Home Kolekcja biletów piłkarskich Bilety z europejskich pucharów (bez polskich klubów)
Bilety z europejskich pucharów (bez polskich klubów) PDF Drukuj Email
niedziela, 16 czerwca 2019 00:00

DZIAŁ VI - EUROPEJSKIE PUCHARY – BEZ POLSKICH KLUBÓW (414)
1.    Vllaznia Shkoder – FC Koper 31.07.2008 UC
2.    Vllaznia Shkoder – Trabzonspor 14.07.2007
3.    Arsenal – Udinese 16.08.2011 CL
4.    Bolton – Braga 25.10.2007 UC
5.    Chelsea – Basel 18.09.2013 CL
6.    Chelsea – Juventus 25.02.2009 CL
7.    Chelsea – Besiktas 01.10.2003 CL
8.    Fulham – Odense 14.12.2011 EL
9.    Fulham – Haka 06.07.2002 INTERTOTO
10.    Notts County – AEK Ateny 05.08.2012
11.    WHU – Anderlecht – 31.07.2004
12.    Austria Wiedeń – Spartak Trnava 28.07.2016 EL
13.    Austria Wiedeń – Olympiqe Marseille 15.10.2003 UC
14.    FAK – Panionios 21.10.2007 UC
15.    FC Karnten – Feyenoord 16.10.2003 UC
16.    FC Karnten – Hapoel Tel-Aviv 19.09.2002 UC
17.    Rapid Wiedeń – Aston Villa 19.08.2010
18.    Rapid Wiedeń – Beroe 03.08.2010
19.    Rapid Wiedeń – Celtic Glasgow 17.12.2009 EL
20.    Rapid Wiedeń- Aston Villa 20.08.2009 EL
21.    Rapid Wiedeń – Liverpool 19.07.2009
22.    FC Salzburg – Villareal CF 26.02.2015 EL
23.    FC Salzburg – Manchester City 16.09.2010 EL
24.    FC Salzburg – Happoel Tel-Aviv 18.08.2010 CL
25.    FC Salzburg – Omonia Nikozja 04.08.2010
26.    FC Salzburg – Maccabi Haifa 19.08.2009 CL
27.    Sturm Graz – Juventus 19.08.2010 EL
28.    Sturm Graz – Lazio 28.11.2002 UC
29.    Sturm Graz – Livingston 19.09.2002 UC
30.    Sturm Graz – Maccabia Haifa 28.08.2002 UC
31.    Sturm Graz – Monaco 17.10.2000 CL
32.    Sturm Graz – Parma 09.12.1999 UC
33.    Anderlecht – Chelsea 23.11.2005 CL
34.    Anderlecht – Valencia 24.11.2004 CL
35.    Anderlecht – Bordeaux 12.12.2002
36.    Anderlecht – PSV Eindhoven 06.11.1991 CL
37.    Charleroi – Tampere 09.07.2005 INT
38.    Club Brugge – Bordeaux 25.03.2004 UC
39.    Club Brugge – Debrecen 26.02.2004 UC
40.    Club Brugge – AC Milan 04.11.2003 CL
41.    Club Brugge – Celta Vigo 16.09.2003 CL
42.    Club Brugge – Borussia Dortmund 13.08.2003 CL
43.    Club Brugge – VFB Stuttgart 28.11.2002 UC
44.    Club Brugge – Dinamo Bukareszt 31.07.2002 CL
45.    Club Brugge – Ujpest  UC
46.    Club Brugge – VFB Stuttgart 1998/99 UC
47.    Genk – Valencia 13.09.2011 UC
48.    Genk – Lille 2009/2010 EL
49.    Genk – Sparta Praga 13.08.2002 CL
50.    KAA Gent – Tottenham Londyn 16.02.2017 EL
51.    K.S.C. Lokeren OVL. – Hull City AFC 21.08.2014 EL
52.    Mouscron – Metz 16.09.1997 UC
53.    Standard Liege – Hamburger SV 08.04.2010 EL
54.    Standard Liege – Panathinaikos 18.03.2010 EL
55.    Standard Liege – Olympiacos 04.11.2009 EL
56.    BATE Borisov – Victoria Pilzno 23.11.2011 CL
57.    BATE Borisov – Valur Reykjavik 15.07.2008 CL
58.    BATE Borisov – Steaua Bukareszt 15.08.2007 CL
