Home Kolekcja biletów piłkarskich Bilety z polskich lig
Bilety z polskich lig PDF Drukuj Email
czwartek, 19 grudnia 2019 00:00

DZIAŁ XI – POLSKIE KLUBY (OPRÓCZ EUROPEJSKICH PUCHARÓW) (4077)
Adamowice
1.    LKS Adamowice
Aleksandrów Kujawski
2.    MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
Aleksandrów Łódzki
3.    Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS Łódź 22.08.2015
4.    Sokół Aleksandrów Łódzki 2010/2011 III liga
5.    Sokół Aleksandrów Łódzki 16.05.2009 II liga
6.    Sokół Syguła Aleksandrów – Piast Gliwice 23.08.2006 PP
7.    Sokół Syguła Aleksandrów – Włókniarz Pabianice 19.08.2006 IV liga
8.    Sokół Syguła Aleksandrów – Włókniarz Pabianice 17.05.2006 IV liga
9.    Sokół Syguła Aleksandrów – Pelikan II Łowicz 13.05.2006 IV liga
10.    Sokół Aleksandrów Łódzki
Alwernia
11.    MZKS Alwernia
Andrychów
12.    Beskidy Andrychów
Babice
13.    LKS Sparta Babice
Baborów
14.    MGKS Cukrownik Baborów
15.    Cukrownik Baborów
16.    Cukrownik Baborów
Balin
17.    LKS Orzeł Balin – Soła Łęki
18.    LKS Orzeł Balin – Orkan Szczyrzyc
Baranowice
19.    LKS Baranowice 2016/2017 klasa A Rybnik
20.    LKS Baranowice
Bardo
21.    Unia Bardo IV liga 2017/2018
Bartoszyce
22.    MBKS Victoria Bartoszyce
Baruchowo
23.    GKS Baruchowo
Bełchatów
24.    PGE GKS Bełchatów – Radomiak Radom 22.10.2016 II liga
25.    PGE GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg 03.09.2016 II liga
26.    GKS Bełchatów – Odra Opole 24.08.2016 II liga
27.    PGE GKS Bełchatów – Raków Częstochowa 12.08.2016 II liga
28.    PGE GKS Bełchatów – Miedź Legnica 07.05.2016 I liga
29.    PGE GKS Bełchatów – MKS Kluczbork 23.04.2016 I liga
30.    PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 10.04.2016 I liga
31.    PGE GKS Bełchatów – Chrobry Głogów 12.03.2016 I liga
32.    PGE GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice 08.08.2015 I liga
33.    PGE GKS Bełchatów – Górnik Łęczna 06.12.2014 E
34.    PGE GKS Bełchatów – Korona Kielce 02.06.2014 E
35.    PGE GKS Bełchatów – Podbeskidzie B-B 16.05.2014 E
36.    PGE GKS Bełchatów – Podbeskidzie B-B 14.02.2014 E
37.    PGE GKS Bełchatów – Piast Gliwice 25.08.2014 E
38.    PGE GKS Bełchatów – Korona Kielce 25.07.2014 E
39.    PGE GKS Bełchatów – GKS Tychy 03.05.2013
40.    PGE GKS Bełchatów – Piast Gliwice 08.12.2012
41.    PGE GKS Bełchatów – Lechia Gdańsk 24.11.2012 E
42.    PGE GKS Bełchatów – Jagiellonia 13.04.2012
43.    PGE GKS Bełchatów – Widzew Łódź 29.10.2010
44.    PGE GKS Bełchatów – Lech Poznań 14.03.2010
45.    PGE GKS Bełchatów – Piast Gliwice 22.08.2009
46.    PGE GKS Bełchatów – Jagiellonia Białystok 08.08.2009
47.    PGE GKS Bełchatów – Arka Gdynia 23.05.2009
48.    PGE GKS Bełchatów – Odra Wodzisław 18.04.2009
49.    PGE GKS Bełchatów – Wisła Kraków 14.03.2009
50.    PGE GKS Bełchatów – Legia Warszawa 11.11.2008
51.    PGE GKS Bełchatów – Arka Gdynia 05.09.2008 PE
52.    PGE GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 29.08.2008 E
53.    PGE GKS – Cracovia 10.05.2008 OE
54.    PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 03.05.2008 OE
55.    PGE GKS Bełchatów – Lech Poznań 20.03.2008 OE
56.    PGE GKS – Groclin 01.03.2008 OE
57.    PGE GKS – Zagłębie Sosnowiec 10.11.2007 OE
58.    PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 19.09.2007 PE
59.    PGE GKS – Odra Wodzisław 02.09.2007
60.    PGE GKS Bełchatów – Wisła Kraków 25.08.2007 OE
61.    PGE GKS Bełchatów – Zagłębie Lubin 11.08.2007 OE
62.    PGE GKS Bełchatów – Korona Kielce 2007/2008 OE
