Home Kolekcja biletów piłkarskich Bilety lig zagranicznych
Bilety lig zagranicznych PDF Drukuj Email
niedziela, 29 grudnia 2019 00:00

DZIAŁ IX – BILETY KLUBÓW ZAGRANICZNYCH – BEZ EUROPEJSKICH PUCHARÓW (1860)
Albania    
1.    Vllaznia – Skenderbeu 26.11.2011
2.    Vllaznia – Bylis 05.10.2011
Anglia
3.    Arsenal – Manchester City 29.11.2011
4.    Arsenal – WBA 05.11.2011
5.    Arsenal – Bolton 25.10.2011
6.    Arsenal – Shrewsbury Town 28.09.2011
7.    Aston Villa – Barnsley 20.01.2018
8.    Aston Villa – Arsenal 20.09.2014
9.    Aston Villa – Chelsea 11.05.2013
10.    Aston Villa – Liverpool 31.03.2013
11.    Aston Villa – QPR 24.09.2008
12.    Aston Villa – West Ham United 02.04.1999
13.    Aston Villa – Coventry City 27.02.1999
14.    Aston Villa – Leeds United 13.02.1999
15.    Aston Villa – Middlesbrough 23.08.1998
16.    Aston Villa – Bolton 25.04.1998
17.    Aston Villa – Southampton 20.12.1997
18.    Barnet – Hungerford Town 04.07.2015
19.    Barnet – Hyde 31.08.2013
20.    Barnet – Port Vale 07.05.2011
21.    Barnet – Chesterfield 26.03.2011
22.    Barnet – Leeds United 26.07.2008
23.    Barsley – Middlesbrough 18.08.2012
24.    Birmingham City – Bolton 02.04.2011
25.    Birmingham City – Aston Villa 13.09.2009
26.    Birmingham City 2003/2004
27.    Blackburn – Manchester United 02.04.2012
28.    Blackburn – WHU 25.02.1998
29.    Blackpool – Cardiff 19.01.2013
30.    Bolton – Arsenal 24.04.2011
31.    Bolton – Stoke 17.04.2011
32.    Bournemouth – Preston North End 25.08.2012
33.    Bradford City – AFC Wimbledon 24.09.2011
34.    Braintree Town – Southport 27.03.2012
35.    Brentford – Nottingham Forest 17.01.2006
36.    Brentford – Oldham Athletic 25.08.2003
37.    Brighton & Hove Albion – Leeds United 24.03.1984
38.    Bristol City – Aston Villa 28.09.2018
39.    Bristol Rovers – Plymouth Argyle 23.01.2016
40.    Bristol Rovers – Burton Albion 14.04.2012
41.    Bristol Rovers – Aldershot Town 05.10.2010
42.    Bristol Rovers – Derby County 06.10.1984
43.    Burnley – Bristol City 28.12.2015
44.    Burnley – Burton Albion 29.01.2011
45.    Burnley – Port Vale 08.01.2011
46.    Burton Albion – Accrington Stanley 06.01.2012
47.    Cambridge United – Ipswich Town 25.07.2012
48.    Cambridge United – Stockport County 06.10.2011
49.    Cambridge United – Kettering Town 21.09.2010
50.    Cambridge United – Kidderminster Harriers 31.10.2009
51.    Cardiff City – Huddersfield Town 17.08.2012
52.    Cardiff City – Blackpool 28.10.2008
53.    Cardiff City FC
54.    Carlisle United – Scunthorpe United 09.04.2012
55.    Chelsea – West Ham United 15.05.2015
56.    Chelsea – Bradford City 24.01.2015
57.    Chelsea – Manchester United 05.02.2012
58.    Chelsea – Southend United 03.01.2009
59.    Chelsea – Aston Villa 08.11.2006
60.    Chelsea – Manchester City 20.08.2006
61.    Chelsea – Newcastle 19.11.2005
62.    Chelsea – Charlton Athletic 26.10.2005
63.    Cheltenham Town FC – Forest Green Rovers 14.04.2018
64.    Cheltenham Town – Morecambe 28.09.2012
65.    Chesterfield – Bournemouth 27.01.2012
66.    Chesterfield – Leyton Orient 03.09.2011
67.    Colchester United – Southampton 05.03.2011
68.    Colchester United – Plymouth Agryle 12.05.1996
69.    Coventry – QPR 13.02.2010
70.    Crewe Alexandra – Barnet 06.05.2017
71.    Crewe Alexandra – Aston Villa 26.07.2013
72.    Crystal Palace – Shrewsbury Town FC 25.08.2015
73.    Crystal Palace – Huddersfield Town 05.05.2015
74.    Crystal Palace – Brentford FC U-21 28.10.2014
75.    Crystal Palace – Norwich 01.01.2014
76.    Crystal Palace – Oman 10.09.2013
77.    Crystal Palace – Millwall 20.08.2013
78.    Crystal Palace – Bristol City 19.02.2013
79.    Crystal Palace – Play off 2004
80.    Crystal Palace – Huddersfield 29.01.2000
81.    Crystal Palace – semi final play-off
82.    Daggers – Gillingham 30.12.2011
83.    Daggers – Milton Keynes Dons 22.01.2011
84.    Dartford – Port Vale 06.11.2010
85.    Derby County – Preston North End 15.08.2017
86.    Derby County – Shrewsbury Town 09.08.2011
87.    Derby County – Southend 01.10.1997
88.    Doncaster Rovers – Bury 21.08.2012
89.    Ebbsfleet United
90.    Exeter City – Bristol Rovers 29.09.2012
91.    Everton – WHU 30.10.2016
92.    Everton – Wimbledon 23.03.1996
93.    Fulham – Crystal Palace 01.08.2015
94.    Fulham – Crystal Palace 11.05.2015
95.    Fulham u-21 – Chelsea u-21 04.05.2015
96.    Fulham – Arsenal 24.08.2013
97.    Fulham – Leyton Orient 08.01.2006
98.    Fulham – Burnley 12.09.2000
99.    Fulham – Crystal Palace 01.04.2000
100.    Hartlepool United – Sheffield United 02.10.2012
101.    Hereford United – Plymouth Agryle 06.04.2012
102.    Hull – Crawley Town 28.01.2012
103.    Hull City – Newcastle 03.01.2009
104.    Ipswich Town – Chelsea 07.01.1998
105.    Kidderminster Harriers
106.    Kings Lynn Town – Norwich 18.01.2012
107.    Leeds United – Huddersfield Town 10.09.2016
108.    Leeds United – Wolverhampton Wanderers 18.08.2012
109.    Leicester City – Manchester United 23.12.2017
110.    Leicester City FC – Manchester City 29.12.2015
111.    Leicester City – Crystal Palace 20.11.2011
112.    Leicester City – Crystal Palace 21.10.2006
113.    Leyton Orient – Walsall 29.12.2012
114.    Leyton Orient – QPR 18.09.2002
115.    Lincoln City – Cheltenham 25.04.2011
116.    Liverpool – Sunderland 26.11.2016
117.    Luton Town – Crystal Palace 26.11.2005
118.    Manchester City – Liverpool 21.11.2015
119.    Manchester City – Chelsea 03.02.2014
120.    Manchester City – QPR 01.09.2012
121.    Manchester United – QPR 07.04.2012
122.    Manchester United – Tottenham Hotspur 01.12.2009
123.    Manchester United – Crystal Palace 18.12.2004
124.    FC United of Manchester – Gainsborough 29.04.2017
125.    Middlesbrough – Shrewsbury Town 07.01.2012
126.    Millwall FC – Brighton and Hove Albion FC 17.03.2015
127.    Millwall FC – Sheffield Wednesday FC 24.02.2015
128.    Millwall FC – Huddersfield Town FC 07.02.2015
129.    Millwall FC – Bournemouth AFC 28.12.2014
130.    Millwall FC – Birmingham City FC 30.09.2014
131.    Millwall FC – Leeds United FC 22.09.2014
132.    Millwall – Birmingham City FC 23.10.2012
133.    Millwall FC – Bradford City 2004
134.    Millwall FC – Ipswich Town 12.12.2002
135.    Milton Keynes Dons FC – Plymouth Argyle 18.01.2011
136.    Morecambe – Cheltenham Town 18.01.2013
137.    Morecambe – AFC Wimbledon 08.10.2011
138.    Newcastle United – Crystal Palace FC 30.08.2014
139.    Newcastle United – Sunderland 13.04.2013
140.    Newcastle United – Fulham 28.08.2011
141.    Newcastle United – Chelsea 20.12.2006
142.    Newport Country AFC – Luton Town 21.03.2017
143.    Northampton Town FC 06.04.2012
144.    Norwich City – Crystal Palace 30.11.2013
145.    Norwich City – WHU 09.11.2013
146.    Norwich City – Wycombe Wanderers 22.08.2009
147.    Norwich City – Charlton 19.09.2009
148.    Northampton Town – Rotherham United 22.04.2011
149.    Nottingham Forest – Watford 05.02.2011
150.    Oxford United FC – Bristol Rovers 29.12.2018
151.    Oxford United – Wimbledon 20.03.2012
152.    Plymouth Argyle – Rotherham United 28.04.2018
153.    Plymouth Agryle – QPR 20.07.2011
154.    Preston North End – MK Dons 07.4.2012
155.    Port Vale – Dartford 16.11.2010
156.    QPR – Hull City 19.08.2017
157.    QPR – Brentford 12.03.2016
158.    QPR – Brighton&Hove Albion 18.09.2013
159.    QPR – Preston North End 05.04.2008
160.    QPR – Barnsley 19.01.2008
161.    QPR – Barnley 30.09.2003
162.    QPR – Oldham Athletic 26.10.2002
163.    QPR – Huddersfield Town 17.09.2002
164.    QPR – Chesterfield 10.08.2002
165.    QPR – Brentford 13.04.2002
166.    QPR – Notts County 01.04.2002
167.    QPR – Chesterfield 09.03.2002
168.    QPR – Blackpool 02.03.2002
169.    QPR – Wycombe Wanderers 29.12.2001
170.    QPR – Watford 21.07.2001
171.    QPR – Celtic 14.07.2001
172.    QPR – Stockport County 28.04.2001
173.    QPR – Blackburn 07.04.2001
174.    Reading FC – Burton Albion FC 23.12.2017
175.    Reading – QPR 05.01.2002
176.    Rotherham United – Bristol Rovers 26.01.2013
177.    Rotherham – Plymouth 10.03.2012
178.    Rushden&Diamonds – Shrewsbury Town 01.01.2003
179.    Sheffield United FC – Preston North End 27.01.2018
180.    Sheffield United – QPR 12.01.2008
181.    Sfeffield Wednesday FC – Reading FC 26.01.2018
182.    Sfeffield Wednesday – Tranmere Rovers 02.01.2012
183.    Shrewsbury – Swensea City 23.08.2011
184.    Southampton 14.07.2012
185.    Southend United – QPR 20.01.2004
186.    Stevenage FC – Notts County 28.01.2012
187.    Stevenage FC
188.    Stoke City FC – WHU 29.04.2017
189.    Stoke City – WHU 13.03.2011
190.    Stoke City – Manchester City 27.11.2010
191.    Stoke City – QPR 02.10.2004
192.    Sunderland – QPR 24.03.2012
193.    Sutton United FC – Chelsea 23.07.2013
194.    Sutton United FC
195.    Swansea City – QPR 27.12.2011
196.    Swindon – Wimbledon 04.2017
197.    Tamworth – Barnet 13.08.2013
198.    Taunton Town – Hereford 08.04.2017
199.    Taunton Town – Barrow AFC 06.11.2016
200.    Tavistock AFC – QPR 18.07.2011
201.    Tottenham Hotspur – Manchester United 31.01.2018
202.    Tottenham – Chelsea 15.04.2012 The FA CUP 1/2
203.    Tottenham – Barcelona / Celtic – Al-Ahly 24.07.2009 The Wembley Cup
204.    Tottenham – Everton 15.10.2005
205.    Walsall – Aston Villa 31.07.2013
206.    Walsall – Hartlepool United 18.03.2011
207.    Watford – QPR 01.11.2005
208.    WBA – Liverpool 02.02.2014
209.    WBA – Bolton 19.11.2011
210.    WHU  League Cup 30.11.2016
211.    WHU – Wigan 20.04.2013
212.    WHU – Burnley 21.02.2011
213.    Wigan – Charlton 01.02.2014
214.    Wigan – Tottenham 24.09.2011
215.    Wigan – QPR 27.08.2011
216.    Wigan – Oldham 14.03.1998
217.    Wimbledon AFC – Oldham Athletic 30.04.2017
218.    Wimbledon – Sheffield United 10.09.2016
219.    Wimbledon AFC – Southend United 31.12.2011
220.    Wimbledon AFC – Ebbsfleet United 24.11.2009
221.    Wolves – Fulham 23.04.2011
222.    Wycombe – QPR 31.07.2012
223.    Wycombe Wanderers – Tottenham 19.07.2003
224.    Yeovil Town – Fleetwood Town 13.12.2011
Argentyna
225.    Boca Juniors – Argentinos 2012
226.    Racing – San Lorenzo 2012
Australia
227.    Adelaide United – Seongnam Ilhava 11.04.2007 azjatycka CL
Austria
228.    FC Admira Wacker – FC Red Bull Salzburg 08.08.2015
229.    Austria Wiedeń – Rapid Wiedeń 07.08.2016
230.    Austria Wiedeń – RZ Pellets WAC 04.10.2014
231.    Cashpoint – FavAC Favoritner Athletikclub
232.    SV Fliesen Nessl Spittal
233.    GAK Graz 05.01.2012
234.    FC Lendorf
235.    Rapid Wiedeń – Wiener Neustadt 15.10.2011
236.    SV Kletzl Ried – Enjo SCR Altach 22.04.2005
237.    SV Kletzl Ried – FC Kelag Karnten 08.04.2005
238.    SV Kletzl Ried – Enjo SCR Altach 09.11.2004
239.    SV Kletzl Ried – LASK Linz 20.08.2004
240.    SV Josko Ried – Lask Linz 31.07.2010
241.    SV Josko Ried – Sturm Graz 17.07.2010
242.    TUS Schleich Arnfels
243.    SV Slavia Solva Wagna
244.    Sturm Graz – FC Red Bull Salzburg 30.08.2015
245.    Sturm Graz – Rapid Wiedeń 16.08.2015
246.    Sturm Graz – Rapid Wien 14.04.2014
247.    FC Wacker Innsbruck – SC Wiener Neustadt 18.08.2012
248.    SC Wiener Neustadt – KSV 1919 07.08,2015
249.    Wiener Sportklub