59.    Dnepr Mogilov – AIK Solna 28.07.1999 CL
60.    FK Gomel – Schalke 04 19.09.2002 UC
61.    CSKA Sofia – FC Kopenhaga 09.08.2018 QEL
62.    CSKA Sofia – Admira 26.07.2018 QEL
63.    Levski Sofia – Slavia Praga 27.11.2003 UC
64.    Dinamo Zagrzeb – FC Salzburg 06.11.2014 EL
65.    Dinamo Zagrzeb – Neftchi Baku 13.07.2011 CL
66.    Dinamo Zagrzeb – Dynamo Kijów 27.08.2003
67.    Hajduk Split – Dundalk FC 24.07.2014 EL
68.    Hajduk Split – AEK Ateny 01.12.2010 EL
69.    NK Osijek – AEK Ateny 18.10.2001 UC
70.    HNK Rijeka – Litex Lovech UC
71.    RNK Split – Hapoel Beer Sheva 17.07.2014 EL
72.    RNK Split – MIKA Yerenan 03.07.2014 EL
73.    Slaven Belupo – Deportivo La Coruna 23.07.2005 INT
74.    Anorthosis FC – HNK Sibenik 15.07.2010
75.    Anorthosis Famagusta – Panathinaikos 2008 CL
76.    Apoel – Aalesunds FK 02.08.2012 EL
77.    Apoel – Senica 19.07.2012 EL
78.    Apoel – Derry City 14.08.2003
79.    Apoel – Chelsea CL
80.    Apollon Limassol FC – Lazio 24.10.2013 EL
81.    Apop Kinyras – Rapid Wiedeń 06.08.2009 EL
82.    A.E.K. Larnaca – Mlada Boleslav 28.07.2011 EL
83.    Omonia Nikozja – ADO Den Haag 28.07.2011
84.    Omonia Nikozja – Milano Kumanovo 17.07.2008 UC
85.    Omonia Nikozja – Sloga 15.07.2004 UC
86.    FK Zeta Golubovci – FK Sarajevo 19.08.2012 EL
87.    Banik Ostrawa – Dniepr Mogilew 05.08.2010 EL
88.    Banik Ostrawa – WIT Georgia Tbilisi 22.07.2010 EL
89.    Banik Ostrava – Middlesborough 30.09.2004 UC
90.    Banik Ostrava – Aston Villa 03.10.1990 UC
91.    Chmel Blsany – Kalamata FC INT
92.    FK Mlada Boleslav – Thor Akureyri 19.07.2012 elim. EL
93.    Sigma Olomouc – Everton 2009/2010 EL
94.    Sigma Olomouc – Aberdeen 2009/2010 EL
95.    Slavia Praga – Tottenham Hotspur 14.02.2008 UC
96.    Slavia Praga – Schachtar Donieck 22.08.2000 CL
97.    Slovan Liberec – FC Astra 07.08.2014 QEL
98.    Slovan Liberec – Beitar Jerozolima 02.07.2005
99.    Slovan Liberec – Schalke 04 24.08.2004 UC
100.    Slovan Liberec – Mallorca 22.11.2001 UC
101.    Slovan Liberec – Celta Vigo 01.11.2001 UC
102.    Sparta Praga – PFC CSKA Moskwa 05.08.2015 EL
103.    Sparta Praga – Athletic Bilbao 04.10.2012 EL
104.    Sparta Praga – Liverpool 17.02.2011 EL
105.    Sparta Praga – Palermo 16.09.2010 EL
106.    Sparta – Praga – Liepajas Metalurgs 21.07.2010
107.    Sparta Praga – CFR Cluj 22.10.2009 EL
108.    Sparta Praga – Panathinaikos 28.07.2009
109.    Sparta Praga – Dinamo Zagreb 02.10.2008 UC
110.    Sparta Praga – Arsenal 18.10.2005 CL
111.    Sparta Praga – Borussia Dortmund 10.12.1997 CL
112.    Sparta Praga – Parma AC 17.09.1997 CL
113.    FC Synot – OFK Belgrad 06.07.2003 INT
114.    FC Synot – FC Constructorul 30.06.2002 INT
115.    Aalbork – Celtic Glasgow 25.11.2008 CL
116.    Aalbork – FK Modrica 30.07.2008
117.    Aalbork – B36 10.08.2000 UC