63.    PGE GKS – Wisła Kraków 07.06.2007 ½ PE
64.    PGE GKS Bełchatów – Wisła Kraków 22.05.2007 OE
65.    PGE GKS – Kolporter Korona Kielce 15.05.2007 PE
66.    PGE GKS Bełchatów – Wisła Płock 12.05.2007 OE
67.    PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 04.05.2007 OE
68.    PGE GKS Bełchatów – Lech Poznań 21.04.2007 OE
69.    BOT GKS Bełchatów – Groclin Grodzisk 18.04.2007 OE
70.    BOT GKS Bełchatów – Zagłębie Lubin 05.04.2007 OE
71.    BOT GKS Bełchatów – Legia Warszawa 18.03.2007 OE
72.    BOT GKS Bełchatów – Legia Warszawa 06.03.2007 PE
73.    BOT GKS Bełchatów – Górnik Łęczna 02.03.2007 OE
74.    BOT GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 27.02.2007 PE
75.    BOT GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 26.11.2006 PE
76.    BOT GKS – Pogoń Szczecin 18.11.2006 OE
77.    BOT GKS Bełchatów – Korona Kielce 04.11.2006 OE
78.    BOT GKS Bełchatów – Arka Gdynia 21.10.2006 OE
79.    BOT GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 30.09.2006 OE
80.    BOT GKS Bełchatów – Cracovia 09.09.2006 OE
81.    BOT GKS Bełchatów – Odra Wodzisław 19.08.2006 OE
82.    BOT GKS Bełchatów – Widzew Łódź 04.08.2006 OE
83.    GKS BOT Bełchatów – Amica Wronki 13.05.2006 OE
84.    GKS BOT – Zagłębie Lubin 07.05.2006 OE
85.    GKS BOT Bełchatów – Lech Poznań 22.04.2006 OE
86.    GKS BOT Bełchatów – Pogoń Szczecin 11.04.2006 OE
87.    GKS BOT Bełchatów – Cracovia 01.04.2006 OE
88.    GKS BOT Bełchatów – Górnik Łęczna 10.03.2006 OE
89.    GKS Bełchatów – Wisła Kraków 10.12.2005 OE
90.    GKS Bełchatów – Korona Kielce 19.11.2005 OE
91.    GKS Bełchatów – Wisła Płock 29.10.2005 OE
92.    GKS Bełchatów – Polonia 15.10.2005 OE
93.    GKS Bełchatów – Odra Wodzisław 24.09.2005 OE
94.    GKS Bełchatów – Groclin 09.09.2005 OE
95.    GKS Bełchatów – Arka Gdynia 27.08.2005 OE
96.    GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 26.07.2005 OE
97.    GKS BOT – Legia jesień 2005
98.    GKS Bełchatów – Radomiak 11.06.2005 II liga
99.    GKS Bełchatów – Korona Kielce 31.05.2005 II liga
100.    GKS Bełchatów – Kujawiak Włocławek 20.05.2005 II liga
101.    GKS Bełchatów – MKS Mława 07.05.2005 II liga
102.    GKS Bełchatów – Piast Gliwice 23.04.2005 II liga
103.    GKS Bełchatów – KSZO Ostrowiec 16.04.2005 II liga
104.    GKS Bełchatów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 03.04.2005 II liga
105.    GKS Bełchatów – Jagiellonia Białystok 20.03.2005 II liga
106.    GKS Bełchatów – Wisła Płock 04.03.2005 PP
107.    GKS Bełchatów – Szczakowianka 05.11.2004 II liga
108.    GKS Bełchatów – Górnik Polkowice 30.10.2004 II liga
109.    GKS Bełchatów – Olimpia Sztum 27.10.2004 II liga
110.    GKS Bełchatów – Arka Gdynia 15.10.2004 II liga
111.    GKS Bełchatów – Groclin 05.10.2004 II liga
112.    GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 01.10.2004 II liga
113.    GKS – Piast Gliwice 22.09.2004 PP
114.    GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec 17.09.2004 II liga
115.    GKS – RKS Radomsko 03.09.2004 II liga
116.    GKS – Podbeskidzie 25.08.2004 II liga
117.    GKS Bełchatów – Widzew 13.08.2004 II liga
118.    GKS Bełchatów – Ruch Chorzów 30.07.2004 II liga
119.    GKS – Aluminium Konin 12.06.2004 II liga
120.    GKS Bełchatów – Cracovia 15.05.2004 II liga
121.    GKS Bełchatów – Arka Gdynia 29.04.2004 II liga
122.    GKS Bełchatów – Ruch Chorzów 17.04.2004 II liga
123.    GKS Bełchatów – Polar Wrocław 03.04.2004 II liga
124.    GKS Bełchatów – Zagłębie Lubin 08.11.2003 II liga