Belgia
250.    Eendracht Aalst – Westerlo 20.01.2002
251.    Eendracht  Aalst
252.    K.V.O. Aarscho
253.    K.F.C.V. Alberta
254.    Anderlecht Bruksela – Standard Liege 22.04.2006
255.    Anderlecht Bruksela – Charleroi 04.03.2005
256.    Anderlecht Bruksela – KV Mechelen 27.04.1988
257.    Anderlecht Bruksela – KFC. Verbr. Geel
258.    Royal Antwerpia – KFC Wetteren 19.08.2009
259.    Royal Antwerpia – KV Mechelen 27.05.2007
260.    Balense S.K.
261.    Beerschot
262.    Beerschot – Mechelen 27.05.1976
263.    Beerschot – Lokeren 09.05.1976
264.    S.K. Bellem
265.    Berg en Dal V.V.
266.    K.F.C. Beringen
267.    KSK Beveren – Standard de Liege 28.10.2006
268.    Beveren – Westerlo11.09.1999
269.    FC Brussels – KS Wetteren 25.08.2010
270.    Cercle Brugge – Zulte Waregem 07.11.2008
271.    Cercle Brugge KV – KRC Genk 16.04.2014
272.    Club Brugge – Cercle Brugge 19.10.2008
273.    Club Brugge – Charleroi 10.11.2006
274.    Club Brugge – Mouscron 2005
275.    Club Brugge
276.    Charleroi – KAS Eupen 24.09.2014
277.    Charleroi – Standard 15.02.2014
278.    Charleroi – Standard Liege 22.03.2009
279.    Charleroi – Anderlecht 15.02.2009
280.    Charleroi – St Truidense 20.09.2005
281.    Charleroi – Standard de Liege 12.08.2001
282.    Charleroi – SK Lierse 09.09.2000
283.    Charleroi – Anderlecht 25.03.1994
284.    FCV Dender EH – K Rupel Boom FC 10.01.2015
285.    FCV Dender EH – Hepp Lambusart Fleurus 05.01.2013
286.    K.F.C. Dessel Sport – Herentals 07.03.1982
287.    K.T.H. Diest
288.    S.A.V. St.-Dimpna
289.    KRC Genk – Anderlecht 12.05.2013
290.    KRC Genk – Germinal Beerschot 31.01.2004
291.    KAA Gent – Cercle Brugge 09.04.2005
292.    K.A.A. Gent – Westerlo 10.02.2001
293.    K.F.C. Germinal Ekeren – FC Antwerp 09.05.1993
294.    KON SP Club Hasselt
295.    F.C. Heisport-Mol
296.    K. Helzold F.C.
297.    Helchteren V.V.
298.    K.F.C. Herentals – St Niklaas 30.10.1982
299.    Hoeselt V.V.
300.    S.K. Kasterlee
301.    N.V.L.H. Keerbergen
302.    R.F.C. Liege – Standard Liege
303.    R.F.C. Liegeois
304.    K. Lierse SK – Club Brugge 26.12.2014
305.    K. Lierse SK – St. Truidense 25.07.2007
306.    K.S.K. Lierse – K.F.C. Verbr. Geel 04.11.2000
307.    K.S.C. Lokeren OVL. – KAA Gent 31.01.2015
308.    K.S.C. Lokeren OVL. – KAA Gent 17.12.2014
309.    K.S.C. Lokeren OVL. – Cercle Brugge KSV 06.12.2014
310.    K.S.C. Lokeren OVL. – Waasland Beveren 08.11.2014
311.    K.S.C. Lokeren OVL. – Sporting Charleroi 29.10.2014
312.    K.S.C. Lokeren OVL. – KV Oostende 04.10.2014
313.    K.S.C. Lokeren OVL. – Standard de Liege 30.08.2014
314.    K.S.C. Lokeren OVL. – Zulte Waregem 03.08.2014
315.    SC Lokeren
316.    K.V.S.K. United Overpelt-Lommel – RS Waasland 14.05.
317.    K.F.C. Lommelse S.K.
318.    R.A.A. Louvieroise – Cercle Brugge 10.09.2005
319.    R.A.A. Louvieroise - Anderlecht 20.12.2003
320.    R.A.A. Louvieroise – KS Lokeren Oost Vlaand 08.11.2003
321.    R.A.A. Louvieroise – Charleroi 10.05.2003
322.    R.F.C. Malmundaria
323.    YR KV Mechelen – KRC Genk 27.07.2014
324.    K.V. Mechelen – Standard Liege 09.09.2000
325.    F.C.V. Meerchout
326.    Merksplas Sportkring
327.    K.S.V. Mol
328.    Mons
329.    Exscelsior Mouscron
330.    F.C. Netegalm
331.    K.A.C. Olen
332.    F.C. V.M. Oo….
333.    KV Oostende – Club Brugge KV 28.09.2014
334.    V.V. Overpelt – Fabr.
335.    Patro Eisden
336.    V.K. Penarol-Engsbergen-Tessenderlo
337.    F.C. Punt
338.    Rapid Spouwen
339.    Rapid Wezemaal
340.    Schoor Sport
341.    KON Sint-Niklase Sportkring – KSC Lokeren 12.08.1981
342.    Standard Elen
343.    Standard Liege – Club Brugge 07.10.2018
344.    Standard Liege – St-Truidense 17.04.1999
345.    Standard Liege
346.    K.V.V. Looi-Sport Tessenderlo
347.    KVK Tienen – Lierse SK
348.    BB Tremelo
349.    K. St. Truidense – Gent 12.01.2002
350.    K.F. Turnhout
351.    K.S.K. H.I.H. Turnhout
352.    KFC Verbroedering Geel – KMSK Deinze 11.08.2004
353.    KFC Verbroedering Geel – K. St. Truidense 24.07.2004
354.    KFC Verbroedering Geel – Oostende 23.05.2004
355.    KFC Verbroedering Geel – Patro Maasmechelen K. KV 2001/2002
356.    FC Verbr. Meerhout
357.    K.V.C. Exc. Vorst
358.    KVC Waterschei Genk
359.    KVC Westerlo – Genk 07.08.1999
360.    V.C. Westerlo
361.    Witgor Sport Dessel
362.    F.C. Zammel
363.    Sint-Dymphna F.C. Zamel
364.    K.F.C. Zoerle Sport
365.    F.C. Zonhoven V.V.
366.    SV Zulte Waregem Play Off Match 4 2009/2010
367.    SV Zulte Waregem – KV Kortrijk 08.05.2010
368.    SV Zulte Waregem – KAA Gent 05.04.2010
369.    SV Zulte Waregem – KSV Roeselare 20.02.2010
370.    SV Zulte Waregem – Germinal Beerschot 17.10.2009
371.    SV Zulte Waregem – Cercle Brugge KSV 2009/2010
372.    SV Zulte Waregem – Club Brugge 2009/2010
373.    F.C. Zwaneven
374.    V.C. Zwarte Duivels Westmeerbeek
Białoruś
375.    FK MTZ-RIPO – BATE Borisov 30.04.2008
Bośnia i Hercegowina
376.    NK Sask Napredak Sarajevo
Brazylia
377.    America – Vasco 04.09.2011
378.    America – Sao Paulo 18.08.2011
379.    America – Palmeiras 07.07.2011
380.    America – Flamengo 29.06.2011
381.    Atletico Goianiense – Goias
382.    Gama – Brasiliense FC 07.05.2011
383.    Goias – Ceara 04.09.2012
384.    Gremio Prudente – Mauense Cadeira 2014
385.    Ipatinga – Uberlandia 2010
386.    Palmeiras – Uniao Sao Joao 18.04.1996
387.    Palmeiras – Internacional 11.09.1994
388.    Portuguesa
389.    Sampaia – Ceara 31.05.
390.    Santo Andre – Rio Branco Arquibancada 2015
391.    Sao Caetano – Ferroviaria 27.04.2015
392.    Sao Paulo FC 08.03.2015
393.    Sao Paulo FC – Red Bull Brasil 2015
394.    Sao Raimundo – Petrobras 2008
395.    Vasco da Gama – Brasiliense 07.05.2011
Bułgaria
396.    PFK Beroe Stara Zagora – Botev Płowdiw 11.08.2018
397.    PFK Beroe Stara Zagora – Ludogorets Razgrad 28.07.2018
398.    CSKA Sofia – Slavia Sofia 12.08.2018
399.    CSKA Sofia – Dunav 2010 05.08.2018
400.    Liteks Lovech – Levski Sofia 2010/2011
401.    Lokomotiv Sofia – Levski Sofia 23.04.2006
402.    Slavia Sofia 2008
Chiny
403.    Guangzhou Evergrande – Kawasaki Frontale 14.03.2017
404.    Shenzhen Ruby FC - Shandong Luneng 2010
Chorwacja
405.    HNK Cibalia – HNK Rijeka 2010/2011
406.    Hajduk Split – Istra 1961 Pula 20.07.2014
407.    Hajduk Split – Cibalia 2009/2010
408.    Hajduk Spli – Dinamo Zagrzeb 2009/2010
409.    Hajduk Split – NK Istra 2009/2010
410.    Hajduk Split – Karlovac 2009/2010
411.    Hajduk Split – Medimurje 2009/2010
412.    Hajduk Split – Sibenik 2009/2010
413.    Hajduk Split 09.06.2009
414.    Hajduk Split – Hrvatski Dragovoljac 17.03.1996
415.    Hajduk Split
416.    NK Hask III liga
417.    NK Istra 1961 – Slaven Belupo 29.07.2018
418.    NK Istra 1961 – NK Razdin 30.05.2018
419.    Metalac Sisak
420.    NK Osijek – NK Hrvatski Dragovoljac 25.05.1997
421.    HNK Rijeka – NK Zadar 31.08.2014
422.    HNK Rijeka – Inter Zapresic
423.    NK Zgreb – Hajduk Split 10.08.2008
424.    NK Zagreb – NK Mladost 23.09.1997
Cypr
425.    Apoel – Omonia 16.12.2013
426.    APOEL Nikozja – AEK 25.03.2006
427.    APOEL Nikozja – ASIL Kyelo 29.01.2006
428.    APOEL Nikozja – APOP 14.01.2006
429.    Apollon – Anorthosis 06.05.2006
430.    Apollon 30.07.2006
431.    Nea Salamina – Ermis Aradippou 26.01.2019
432.    Omonia – AEK
Czarnogóra
433.    FK Buducnost – FK Rudar 10.05.2009
434.    FK Mornar Bar 18.08.2012
435.    FK Mornar Bar 2010/2011
436.    OFK Petrovac
437.    OFK Petrovac
Czechy
438.    FK Banik Albrechtice
439.    Banik OKD Doubrava 20.05.2017
440.    Banik OKD Doubrava 10.08.2013
441.    Banik Fucik Orlova
442.    Banik Ostrava – FK Usti nad Labem 04.03.2017
443.    Banik Ostrawa – Slezsky FC Opava 14.09.2016
444.    Banik Ostrawa – AC Sparta Praga 28.02.2015
445.    Banik Ostrawa – Sparta Praga 22.03.2014
446.    Banik Ostrawa – Viktoria Pilzno 23.02.2014
447.    Banik Ostrawa – Zbrojovka Brno 26.08.2013
448.    Banik Ostrawa – FK Jablonec 12.08.2013
449.    Banik Ostrawa – FK Mlada Bolesław 27.07.2013
450.    Banik Ostrawa – Slovan Liberec 06.04.2013
451.    Banik Ostrawa – FC Hradec Kralove 09.03.2013
452.    Banik Ostrawa – Viktoria Żiżkov 28.04.2012
453.    Banik Ostrawa – Wiktoria Plzno 02.04.2012
454.    Banik Ostrawa – Sparta Praga 19.09.2011
455.    Banik Ostrawa – Zbrojovka Brno 01.08.2010
456.    Banik Ostrawa – Sparta Praga 02.05.2010
457.    Banik Ostrawa – Slavia Praga 29.03.2010
458.    Banik Ostrawa – Dynamo Czeskie Budziejovice 20.03.2010
459.    Banik Ostrawa – Victoria Plzen 08.08.2009
460.    Banik Ostrawa – FK Pribram 25.07.2009
461.    Banik Ostrawa – Viktoria Plzen 04.04.2009
462.    Banik Ostrawa – FK Teplice 14.03.2009
463.    Banik Ostrawa – Viktoria Zizkov 28.02.2009
464.    Banik Ostrawa ¼ P Czech 2008/2009
465.    Banik Ostrawa – FK Teplice 2008/2009
466.    Banik Ostrava – Sparta Praga 03.11.2008
467.    Banik Ostrawa – 1. FK Pribram 21.09.2008
468.    Banik Ostrawa – Slavia Praga 01.09.2008
469.    Banik Ostrawa 02.07.2008
470.    Banik Ostrawa – Bohemians 1905 Praga 17.05.2008
471.    Banik Ostrawa – SK Kladno 03.05.2008
472.    Banik Ostrawa – SK Dynamo Ceske Budejovice 19.04.2008
473.    Banik Ostrawa – FK Jablonec 97 05.04.2008
474.    Banik Ostrawa – SK Slavia Praha 09.03.2008
475.    Banik Ostrawa – FC Tescoma Zlin 23.02.2008
476.    Banik Ostrawa – AC Sparta Praha 02.12.2007
477.    Banik Ostrawa – FK SIAD Most 11.08.2007
478.    Banik Ostrawa – 1. FC Slovacko 17.03.2007
479.    Banik Ostrawa – SK Sigma Olomouc 13.05.2006
480.    Banik Ostrawa – Slavia Praga 03.12.2005
481.    Banik Ostrawa 2003/2004
482.    Banik Ostrawa – Viktoria Żiżkov 1999/2000
483.    Banik Ostrawa – FC Tescoma Zlin
484.    Banik Ostrawa
485.    FK Bela pod Pradedem 04.08.2018
486.    TJ Sokol Bernartice
487.    SSK Bilovec 14.08.
488.    Bohemians Praha 1905 – FK Baumit Jablonec 09.10.2014
489.    FK Bospor Bohumin – 1. HFK Olomouc 30.09.2018
490.    FK Bohumin – 1. BFK Frydland N.O. 17.11.2013
491.    FK Bohumin – SK Detmarovice 27.05.2012
492.    SK Bohuslavica
493.    FK Bolatice 12.06.2015
494.    FK Bolatice 07.06.2015
495.    FK Bolatice 24.05.2015
496.    FK Bospor Bohumin – FK Kozlovice 07.04.2019
497.    FK Bospor Bohumin – 1. HFK Olomouc 30.09.2018
498.    FK Bospor Bohumin – 1. BFK Frydlant n./Ostr. 01.10.2017
499.    FK Bospor Bohumin – FC Hermanice Slezska 23.10.2016
500.    FK Bospor Bohumin – FK Slavia Orlova-Lutyne 04.09.2016
501.    SK Cervenka – Sokol Babice 28.08.2016
502.    TJ Darkovice
503.    FK Darkovicky
504.    TJ Depos Horni Sucha – Sparta Praga (oldboje) 28.09.2016
505.    TJ Depos Horni Sucha
506.    SK Detmarovice – FK Bohumin 28.07.2019
507.    SK Detmarovice – TJ Vitkov 09.04.2016
508.    SK Detmarovice – Haj ve Slezsku 26.03.2016
509.    SK Detmarovice – FK Bohumin 02.05.2015
510.    SK Detmarovice – Polanka 31.05.2004 krajsky prebor
511.    SK Detmarovice – MFK Karvina 16.06.2012
512.    FC Dolni Benesov – SK Unicov 10.08.2019
513.    FC MSA Dolni Benesov – SFC Opava 19.07.2013
514.    FC Dolni Benesov – Banik Ostrawa
515.    FC MSA Dolni Benesov B
516.    FK Dolni Żivotice – TJ Sokol Destne 07.04.2019
517.    Dukla Praga – FK Jablonec 15.04.2016
518.    Dukla Praga – FK Baumit Jablonec 18.04.2015
519.    Dukla Praga – Sigma Ołomuniec 27.07.2013
520.    Dukla Praga – SC Znojmo FK 19.07.2013
521.    Dukla Praga – Bohemians 1905 15.08.2008
522.    Dukla Praga – Sparta Praga B 01.08.2008
523.    Dynamo Czeskie Budziejowice – FC Hradec Kralove 15.04.2016
524.    Dynamo Czeskie Budziejowice – Slavia Praga 09.11.2012
525.    Dynamo Czeskie Budziejowice – FK Mlada Boleslav 08.11.2009
526.    Dynamo Czeskie Budziejowice – FK Baumit Jablonec 26.07.2009
527.    Dynamo Javornik
528.    MFK Frydek-Mistek 28.08.2018
529.    MFK Frydek-Mistek 2018/2019
530.    MFK Frydek-Mistek 2014/2015
531.    MFK Frydek-Mistek 2013/2014
532.    TJ Haj ve Slezsku
533.    TJ CSAD Havirov 31.05.2014
534.    CSAD Havirov – TJ Dolni Datyne 18.11.2012 1B trida gr.
535.    FK Gascontrol Havirov
536.    Gascontrol Havirov
537.    MFK Havirov
538.    FC Hermanice Slezska Ostrava 15.10.2016
539.    FC Hermanice Slezska Ostrava 04.10.2016
540.    FC Hlucin 12.08.2014
541.    FC Hlucin 08.08.200?
542.    FC Hlucin
543.    FC Hlucin
544.    FC Hlucin
545.    FC Hradec Kralove – Slovan Liberec 30.09.2012
546.    FK Jablonec – Banik Ostrava 11.03.2018
547.    FK Baumit Jablonec – Sigma Olomouc 2009