118.    Esberg – Tromsoe 11.08.2005 UC
119.    FC Kopenhaga – Rosenborg 25.08.2010 CL
120.    FC Nordsjaelland – TVM 29.07.2008
121.    Odense – Aston Villa 19.07.2008 INT
122.    Flora Tallinn – SFK Lyn Oslo 27.07.2006 UC
123.    Levadia Tallinn – Pobeda 25.07.2007 EL
124.    JK Narva Trans – Gefle IF 02.07.2013 EL
125.    FC Narva Trans – Rabotnicki Skopje
126.    FC TVMK – FH Hafnarfjordur CL
127.    Allianssi – Petange 14.07.2005 UC
128.    HJK Helsinki 21.07.2004
129.    HJK Helsinki – MTK Hungaria FC 06.08.2003
130.    HJK Helsinki – FC Gomel 29.08.2002 UC
131.    HJK Helsinki – Glentoran Belfast 23.07.2003
132.    MYPA – Cefn Druids AFC 2012 EL
133.    Auxerre – Zenit St. Petersburg 25.08.2010 CL
134.    Caen – Lokomotiv Sofia 19.07.1998
135.    Lens – FC Kopenhaga 19.09.2007 UC
136.    Lens – Panathinaikos 15.02.2007 UC
137.    Lens – Kaiserslautern 25.11.1999 UC
138.    Lens – Vitesse 28.10.1999 UC
139.    Lens – Maccabi Tel Aviv 30.09.1999 UC
140.    Lille – FC Kopenhaga 29.08.2012 CL
141.    Lille – Liverpool 11.03.2010 EL
142.    Lille – Manchester United 20.02.2007 CL
143.    Lille – AEK Ateny 17.10.2007 CL
144.    Monaco – Bayern Monachium 05.11.2008 CL
145.    Monaco – Bayer Leverkusen 01.10.1997 CL
146.    Olympique Lyon – Fiorentina 17.09.2008 CL
147.    Olympique Marsylia – Chelsea 29.02.2000 CL
148.    Monaco – Borussia M 1996/1997 UC
149.    Stade Rennais – Dinamo Zagreb 20.12.2007 UC
150.    AEK Ateny – NK Osijek 30.10.2001 UC
151.    Olympiacos Pireus – F91 Dudelange 09.10.2018 EL
152.    Olympiakos Pireus – Molde FK 28.09.1999 CL
153.    Panathinaikos Ateny – Sevilla 16.02.2004 UC
154.    PAOK Saloniki – Spartak Trnava 30.07.2015 EL
155.    Dinamo Tbilisi – EB / Streymur 16.07.2013 QCL
156.    Dinamo Tbilisi – BATE Barisov 2004 UC
157.    Dinamo Tbilisi – Slovan Liberec 03.10.2002 UC
158.    Deportivo Alaves - Rosenborg UC
159.    Atletico Madryt – Apoel Nikozja 15.09.2009 CL
160.    Barcelona – Viktoria Pilzno 19.10.2011 CL
161.    Deportivo La Coruna – Leeds 17.04.2001 CL
162.    Ajax Amsterdam – Olympique Lyon 14.09.2011 CL
163.    AZ Alkmaar – Arsenal 20.10.2009 CL
164.    AZ Alkmaar – Werder Bremen 05.04.2007 UC
165.    AZ Alkmaar – Glasgow Rangers 02.12.2004 UC
166.    Feyenoord – Rosenborg 02.11.1999 CL
167.    FC Groningen – Aberdeen/Daugava 24.07.2014 EL
168.    NEC Nijmegen – Tottenham 27.11.2008 UC
169.    Twente – Arsenal 13.08.2008
170.    Atletico Madryt – Apoel Nikozja 15.09.2009
171.    Shamrock  Rovers – Partizan Belgrad 18.08.2011
172.    Crusaders FC – Rosenborg 14.07.2013 EL
173.    Beitar Jerozolima – Charleroi 23.07.2015
174.    Beitar Jerozolima – Ordabasy 09.07.2015
175.    Hapoel Beer Sheva FC – Apoel Nikozja 09.08.2018 QEL
176.    Hapoel Beer Sheva – Dinamo Zagrzeb 31.07.2018
177.    Hapoel Beer Sheva – FC Flora Tallinn 17.07.2018