125.    GKS Bełchatów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18.10.2003 II liga
126.    GKS – Piast Gliwice 04.10.2003 II liga
127.    GKS Bełchatów – Ceramika Opoczno 30.08.2003 II liga
128.    GKS – Ruch Radzionków 26.04.2003 II liga
129.    GKS – Ceramed 09.11.2002 II liga
130.    GKS  Bełchatów – Tłoki 31.08.2002 II liga
131.    GKS  Bełchatów – Orlen Płock 01.05.2002 II liga
132.    GKS Bełchatów – Odra Opole 07.04.2002 II liga
133.    GKS Bełchatów – Odra Ryan Opole 31.03.2001 II liga
134.    GKS Bełchatów – Odra Opole 02.05.2000 II liga
135.    GKS  Bełchatów – Odra Szczecin 30.10.1999 II liga
136.    GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław 22.09.1999 II liga
137.    GKS – Ruch Chorzów 04.05.1999 ½ PP
138.    GKS Bełchatów – ŁKS-Ptak Łódź 17.10.1998 I liga
139.    GKS  Bełchatów – Jeziorak Iława 09.05.1998 II liga
140.    GKS  Bełchatów – WKP Włocławek 25.04.1998 II liga
141.    GKS  Bełchatów – Warmia Olsztyn 11.04.1998 II liga
142.    GKS  Bełchatów – Korona Kielce 04.04.1998 II liga
143.    GKS  Bełchatów – Czuwaj Przemyśl 21.03.1998 II liga
144.    GKS  Bełchatów – Wawel Kraków 07.03.1998 II liga
145.     GKS – Pogoń Szczecin 12.11.1997 PP
146.    GKS  Bełchatów – Unia Tarnów 31.10.1997 II liga
147.    GKS Bełchatów – Avia Świdnik 04.10.1997 II liga
148.    GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola 20.09.1997 II liga
149.    GKS – Raków Częstochowa 10.09.1997 PP
150.    GKS  Bełchatów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 06.09.1997 II liga
151.    GKS  Bełchatów – Hutnik Kraków 23.08.1997 II liga
152.    GKS  Bełchatów – Odra Wodzisław 18.06.1997 I liga
153.    GKS  Bełchatów – Polonia Warszawa 10.05.1997 I liga
154.    GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław 08.03.1997 I liga
155.    GKS  Bełchatów – Hutnik Kraków 23.10.1996 I liga
156.    GKS – ŁKS Ptak Łódź 21.09.1996 I liga
157.    GKS  Bełchatów – Sokół Tychy 31.07.1996 I liga
158.     GKS – Widzew 29.05.1996 PP
159.    GKS  Bełchatów – Zagłębie Lubin 19.04.1997 I liga
160.    GKS  Bełchatów – Stomil Olsztyn 14.04.1996 I liga
161.    GKS – Szombierki 10.04.1996 PP
162.    GKS Bełchatów – Śląsk 10.09.1995 I liga
163.    PGE GKS Bełchatów – Polonia Warszawa 27.10.
164.    PGE GKS Bełchatów – Korona Kielce 28.04.
165.    GKS  Bełchatów
Bełk
166.    LKS „Decor” Bełk IV liga
167.    LKS Bełk liga okręgowa
168.    LKS Bełk
Bełżyce
169.    BKS Unia Bełżyce 2009/2010 IV liga
170.    BKS Unia Bełżyce IV liga
Będzin
171.    BKS Sarmacja Będzin 07.09.2014
172.    BKS Sarmacja Będzin 09.06.2013
173.    Sarmacja – MKS Myszków 19.11.2005
174.    Sarmacja – ŁTS Łabędy Gliwice 08.10.2005
175.    Sarmacja – Czarni Sosnowiec 10.09.2005
176.    Sarmacja – Zieloni Żarki 27.08.2005
177.    Sarmacja – GKS Tychy 29.05.2005
178.    Sarmacja – Włodar Domex Częstochowa 18.05.2005
179.    Sarmacja Będzin – Lotnik Kościelec 01.05.2005
180.    Sarmacja – Górnik II Zabrze 02.04.2005
181.    Sarmacja Będzin – Rozbark Bytom 30.10.2004
182.    Sarmacja Będzin – Górnik Jaworzno 19.06.2004
183.    Sarmacja Będzin  – Przemsza Siewierz 13.10.2001
184.    Sarmacja Będzin – Rozbark 16.06.2001
Białobrzegi
185.    Pilica Białobrzegi – ŁKS Łódź 29.08.2015
186.    Pilica Białobrzegi – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10.06.2015 III liga
187.    Pilica Białobrzegi
Białystok
188.    Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz 09.04.2014 E
189.    Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin 01.10.2011
