volleyball

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0 volleyball

AKS Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AKS Rzeszów 0:3 volleyball

1.FC Chronstau-Chrząstowice - Start Jełowa 1:2

KS Krasiejów - Unia Kolonowskie 3:1

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 1:2

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:1

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:2 volleyball

Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0

Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna 2:2

Raków Częstochowa - Odra Opole 0:0

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1

GKS Głuchołazy - Odra II Groszmal Opole 4:0

Polska - Korea Południowa 3:2

Odra Opole - GKS Katowice 1:2

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Trójka Nakło 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Maraton Świnoujście 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - TS Volley Rybnik 3:0 (volleyball)

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1

Stal Nysa - Krispol Września 1:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 0:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3

Stal Nysa - Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 3:2 (kadeci) volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 2:3 (juniorzy) volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

Autumn 2017

Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 1:0

Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0