178.    Hapoel Haifa – Atalanta Bergamo 09.08.2018
179.    Hapoel Haifa – FH 26.07.2018
180.    Hapoel Ironi – Slovan Liberec 06.08.2015 ELE
181.    Hapoel Tel Aviv – Aktobe 03.08.2010 ELM
182.    Happoel Tel Aviv – Rapid Wiedeń 22.10.2009
183.    Happoel Tel Aviv – Czernomerets Odessa 28.09.2006 UC
184.    Maccabi Tel Aviv – Sarpsborg 30.08.2018
185.    Maccabi Tel Aviv – Pyunik 16.08.2018
186.    Maccabi Tel Aviv – Radnicki Nisz – 26.07.2018
187.    Maccabi Tel Aviv – Ferencvaros 19.07.2018
188.    Maccabi Tel-Aviv – Chelsea 24.11.2015 CL
189.    Maccabi Tel-Aviv – Porto 04.11.2015 CL
190.    Maccabi Haifa – PAOK FC07.11.2013 EL
191.    Maccabi Haifa – Liverpool 22.08.2006 CL
192.    Astana – Rosenborg EL
193.    FC Vaduz – Falkirk FC 23.06.2009 EL
194.    FBK Kowno – HB Torshavn 2005
195.    Żalgiris Wilno – Red Bull Salzburg 2013/2014
196.    F91 Diddeleng – Artmedia Petrzalka 28.08.2003 UC
197.    Grevenmacher – Hajduk Split 23.07.1997 UC
198.    Pelister Bitola – Frolunda Goeteborg 01.07.2000 INT
199.    Vardar Skopje – Sparta Praga 13.08.2003 CL
200.    Nistru Otaci – Szchtior Soligorsk 15.07.2004
201.    Sheriff Tyraspol – Steaua Bukareszt 02.12.2009 EL
202.    FC Zimbru – Osmalispor 14.07.2016 QEL
203.    Bayer Leverkusen – Rosenborg 06.12.2012 EL
204.    Bayer Leverkusen – Metalist Charków 20.09.2012 EL
205.    Bayer Leverkusen – Metalist 24.02.2011 EL
206.    Bayer Leverkusen – Atletico Madryt 16.12.2100 EL
207.    Bayer Leverkusen – Rosenborg 16.09.2010 EL
208.    Bayer Leverkusen – Tavriya 17.08.2010 EL
209.    Bayer Leverkusen – Manchester United 30.04.2002 CL
210.    Bayer Leverkusen – Monaco 10.12.1997 CL
211.    Bayern Monachium – PSG 05.12.2017 CL
212.    Bayern Monachium – FC Zurich 17.08.2011 CL
213.    Bayern Monachium – CFR Cluj 19.10.2010 CL
214.    Bayern Monachium – Fiorentina 17.02.2010 CL
215.    Bayern Monachium – Juventus 30.09.2009 CL
216.    Bayern Monachium – Sporting Lizbona 10.03.2009 CL
217.    Bayern Monachium – Olympique Lyon 05.11.2003 CL
218.    Bayern Monachium – Deportivo La Coruna 18.09.2002 CL
219.    Bayern Monachium – PSV Eindhoven 15.09.1999 CL
220.    Borussia Dortmund – Slovan Liberec 21.03.2002 UC
221.    Borussia Dortmund – Rosenborg 13.09.1999 CL
222.    Borussia Dortmund – Dynamo Minsk 1996/1997 CL
223.    Borussia M’Gladbach – Liverpool
224.    Dynamo Berlin – AS Monaco 01.11.1989
225.    Hertha – Heerenveen 19.10.2009 EL
226.    Hertha – Broendby 27.08.2009 EL
227.    Hertha – Galatasaray 08/09 UC
228.    Hertha – Benfica 08/09 UC
229.    Hertha – St. Patricks Athletic 08/09 UC
230.    Hertha – Nistru Otaci 08/09 UC
231.    Hertha – Liverpool 18.07.2008
232.    Hertha – Apoel Nikozja 06.11.2002 UC
233.    Hertha – Boavista 18.02.2003 UC
234.    Hertha – Servette Genewa 05.12.2001 UC
235.    HSV Hamburg – Fulham 22.04.2010 EL