190.    Jagiellonia – Piast Gliwice 04.09.2005 II liga
191.    Jagiellonia – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 07.05.2005
192.    Jagiellonia Białystok 03.07.2012
193.     Jagiellonia
194.     SSA Jagiellonia Wersal Podlaski
195.    SSPN Jagiellonia Białystok – Hutnik Warszawa
196.    MKSB Jagiellonia – Górnik Knurów
Bielawa
197.    Bielawianka Bielawa
198.    Bielawianka Bielawa
Bielsko-Biała
199.    BKS Stal Bielsko-Biała 03.02.2001
200.    BKS Stal Bielsko-Biała
201.     BKS Stal Bielsko-Biała
202.     BKS Stal Bielsko-Biała
203.     BKS Stal Bielsko-Biała
204.    BKS Bielsko-Biała
205.    TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 06.11.2016
206.    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce 08.03.2015 E
207.    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin 09.08.2013 E
208.    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 04.11.2011 E
209.    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia 01.08.2011
210.    Podbeskidzie Bielsko-Biała 21.03.2009 I liga
211.    Podbeskidzie – GKP Gorzów Wielkopolski 06.09.2008 I liga
212.    Podbeskidzie – Motor Lublin 26.04.2008 II liga
213.     Podbeskidzie – Odra Opole 08.09.2007 II liga
214.    Podbeskidzie – Odra Opole 03.09.2006 II liga
215.     Podbeskidzie – Świt NDM 13.05.2006 II liga
216.    Podbeskidzie – Piast Gliwice 22.04.2006 II liga
217.    Podbeskidzie – Śląsk Wrocław 25.03.2006 II liga
218.    Podbeskidzie – Heko Czermno 20.08.2005 II liga
219.    Podbeskidzie – GKS Bełchatów 10.04.2005 II liga
220.    Podbeskidzie – Stasiak Ostrowiec Św. 16.10.2004 II liga
221.    Podbeskidzie – Widzew 25.09.2004 II liga
222.    Podbeskidzie – Ruch Chorzów 11.09.2004 II liga
223.    Podbeskidzie – Szczakowianka 20.03.2004 II liga
224.     Podbeskidzie – Aluminium Konin 15.11.2003 II liga
225.    Podbeskidzie – Cracovia 04.10.2003 II liga
226.    Podbeskidzie – Śląsk Wrocław 27.04.2003 II liga
227.    Podbeskidzie – Arka Gdynia 15.09.2002 II liga
228.    Podbeskidzie – Ceramika Opoczno 20.08.2002 II liga
229.    Rekord Bielsko-Biała – BKS Bielsko-Biała 08.04.2017 III liga
230.    Rekord Bielsko-Biała – BKS Stal Bielsko-Biała 22.09.2013 III liga
231.    Rekord Bielsko-Biała – Polonia Marklowice 24.09.2011 IV liga
Bieńkowice
232.    LKS Bieńkowice
Bieruń Stary
233.    KS Unia Bieruń Stary klasa okręgowa
Bochnia
234.    BKS Bochnia – Beskid Andrychów 13.04.2013
Bodzanów
235.    LZS Bodzanów
Bogdanowice
236.    LKS Start Galmet Bogdanowice 2010/2011 III liga opolsko-śląska
237.    LKS Start Galmet Bogdanowice 2009/2010 III liga
238.    LKS Start Galmet Bogdanowice 2008/2009 IV liga opolska
Boguchwała
239.    ZKS Izolator Boguchwała
Boguchwałów
240.    LZS Boguchwałów
Boguszowice
241.    KS Górnik Boguszowice
Bojanów
242.    LZS Bojanów
Bolesław
243.    LKS Ruch Bolesław
Borek
244.     Korona Borek
Borucin
245.    KS Naprzód Borucin – LKS Silesia Lubomia 22.08.2018 PP
246.    KS Naprzód Borucin – LKS Zryw Radonia 08.05.2016 klasa okręgowa
247.    KS Naprzód Borucin – LKS Buk Rudy Wielkie 19.04.2014 klasa A
248.    KS Naprzód Borucin – Unia Racibórz 28.08.2013 PP
249.    KS Naprzód Borucin – LKS Tworków 21.04.2013
250.    KS Naprzód Borucin
Braniewo
251.    BKS Zatoka
252.    MKS Zatoka
Brenna
253.    LKS Beskid Brenna
254.    LKS Beskid Brenna
Brodnica
255.    Sparta
Brzeg
256.    BTP Stal Brzeg 27.09.2016 III liga
257.    BTP Stal Brzeg 10.09.2016 III liga
258.    Stal Brzeg – Odra Opole 11.11.2015 1/8 wojewódzkiego PP