548.    SK Jakartovice 18.06.2016
549.    FK Jesenik
550.    TJ Jiskra Rapotin 21.09.2019
551.    SK Jiskra Rymarov  
552.    TJ ISMM Jistebnik B
553.    TJ Kamenik Cerna Voda – SK Lipova lazne 07.05.2016
554.    MFK Karvina – Bohemians Praha 1905 02.12.2017
555.    MFK Karvina – AC Sparta Praha 12.05.2017
556.    MFK OKD Karvina 2015/2016 wiosna 2016
557.    MFK OKD Karvina – Czechy U-20 09.10.2015
558.    MFK OKD Karvina 2014/2015
559.    MFK OKD Karvina wiosna 2014
560.    MFK OKD Karvina jesień 2013
561.    MFK OKD Karvina wiosna 2012
562.    MFK OKD Karvina jesień 2011
563.    MFK OKD Karvina 2009/2010
564.    SK Kladno 16.04.2016
565.    TJ Koberice
566.    TJ Koberice
567.    Kolin 17.04.2016
568.    TJ Kralovodvorska cementarna Beroun
569.    MFK Kravare
570.    SK Kravare
571.    MFK Kravare
572.    FK Krnov – Kravare 07.09.2014
573.    FC Kyjovice
574.    FK Kylesovice – TJ Olimpia Bruntal 30.03.2013
575.    SK Lipova-Lazne
576.    TJ Lokomotiva Ostrava 30.05.2015
577.    TJ Lokomotiva Petrovice 05.11.2016
578.    Lokomotiva Petrovice 18.10.2014
579.    Loko Vltavin – SK Benesov 11.04.2015
580.    TJ Ludgerovice
581.    TJ Ludgerovice
582.    SK Meteor Strahovice
583.    FK Mikulovice – HFK Olomouc 28.09.2013
584.    FK Mikulovice – Sigma Ołomuniec B 17.08.2013
585.    FK Mikulovice 14.08.2013
586.    FK Mikulovice – HFK Olomouc 29.07.2012 Puchar Czech
587.    FK Mikulovice – FK Teplice 31.08.2011 Puchar Czech
588.    FK Mikulovice FK Novy Jicin 20.08.2011 IV liga E
589.    FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 02.04.2011 IV liga E
590.    FK Mikulovice – Valasske Mezirici 30.10.2010 IV liga E
591.    FK Mikulovice – Slavia Orlova 02.10.2010 IV liga E
592.    FK Mlada Bolesław – Slovan Liberec 11.04.2015
593.    SK Moravan Oldrisov
594.    SK Moravan Oldrisov 1. A trida skupina A
595.    FK Nova Vavrovice
596.    FC Odra Petrkovice 2015/2016
597.    FC Odra Petrkovice
598.    FC Odra Petrkovice
599.    SFC Opava – MFK Karvina 05.05.2019
600.    SFC Opava – 1. FC Slovacko 09.03.2019
601.    SFC Opava – AC Sparta Praha 28.11.2018
602.    SFC Opava – MFK Frydek Mistek 25.05.2018
603.    SFC Opava – FK Usti nad Labem 24.03.2018
604.    SFC Opava – FC MAS Taborsko 22.08.2017
605.    SFC Opava – Banik Sokolov 19.08.2017
606.    SFC Opava 05.07.2017 (mecz z Odrą Opole)
607.    SFC Opava – Sigma Olomouc 28.05.2017
608.    SFC Opava – Viktoria Zizkov 14.04.2017
609.    SFC Opava – Zbrojovka Brno 25.03.2017
610.    SFC Opava 2016/2017
611.    SFC Opava – Banik Sokolov 22.11.2016
612.    SFC Opava – Viktoria Plzen 26.10.2016
613.    SFC Opava – MFK OKD Karvina 18.03.2016
614.    SFC Opava – Slavoj Vysehrad 12.03.2016
615.    SFC Opava – MFK OKD Karvina 05.09.2014
616.    SFC Opava – Sigma Olomouc 30.08.2014
617.    SFC Opava – FK Slavia Orlova 07.06.2014
618.    SFC Opava 17.10.2013
619.    SFC Opava 18.04.2013
620.    SFC Opava – Fastav Zlin 23.03.2013
621.    SFC Opawa – Bohemians 1905 Praga 15.09.2012
622.    SFC Opava (II drużyna)
623.    SFC Opava IV liga 2012/2013 (II drużyna)
624.    TJ Otice
625.    TJ Papirny Zimrovice
626.    FK AS Pardubice – Vitkovice 31.08.2002
627.    TJ Pisecna
628.    TJ Postrelmov – Spartak Loucna 21.09.2019
629.    1. FK Pribram – SFC Opava 04.11.2017
630.    1. FK Pribram – Banik Ostrava 16 dubna 2016
631.    TJ Repiste 08.06.2019
632.    TJ Repiste – Banik OKD Doubrava 21.10.2017
633.    SK Senov – SK Detmarovice 06.09.2014
634.    SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha 26.11.2017
635.    Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 20.08.2017
636.    SK Sigma Olomouc – MFK Frydek-Mistek 10.05.2017
637.    Sigma Ołomuniec – Sparta Praga 13.03.2016
638.    Sigma Ołomuniec – Viktoria Pilzno 2013/2014
639.    Sigma Ołomuniec – Sparta Praga 2012/2013
640.    Sigma Ołomuniec – Sparta Praga 2011/2012
641.    Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno jesień 2010
642.    Sigma Olomouc – Banik Ostrawa 2002/2003
643.    FK SK Polanka nad Odrou
644.    SC Pusta Polom 22.09.2013
645.    Slavia Michalkovice
646.    FK Slavia Opava – Papirny Zimrovice 01.11.2014
647.    FK Slavia Opava – TJ Otice 18.10.2014
648.    FK Slavia Orlova – Frydek Mistek 01.09.2012
649.    FK Slavia Orlova
650.    FK Slavia Orlova Lutyne – SK Senov 05.05.2018
651.    Slavia Pist 17.10.2012
652.    Slavia Pist
653.    Slavia Pist
654.    Slavia Praga – FC Hradec Kralove 17.04.2017
655.    Slavia Praga – Viktoria Żiżkov 09.11.2010 Puchar Czech
656.    Slavia Praga – FK Jablonec 08.05.2010
657.    Slavia Praga – Czechy (weterani) 03.06.2003
658.    Slavia Praga – Sparta Praga 16 dubna 2005
659.    FC Slavoj Olympia Bruntal
660.    FK Slavoj Vysehrad – Sigma Olomouc B 16.04.2016
661.    1.FC Slovacko – Karvina 06.05.2017
662.    Slovan Liberec – Dukla Praga 15.08.2014
663.    FK Slovan Zablati 03.09.2016
664.    FK Slovan Zablati – FK Bohumin B 08.10.2014
665.    TJ Slużovice
666.    TJ Sokol Bela 20.04.2014
667.    Sokol Brantice
668.    Sokol Brozany – FK Teplice 01.09.2010
669.    Sokol Brozany
670.    Sokol Budisovice
671.    TJ Sokol Dolni Lutyne 14.10.
672.    TJ Sokol Hat
673.    TJ Sokol Hat
674.    Sokol Hnevosice
675.    TJ Sokol Hnojnik
676.    TJ Sokol Holasovice
677.    Sokol Koberice 17.09.2010
678.    TJ Sokol Kozmice
679.    TJ Sokol Kozmice
680.    TJ Sokol Velke Kunetice – FC Tatran Touax Supikovice 16.04.2016
681.    FK Sokol Mokre Lazce
682.    TJ Sokol Lestina 11.08.2018
683.    TJ Sokol Silherovice
684.    TJ Sokol Silherovice
685.    TJ Sokol Stara Cervena Voda
686.    TJ Sokol Stepankovice
687.    TJ Sokol Stepankovice
688.    TJ Sokol Stepankovice
689.    TJ Sokol Lazne Velke Losiny
690.    TJ Sokol Vrbno pod Pradedem 19.06.2018
691.    TJ Sokol Zavada
692.    Sparta Kutna Hora
693.    Sparta Praga – FC Slovan Liberec 22.09.2018
694.    Sparta Praga – Slavia Praga 11.04.2015
695.    Sparta Praga – Dukla Praga 08.03.2015
696.    Sparta Praga – 1. FK Pribram 23.02.2015
697.    Sparta Praga – Vysocina Jihlava 31.05.2014
698.    Sparta Praga – FK Baumit Jablonec 28.07.2013
699.    Sparta Praga – Viktoria Zizkov 21.07.2015 (stadion Loko Vltavin)
700.    Sparta Praga – Mlada Bolesław 29.10.2011
701.    Sparta Praga – Bohemians Praga 24.04.2010
702.    Spartak Rohov
703.    FK Stara Bela
704.    FK Stonava
705.    SK Sulko Zabreh 28.08.2016
706.    FK Sumperk 2015
707.    Tatran Supikovice
708.    Tatran Stitina 21.06.2014
709.    FK Teplice – FC Fastav Zlin 16.04.2016
710.    FK Teplice – 1. FC Slovacko 28.05.2011
711.    FK Teplice – Slovan Liberec02.10.2010
712.    FK Teplice – Slavia Praga 23.08.2010
713.    FK Teplice – Dynamo Ceske Budejovice 07.03.2004
714.    SK Stap Tratec Vilemov
715.    FK Fotbal Trinec 2019/2020
716.    FK Fotbal Trinec 2018/2019
717.    Fotbal Trinec – Banik Ostrava (sparing w Hawirzowie 2017)
718.    FK Fotbal Trinec 2018/2019
719.    FK Fotbal Trinec 2016/2017
720.    FK Fotbal Trinec 2015/2016
721.    FK Fotbal Trinec 2014/2015
722.    FK Trinec 2011/2012
723.    Stomix Zulova 18.05.2013 (Dynamo Javornik)
724.    SK Stonava
725.    Sulko Zabreh – Vysocina Jihlava B 24.08.2008
726.    FC Tescoma Zlin – Victoria Plzen 08.03.
727.    SK Unicov
728.    Unie Hlubina Ostrava 28.05.2016
729.    FK Usti nad Labem 27.10.2012
730.    FK Usti nad Labem 13.10.2012
731.    FK Usti nad Labem – Bohemians 1905 Praga 29.08.2010
732.    FK Uvalno 01.05.2017
733.    FK Uvalno 08.04.2015
734.    FK Varnsdorf – SFC Opava 06.11.2016
735.    FK Varnsdorf – FK Pardubice 17.08.2014
736.    FK Velke Hostice
737.    TJ Vendryne 24.09.2016
738.    FC Viktoria Plzen – FC Vysocina Jihlava 13.04.2014
739.    Victoria Plzen – Baumit Jablonec 08.04.2011
740.    TJ Vidnava 02.11.2014
741.    FK Viktoria Zizkov – FC Banik Sokolov 17.09.2017
742.    Viktoria Zizkov – FK Fotbal Trinec 28.07.2013
743.    FK Viktoria Zizkov – FC Fastav Zlin 14.10.2012
744.    FK Viktoria Zizkov – Dynamo C. Budejovice 6.05.2012
745.    FK Viktoria Zizkov – MFK OKD Karvina 29.05.2011
746.    SK Viktorie Chlebicov
747.    MFK Vitkovice – FK Varnsdorf 01.04.2018
748.    MFK Vitkovice – FK Usti nad Labem 28.07.2017
749.    MFK Vitkovice – Banik Ostrava 10.05.2017
750.    MFK Vitkovice – FK Varnsdorf 09.09.2016
751.    FC Vitkovice
752.    MFK Vitkovice
753.    Vratimov
754.    FC Vresina
755.    TJ Vresina
756.    FC Vysocina Jihlava – 1. FC Slovacko 01.04.2017
757.    FC Vysocina Jihlava – Sigma Olomouc 28.03.2014
758.    FC Zbrojovka Brno – FK Mlada Boleslav 10.03.2018
759.    FC Zbrojovka Brno – Banik Ostrava 26.07.2015
760.    FC Zbrojovka Brno – AC Sparta Praga 04.08.2013
761.    Zbrojovka Brno – Bohemians 1905 Praga 19.09.2010
762.    FK Zlate Hory
763.    FC Fastav Zlin – Banik Ostrava 15.08.2015
764.    FC Fastav Zlin – FK Usti nad Labem 11.10.
765.    FC Fastav Zlin – MFK Frydek-Mistek 27.09.
Dania
766.    Aalborg – OB 14.04.2010
767.    Aalborg – Midtjylland 20.07.2008
768.    AGF – AC Horsens 28.07.2008
769.    Koge – Fremad Amager 06.06.2004
770.    Sonderjyske – FC Nordsjaelland 24.04.2016
Estonia
771.    FK Valmiera
Finlandia
772.    FC Inter – KuPS 29.09.2017
773.    FC Santa Claus Rovaniemi 2010
774.    FC TPS – FF Jaro 22.09.2017
Francja
775.    Angers – Boulogne
776.    S.C. Colmar – Chambly 07.08.2015
777.    US Forbach 2015/2016
778.    US Forbach Football – LOSC Lille 08.01.2011 (Puchar Francji)
779.    US Forbach
780.    Havre AC – Nimes Olympique 26.10.2012
781.    Le Havre – Inter Bratysława 19.07.1977
782.    Lens – Rennes 28.10.2007
783.    Lens – Nancy 15.09.2007
784.    Lens – Nice 19.05.2007
785.    Lens – PSG 01.04.2007
786.    Lens – Saint Etienne 15.06.2006
787.    Lens – Auxerre 26.10.2005
788.    Lille – FC Lorient 02.03.2011
789.    Lille – Nancy 2010/2011
790.    Lille – Monaco 2010/2011
791.    Lille – Stade Brestois  2010/2011
792.    Lille – Grenoble 2009/2010
793.    Lille – Nancy 2007/2008
794.    FC Metz - Lille OSC 06.01.1996
795.    AS Monaco – AS Saint-Etienne 05.10.2013
796.    AS Monaco – Marsylia 2010/2011
797.    AS Monaco – Auxerre 2007/2008
798.    AS Monaco – PSG 30.01.2004
799.    Monaco – Olympique Marsylia 1999/2000
800.    Monaco – Marsylia 24.11.1998
801.    Montpellier – Olympique Lyon 06.10.2013
802.    Montpellier – Lille 2010/2011
803.    FC Nantes – Amiens 07.12.2007
804.    Olympique Marsylia – Lens 25.10.2011
805.    Olympique Marsylia – Toulouse 15.09.2007
806.    Olympique Marsylia – Nice 29.08.2007
807.    Olympique Marsylia – Bastia 05.10.2003
808.    Olympique Marsylia – Bastia 2000
809.    Olympique Marsylia – Bordeaux
810.    PSG – Lens 05.11.2006
811.    PSG 06.07.1998
812.    PSG – Marsylia
813.    Racing Levallois
814.    Red Star FC Saint Ouen – S.R. Colmar 04.10.2013
815.    FC Sochaux – AS Saint-Etienne 27.08.2011
816.    Toulouse FC – Marseille 2011/2012
817.    Valenciennes – PSG 20.10.2007
818.    Valenciennes – Rennes 27.08.2006
Grecja
819.    Atromitos – AEK Ateny 18.03.2017
820.    PAOK Saloniki – Olympiakos Pireus 08.02.2015
Hiszpania
821.    Aguilas FC 2015/2016
822.    Aguilas FC  Play Off 2011/2012
823.    Aguilas FC 2011/2012
824.    Aguilas FC – Atletico Madryt 16.03.2005
825.    Aguilas FC – C.D. Dolores 2003/2004
826.    Aguilas FC – 2002/2003
827.    Aguilas FC – C.D. Bala Azul 2000/2001
828.    Aguilas FC – Sevilla FC 13.12.1996
829.    Aguilas FC – Real Murcia
830.    RSD Alcala Division B 2008/2009
831.    AD Alcorcon – Girona CF SAD 09.01.2016
832.    UD Altea – CD Utiel Division III 2011
833.    Andes CF
834.    Athletic Bilbao – Osasuna 17.08.2013
835.    Athletic Bilbao – Real Madryt 2012/2013
836.    Athletic Bilbao – Barcelona
837.    Athletic Bilbao – Paragwaj
838.    FC Barcelona – Girona FC 2018/2019
839.    FC Barcelona – Atletico Madryt 2013/2014
840.    FC Barcelona – Valencia 2013/2014
841.    SD Compostela 2008/2009
842.    Espanyol Barcelona – UE Llagostera 02.02.2014
843.    Espanyol Barcelona – Olimpic de Xativa 29.01.2014
844.    Espanyol Barcelona – Gimnastic de Tarragona 19.01.2014
845.    Espanyol Barcelona – UE Olot 04.01.2014
846.    Espanyol Barcelona – Valencia 2011/2012
847.    Getafe – Villareal 12.04.2015
848.    Getafe – Real Madryt 18.01.2015
849.    Getafe – Rayo Vallecano 04.01.2015
850.    Getafe – Sevilla 19.01.2013
851.    Getafe – Atletico Madryt 10.01.2013
852.    Getafe – Mallorca 01.10.2012
853.    Getafe – Osasuna 26.10.2011
854.    Granada CF – Athletic Club 22.11.2015