236.    HSV Hamburg – PSV 18.02.2010 EL
237.    HSV Hamburg – Rapid Wiedeń 02.12.2009 EL
238.    HSV Hamburg – Randers FC 2009/2010
239.    HSV Hamburg – Aston Villa 2008/2009
240.    HSV Hamburg – Galatasaray 2008/2009 UC
241.    FC Nurnberg – AZ Alkmaar 05.12.2007 UC
242.    FC Stahl – Galatasaray 18.09.1991 CC
243.    VFB Stuttgart – Botev Plovdiv 08.08.2013
244.    VfB Stuttgart – Timisoara 08.2009 CL
245.    Werder Brema – Tottenham 2010/2011 CL
246.    Werder Brema – Austria Wien 2009/2010 EL
247.    Werder Brema – Athletic Bilbao 2009/2010 EL
248.    Werder Brema – Celta Vigo 2006/2007 UC
249.    Werder Brema – Anorthosis 16.08.2008 UC
250.    VFL Wolfsburg – Fulham 08.04.2010 EL
251.    VfL Wolfsburg – Manchester United 08.12.2009 CL
252.    VfL Wolfsburg – Besiktas 21.10.2009 CL
253.    VFL Wolfsburg – CSKA Moskwa 15.09.2009 CL
254.    VFL Wolfsburg – Heerenveen 06.11.2008 UC
255.    VfL Wolfsburg – Rapid Bukareszt 18.09.2008 UC
256.    VfL Wolfsburg – Trabzonspor 05.08.2008
257.    Molde FK – Rayo Vallecano 14.09.2000 UC
258.    Rosenborg – FC Kopenhaga 17.08.2010 CL
259.    Rosenborg – AIK Sztokholm 04.08.2010 CL
260.    Rosenborg – PSG 13.08. CL
261.    Viking Stavanger – Hertha Berlin 16.10.2001
262.    Benfica Lizbona – Tottenham 20.03.2014 EL
263.    Benfica Lizbona – Chelsea 27.03.2012 CL
264.    CSKA Moskwa – FK Molde 28.07.1999 CL
265.    Dinamo Moskwa – Celtic Glasgow 2009 CL
266.    FC Krasnodar – FC Lille 27.11.2014 EL
267.    Lokomotiv Moskwa – Rapid Wiedeń 23.08.2005
268.    Lokomotiv Moskwa – BATE 25.08.1999
269.    Rubin Kazań – Wolfsburg EL
270.    Spartak Moskwa – FC Porto 14.04.2011 EL
271.    Zenit Sankt Petersburg – FC Nurnberg 29.11.2007 UC
272.    Zenit Sankt Petersburg – AZ Alkmaar 25.10.2007 UC
273.    Astra Giurgiu – West Ham 06.08.2015 EL
274.    Astra Giurgiu – Inverness 23.07.2015 EL
275.    Astra Giurgiu – FC Salzburg 02.10.2014 EL
276.    FC Astra – Omonia Nikozja 18.07.2013 EL
277.    CFR 1907 Cluj – FC Basel 29.08.2012
278.    CFR 1907 Cluj – Chelsea 01.10.2008 CL
279.    Dinamo Bukareszt – FC Barcelona 11.08.2012
280.    Dinamo Bukareszt – Worskla Połtawa 25.08.2011 EL
281.    Dinamo Bukarest – Slovan Liberec 20.08.2009
282.    Dinamo Bukareszt – NEC 02.10.2008 UC
283.    FC Petrolul – Viktoria Plzen
284.    Rapid Bukarest – Wolfsburg 02.10.2008 UC
285.    Rapid Bukareszt – Galatasaray 01.09.2000
286.    Steaua Bukareszt – FC Zurich 20.10.2016 EL
287.    Steaua Bukareszt – Manchester City 16.08.2016 CL
288.    Steaua Bukareszt – FC Basel 22.10.2013 CL
289.    Steaua Bukareszt – Chelsea 01.10.2013 CL
290.    Steaua Bukareszt – Dinamo Tbilisi 06.08.2013
291.    Steaua Bukareszt – Vardar Skopje 16.07.2013
292.    Steaua Bukarest – Grasshopper Zurich 19.08.2010
293.    Steaua Bukareszt – Heerenveen 23.02.2006 UC
294.    Timisoara – VfB Stuttgart 18.08.2009 CL