259.    BTP Stal Brzeg 2015/2016 IV liga
260.    BTP Stal Brzeg 2015/2016 IV liga
261.    BTP Stal Brzeg 25.04.2015 IV liga
262.    BTP Stal Brzeg 18.10.2014 IV liga
263.    BTP Stal Brzeg 04.10.2014 IV liga
264.    BTP Stal Brzeg 23.09.2014 IV liga
265.    BTP Stal Brzeg 16.09.2014 IV liga opolska
266.    BTP Stal Brzeg 06.09.2014 IV liga opolska
267.    BTP Stal Brzeg 2014/2015 IV liga
268.    BTP Stal Brzeg IV liga opolska
Brzesko
269.    Okocimski Brzesko – Wisła Płock 31.05.2014
270.    Okocimski Brzesko 2013/2014
271.    Okocimski – Arka Gdynia 23.09.2009 PP
272.    Okocimski – Lech Poznań 21.09.2005
273.    OKS Okocimski Brzesko
274.    KS Okocimski Brzesko
275.    KS Okocimski Brzesko
276.    KS Okocimski Brzesko
277.    KS Okocimski Brzesko
Brzeszcze
278.    KS Górnik Brzeszcze wiosna 2001 IV liga Małopolska Gr. I Zachodnia
279.    KS Górnik Brzeszcze
Brzezie
280.    LKS Brzezie (cegiełka)
281.    LKS Brzezie (cegiełka)
282.    LKS Brzezie (cegiełka)
283.    LKS Brzezie (cegiełka)
Brzeziny
284.    BKS Start Brzeziny 20.04.2005
285.    BKS Start Brzeziny
Brzostek
286.    Brzostowianka Brzostek
Brzozów
287.    LKS Brzozovia Brzozów
Buków
288.    Wypoczynek Buków – Naprzód Borucin 27.09.2012 Klasa A Racibórz
Busko-Zdrój
289.    BKS Busko-Zdrój
Bydgoszcz
290.    Zawisza – Legia 30.10.2013
291.    Zawisza Bydgoszcz
292.    Zawisza 2006/2007
293.    Zawisza 2005/2006
294.    Zawisza 19.11.2000
295.    Zawisza Bydgoszcz – Varta Namysłów  15.09.1996
296.    Zawisza Bydgoszcz – Elana Toruń
297.    Zawisza Bydgoszcz – Ruch Chorzów
298.    Zawisza Bydgoszcz
Bytom
299.    KS Budowlani Bytom-Sucha Góra / KS Czarni Sucha Góra
300.    Polonia Bytom – Dukla Praga 20.06.2015 towarzyski
301.    Polonia Bytom – Warta Poznań 17.06.2015 baraż o II ligę
302.    Polonia Bytom – Pniówek Pawłowice Śląskie 03.06.2015 III liga
303.    Polonia Bytom – BKS Stal Bielsko-Biała 16.05.2015 III liga
304.    Polonia Bytom – Górnik II Zabrze 06.05.2015 III liga
305.    Polonia Bytom – Chrobry Głogów 28.07.2013 II liga
306.    Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 30.04.2011 E
307.    Polonia Bytom – Odra Wodzisław wiosna 2008/2009
308.    Polonia Bytom – Lechia Gdańsk 30.08.2008 E
309.    Polonia Bytom – Ruch Chorzów 2008/2009 OE
310.    Polonia Bytom – Lech Poznań 03.08.2009 E
311.    Polonia – Lech Poznań 07.05.2008 OE
312.    Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec 29.02.2008
313.    Polonia Bytom 14.10.2006
314.    Polonia – Ruch Chorzów 20.11.2005 II liga
315.    Polonia Bytom 06.11.2005
316.    Polonia Bytom – Legia (Stadion Śląski) OE
317.    Polonia Bytom (stadion Ruchu) OE
318.    Polonia Bytom – Wisła Kraków OE
319.    Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec OE
320.    Polonia – Legia E
321.    Polonia – ŁKS E
322.    Polonia – Piast E
323.    Polonia Bytom – Górnik Polkowice II liga
324.    Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok II liga
325.    Polonia – Kmita Zabierzów II liga
326.    Polonia – KSZO II liga
327.    Polonia – Lechia Gdańsk II liga
328.    Polonia Bytom – Miedź Legnica I liga
329.    Polonia – Odra Opole II liga
330.    Polonia – Piast Gliwice II liga
331.    Polonia – Polonia Warszawa II liga
332.    Polonia – Ruch Chorzów II liga
333.    Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola II liga
334.    Polonia – Śląsk II liga
335.    Polonia – Zawisza II liga
336.    Polonia – Zagłębie Sosnowiec II liga
337.    Polonia Bytom – Unia Janikowo baraż