855.    Granada CF – Deportivo 03.10.2015
856.    CD Leganes – Malaga CF 19.03.2017
857.    RB Linense – UD Melilla 26.10.2008
858.    CD Menes
859.    Real Murcia – Novelda CF 1999/2000
860.    CF La Nucia – CD Laudio Alava21.05.2011
861.    Racing Santander – Athletic Bilba 22.04.2012
862.    Rayo Vallecano – Real Oviedo 19.03.2017
863.    Real Madryt – Getafe 2012/2013
864.    Real Madryt – Xerez 2009/2010
865.    Real Saragossa – Deportivo Alaves
866.    Ribadeo FC
867.    Valencia CF – Sporting Gijon 15.01.2019
868.    Valencia – Atletico Madryt 21.02.1996
869.    Villareal – Espanyol 12.09.2010
870.    Xerez
Holandia
871.    ADO Den Haag – Feyenoord 01.11.2015
872.    ADO Den Haag – Sparta 17.03.2007
873.    Ajax Amsterdam – FC Utrecht 17.04.2016
874.    Ajax Amsterdam – ADO Den Haag 30.08.2015
875.    Ajax Amsterdam – Roda 02.08.2013
876.    Ajax Amsterdam – De Graafschap 18.05.2003
877.    AZ – PEC Zwolle 26.02.2017
878.    AZ – Heerenveen 22.04.2007
879.    AZ – NAC 19.04.2007
880.    S.C. Cambuur – Feyenoord 03.11.2013
881.    S.C. Cambuur – FC Oss 05.04.2013
882.    SC Cambuur – FC Den Bosch 22.02.2013
883.    SC Cambuur – MVV 05.05.2012
884.    SC Cambuur – Ado Den Haag 04.04.2008
885.    Cambuur – Leeuwarden - Volendam 30.05.2003
886.    Cambuur-L’wden – SC Heerenveen 29.11.1995
887.    FC Den Bosch – Top Oss 26.08.2005
888.    FC Emmen – SC Cambuur 22.04.2013
889.    Feyenoord – NAC Breda 02.03.2003
890.    Go Ahead Eagles – SC Cambuur 06.05.2010
891.    FC Groningen – SC Veendam 16.07.2011
892.    NEC Nijmegen – SC Heerenveen 20.08.2016
893.    PSV – Feyenoord 30.05.1976
894.    Sparta Rotterdam – Roda JC 28.09.2008
895.    SC Veendam – FC Eindhoven 21.10.2011
896.    SC Veendam – FC Emmen 18.09.2011
897.    SC Veendam – FC Den Bosch 26.08.2011
898.    BV Veendam – Helmond Sport 29.04.2011
899.    BV Veendam – Sparta Rotterdam 21.03.2011
900.    BV Veendam – Willem II
901.    BV Veendam – Helmond Sport
902.    VVV-Venlo – FC Oss 15.05.2015
903.    Voetbalvereniging T.E.C
904.    Willem II – Go Ahead Eagles 18.01.2015
905.    Willem II – Feyenoord 13.09.2009
906.    FC Volendam – Heracles Almelo 05.11.2004
907.    FC Volendam – RBC Roosendaal 03.05.2002
908.    FC Volendam – FC Twente 24.08.1997
Hong Kong
909.    Eastern – Kawasaki Frontale 01.03.2017
Irlandia
910.    Bohemians FC – Shamrock Rovers FC 07.10.2016
911.    St. Patricks Athletic FC – Sligo Rovers 06.10.
Irlandia Północna
912.    Glentoran – Linfield 01.10.2016
Islandia
913.    Valur Reykjavik 2017
Izrael
914.    Ashod – Maccabi Netanya 16.01.2011
915.    Maccabi Haifa – Beitar Jerozolima 27.12.2014
916.    Maccabi Herzliya – Ironi Bat Yam 14.01.2011
917.    Paygea Maccabi 06.02.2010
Japonia
918.    Urava Red Diamonds – Vegalta Sendai 29.05.2013
Kambodża
919.    Phnom Penh Crown FC – Home United (Singapur) AFC Cup 30.01.2017
920.    Phnom Penh Crown FC
Kanada
921.    Toronto FC – Columbus Crew 23.04.2011
Katar
922.    Al. Gharafa – Al. Markhiya 03.11.2017
Kazachstan
923.    FC Kairat Ałmaty – Atyrau 21.09.2016
924.    FC Kaisar Kyzylorda – Novbahov 19.11.1999
925.    FK Kaisar Kyzylorda
Kolumbia
926.    Tiger FC – Boyaca Chico 05.10.2019
Korea Południowa
927.    FC Seoul 2016
Liban
928.    Racing Beirut
Litwa
929.    BC Żalgiris Kowno
Macedonia
930.    Vardar Skopje – FK Teteks 26.06.2012
931.    Vardar Skopje 2009/2010
Malta
932.    Mosta FC – Valletta FC i Hibernians FC – Balzan FC 24.11.2019
Maroko
933.    Hassania D’Agadir – Sivilla FC 31.05.2015
Meksyk
934.    America – Univ. San Martin 13.03.2008 Copa Libertadores
935.    Atlas – Irapuato 20.09.2003
936.    Atlas – Irapuato 2001
937.    Chivas – Necaxa 2003
938.    Chivas - Cruz
939.    Hidro Rayos – Necaxa 01.11.2003
940.    Pachuca – Atl. Paranense 22.11.2006 Copa Sudamericana ½ fin.
941.    Tecos de la Uag – Santos 03.05.2001
942.    Toluca – El Nacional 26.09.2006 Copa Sudamericana
943.    Xoloitzcuintles – Estudiantes 18.09.2011
Niemcy
944.    VfR Aalen – FC Ingolstadt 04 17.04.2014
945.    VfR Aalen – Bayern Monachium (A) 25.04.2003
946.    Alemannia – FC Koeln II 2016/2017
947.    Alemannia – RW Oberhausen 2014/2015
948.    Alemannia – Bayern Monachium 2012/2013
949.    Alemania Aachen – Energie Cottbus 2004/2005
950.    Altona 93 2015/2016
951.    FC Anker Wismar – TB Berlin 03.06.2017
952.    FC Anker Wismar – VSG Altlienicke 19.11.2016
953.    Arminia Bielefeld
954.    SV Arminia Hannover 2016/2017
955.    SV Atlas Delmenhorst – VfL Wildenshausen 05.2017
956.    FC Augsburg – FC Ingolstadt 29.08.2015
957.    FC Augsburg – VFL Wolfsburg 14.09.2012
958.    SG Bad Solden – S.C. Borussia Soden
959.    HSV Barmbek-Uhlenhorst
960.    Bayer 04 Leverkusen – FC Ingolstadt 04 20.04.2016
961.    Bayer 04 Leverkusen – Hamburger SV 18.01.2016
962.    Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium 12.03.2015
963.    Bayer Leverkusen – Freiburg 13.01.2015
964.    Bayer Leverkusen – Hertha Berlin 2005/2006
965.    Bayer Leverkusen – Wolgsburg 2005/2006
966.    Bayer Leverkusen – SV Waldhof Mannheim 2002/2003
967.    Bayer Leverkusen - Borussia Dotmund 1999/2000
968.    Bayer Leverkusen – Bayern Monachium 29.05.1999
969.    Bayer Leverkusen – Hertha Berlin 01/05.1999
970.    Bayer Leverkusen – Schalke 19.03.1999
971.    Bayer Leverkusen – Hamburger SV 24.09.1997
972.    Bayer Leverkusen – Bayern Monachium 1995/1996
973.    Bayer 05 Uerdingen – Borussia M’Gladbach 17.06.1995
974.    Bayern Monachium – VfL Wolfsburg 2016/2017
975.    Bayern Monochium – Hoffenheim 2016/2017
976.    Bayern Monachium – FC Ingolstadt 2016/2017
977.    Bayern Monachium – Borussia Dortmund 2016/2017
978.    Bayern Monachium 2016/2017
979.    Bayern Monachium – Bayer 04 Leverkusen 29.08.2015
980.    Bayern Monachium – Borussia Dortmund 2015/2016
981.    Bayern Monachium – SV Darmstadt 98 2015/2016
982.    Bayern Monachium – FC Ingolstadt 2015/2016
983.    Bayern Monachium – 1. FSV Mainz 05 2015/2016
984.    Bayern Monachium – FC Schalke o4 2015/2016
985.    Bayern Monachium – Werder Bremen 2015/2016
986.    Bayern Monachium – Borussia Dormund 2014/2015
987.    Bayern Monachium – Hannover 96 2014/2015
988.    Bayern Monachium – Hoffenheim 2014/2015
989.    Bayern Monachium – Mainz 2014/2015
990.    Bayern Monachium – Borussia Dortmund 2013/2014
991.    Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt 2013/2014
992.    Bayern Monachium – Freiburg 2013/2014
993.    Bayern Monachium – Mainz 2013/2014
994.    Bayern Monachium – FC Nurnberg 2013/2014
995.    Bayern Monachium 02.02.2013
996.    Bayern Monachium – Borussia Dortmund 2012/2013
997.    Bayern Monachium – Borussia Monchengladbach 2012/2013
998.    Bayern Monachium – Hoffenheim 2012/2013
999.    Bayern Monachium 27.11.2011
1000.    Bayern Monachium – Borussia Dortmund 2011/2012
1001.    Bayern Monachium – HSV 2011/2012
1002.    Bayern Monachium – Mainz 2011/2012
1003.    Bayern Monachium – Norymberga 2011/2012
1004.    Bayern Monachium – Schalke 04 2011/2012
1005.    Bayern Monachium – Hoffenheim 2010/2011
1006.    Bayern Monachium – VfB Stuttgart 2010/2011
1007.    Bayern Monachium – Greuther Furth 10.02.2010
1008.    Bayern Monachium – HSV 2009/2010
1009.    Bayern – Milan i Boca Juniors – MU 30.07.2009
1010.    Bayern Monachium – Timnas Indonesia 21.05.2008
1011.    Bayern Monachium – FC Schalke 04 2006/2007
1012.    Bayern Monachium – Hamburger SV 2005/2006
1013.    Bayern Monachium – Hertha BSC Berlin 2004/2005
1014.    Bayern Monachium – TSV 1860 Monachium 2003/2004
1015.    Bayern Monachium – HSV / Hertha BSC 22.07.2003
1016.    Bayern Monachium – Arminia Bielefeld 2002/2003
1017.    Bayern Monachium – Borussia M’gladbach 2002/2003
1018.    Bayern Monachium – Borussia Dortmund 08.11.2002
1019.    Bayern Monachium – HSV 2002/2003
1020.    Bayern Monachium – Hansa Rostock 2001/2002
1021.    Bayern Monachium – Hertha BSC Berlin 1997/1998
1022.    Bayern Monachium – Hamburger SV 1996/1997
1023.    Bayern Monachium – Werder Brema 1996/1997
1024.    Bayern Monachium – S.C. Freiburg 1995/1996
1025.    Bayern Monachium – SC Freiburg 1994/1995
1026.    Bayern Monachium – Hamburger SV 1993/1994
1027.    Bayern Monachium – Schalke 04 1993/1994
1028.    Bayern Monachium – VfB Stuttgart 1991/1992
1029.    Bayern Monachium – 1. FC Nurnberg 1989/1990
1030.    Bayern Monachium – Hamburger SV 1988/1989
1031.    Bayern Monachium – Werder Brema 1987/1988
1032.    Bayern Monachium II – TSV 1860 Monachium II 2007/2008
1033.    VfL Bochum – FC Ingolstadt 10.05.2015
1034.    VFL Bochum – SV Darmstadt 98 17.10.2014
1035.    VFL Bochum – Bayern Monachium 2011/2012
1036.    VfL Bochum –Werder Bremen 28.09.2002
1037.    VFL Bochum – Oberhausen 08.03.2000
1038.    VFL Bochum - Bayer Leverkusen 29.10.1998
1039.    VFL Bochum – Bayern Monachium 03.08.1998
1040.    VFL Bochum – Dynamo Drezno 1991/1992
1041.    Borussia Dortmund – Borussia M’gladbach 30.11.2019
1042.    Borussia Dortmund – Fortuna Dusseldorf 11.05.2019
1043.    Borussia Dortmund – 1. FSV Mainz 05 13.04.2019
1044.    Borussia Dortmund – Werder Bremen 05.02.2019
1045.    Borussia Dortmund - FC Ingolstadt 04 17.03.2017
1046.    Borussia Dortmund - FC Ingolstadt 04 30.01.2016
1047.    Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt 13.12.2015
1048.    Borussia Dortmund – Hannover 96 02.03.2013
1049.    Borussia Dortmund – FC Norymberga 06.12.2012
1050.    Borussia Dortmund – Schalke 04 12.05.2007
1051.    Borussia Dortmund – 1. FC Koeln 19.05.2001
1052.    Borussia Dortmund – Werder Brema 23.10.1999
1053.    Borussia Dortmund – Hamburger SV 1997/1998
1054.    Borussia Dortmund – Fortuna Dusseldorf 1996/1997
1055.    Borussia Dortmund – S.C. Freiburg 1996/1997
1056.    Borussia Dortmund – Uerdingen 1995/1996
1057.    Borussia Dortmund – VfB Stuttgart 1993/1994
1058.    Borussia Dortmund – SG Wattenscheid 09 1993/1994
1059.    Borussia Dortmund
1060.    Borussia Monchengladbach - FC Ingolstadt 04 2016/2017
1061.    Borussia Monchengladbach – FSV Mainz 2012/2013
1062.    Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium 2011/2012
1063.    Borussia Monchengladbach – Bayer Leverkusen 1987/1988
1064.    Borussia Monchengladbach – HSV Hamburg 1986/1987
1065.    Borussia Monchengladbach – HSV Hamburg 1985/1986
1066.    Bremer SV – Eintracht Frankfurt 08.08.2015
1067.    SG 1868 Bruckkobel e. V. Abteilung Fussball 2011/2012
1068.    FSV Budissa Bautzen – 1. FC Union Berlin II 17.08.2014
1069.    FC Carl Zeiss Jena – SG Wattenscheid 09
1070.    Chemnitzer FC – SV Darmstadt 98 22.02.2014
1071.    BV Cloppenburg – VfB Lubeck 2015/2016
1072.    WTSV Concordia Hamburg 2016/2017
1073.    SV Curslack-Neuengamme
1074.    SV Darmstadtt – FC Ingolstadt 04 10.03.2018
1075.    SV Darmstadt - FC Ingolstadt 04 19.11.2016
1076.    TuS Dassendorf – WTSV Concordia 27.02.2016
1077.    Dynamo Drezno - FC Ingolstadt 04 14.10.2017
1078.    Dynamo Drezno – 1. FC Magdeburg 31.10.2015
1079.    Dynamo Drezno – C Sankt Pauli 23.02.2014
1080.    Dynamo Drezno – Hertha 02.03.2013
1081.    BSV Eickendorf – 1. FC Magdeburg 14.07.2004
1082.    Eintracht Braunschweig U23 – Luneburger Sport-Klub Hansa 03.12.2016
1083.    Eintracht Frankfurt - FC Ingolstadt 04 2016/2017
1084.    Eintracht Frankfurt - FC Ingolstadt 04 2015/2016
1085.    Eintracht Frankfurt – Werder Bremen 2015/2016
1086.    Eintracht Nordestedt – Altona 93 28.05.2016
1087.    Energie Cottbus – Hamburger SV 18.08.2014
1088.    Energie Cottbus – Erzgebirge Aue 21.02.2014
1089.    Energie Cottbus – Hansa Rostock 10.04.2012
1090.    Energie Cottbus – Alemannia Aachen 04.02.2011
1091.    Energie Cottbus – Bayern Monachium 12.05.2007
1092.    FC Erzgebirge Aue – FC Ingolstadt 06.03.2015
1093.    FC Erzgebirge Aue II – Sachsen Leipzig 29.08.2010
1094.    FC Erzgebirge Aue – Bochum 27.08.2010
1095.    FC Erzgebirge Aue – Borussia M17.09.2007
1096.    FC Erzgebirge Aue – Kicker Offenbach 06.11.2005
1097.    SV Falkensee-Finkenkrug – SV Babelsberg 03 01.05.2012
1098.    Fortuna Dusseldorf – 1. FSV Mainz 05 19.10.2019
1099.    Fortuna Dusseldorf – SC Freiburg 29.09.2019
1100.    Fortuna Dusseldorf – VfL Wolfsburg 13.09.2019
1101.    Fortuna Dusseldorf – Bayer 04 Leverkusen 24.08.2019
1102.    Fortuna Dusseldorf – Hannover 96 18.05.2019
1103.    Fortuna Dusseldorf – Werder Bremen 27.04.2019
1104.    Fortuna Dusseldorf – FC Bayern Munchen 14.04.2019
1105.    Fortuna Dusseldorf – Eintracht Frankfurt 11.03.2019