295.    Unirea Urziceni – Zenit St. Petersburg 27.07.2010
296.    Unirea Urziceni – VfB Stuttgart 29.09.2009 CL
297.    Crvena Zvezda Belgrad – AC Milan 22.08.2006 CL
298.    OFK Belgrad – Galatasaray Stambuł 05.08.2010 EL
299.    Partizan Belgrad – FC Victoria Plzen 15.02.2018 EL
300.    Partizan Belgrad – Szachtar Donieck 16.12.2009 EL
301.    Partizan Belgrad – Rhyl FC 21.07.2009 CL
302.    Spartak Zlatibor – FK Deifferdeng 22.07.2010 EL
303.    FK ZTS Dubnica – Slovan Liberec 03.07.2004 INT
304.    MFK Kosice – AS Roma 20.08.2009 EL
305.    FC Nitra – Naftci Baku 28.06.2008 INT
306.    Matador Puchov – Bordeaux 03.10.2002 UC
307.    Slovan Bratysława – Crvena Zvezda 05.08.2010 EL
308.    Slovan Bratysława – Ajax Amsterdam 27.08.2009 EL
309.    Slovan Bratysława – Olympiakos Pireus 29.07.2009 CL
310.    AS Trencin – Torpedo Kutaisi 29.06.2017 QEL
311.    Spartak Trnava – FC Zurich 21.08.2014 EL
312.    MSK Żilina – HNK Rijeka 08.08.2013 EL
313.    MSK Zilina – Chelsea 15.09.2010 CL
314.    MSK Zilina – Sparta Praga 25.08.2010 CL
315.    MSK Zilina – Hajduk Split 30.07.2009 EL
316.    NK Domzale – FC Ashdod 25.08.2005 UC
317.    NK Maribor – Celtic 20.08.2014 CL
318.    NK Maribor – Hibernian 09.07.2010
319.    NK Maribor – FC WIT Georgia 22.07.2009
320.    Mura 05 – Lazio Rzym 23.08.2012 EL
321.    Celtic Glasgow – HJK 01.08.2012 CL
322.    Celtic Glasgow – FC Kopenhaga 26.09.2006 CL
323.    Celtik – FK Teplice 26.02.2004 CL
324.    Glasgow Rangers – Tel-Aviv  22.02.2007 UC
325.    Heart – Dynamo Bukareszt 09.07.2013
326.    Hibernian FC – FC Barcelona
327.    FC Basel – Spartak Moskwa 17.02.2011 EL
328.    FC Basel – CFR Cluj 23.11.2010 CL
329.    FC Basel – FC Sheriff 18.08.2010 CL
330.    FC Basel – Debrecen 04.08.2010
331.    FC Basel – Fulham 16.12.2009 EL
332.    FC Basel – RC Strasbourg 09.03.2006 UC
333.    AC Bellinzona – Dniepr 28.08.2008 UC
334.    Grasshopper – Steua 26.08.2010 EL
335.    Neuchatel Xamax – Auxerre 15.10.2003 UC
336.    Neuchatel Xamax -  Celtic Glasgow 22.10.1991
337.    FC Sion – Celtic Glasgow 25.08.2011 EL
338.    FC Thun – Stoke City 18.08.2011 EL
339.    Young Boys Berno – Liverpool 20.09.2012 EL
340.    Young Boys Berno – Braga 25.08.2011 EL
341.    Young Boys Berno – Zenit St. Petersburg 17.02.2011 EL
342.    Young Boys Berno – Tottenham 17.08.2010 CL
343.    FC Zurich – Bayern Monachium 23.08.2011 CL
344.    FC Zurich – FK Ventspils 25.08.2009 CL
345.    Djurgardens – Dork City 11.08.2005 UC
346.    Djurgardens – FC Kopenhaga 03.10.2002 UC
347.    Elfsborg – Napoli 26.08.2010 EL
348.    Galatasaray – Levski Sofia 08.08.2001 CL
349.    CSKA Kijów – Club Brugge 2001 UC
350.    CSKA Kijów – Crvena Zvezda 2001 UC
351.    CSKA Kijów – Jokerit Helsinki UC
352.    Czornomorec Odessa – RNK Split 07.08.2014