338.    Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec
339.    Polonia Bytom 08.05.1999
340.    Perła Polonia Bytom
341.    Polonia Bytom
342.    Polonia Bytom
343.    TS Polonia Bytom III liga
344.    Rozbark Bytom
345.    Szombierki Bytom 2013/2014 III liga
346.    Szombierki Bytom 2012/2013 IV liga
347.    Szombierki Bytom 2011/2012 IV liga
348.    Szombierki Bytom 2009/2010 wiosna liga okręgowa
349.    Szombierki Bytom 2004
350.    Szombierki Bytom 06.1993
351.    Szombierki Bytom 1992/1993
352.    Szombierki Bytom
353.    Szombierki Bytom
Bytów
354.    Drutex-Bytovia Bytów – Sandecja Nowy Sącz 21.11.2015
355.    Drutex – Bytovia Bytów – GKS Bełchatów 14.11.2015
Chałupki
356.    LKS Chałupki – Kuźnia Raciborska
357.    LKS Chałupki – Przyszłość Rogów II klasa B
358.    LKS Chałupki – Płomień Kobyla klasa B
359.    LKS Chałupki
360.    KS Kolejarz Chałupki
Chełm
361.    Chełmianka Chełm III liga
362.    Chełmianka Chełm
Chełmek
363.    KS Chełmek
Chodzież
364.    ChKS Polonia Chodzież
Chojna
365.    MKS Odra Chojna
366.    MKS Odra Chojna
Chojnice
367.    MKS Chojniczanka Chojnice
368.    MKS Chojniczanka Chojnice

Chorzów
369.    AKS Chorzów – AKS Niwka 10.08.1985
370.    AKS CEZ-ELCHO Chorzów
371.    PKS Józefówka Chorzów – Grunwald Ruda Śląska 14.04.2018 klasa A
372.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec 27.05.2018
373.    Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 04.08.2018
374.    Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce 20.04.2018
375.    Ruch Chorzów – Odra Opole 29.10.2017
376.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 04.10.2014 E
377.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 07.12.2013
378.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 30.08.2013 E (zaproszenie)
379.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 24.02.2013 E
380.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 15.04.2013 E
381.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 25.03.2013 E
382.    Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 18.03.2012 E
383.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 24.02.2012 E
384.    Ruch Chorzów – Korona Kielce 10.12.2011 E
385.    Ruch Chorzów – Cracovia Kraków 19.11.2011 E
386.    Ruch Chorzów – Legia Warszawa 16.10.2011 E
387.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź 21.09.2011 PP
388.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 09.09.2011 E
389.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 12.08.2011 E
390.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 18.03.2011 E
391.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 12.03.2011
392.    Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 26.02.2011 E
393.    Ruch Chorzów – Korona Kielce 03.10.2010 E
394.    Ruch Chorzów – Legia Warszawa 12.09.2010 E
395.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław 2010 E
396.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 2010 E
397.    Ruch Chorzów 2010
398.    Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 16.10.2009 E
399.    Ruch Chorzów – Cracovia 19.09.2009 E
400.    Ruch Chorzów – Polonia Warszawa 29.08.2009 E
401.    Ruch Chorzów – Arka Gdynia 14.08.2009 E
402.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 2009 E
403.     Ruch Chorzów – Legia 07.05.2009 E
404.    Ruch Chorzów – Piast Gliwice 25.04.2009 E
405.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 28.02.2009 E
406.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 29.11.2008 E