1106.    Fortuna Dusseldorf – VfB Stuttgart 10.02.2019
1107.    Fortuna Dusseldorf –  Borussia Monchengladbach 30.01.2019
1108.    Fortuna Dusseldorf – RB Leipzig 27.01.2019
1109.    Fortuna Dusseldorf – Borussia Dortmund 18.12.2018
1110.    Fortuna Dusseldorf – 1. FSV Mainz 05 30.11.2018
1111.    Fortuna Dusseldorf – MSV Diusburg 02.10.2017
1112.    Fortuna Dusseldorf – VfL Bochum 20.09.2016
1113.    Fortuna Dusseldorf – VfL Bochum 01.03.2016
1114.    Fortuna Dusseldorf – Eintracht Brauschweig 07.12.2015
1115.    Fortuna Dusseldorf – Kaiserlautern 13.04.2015
1116.    Fortuna Dusseldorf – SpVgg Greuther Furth 07.10.2013
1117.    Fortuna Dusseldorf – Energie Cottbus 2013/2014
1118.    Fortuna Dusseldorf – SpVgg Greuther Furth 2013/2014
1119.    Fortuna Dusseldorf – Hannover 96 15.12.2012
1120.    Fortuna Dusseldorf – Eintracht Frankfurt 30.11.2012
1121.    Fortuna Dusseldorf – Borussia Monchengladbach 31.10.2012
1122.    Fortuna Dusseldorf – Bayern Monachium 20.10.2012
1123.    Fortuna Dusseldorf – Schalke 04 28.09.2012
1124.    Fortuna Dusseldorf – Dynamo Dresden 2011/2012
1125.    Fortuna Dusseldorf – MSV Duisburg 2011/2012
1126.    Fortuna Dusseldorf II – TSV Alemannia Aachen 2014/2015
1127.    Fortuna Koeln – Eintracht Trier 04.09.2011
1128.    Fortuna Koeln 2003/2004
1129.    SC Freiburg – RB Leipzig 08.12.2018
1130.    SC Freiburg – Werder Bremen 26.11.2018
1131.    SC Freiburg – 1. FSV Mainz 05 11.11.2018
1132.    SC Freiburg – FC Bayern Munchen 04.03.2018
1133.    SC Freiburg - FC Ingolstadt 04 13.05.2017
1134.    Freiburg – VfL Wolfsburg 09.07.2014
1135.    Freiburg – Hoffenheim 16.09.2012
1136.    FSV Frankfurt – Arminia Bielefeld 18.12.2015
1137.    FSV Frankfurt – Arminia Bielefeld 20.08.2010
1138.    FSV Frankfurt – SC Paderborn 13.08.2010
1139.    SC Freiburg – Hannover 21.04.2011
1140.    1. FC Germania Egestorf Langreder 2015/2016
1141.    Goslarer SC 08 – Hallescher FC 12.12.2009
1142.    SpVgg Greuther Furth – FC Ingolstadt 04 29.01.2019
1143.    SpVgg Greuther Furth - FC Ingolstadt 04 25.08.2017
1144.    Hallescher FC – Kickers Offenbach 21.07.2012
1145.    Hallesher FC – FC Grun-Weiss Piesteritz 17.05.2011
1146.    Hammer SV 2008/2009
1147.    Hannover 96 – Bayern Monachium 2015/2016
1148.    Hannover 96 – Hertha 2002/2003
1149.    Hannover 96 – FC Nurnberg 2000/2001
1150.    Hannover 96 – Tennis Borussia Berlin 1999/2000
1151.    Hannover 96 – VfL Osnabruck 1989/1990
1152.    Hannover 96 – Bayer Leverkusen
1153.    Hannover 96 – Bayer Leverkusen
1154.    Hannover – VfB Stuttgart
1155.    Hannover 96 – Hoffenheim
1156.    Hannover 96 – Alemannia Aachen
1157.    Hannover 96 II – Drochtersen / Assel 2016/2017
1158.    Hannover 96 II – Hamburger SV II 2015/2016
1159.    FC Hansa Rostock – Holstein Kiel 20.12.2014
1160.    FC Hansa Rostock – VfL Osnabruck 31.10.2014
1161.    FC Hansa Rostock – MSV Diusburg 27.09.2014
1162.    FC Hansa Rostock – Hallescher FC 06.09.2014
1163.    FC Hansa Rostock – Sonnenhof Grossaspach 26.08.2014
1164.    FC Hansa Rostock – SV Wehen Wiesbaden 10.08.2014
1165.    FC Hansa Rostock – S.C. Preussen Munster 2014/2015
1166.    FC Hansa Rostock 2014/2015
1167.    FC Hansa Rostock – MSV Duisburg 22.03.2014
1168.    FC Hansa Rostock – 1. FC Heidenheim 15.02.2014
1169.    FC Hansa Rostock – SV 07 Elversberg 14.12.2013
1170.    FC Hansa Rostock – Wacker Burghausen 09.11.2013
1171.    FC Hansa Rostock – 1. FC Saarbrucken 14.10.2013
1172.    FC Hansa Rostock – SpVgg Unterhaching 24.08.2013
1173.    FC Hansa Rostock – Holstein Kiel 20.07.2013
1174.    FC Hansa Rostock – S.C. Preussen Munster 2013/2014
1175.    FC Hansa Rostock – SV Babelsberg 03 2012/2013
1176.    FC Hansa Rostock – Chemnitzer FC 2012/2013
1177.    FC Hansa Rostock – 1. FC Heidenheim 2012/2013
1178.    FC Hansa Rostock – Kaiserslautern 2012/2013
1179.    FC Hansa Rostock – Kickers Offenbach 2012/2013
1180.    FC Hansa Rostock – Preussen Munster 2012/2013
1181.    FC Hansa Rostock – Rot-Weiss Erfurt 2012/2013
1182.    FC Hansa Rostock – VfB Stuttgart II 2012/2013
1183.    FC Hansa Rostock – Wacker Burghausen 2012/2013
1184.    FC Hansa Rostock – SV Wehen Wiesbaden 2012/2013
1185.    FC Hansa Rostock – Alemannia Aachen 2011/2012
1186.    FC Hansa Rostock – Eintracht Braunschweig 2011/2012
1187.    FC Hansa Rostock – Eintracht Frankfurt 2011/2012
1188.    FC Hansa Rostock – Energie Cottbus 2011/2012
1189.    FC Hansa Rostock – Erzgebirge Aue 2011/2012
1190.    FC Hansa Rostock – FSV Frankfurt 2011/2012
1191.    FC Hansa Rostock – FC Ingolstadt 2011/2012
1192.    FC Hansa Rostock – MSV Duisburg 2011/2012
1193.    FC Hansa Rostock – 1. FC Union Berlin 2011/2012
1194.    FC Hansa Rostock – VfR Aalen 2010/2011
1195.    FC Hansa Rostock – SV Babelsberg 2010/2011
1196.    FC Hansa Rostock – Bayern Monachium II 2010/2011
1197.    FC Hansa Rostock – Dynamo Drezno 2010/2011
1198.    FC Hansa Rostock – Eintracht Frankfurt 2010/2011
1199.    FC Hansa Rostock – 1. FC Heidenheim 2010/2011
1200.    FC Hansa Rostock – TSG Hoffenheim 2010/2011
1201.    FC Hansa Rostock – SSV Jahn Regensburg 2010/2011
1202.    FC Hansa Rostock – Kicker Offenbach 2010/2011
1203.    FC Hansa Rostock – TuS Koblenz 2010/2011
1204.    FC Hansa Rostock – Rot Weiss Ahlen 2010/2011
1205.    FC Hansa Rostock – Rot-Weiss Erfurt 2010/2011
1206.    FC Hansa Rostock – SV Sandhausen 2010/2011
1207.    FC Hansa Rostock – VfB Stuttgart II 2010/2011
1208.    FC Hansa Rostock – SpVgg Unterhaching 2010/2011
1209.    FC Hansa Rostock – SV Wehen Wiesbaden 2010/2011
1210.    FC Hansa Rostock – FC Augsburg 2009/2010
1211.    FC Hansa Rostock – FSV Frankfurt 2009/2010
1212.    FC Hansa Rostock – SpVgg Greuther Furth 2009/2010
1213.    FC Hansa Rostock – 1. FC Kaiserlautern 2009/2010
1214.    FC Hansa Rostock – Karlsruher SC 2009/2010
1215.    FC Hansa Rostock – SC Paderborn 2009/2010
1216.    FC Hansa Rostock – Paules Abshied 15.11.2009
1217.    FC Hansa Rostock – Rot Weiss Ahlen 2009/2010
1218.    FC Hansa Rostock – FC St. Pauli 2009/2010
1219.    FC Hansa Rostock 17.05.2010
1220.    FC Hansa Rostock – FC Augsburg 2008/2009
1221.    FC Hansa Rostock – FSV Frankfurt 2008/2009
1222.    FC Hansa Rostock – Arminia Bielefeld 2007/2008
1223.    FC Hansa Rostock – Bayer Leverkusen 2007/2008
1224.    FC Hansa Rostock – Bayern Monachium 2007/2008
1225.    FC Hansa Rostock – VfL Bochum 2007/2008
1226.    FC Hansa Rostock – Borussia Dortmund 2007/2008
1227.    FC Hansa Rostock – Eintracht Frankfurt 2007/2008
1228.    FC Hansa Rostock – Energie Cottbus 2007/2008
1229.    FC Hansa Rostock – Hamburger SV 2007/2008
1230.    FC Hansa Rostock – Hannover 2007/2008
1231.    FC Hansa Rostock – Hertha 2007/2008
1232.    FC Hansa Rostock – Karlsruher SC 2007/2008
1233.    FC Hansa Rostock – MSV Duisburg 2007 /2008
1234.    FC Hansa Rostock – FC Nurnberg 2007/2008
1235.    FC Hansa Rostock – Schalke 04 2007/2008
1236.    FC Hansa Rostock – Werder Bremen 2007/2008
1237.    FC Hansa Rostock – Wolfsburg 2007/2008
1238.    FC Hansa Rostock – Eintracht Braunschweig 2005/2006
1239.    FC Hansa Rostock – Energie Cottbus 2005/2006
1240.    FC Hansa Rostock – Erzgebirge Aue 2005/2006
1241.    FC Hansa Rostock – SpVgg Greuther Furth 2005/2006
1242.    FC Hansa Rostock – Kickers Offenbach 2005/2006
1243.    FC Hansa Rostock – SC Paderborn 2005/2006
1244.    FC Hansa Rostock – 1. FC Saarbrucken 2005/2006
1245.    FC Hansa Rostock – VfB Stuttgart 2005/2006
1246.    FC Hansa Rostock – SpVgg Unterhaching 2005/2006
1247.    FC Hansa Rostock – Bayer Leverkusen 2004/2005
1248.    FC Hansa Rostock – Bayern Monachium 2004/2005
1249.    FC Hansa Rostock – VfL Bochum 2004/2005
1250.    FC Hansa Rostock – Borussia Dortmund 2004/2005
1251.    FC Hansa Rostock – Borussia Moenchengladbach 2004/2005
1252.    FC Hansa Rostock – SC Freiburg 2004/2005
1253.    FC Hansa Rostock – Hamburger SV 2004/2005
1254.    FC Hansa Rostock – Hannover 96 2004/2005
1255.    FC Hansa Rostock – Hertha 2004/2005
1256.    FC Hansa Rostock – 1. FC Kaiserslautern 2004/2005
1257.    FC Hansa Rostock – FSV Mainz 2004/2005
1258.    FC Hansa Rostock – FC Schalke 04 2004/2005
1259.    FC Hansa Rostock – Vfb Stuttgart 2004/2005
1260.    FC Hansa Rostock – Werder Bremen 2004/2005
1261.    FC Hansa Rostock – VfL Wolfsburg 2004/2005
1262.    FC Hansa Rostock – Bayer Leverkusen 2003/2004
1263.    FC Hansa Rostock – Bayern Monachium 2003/2004
1264.    FC Hansa Rostock – Hannover 96 2003/2004
1265.    FC Hansa Rostock – Hertha BSC 2003/2004
1266.    FC Hansa Rostock – TSV Monachium 2003/2004
1267.    FC Hansa Rostock – Werder Bremen 2003/2004
1268.    FC Hansa Rostock – VfL Wolfsburg 2003/2004
1269.    FC Hansa Rostock – Hamburger SV 2002/2003
1270.    FC Hansa Rostock – Hertha BSC 2002/2003
1271.    FC Hansa Rostock – 1. FC Kaiserslautern 2002/2003
1272.    FC Hansa Rostock – Schalke 04 2002/2003
1273.    FC Hansa Rostock – Werder Bremen 2002/2003
1274.    FC Hansa Rostock – VfL Wolfsburg 2002/2003
1275.    TSV Havelse – Hamburger SV U23 09.10.2015
1276.    1. FC Heidenheim – FC Ingolstadt 04 19.05.2019
1277.    1. FC Heidenheim – FC Ingolstadt 04 21.03.2018
1278.    1. FC Heidenheim – Arminia Bielefeld 2016/2017
1279.    1. FC Heidenheim – FC Ingolstadt 10.04.2015
1280.    Hertha Berlin – Borussia Dortmund 2017/2018
1281.    Hertha Berlin - FC Ingolstadt 04 2016/2017
1282.    Hertha Berlin - FC Ingolstadt 04 2015/2016
1283.    Hertha Berlin – VfB Stuttgart 2015/2016
1284.    Hertha Berlin – Werder Bremen 2015/2016
1285.    Hertha Berlin – Augsburg 2015
1286.    Hertha Berlin – Bayern Monachium 2013/2014
1287.    Hertha Berlin – VfL Wolfsburg 2013/2014
1288.    Hertha Berlin – Bayern Monachium 2011/2012
1289.    Hertha Berlin – Borussia M”Gladbach 2011/2012
1290.    Hertha Berlin – VfB Stuttgart 2011/2012
1291.    Hertha Berlin – VfL Wolfsburg 2011/2012
1292.    Hertha Berlin – Union Berlin 05.02.2011
1293.    Hertha Berlin – FC Ingolstadt 04 2010/2011
1294.    Hertha Berlin – Bayer 04 Leverkusen 14.03.2009
1295.    Hertha Berlin – Bayern Monachium 14.02.2009
1296.    Hertha Berlin – VfB Stuttgart 18.10.2008
1297.    Hertha Berlin – Arminia Bielefeld 23.08.2008
1298.    Hertha Berlin – Karlsruher SC 03.05.2008
1299.    Hertha Berlin – VfL Wolfsburg 2007/2008
1300.    Hertha Berlin – Hannover 96 19.08.2006
1301.    Hertha Berlin – Schalke 04 2006/2007
1302.    Hertha Berlin – Bayer 04 Leverkusen 02.05.2006
1303.    Hertha Berlin – Borussia Dortmund 15.04.2006
1304.    Hertha Berlin – Bayern Monachium 07.02.2006
1305.    Hertha Berlin – Borussia M’gladbach 27.11.2005
1306.    Hertha Berlin – 1.FC Kaiserslautern 05.11.2005
1307.    Hertha Berlin – Werder Bremen 01.10.2005
1308.    Hertha Berlin – VfL Wolfsburg 11.09.2005
1309.    Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt 2005/2006
1310.    Hertha Berlin – Hamburger SV 2005/2006
1311.    Hertha Berlin – Borussia Dortmund 08.05.2004
1312.    Hertha Berlin – Energie Cottbus 2002/2003
1313.    Hertha Berlin – HSV 16.02.2000
1314.    Hertha Berlin – Werder Brema 1997/1998
1315.    Hertha Berlin – VFB Stuttgart 1996/1997
1316.    Hertha Berlin – Bayern Monachium
1317.    Hertha Berlin U23 – Berliner Athletik Klub 07 2016/2017
1318.    KSV Hessen Kassel – Hannover 96 09.08.2015
1319.    VFV 06 Hildesheim 2015/2016
1320.    TSG 1899 Hoffenheim – Bayerm Monachium 2015/2016
1321.    TSG 1899 Hoffenheim - FC Ingolstadt 04 2015/2016
1322.    Hoffenheim – TuS Koblenz 28.10.2009
1323.    Hoffenheim – Auswahltem Metropolregion 24.01.2009
1324.    Hoffenheim – Furth 18.05.2008
1325.    Hoffenheim – Borussia Dortmund 28.02.2008
1326.    Holstein – MSV Duisburg 2013/2014
1327.    FC 08 Homburg – FC Astoria Walldorf 19.09.2015
1328.    FC 08 Homburg-Saar
1329.    HSV Hamburg – Bayern Monachium 2013/2014
1330.    HSV Hamburg – Bayern Monachium 2012/2013
1331.    HSV Hamburg – 1. FC Koeln 2010/2011
1332.    HSV Hamburg – VfB Stuttgart 2010/2011
1333.    HSV Hamburg – Borussia Dortmund 2009/2010
1334.    HSV Hamburg – S.C. Freiburg 1996/1997
1335.    HSV Hamburg – Hansa Rostock
1336.    HSV II Hamburg – TSV Havelse 2014/2015
1337.    FC Ingolstadt 04 – SV Darmstadt 98 12.05.2019
1338.    FC Ingolstadt 04 – SG Dynamo Dresden 26.04.2019
1339.    FC Ingolstadt 04 – Holstein Kiel 14.04.2019
1340.    FC Ingolstadt 04 – SV Sandhausen 31.03.2019
1341.    FC Ingolstadt 04 – VfL Bochum 16.02.2019
1342.    FC Ingolstadt 04 – 1. FC Magdeburg 01.02.2019