353.    Czornomorec Odessa – Skenderbeu Korca 22.08.2013
354.    Czornomorec Odessa – Shakhter Soligorsk 07.07.2007 INT
355.    Dnipro – Hajduk Split 20.08.2014
356.    Dniepr – Fulham 25.08.2011 EL
357.    Dnipro – Aberdeen 04.10.2007 UC
358.    Dnipro – Olympique Marsylia 22.07.2006 INT
359.    Dnipro – Nitra 08.07.2006 INT
360.    Dnipro – Liteks 24.11.2005 UC
361.    Dnipro – AZ 20.10.2005 UC
362.    Dnipro – Bananc 25.08.2005 UC
363.    Dnipro – Dinamo Zagrzeb 27.11. UC
364.    Dnipro – HSV Hamburg 15.10. UC
365.    Dnpro – Olympique Marsylia UC
366.    Dnipro – Artmedia 26.08. UC
367.    Dnipro – Austria Wiedeń 25.11. UC
368.    Dnipro – Maccabi Hajfa 30.09. UC
369.    Dniepr – Vaduz 28.08.
370.    Dynamo Kijów – Manchester City 24.02.2016 CL
371.    Dynamo Kijów – Stoke City 15.09.2011 EL
372.    Dynamo Kijów – Manchester City 10.03.2011 EL
373.    Dynamo Kijów – Ajax Amsterdam 17.08.2010 CL
374.    Dynamo Kijów – Valencia 12.03.2009 UC
375.    Dynamo Kijów – Fenerbahce 10.12.2008 CL
376.    Dynamo Kijów – AC Milan 06.09.2007
377.    Dynamo Kijów – FC Thun 26.07.2005 CL
378.    Dynamo Kijów – Dinamo Zagrzeb 12.08.2003 CL
379.    Dynamo Kijów – Crvena Zvezda 09.08.2000
380.    Dynamo Kijów – Sparta Praga 12.08.1998
381.    Karpaty Lwów – Borussia Dortmund 16.09.2010 LE
382.    Mariupol – Bordeaux 09.08.2018
383.    Metalist Charków – Olympiacos 08.03.2012 EL
384.    Metalist Charków – FC Salzburg 23.02.2012
385.    Metalist Charków – NK Rijeka 06.08.2009
386.    Metalist Charków – Everton 04.10. UC
387.    Metalurg – Birkirkara 15.08.2002 UC
388.    Metalurg Donieck – AC Parma
389.    Szachtar Donieck – Bayern Monachium 17.02.2015 CL
390.    Szachtar Donieck – Athletic Bilbao 25.11.2014 CL
391.    Szachtar Donieck – Real Sociedad 27.07.2013 CL
392.    Szachtar Donieck – Borussia Dortmund 13.02.2013 CL
393.    Szachtar Donieck – Juventus 05.12.2012 CL
394.    Szachtar Donieck – Nordsjaelland 2012 CL
395.    Szachtar Donieck – Schalke 16.02.2005 UC
396.    Szachtar Donieck – Dinamo Bukareszt 15.10.2003
397.    Szachtar Donieck – Lokomotiv Moskwa 13.08.2003 CL
398.    Szachtar Donieck – Roda 30.09.1999 UC
399.    Tavriya Symferopol – FC Tiraspol 13.07.2008 INT
400.    Debreczyn – PSV Eindhoven 21.10.2010 EL
401.    Debreczyn – FC Basel 28.07.2010
402.    Debreczyn – Spartak Trnava 27.06.2004 INT
403.    Debreczyn – Ekranas 28.08.2003 UC
404.    Gyori ETO – Nitra 2010
405.    FC Sopron – Metalurg Donieck 11.08.2005 UC
406.    Inter Mediolan – FC Vaslui 30.08.2012
407.    Inter Mediolan – Chelsea 24.02.2010 CL
408.    Inter Mediolan – Anorthosis 22.10.2008 CL
409.    Inter Mediolan – Newcastle 11.03.2003 CL
410.    Palermo – Valencia 12.08.2010
411.    AC Parma – PSV UC
412.    AS Roma – Szachtar Donieck 12.09.2006 CL
413.    Udinese – Arsenal Londyn 24.08.2011 CL
414.    Udinese – Panionios 30.09.2004 UC