407.    Ruch Chorzów – Legia 21.11.2008 E
408.    Ruch Chorzów – Arka Gdynia 08.11.2008 E
409.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 19.10.2008 E
410.    Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok 27.09.2008 E
411.    Ruch Chorzów – Cracovia 12.09.2008 E
412.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom 22.08.2008 E
413.     Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 16.08.2008 E
414.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 2008 E
415.    Ruch Chorzów – Jagiellonia 10.05.2008 E
416.     Ruch Chorzów – Legia 03.05.2008 E
417.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław 12.04.2008 E
418.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 29.03.2008 E
419.    Ruch – Widzew 15.03.2008
420.    Ruch – Górnik Zabrze 02.03.2008 E
421.    Ruch Chorzów – Cracovia 07.12.2007 E
422.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk Wielkopolski 30.11.2007 E
423.    Ruch – Widzew 30.10.2007 PP
424.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom 27.10.2007 E
425.    Ruch Chorzów – Groclin 12.10.2007 PE
426.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 30.09.2007 E
427.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec 10.08.2007 E
428.    Ruch Chorzów – Górnik Łęczna 26.09.2007 PP
429.    Ruch Chorzów – Korona Kielce 26.08.2007 E
430.    Ruch Chorzów – Podbeskidzie 09.06.2007
431.    Ruch Chorzów – Unia Janikowo 26.05.2007
432.    Ruch Chorzów – Kmita Zabierzów 12.05.2007
433.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec 14.04.2007
434.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom 30.03.2007
435.    Ruch Chorzów – Górnik Polkowice 09.03.2007
436.    Ruch – Piast Gliwice wiosna 2007
437.    Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 03.11.2006
438.    Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola 20.10.2006
439.    Ruch Chorzów – Jagiellonia 13.10.2006
440.    Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz 30.09.2006
441.    Ruch Chorzów – ŁKS Łomża 23.09.2006
442.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 26.08.2006
443.    Ruch – Odra Opole 11.08.2006
444.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom 10.06.2006
445.    Ruch Chorzów – KSZO 09.06.2006
446.    Ruch Chorzów – Piast Gliwice 31.05.2006
447.    Ruch Chorzów – Radomiak 20.05.2006
448.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec
449.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 22.04.2006
450.    Ruch Chorzów – Podbeskidzie 11.11.2005
451.    Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok 29.10.2005
452.    Ruch Chorzów – Kujawiak Hydrobudowa Włocławek 15.10.2005
453.    Ruch Chorzów – KSZO 01.10.2005
454.    Ruch Chorzów – Szczakowianka 19.08.2005
455.    Ruch – Arka Gdynia wiosna 2005
456.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź wiosna 2005
457.    Ruch Chorzów – Radomiak Radom wiosna 2005
458.    Ruch Chorzów – Widzew wiosna 2005
459.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec wiosna 2005
460.    Ruch Chorzów – Piast Gliwice 2004/2005
461.    Ruch Chorzów – Stasiak Ostrowiec 18.09.2004
462.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin 24.04.2004
463.    Ruch Chorzów – Podbeskidzie 10.04.2004
464.    Ruch Chorzów – Cracovia 27.03.2004
465.    Ruch Chorzów – Tłoki Gorzyce 16.09.2003
466.    Ruch Chorzów – Aluminium Konin 13.09.2003
467.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 03.09.2003
468.    Ruch Chorzów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23.08.2003