1343.    FC Ingolstadt 04 – SSV Jahn Regensburg 22.12.2018
1344.    FC Ingolstadt 04 – 1. FC Heidenheim 16.12.2018
1345.    FC Ingolstadt 04 – 1. FC Koeln 04.12.2018
1346.    FC Ingolstadt 04 – Hamburger SV 01.12.2018
1347.    FC Ingolstadt 04 – MSV Duisburg 27.10.2018
1348.    FC Ingolstadt 04 – S.C. Paderborn 07.10.2018
1349.    FC Ingolstadt 04 – 1. FC Union Berlin 01.10.2018
1350.    FC Ingolstadt 04 – FC St. Pauli 21.09.2018
1351.    FC Ingolstadt 04 – FC Erzgebirge Aue 31.08.2018
1352.    FC Ingolstadt 04 – Holstein Kiel 29.04.2018
1353.    FC Ingolstadt 04 – 1. FC Nurnberg 15.04.2018
1354.    FC Ingolstadt 04 – Arminia Bielefeld 08.04.2018
1355.    FC Ingolstadt 04 – Dynamo Dresden 18.03.2018
1356.    FC Ingolstadt 04 – FC St. Pauli 17.02.2018
1357.    FC Ingolstadt 04 – SpVgg Greuther Furth 03.02.2018
1358.    FC Ingolstadt 04 – SV Sandhausen 23.01.2018
1359.    FC Ingolstadt 04 – Eintracht Braunschweig 04.12.2017
1360.    FC Ingolstadt 04 – Fortuna Dusseldorf 19.11.2017
1361.    FC Ingolstadt 04 – 1. FC Heidenheim 20.10.2017
1362.    FC Ingolstadt 04 – MSV Duisburg 19.09.2017
1363.    FC Ingolstadt 04 – FC Erzgebirge Aue 09.09.2017
1364.    FC Ingolstadt 04 – FC Schalke 04 20.05.2017
1365.    FC Ingolstadt 04 – Bayer 04 Leverkusen 06.05.2017
1366.    FC Ingolstadt – Werder Bremen 22.04.2017
1367.    FC Ingolstadt 04 – 1. FSV Mainz 05 02.04.2017
1368.    FC Ingolstadt 04 – Borussia Monchengladbach 26.02.2017
1369.    FC Ingolstadt 04 – Hertha Berlin 10.9.2016
1370.    FC Ingolstadt – Bayer Leverkusen 07.12.2015
1371.    FC Ingolstadt 15.08.2015
1372.    FC Ingolstadt – Real Club Celta de Vigo 25.07.2015
1373.    FC Ingolstadt – VfR Aalen 08.07.2015
1374.    FC Ingolstadt – RB Leipzig 17.05.2015
1375.    FC Ingolstadt – Fortuna Dusseldorf 17.04.2015
1376.    FC Ingolstadt – FSV Frankfurt 05.04.2015
1377.    FC Ingolstadt – Karlsruher S.C. 15.03.2015
1378.    FC Ingolstadt – SV Sandhausen 14.02.2015
1379.    FC Ingolstadt – FSV Frankfurt 02.02.2015
1380.    FC Ingolstadt – TSV 1860 Munchen 02.02.2015
1381.    FC Ingolstadt – FC St. Pauli 17.12.2014
1382.    FC Ingolstadt – 1. FC Kaiserslautern 14.12.2014
1383.    FC Ingolstadt – VfL Bochum 29.11.2014
1384.    FC Ingolstadt – 1. FC Union Berlin 09.11.2014
1385.    FC Ingolstadt – FC Heidenheim 26.10.2014
1386.    FC Ingolstadt – Eintracht Braunschweig 05.10.2014
1387.    FC Ingolstadt – Erzgebirge Aue 23.09.2014
1388.    FC Ingolstadt – VfR Aalen 12.09.2014
1389.    FC Ingolstadt – Sp Vgg Gr. Furth 24.08.2014
1390.    FC Ingolstadt – SV Darmstadt 98 10.08.2014
1391.    FC Ingolstadt – Energie Cottbus 11.05.2014
1392.    FC Ingolstadt – FC Koeln 25.04.2014
1393.    FC Ingolstadt – SC Paderborn 11.04.2014
1394.    FC Ingolstadt – FSV Frankfurt 14.03.2014
1395.    FC Ingolstadt – Union Berlin 15.09.2013
1396.    FC Ingolstadt – Erzgebirge 19.07.2013
1397.    FC Ingolstadt – Dynamo Drezno 02.07.2013
1398.    FC Ingolstadt – Eintracht Braunschweig 25.04.2013
1399.    FC Ingolstadt – VfL Bochum 10.03.2013
1400.    FC Ingolstadt – Dynamo Drezno 23.02.2013
1401.    FC Ingolstadt – SV Sandhausen 25.11.2012
1402.    FC Ingolstadt – Jahn Regensburg 11.11.2012
1403.    FC Ingolstadt – FC Kaiserslautern 07.10.2012
1404.    FC Ingolstadt – Energie Cottbus 03.08.2012
1405.    FC Ingolstadt – 1. FC Nurnberg 27.07.2012
1406.    FC Ingolstadt – S.C. Paderborn 17.03.2012
1407.    FC Ingolstadt – Eintracht Frankfurt 30.10.2011
1408.    FC Ingolstadt 04 – TSV 1860 Munchen 12.12.2010
1409.    FC Ingolstadt – VFL Wolfsburg - FC Augsburg (turniej) 24.07.2010
1410.    FC Ingolstadt – Hansa Rostock 10.05.2010
1411.    FC Ingolstadt – SV Sandhausen 04.05.2010
1412.    FC Ingolstadt – FC Heidenheim 14.04.2010
1413.    FC Ingolstadt – Holstein Kiel 15.02.2010
1414.    FC Ismaning – Borussia Dortmund 26.08.2000 Puchar Niemiec
1415.    SSV Jahn Regenburg – FC Ingolstadt 04 04.08.2018
1416.    SSV Jahn Regenburg – FC Ingolstadt 04 26.01.2018
1417.    SSV Jahn Regensburg – Bayern Monachium 20.09.2005
1418.    TV Jahn Schneverdingen – Hamburger SV 15.07.2015
1419.    Holstein Kiel – FC Ingolstadt 2018/2019
1420.    1. FC Kaiserslautern – TSV 1860 Munchen 2016/2017
1421.    1. FC Kaiserslautern – 1. FC Union Berlin 2013/14
1422.    1. FC Kaiserlautern – Eintracht Braunschweig 2012/13
1423.    Karlsruher SC (relegation 2015)
1424.    Karlsruher SC – Hamburger SV 2014/2015
1425.    Karlsruher SC – Dynamo Drezno 19.11.2013
1426.    Karlsruher SC - Freiburg 1995/1996
1427.    FC Koeln - FC Ingolstadt 04 05.09.2016
1428.    FC Koeln – Eintracht Frankfurt 05.01.2016
1429.    FC Koeln – Bayern Monachium 2015/2016
1430.    FC Koeln – Bayern Monachium 2014/2015
1431.    FC Koeln – Hertha Berlin 13.02.2012
1432.    FC Koeln – Bayern Monachium 02.02.2010
1433.    FC Koeln – Bayern Monachium 2009/2010
1434.    FC Koeln – HSV Hamburg 2009/2010
1435.    FC Koeln – VFL Bochum 1996/1997
1436.    FC Koeln – Eintracht Frankfurt 24.08.1991
1437.    FC Koeln 1989/1990
1438.    FC Koeln – Werder Brema 07.05.1988
1439.    FC Koeln – Bayern Monachium 16.05.1981
1440.    Lichterfelder FC Berlin – Tennis Borussia 21.08.2010
1441.    Lichterfelder FC Berlin 2010/2011
1442.    Lokomotive Lipsk – Sachsen Lipsk 06.02.2011
1443.    Lokomotive Lipsk – Hertha BSC 23.05.2005
1444.    Lokomotive Lipsk 1988/1989Luneburger SK Hansa – Hamburger SV II21.05.2016
1445.    FSV 63 Luckenwalde – Dynamo Dresden II 27.04.2012
1446.    U.S.I. Lupo Martini – 1. FC Germ. Egestorf-Langreder 15.10.2016
1447.    1. FC Magdeburg – Chemnitzer FC 25.08.2015
1448.    1. FC Magdeburg – FC Rot Weiss Erfurt 24.07.2015
1449.    SV Meppen – SG Sonnenhof Grossaspach 23.11.2019
1450.    SV Meppen – FC Bayern Munchen II 03.11.2019
1451.    SV Meppen 05.08.2017
1452.    SV Meppen – VfB Oldenburg 15.11.2015
1453.    SV Meppen
1454.    ZFC Meuselwitz 25.04.2010
1455.    ZFC Meuselwitz – Bayern Monachium 31.07.2009
1456.    Meiendorfer SV – USC Paloma 10.10.2015
1457.    MSV Duisburg – FC Ingolstadt 2018/2019
1458.    MSV Duisburg – FC Ingolstadt 2017/2018
1459.    MSV Duisburg – Bayern Monachium 2005/2006
1460.    MSV Duisburg – Karlsruher S.C. 2004/2005
1461.    MSV Duisburg – TSV Monachium 1997/1998
1462.    MSV Duisburg – VFB Lubeck 11.08.1995
1463.    VfR Neuburg a. d. Donau 2013/2014
1464.    VfR Neumunster
1465.    VfR Neumunster – FC St. Pauli 04.07.2010
1466.    FC Nurnberg - FC Ingolstadt 23.11.2014
1467.    FC Nurnberg – HSV 2012/2013
1468.    FC Nurnberg – Borussia Dortmund 01.04.2010
1469.    FSV Oderwitz 02
1470.    Oldenburg
1471.    VfL Osnabruck – Rot Weiss Ahlen 2008/2009
1472.    VfL Osnabruck – FC Nurnberg 07.05.2004
1473.    Paderborn – 1. FC Heidenheim 1846 06.11.2015
1474.    BFC Preussen Berlin
1475.    Ramlingen
1476.    RB Leipzig – Eintracht Frankfurt 23.09.2017
1477.    RB Leipzig – 1. FC Union Berlin 2015/2016
1478.    FC Remscheid
1479.    SV Rodinhausen – Rot Weiss Ahlen 12.09.2015
1480.    FC 1913 Roetgen – SV Rott 25.11.2016
1481.    SV Rossbach/Verscheid – SV Betzdorf 2010/2011
1482.    SV Rossbach/Verscheid – SC Hauenstein 2010/2011
1483.    SV Rossbach/Verscheid – Spfr. Eisbachtal 2010/2011
1484.    SV Rossbach/Verscheid – FC Saarbrucken II 2010/2011
1485.    Rot-Weiss Essen – SC Rot-Weiss Oberhausen 2017/2018
1486.    SC Rot-Weiss Oberhausen – FC Schalke 04 U23 19.08.2016
1487.    SC Rot-Weiss Oberhausen 2004/2005
1488.    SC Rot-Weiss Oberhausen – SSV Jahn Regensburg
1489.    SV Rugenbergen 2015/2016
1490.    1. FC Saarbrucken – 1989 Hoffenheim II 18.09.2015
1491.    1. FC Saarbrucken – SV Saar 05 Saarbrucken 04.09.2015
1492.    FC Sachsen Lipsk – Werder Bremen (A) 26.03.2004
1493.    FC Sachsen Lipsk - VfB Lipsk
1494.    SV Sandhausen – FC Ingolstadt 19.10.2018
1495.    FC St. Pauli II – Eintracht Braunschweig II 2014/2015
1496.    FC Schalke 04 - Fortuna Dusseldorf 06.02.2019
1497.    FC Schalke 04 – Borussia M’Gladbach 10.10.2018
1498.    FC Schalke 04 – Hannover 96 2014/2015
1499.    FC Schalke 04 – Bayer Leverkusen 2008/2009
1500.    FC Schalke 04 – Bayer Leverkusen 2005/2006
1501.    FC Schalke 04 – Borussia Monchengladbach 2005/2006
1502.    FC Schalke 04 – Bayer Leverkusen 2003/2004
1503.    FC Schalke 04 – VfB Stuttgart 2003/2004
1504.    FC Schalke 04 – Bayern Munchen 2003/2004
1505.    FC Schalke – Hertha 2003/2004
1506.    FC Schalke 04 – VfL Bochum 2003/2004
1507.    FC Schalke 04 – Borussia Monchengladbach 2003/2004
1508.    FC Schalke 04 – Eintracht Frankfurt 2003/2004
1509.    FC Schalke 04 – 1. FC Koeln 2003/2004
1510.    FC Schalke 04 – Bayern Monachium 2002
1511.    FC Schalke 04 – Eintracht Frankfurt 2000/2001
1512.    LSV Schleswig-Holstein
1513.    BSV Schwarz-Weiss Rehden 08.10.2016
1514.    BSV Schwarz-Weiss Rehden – Bayern Monachium 05.08.2013
1515.    SC Schwarzenbek – FC St. Pauli 03.02.2010
1516.    Sportfreunde Lotte 29.05.2013
1517.    Sportfreunde Lotte – Glasgow Rangers 16.07.2008
1518.    VfB Stuttgart –Borussia Dortmund 09.02.2016
1519.    VfB Stuttgart - FC Ingolstadt 18.10.2015
1520.    VfB Stuttgart – Fortuna Dusseldorf 15.09.2012
1521.    VfB Stuttgart –Werder Bremen 27.10.2004
1522.    VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen 16.03.2002
1523.    VfB Stuttgart –Schalke 04 01.11.1997
1524.    VfB Stuttgart –Hamburger SV 05.10.1997
1525.    VfB Stuttgart –Hamburger SV 16.04.1997
1526.    VfB Stuttgart –Hamburger SV 08.03.1997
1527.    VfB Stuttgart –Schalke 04 17.08.1996
1528.    VfB Stuttgart –Karlsruher SC 18.05.1996
1529.    TUS Sulingen 2017/2018
1530.    FC Sylt – Eckernforder SV 28.08.2010
1531.    Tennis Borussia Berlin
1532.    FC Teutonia Ottensen
1533.    SV Todesfelde
1534.    Torgelower FC Greif
1535.    TSV 1860 Monachium - FC Ingolstadt 20.09.2014
1536.    TSV 1860 Monachium – SV Grodig 01.02.2014
1537.    TSV 1860 Monachium – Borussia Dortmund 24.09.2013
1538.    TSV 1860 Monachium – 1. FC Kaiserslautern 22.10.2006
1539.    TSV Monachium – 1. FC Nurnberg 24.11.2002
1540.    TSV 1860 Monachium – Werder Brema 15.05.1999
1541.    TSV 1860 Monachium – Bayern Monachium 24.04.1999
1542.    KFC Uerdingen 05 – Rot-Weiss Essen 08.03.2014
1543.    KFC Uerdingen 05 – SC Fortuna Koeln 25.02.2014
1544.    Union Berlin – FC Ingolstadt 08.03.2019
1545.    Union Berlin – RB Leipzig 28.08.2015
1546.    Union Berlin – Fortuna Dusseldorf 26.07.2015
1547.    Union Berlin - FC Ingolstadt 26.04.2015
1548.    Union Berlin – Erzgebirge Aue 01.03.2013
1549.    Union Berlin – Hansa Rostock 29.04.2012
1550.    Union Berlin – Hansa Rostock 29.04.2012
1551.    Union Berlin – Eintracht Braunsschweig 13.04.2012
1552.    Union Berlin – Erzgebirge Aue 05.04.2012
1553.    Union Berlin – FSV Mainz 10.08.2002
1554.    Union Berlin – SpVgg Unterhaching 19.04.2002
1555.    Union Berlin – Karlsruher SC 05.04.2002
1556.    Union Berlin – Greuther Furth 28.03.2002
1557.    Union Berlin – FC Saarbrucken 01.03.2002
1558.    Union Berlin – SV Babelsberg 07.02.2002
1559.    Union Berlin – Rot-Weiss Oberhausen 25.01.2002
1560.    Union Berlin – VFL Bochum 07.12.2001
1561.    Union Berlin – MSV Duisburg 26.10.2001
1562.    Union Berlin – FC Schweinfurt 23.09.2001
1563.    Union Berlin – MSV Duisburg 26.08.2001
1564.    Union Berlin – LR Ahlen 11.08.2001
1565.    Union Berlin – KFC Uerdingen 09.06.2001
1566.    Union Berlin – Rot-Weiss Essen 29.04.2001
1567.    Union Berlin – SC Preussen Munster 07.04.2001
1568.    Union Berlin – Fortuna Koeln 18.03.2001
1569.    Union Berlin – Eintracht Braunschweig 17.02.2001
1570.    Union Berlin – SpVgg Greuther Furth 31.10.2000
1571.    Union Berlin – SG Wattenscheid 15.08.2000
1572.    SpVgg Unterhaching - FC Ingolstadt 09.08.2015
1573.    SpVgg Unterhaching – Karlsruher 2006/2007
1574.    FC Victoria 1889 Berlin – SV Babelsberg 03 15.04.2017
1575.    S.C. Victoria Hamburg 2016/2017
1576.    Wacker Burghausen – FC Ingolstadt 27.02.2010
1577.    Waldhof 07 Mannheim – VfB Stuttgart 1998/1999
1578.    Wattenscheid 09 – Fortuna Dusseldorf 1895 U23 06.08.2017
1579.    SV Wehen Wiesbaden – Werder Bremen U23 19.04.2017
1580.    ETSV Weiche Flensburg – SV Meppen
1581.    Werder Bremen – TSV 1860 Monachium 22.07.2016
1582.    Werder Brema – FC Augsburg 2015/2016
1583.    Werder Bremen – VfB Stuttgart 2015/2016
1584.    Werder Brema – Bayern Monachium 2014/2015
1585.    Werder Brema – Hannover 96 2009/2010
1586.    Werder Bremen – Bayern Monachium 2004/2005
1587.    Werder Bremen – TSV 1860 Munchen 2003/2004