 

@MojeWielkieMecz

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

My football matches

Autumn 2019

Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa 0:13

LZS Starowice - Zagłębie Lubin II 0:0

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1

FK Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik 0:0

Piast Gliwice - BATE Borysov 1:2

Retezarna Ceska Ves - Sigiteam 6:13

Retezarna Ceska Ves - TJ Pisecna 5:5

Spring 2019

Słowianin Wolibórz - Orlęta Krosnowice 5:3

ATS Wojbórz - KS Polanica-Zdrój 5:0

KS Walim - Victoria Świebodzice 3:5

LZS Starowice - Unia Krapkowice 7:1

Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój 3:0

Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 0:8

AKS Strzegom - Górnik Złotoryja 4-0

Argentyna U-20 - RPA U-20 5:2

Porugalia - Korea Południowa U-20 1:0

BKS Stal Bielsko-Biała - Tempo Puńców 5:1

LZS Stary Ujazd - GKS Głuchołazy 1:3

LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski 1:1

Odra Opole - Bytovia Bytów 2:1

SKS Chmielowice - Zieloni Ligota Tułowicka 0:6

Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice Śląskie 1:2

Sokol Tremesna - TJ Rusin 3:0

LZS Starowice - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 0:3 volleyball

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Sokół Leśnica 0:1

LZS Victoria Wierzbnik - LZS Czarni Przylesie Dolne 0:4

Odra Opole - GKS Katowice 0:4

Piomar Tarnów-Przywory - Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:0

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Dąb Mościsko - Zgoda Grodziszcze 2:1

Skałki Stolec - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1:3 volleyball

Piast Żerniki - Nysa Kłodzko 2:0

Odra Opole - Jagiellonia Białystok 0:2

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AT Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 3:0

AZS PWSZ Nysa - Chemik Bydgoszcz 0:3 volleyball

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny karate

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 3:0 volleyball

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:0 volleyball

Polska - Rosja 2:2 futsal

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

Stal Nysa - Onico Warszawa 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle II 3:2 volleyball

Autumn 2018

AZS Basket Nysa - AZS Politechnika Opolska 79-95 basketball

Stal Nysa - Norwid Częstochowa 2:3 volleyball

Bongo Krapkowice - Bassau Prószków 2:2 (k. 3:1) futsal

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:2 volleyball

Orzeł Witoszów - Dąb Mościsko 3:2

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:0 volleyball

Stal Nysa - Buskowianka Kielce 3:1 volleyball

Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 5:1

Stal Nysa - Mickiewicz Kluczbork 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Porawie Większyce 1:0

Polska - Włochy 0:1

Błękitni Przecza - Burza Lipki 0:2

Polska - Portugalia 2:3

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice 1:5

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 volleyball

Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 5:2

Venus Nowice - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3

Meteor Jasienica Dolna - GZ LZS Grodków 4:0

Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0

Piast Gliwice - Alga Bishkek 1:4 futsal

Piast Gliwice - KB United 1:1 futsal

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:1

Strzelinianka Strzelin - Olimpia Podgaj 1:2

Podzamcze Nysa - LZS Kastor Jasienica Górna 1:1

Lech Poznań - KRC Genk 1:2

Sokół Niemodlin - KS Krapkowice 1:2

Sokol Velke Losiny - FK Mohelnice 4:0

Sokol Lestina - 1.FC Maletin 1:6

Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0:1

FK Bela pod Pradedem - TJ Vidnava 16:0

Odra Opole - Wigry Suwałki 2:2

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Górnik Zabrze - AS Trencin 0:1

Otryt Lutowiska - Orzeł Górzanka 5:5

Nelson Polańczyk - Błękitni Futory 3:2

Górnik Zabrze - Zaria Balti 1:0

Polonia Nysa - Stal Brzeg 0:1

Podzamcze Nysa - Samorządowcy Nysa 7-5

Spring 2018

Sokol Vrbno pod Pradedem - Sokol Stara Ves 6:4

Piast Nowa Ruda - Orzeł Lubawka 4:0

GKS Tychy - Odra Opole 3:0

Polska - Kanada 3-2 volleyball

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

Polonia Nysa - LZS Starowice 3:0

AKS Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 volleyball

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0 volleyball

AKS Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AKS Rzeszów 0:3 volleyball

1.FC Chronstau-Chrząstowice - Start Jełowa 1:2

KS Krasiejów - Unia Kolonowskie 3:1

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 1:2

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:1

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:2 volleyball

Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0

Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna 2:2

Raków Częstochowa - Odra Opole 0:0

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1

GKS Głuchołazy - Odra II Groszmal Opole 4:0

Polska - Korea Południowa 3:2

Odra Opole - GKS Katowice 1:2

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Trójka Nakło 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Maraton Świnoujście 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - TS Volley Rybnik 3:0 (volleyball)

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1

Stal Nysa - Krispol Września 1:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 0:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3

Stal Nysa - Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 3:2 (kadeci) volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 2:3 (juniorzy) volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

Autumn 2017

Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 1:0

Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0