1588.    Werder Bremen – VfL Bochum 2003/2004
1589.    Werder Brema 1997/1998
1590.    Werder Brema – VfB Stuttgart
1591.    Werder Brema II – Union Saint Gilloise 2014/2015
1592.    VfL Wolfsburg - FC Ingolstadt 04 2016/2017
1593.    VfL Wolfsburg – Bayerm Monachium 27.10.2015
1594.    VfL Wolfsburg – Bayern Monachium 01.08.2015
1595.    VFL Wolfsburg – Everton 2010/2011
1596.    VfL Wolfsburg – Hannover 96
1597.    VfL Wolfsburg II – Hamburger SV II 2015/2016
Norwegia
1598.    Kristianstads FF 2010
1599.    Sadnes Ulf – Mjoendalen 29.08.2010
Portugalia
1600.    Beira-Mar – Benfica Lizbona 03.03.2013
1601.    Belenenses Lizbona – GD Chaves 24.11.2017
1602.    Belenenses Lizbona – Academica Coimbra 19.02.2007
1603.    Belenenses Lizbona – Braga 08.12.2006
1604.    Belenenses Lizbona – Estrela
1605.    Belenenses Lizbona – Sporting Lizbona 24.01.2004
1606.    Benfica Lizbona – A.C. Fafe 03.02.2018
1607.    Benfica Lizbona – Vittoria 26.11.2017
1608.    Benfica Lizbona – Vitoria 03.02.2013
1609.    Benfica Lizbona – FC Porto 2010/2011
1610.    Benfica Lizbona – Guimaraes 30.01.2010
1611.    Benfica Lizbona – Victoria Setubal 14.03.2009
1612.    Benfica Lizbona – S.C. Beira-Mar 06.11.2006
1613.    Benfica Lizbona – Nacional 17.09.2006
1614.    Boavista Porto – Sporting Lizbona 26.11.2016
1615.    Maritimo da Madeiro – Academica 30.09.2012
1616.    Maritimo – Belenenses 19.04.2009
1617.    Maritimo – Naval 01.02.2009
1618.    Maritimo – Pacos Ferreira 14.01.2009
1619.    Maritimo – CD Nacional 02.11.2008
1620.    Maritimo da Madeira – UD Leiria 04.05.2008
1621.    Maritimo da Madeira – S.C. Braga 20.04.2008
1622.    Maritimo da Madeira – Benfica 16.03.2008
1623.    Maritimo da Madeira – FC Porto 17.02.2008
1624.    Maritimo da Madeira – Boavista FC 27.01.2008
1625.    Sporting Lizbona – Vitoria FC 17.04.1998
1626.    Vittoria – Boavista 21.04.2006
Rosja
1627.    CSKA Moskwa – Szinnik Jarosław 28.02.2011 1/8 Pucharu Rosji
1628.    CSKA Moskwa – Zenit 30.07.2008
1629.    Lokomotiv Moskwa – Real Madryt i Milan – PSV 03.08.2007
1630.    FK Mitos Nowoczerkassk – FK Wołgar Astrachań 31.05.
1631.    Spartak Moskwa – Rotor Wołgograd 06.04.2002
1632.    Spartak Moskwa – Żemczużyna Soczi 29.07.1995
Rumunia
1633.    CS Concordia Chiajna – FC Brasov 21.10.2013
1634.    Dinamo Bukareszt – Steaua Bukareszt 17.04.2014
1635.    Dinamo Bukareszt – CS Alro Slatina 26.10.2010
1636.    Dinamo Bukareszt – Concordia Chiajna 11.03.2003
Serbia
1637.    FC Banat Zrenjanin
1638.    FK BSK Borca Belgrad
1639.    Crvena Zvezda – Partizan 26.11.2011
1640.    Hajduk Belgrad
1641.    FK Kordun Klajicevo
1642.    FK Maczwa
1643.    OFK Belgrad – FK Jagodna 13.11.2010
1644.    FK Partizan Belgrad – FK Cukaricki 09.05.2018
1645.    Partizan Belgrad – OFK Backa 19.11.2016
1646.    Partizan Belgrad – Crvena Zvezda Belgrad 21.09.2016
1647.    Partizan Belgrad – Crvena Zvezda Belgrad 18.05.2013
1648.    Partizan Belgrad – FK Javor 13.11.2010
1649.    FK Rad – Crvena Zvezda Belgrad 14.11.2010
1650.    FK Radnicki Sombor
1651.    NK Siroki Brijeg – NK Zvijezda Gradacac 15.11.2009
1652.    FK Spartak Zlatibor 2012/2013
1653.    FK Spartak Zlatibor 2011/2012
1654.    Vojvodina Novy Sad – Sloboda Point 13.04.2013
1655.    Vojvodina Novy Sad – Partizan 2007/2008
Słowacja
1656.    FK Cadca – Tatran Presov 2013 (Puchar Słowacji)
1657.    FK Cadca
1658.    SK Cierne
1659.    FC DAC 1904 Dunajska Streda – MFK Michalovce 20.11.2015
1660.    MFK Dolny Kubin
1661.    MFK Dolny Kubin
1662.    MFK Dolny Kubin
1663.    FK Dukla Banska Bystrica – MSK Zilina 24.04.2015
1664.    MFK Koszyce – SK Slovan Bratysława 25.04.2015
1665.    MFK Koszyce – FC ViON Zlate Moravce 11.04.2015
1666.    MFK Koszyce – DAC Dunajska Streda 18.03.2015
1667.    MFK AOS Liptovsky Mikulas
1668.    FK Matador Puchov 2004/2005
1669.    SK Matador Puchov – Dukla Trencin 21 jula 2001
1670.    FK Puchov
1671.    FC Petrzalka – Zemplin Michalovce 22.08.2010
1672.    FC Petrzalka – FK LAFC Lucenec 08.08.2010
1673.    FC Petrzalka – AS Trencin 25.07.2010
1674.    MFK Rużomberok (U-17) – Manchester United (U-17) 28.10.2013
1675.    MFK Rużomberok – FC ViOn Zlate Moravce 05.10.2013
1676.    MFK Rużomberok – Spartak Myjava 14.09.2013
1677.    FK Senica – Tatran Presov 16.07.2011
1678.    Senkvice
1679.    Slovan Bratysława – FK Senica 21.03.2010
1680.    Spartak Myjava – 1.FC Tatran Presov 11.05.2013
1681.    Spartak Trnava – FC Vion Zlate Moravce 23.10.2010
1682.    FK Spisska Nova Ves – 1.FK Svidnik 27.07.2019
1683.    FK Tatran Krasno nad Kysucou – TJ Druzstevnik Liptovska Stiavnica 30.07.2017
1684.    MFK Tatran Liptovsky Mikulas 14.05.2016
1685.    MFK Tatran Liptovsky Mikulas 11.05.2016
1686.    AS Trencin – DAC 1904 Dunajska Streda 29.07.2017
1687.    AS Trencin – FK Senica 27.10.2013
1688.    AS Trencin – Petrzalka 23.10.2010
1689.    AS Trencin – SK SFM Senec 17.07.2010
1690.    MFK Zemplin Michalovce – SK Slovan Bratislava 27.05.2017
1691.    MSK Żilina – FK Senica 13.05.2017
1692.    MSK Żilina – Slovan Bratislava 30.07.2011
1693.    MSK Żilina – DAC Dunajska Streda 21.05.2011
1694.    MSK Żilina
Słowenia
1695.    NK Celje – NK Olimpija 30.08.2014
1696.    NK Domzale – ND HIT Gorica 28.08.2010
1697.    NK Domzale – Hajduk Split 30.06.2010
1698.    NK Maribor – NK Krka 29.08.2015
1699.    Olimpija Ljubljana – Luka Koper 01.09.2012
Szkocja
1700.    Dundee – Dundee United 02.01.2016
1701.    Falkirk FC – Livingston FC 23.09.2017
1702.    Heart of Midlothian – Falkirk 12.08.2006
1703.    Hibernian – St. Mirren 24.04.2011
1704.    Hibernian – Inverness 26.02.2011
1705.    Hibernian - Hearts
1706.    Motherwell FC – St. Johnson 30.12.2015
1707.    Raith Rovers – Stirling Albion 10.03.2007
1708.    Rangers – Elgin City 02.09.2012
1709.    Rangers – East Five 15.02.1997
1710.    St. Mirren – Hibernian 20.02.2011
Szwajcaria
1711.    FC Aarau 2016/2017
1712.    FC Aarau – Grasshopper Club 24.11.2013
1713.    FC Aarau – FC Basel 02.11.2013
1714.    FC Aarau – FC Zurich 05.02.2006
1715.    FC Basel – FC Zurich 08.05.2003
1716.    AC Bellinzona – FC Stade Nyonnais 1999/2000
1717.    Grasshopper Club Zurich – FC Basel 1893 25.07.2015
1718.    FC Luzern – FC Zurich 22.05.2011
1719.    Neuchatel Xamax – Lausanne
1720.    Neuchatel Xamax – FC Zurich 04.11.2001
1721.    Neuchatel Xamax – Lucerne 20.05.2001
1722.    FC Seefeld – FC Winterthur 20.09.2008
1723.    Servette FC – FC Winterthur 23.09.2009
1724.    Servette Genewa – FC Wohlen 23.08.2009
1725.    FC Thun – FC Sion 19.10.2013
1726.    FC Vaduz – FC Zurich 26.07.2015
1727.    FC Vaduz – BSC Young Boys 26.10.2008
1728.    FC Vaduz – AC Bellinzona 24.08.2008
1729.    FC Winterthur 2013/2014
1730.    Young Boys Berno – FC Zurich 22.03.2009
1731.    Yverdon 2002/2003
1732.    Yverdon 2001/2002
1733.    Sport Club Zug
1734.    FC Zurich – Young Boys 04.08.2013
1735.    FC Zurich – Ne Xamax 25.04.2011
Szwecja
1736.    Brommapojkarna – Mjallby AIF 26.08.2013
1737.    Djurgarden – AIK 25.05.
1738.    Malmo FF – Athletic FC Eskilstuna 01.07.2017
1739.    IFK Norkoping – Gais 03.07.2004
1740.    Trelleborgs FF – IS Halmia 26.10.
1741.    VSK – IFK Malmo
1742.    VSK - BK Hacken
Tajlandia
1743.    Bangkok Glass – Bangkok United 11.03.2017
1744.    Insee Police United 2013
Tunezja
1745.    ESS – SG 05.03.2008
1746.    Esperance Sportive de Tunis 2008
Turcja
1747.    Ankaragucu – Manisaspor 2010
1748.    Besiktas Stambul – Ankaragucu 15.09.2011
1749.    Galatasaray – Besiktas 2013
1750.    Galatasaray Stambul – Genclerbirligi 05.05.2012
1751.    Galatasaray Stambuł – Antalyaspor 26.01.2012
1752.    Genclerbirligi – Eskisehirspor 2011
1753.    Istanbul BB – Gaziantepspor 2013
1754.    Istanbul BB – Kayserispor 08.05.2012
1755.    Kasimpasa – Genclerbirligi 08.12.2012
1756.    Kasimpasa – Bayrampasa 05.12.2012
1757.    Kasimpasa – Antalyaspor 05.11.2012
1758.    Kasimpasa – Bursaspor 2011
Ukraina
1759.    Arsenał Kijów – Worskla Połtawa 10.12.2011
1760.    Arsenał Kijów – Metalurg Donieck 16.11.
1761.    Arsenał Kijów – Karpaty Lwów 23.08.
1762.    Bukovina – Zakarpatia 10.10.2011
1763.    Bukovina 06.11.2010
1764.    Czernomorec Odessa – Karpaty Lwów 11.08.2012
1765.    CSKA Kijów – Dynamo Kijów 1998
1766.    Dnipro Dnipropietrowsk – Wołyń Łuck 22.04.2006
1767.    Dynamo Kijów – Szachtar 26.10.2011
1768.    Dynamo Kijów – Krywbas 27.02.2010
1769.    Karpaty Lwów – Metalist 30.10.2013
1770.    Karpaty Lwów – Arsenał Kijów 18.11.2008
1771.    Karpaty Lwów – FK Charków 01.03.2008
1772.    Karpaty Lwów – Zakarpatia 15.09.2007
1773.    Karpaty Lwów – Naftovik-Ukrnafta 25.08.2007
1774.    Karpaty Lwów – Szachtar Donieck 19.05.2007
1775.    Karpaty Lwów – Krivbas Krzywy Róg 04.03.2007
1776.    Karpaty Lwów – Polonia Warszawa 11.07.2004
1777.    Metalist Charków – Dniepr 13.09.2014
1778.    Metalist Charków – Howerla Uzhorod 16.08.2014
1779.    Metalist Charków – Dynamo Kijów 02.08.2014
1780.    Metalist Charków – Tawrija 13.04.2014
1781.    Metalist Charków – Szachtar Donieck 30.03.2014
1782.    Metalist Charków – Howerla Użhorod 16.03.2014
1783.    Metalist Charków – Dynamo Moskwa 04.05.2013
1784.    Metalist Charków – Czernomorec 21.04.2013
1785.    Metalist Charków – Wołyń 06.04.2013
1786.    Metalurg Donieck – Szachtar Donieck 2014
1787.    Niwa-W Winnica – Poddilya Chmielnickij 24.09.
1788.    Niwa-W Winnica – Skała Stryj 26.08.
1789.    Nyva Winnica – Niwa Tarnopol 22.07.
1790.    Obolon – Szachtar Donieck
1791.    Real Farma Odessa – Kremen Kremenchuk 26.09.2016
1792.    Szachtar Donieck – Czernomorec 17.03.2012
USA
1793.    Chicago Fire
1794.    Columbus Crew – Chicago Fire 08.09.2007
1795.    D.C. United – Pumas Unam Concacaf CL ½ fin.
Uzbekistan
1796.    Bunyodkor Taszkent – Andijon
1797.    Neftchi Fergana – Sepahan (Iran) azjatycka CL
1798.    Pahtakor Tashkent – Al. Hilal (Arabia Saudyjska) azjatycka CL
1799.    Pahtakor Tashkent – Zob-Ahan (Iran) azjatycka CL
Węgry
1800.    Debrecen – Haladas 21.10.2017
1801.    Debrecen – Paksi FC 06.04.2011
1802.    Debrecen – FTC 03.05.2003
1803.    Debrecen – BVSC
1804.    Diosgyori – Haladas 12.09.1998
1805.    ESMTK Budapeszt
1806.    FTC Budapeszt – Siofok 18.09.2010
1807.    Pecsi MFC2010/2011
1808.    Szombathelyi Haladas – MTK Budapeszt 01.08.2015
1809.    Ujpest Budapeszt – Ferencvarosi 23.07.2017
1810.    Ujpest Budapeszt – DVTK 05.12.2015
1811.    Ujpest Budapeszt – Pecsi MFC 10.09.2011
1812.    Ujpest Budapeszt – Górnik Zabrze 03.2011
1813.    Ujpest Budapeszt – MTK Budapeszt 20.03.2011
1814.    Ujpest Budapeszt – Nyiregyhaza Spartacus 24.10.2010
1815.    UTE Budapeszt – FTC Budapeszt 20.03.1996
1816.    Videoton Szekesfehervar – Puskas Akademia FC 19.10.2013
Wietnam
1817.    Ho Chi Minh City – Song Lam Nghe An 05.04.2018
Włochy
1818.    Ancona 2011/2012
1819.    Arezzo – Lucchese 30.03.2008
1820.    Atalanta Bergamo – Lazio 20.10.2013
1821.    Atalanta Bergamo – Juventus 12.01.2012
1822.    Atalanta Bergamo 07.05.2011
1823.    Atalanta Bergamo – Udinese 16.02.2003
1824.    Arzachena-Boville Ernica 11.09.2011
1825.    Bologna FC – Trapani 27.10.2014
1826.    Bologna FC – Chievo 18.03.2012
1827.    Brescia – Palermo 02.09.2017
1828.    Brescia – ittadella 19.10.2013
1829.    Brescia
1830.    Cesena – Inter Mediolan 26.10.2014
1831.    Cesena – AC Milan 28.09.2014
1832.    Cisco Roma – Alghero 05.08.2007
1833.    Collebeato
1834.    Como – Caravaggio 02.12.2018
1835.    Como – Bari 28.11.2015
1836.    Fiorentina – Cagliari 05.12.2010
1837.    Foggia – Paganese 15.01.2016
1838.    US Grosseto FC
1839.    Inter Mediolan – Crotone 06.11.2016
1840.    Inter Mediolan – Catania 26.01.2014
1841.    Latina – Lanciano 20.09.2013
1842.    Lazio – Inter Mediolan 03.12.2010
1843.    Lecce – Fiorentina 12.03.2005
1844.    Livorno – Pescara 04.12.2010
1845.    AC Milan – Udinese 19.10.2013
1846.    Napoli – Frosinone 08.12.2018
1847.    Palermo – Modena 25.01.2014
1848.    Palermo – Fiorentina 13.02.2011
1849.    Palermo – Livorno
1850.    Rieti SRL – Trastevere Calcio 17.01.2016
1851.    Roma – Lazio 09.11.2003
1852.    Roncadelle
1853.    Sampdoria – Bologna 01.12.2018
1854.    AC Sangiovannese
1855.    AC Torino – Juventus Turyn 28.04.2013
1856.    Udinese – Lazio 01.10.2016
1857.    Udinese – Sampdoria 21.01.2009
1858.    Udinese – Atalanta, Palermo 06.08.2004
1859.    AS Varese – Pescara Calcio 14.09.2013
Wyspy Owcze
1860.    KI Klaksvik


 

Komentarze  

 
0 #28 918kiss 2019-04-20 06:30
But some stricter sites take your IP address, so should only have one account per portable computer.
Online slots have generally an even higher payout is
offered. There are many websites present you free slots.
Cytować
 
 
0 #27 live22 casino 2019-03-15 20:08
Wonderful article! We will be linking to this particularly great article on our site.
Keep up the great writing.
Cytować
 
 
0 #26 m rollex11 2019-02-16 06:09
Every weekend i used to pay a quick visit this web site, as i wish for enjoyment, for the reason that this this site conations
genuinely pleasant funny information too.
Cytować
 
 
0 #25 rollex11 download 2019-02-11 04:49
I have learn a few just right stuff here. Definitely value bookmarking for
revisiting. I surprise how much effort you place
to create this type of great informative website.
Cytować
 
 
0 #24 3win8 slot 2019-01-09 04:27
It's really a cool and useful piece of information. I'm
satisfied that you just shared this useful info with us.
Please keep us informed like this. Thanks for sharing.
Cytować
 
 
0 #23 play8oy online 2018-12-31 12:14
Stix, a songwriter, gets inspired and decides to make a creative
collaboration with Sparkle, Sister, Delores and Levi.
This book simply focuses on his or her Harlem Renaissance and sticks to the script.
Cytować
 
 
0 #22 sky 777 2018-12-28 21:50
Use ribbon to frame a page or include lace borders. It can also have the poster to earn cash either full-time or part-time.
So give them some useful information they will use.
Cytować
 
 
0 #21 scr888 download 2018-12-26 06:14
For example, excellent can assistance in sagging takes place in the mid-face.

They didn't inform me at in a case where that
the labyrinth was a situation. Yes, online trading can be highly good.
Cytować
 
 
0 #20 joker123 download 2018-12-21 06:20
You only deepen too sales heavy, it may get passed over and will not read.

Lack of relevant information makes within the redundant.
"Content could be the king" -this remarks happens to be saying by people.
Cytować
 
 
0 #19 Andy 2018-11-27 12:12
I just couldn't depart your web site before suggesting that I actually loved the
usual information a person supply to your visitors?

Is gonna be again continuously to check out new posts
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

My football matches

Spring 2020

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 2:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów 3:0 volleyball

Autumn 2019

Bielawianka Bielawa - Astra Nowa Sól 0:3 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 0:0

Stal Nysa - ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 volleyball

Odra Opole - Miedź Legnica 3:0

Olimpia Podgaj - Barycz Sułów 2:2

LZS Kałków - LZS Jasienica Górna 3:2

Polonia Nysa - OKS Olesno 2:0

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:1 volleyball

UKS Karnków - Atom Grądy-Malerzowice Małe 1:1

Polonia Nysa - Porawie Większyce 3:0

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 2:0

LZS Chrzelice - LZS Przysiecz 2:0

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Skalnik Gracze - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0

Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów 2:2

Jiskra Rapotin - SK Namest na Hane 8:1

TJ Postrelmov - Spartak Loucna nad Desnou 2:0

Stal Nysa - Politechnika Lublin 3:0 volleyball

LZS Kępnica - Delta Bielice 8:2

Sokol Brantice - Sokol Vrbno pod Pradedem 5:2

SK Zator - FC Milotice nad Opavou 5:0

Stal Nysa - SMS PZPS I Spała 3:0 volleyball

LKS Goświnowice - LZS Kamienica Nyska 5:0

Unia Krapkowice - Stal Brzeg 2:4

MKS Gogolin - Polonia Nysa 1:6

Górnik Januszkowice - Sokół Leśnica 2:2

Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie 2:2

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 4:0

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 4:1 volleyball

Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa 0:13

LZS Starowice - Zagłębie Lubin II 0:0

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1

FK Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik 0:0

Piast Gliwice - BATE Borysov 1:2

Retezarna Ceska Ves - Sigiteam 6:13

Retezarna Ceska Ves - TJ Pisecna 5:5

Spring 2019

Słowianin Wolibórz - Orlęta Krosnowice 5:3

ATS Wojbórz - KS Polanica-Zdrój 5:0

KS Walim - Victoria Świebodzice 3:5

LZS Starowice - Unia Krapkowice 7:1

Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój 3:0

Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 0:8

AKS Strzegom - Górnik Złotoryja 4-0

Argentyna U-20 - RPA U-20 5:2

Porugalia - Korea Południowa U-20 1:0

BKS Stal Bielsko-Biała - Tempo Puńców 5:1

LZS Stary Ujazd - GKS Głuchołazy 1:3

LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski 1:1

Odra Opole - Bytovia Bytów 2:1

SKS Chmielowice - Zieloni Ligota Tułowicka 0:6

Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice Śląskie 1:2

Sokol Tremesna - TJ Rusin 3:0

LZS Starowice - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 0:3 volleyball

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Sokół Leśnica 0:1

LZS Victoria Wierzbnik - LZS Czarni Przylesie Dolne 0:4

Odra Opole - GKS Katowice 0:4

Piomar Tarnów-Przywory - Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:0

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Dąb Mościsko - Zgoda Grodziszcze 2:1

Skałki Stolec - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1:3 volleyball

Piast Żerniki - Nysa Kłodzko 2:0

Odra Opole - Jagiellonia Białystok 0:2

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AT Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 3:0

AZS PWSZ Nysa - Chemik Bydgoszcz 0:3 volleyball

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny karate

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 3:0 volleyball

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:0 volleyball

Polska - Rosja 2:2 futsal

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

Stal Nysa - Onico Warszawa 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle II 3:2 volleyball

Autumn 2018

AZS Basket Nysa - AZS Politechnika Opolska 79-95 basketball

Stal Nysa - Norwid Częstochowa 2:3 volleyball

Bongo Krapkowice - Bassau Prószków 2:2 (k. 3:1) futsal

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:2 volleyball

Orzeł Witoszów - Dąb Mościsko 3:2

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:0 volleyball

Stal Nysa - Buskowianka Kielce 3:1 volleyball

Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 5:1

Stal Nysa - Mickiewicz Kluczbork 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Porawie Większyce 1:0

Polska - Włochy 0:1

Błękitni Przecza - Burza Lipki 0:2

Polska - Portugalia 2:3

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice 1:5

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 volleyball

Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 5:2

Venus Nowice - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3

Meteor Jasienica Dolna - GZ LZS Grodków 4:0

Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0

Piast Gliwice - Alga Bishkek 1:4 futsal

Piast Gliwice - KB United 1:1 futsal

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:1

Strzelinianka Strzelin - Olimpia Podgaj 1:2

Podzamcze Nysa - LZS Kastor Jasienica Górna 1:1

Lech Poznań - KRC Genk 1:2

Sokół Niemodlin - KS Krapkowice 1:2

Sokol Velke Losiny - FK Mohelnice 4:0

Sokol Lestina - 1.FC Maletin 1:6

Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0:1

FK Bela pod Pradedem - TJ Vidnava 16:0

Odra Opole - Wigry Suwałki 2:2

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Górnik Zabrze - AS Trencin 0:1

Otryt Lutowiska - Orzeł Górzanka 5:5

Nelson Polańczyk - Błękitni Futory 3:2

Górnik Zabrze - Zaria Balti 1:0

Polonia Nysa - Stal Brzeg 0:1

Podzamcze Nysa - Samorządowcy Nysa 7-5

Spring 2018

Sokol Vrbno pod Pradedem - Sokol Stara Ves 6:4

Piast Nowa Ruda - Orzeł Lubawka 4:0

GKS Tychy - Odra Opole 3:0

Polska - Kanada 3-2 volleyball

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

Polonia Nysa - LZS Starowice 3:0

AKS Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 volleyball

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0 volleyball

AKS Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AKS Rzeszów 0:3 volleyball

1.FC Chronstau-Chrząstowice - Start Jełowa 1:2

KS Krasiejów - Unia Kolonowskie 3:1

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 1:2

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:1

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:2 volleyball

Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0

Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna 2:2

Raków Częstochowa - Odra Opole 0:0

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1

GKS Głuchołazy - Odra II Groszmal Opole 4:0

Polska - Korea Południowa 3:2

Odra Opole - GKS Katowice 1:2

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Trójka Nakło 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Maraton Świnoujście 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - TS Volley Rybnik 3:0 (volleyball)

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1

Stal Nysa - Krispol Września 1:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 0:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3

Stal Nysa - Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 3:2 (kadeci) volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 2:3 (juniorzy) volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

Autumn 2017

Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 1:0

Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0