469.    Ruch Chorzów – Piast Gliwice 13.08.2003
470.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk Wlkp 24.05.2003
471.    Ruch Chorzów – Garbarnia Kraków 10.05.2003
472.    Ruch Chorzów – Widzew 26.04.2003
473.    Ruch Chorzów – Polonia 12.04.2003
474.    Ruch Chorzów – Odra 05.04.2003
475.    Ruch Chorzów – Wisła 16.03.2003
476.    Ruch Chorzów – Legia 17.11.2002
477.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 05.10.2002
478.    Ruch Chorzów – Wisła 21.09.2002
479.    Ruch Chorzów – GKS Katowice 30.08.2002
480.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 03.08.2002
481.    Ruch – Amica 2001/02 ½ PP
482.    Ruch – Amica wiosna 2002
483.    Ruch – GKS Katowice wiosna 2002
484.    Ruch – Legia wiosna 2002
485.    Ruch – Odra Wodzisław wiosna 2002
486.    Ruch – Pogoń Szczecin wiosna 2002
487.    Ruch – Wisła Kraków wiosna 2002
488.    Ruch Chorzów – Legia 29.11.2001
489.    Ruch Chorzów – Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp 20.10.2001
490.    Ruch Chorzów – RKS Radomsko 13.10.2001
491.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin 22.09.2001
492.    Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn 21.07.2001
493.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk Wlkp. 17.06.2001
494.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 09.06.2001
495.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 19.05.2001
496.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 02.05.2001
497.    Ruch – Stomil Olsztyn 21.04. 2001
498.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław 07.04.2001
499.    Ruch – Górnik Zabrze 17.03.2001
500.    Ruch Chorzów – Amica Wronki jesień 2000
501.    Ruch Chorzów – GKS Katowice jesień 2000
502.    Ruch Chorzów – Petro Płock jesień 2000
503.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin jesień 2000
504.    Ruch Chorzów – Widzew jesień 2000
505.    Ruch Chorzów – Lech Poznań wiosna 2000
506.    Ruch – Legia wiosna 2000
507.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź wiosna 2000
508.    Ruch Chorzów – Petro Płock wiosna 2000
509.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin wiosna 2000
510.    Ruch Chorzów – Polonia wiosna 2000
511.    Ruch Chorzów – Ruch Radzionków 15.03.2000
512.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin wiosna 2000
513.    Ruch Chorzów – Legia 01.09.2013
514.    Ruch Chorzów – Amica jesień 1999
515.    Ruch – Górnik Zabrze jesień 1999
516.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk jesień 1999
517.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław jesień 1999
518.    Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn jesień 1999
519.    Ruch Chorzów – Widzew Łódź jesień 1999
520.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków jesień 1999
521.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 29.05.1999
522.    Ruch Chorzów – Legia 08.05.1999
523.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 20.03.1999
524.    Ruch Chorzów – RKS Fameg Radomsko 10.03.1999
525.    Ruch – Odra Wodzisław 06.03.1999
526.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź 30.10.1998
527.    Ruch Chorzów – Widzew 23.10.1998
528.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 03.10.1998
529.    Ruch Chorzów – GKS Katowice 19.09.1998
530.    Ruch Chorzów – GKS Katowice 16.09.1998
531.    Ruch Chorzów – Ruch Radzionków 09.09.1998
532.    Ruch Chorzów – Groclin Grodzisk Wlkp 06.06.1998
533.    Ruch Chorzów – Widzew 30.05.1998
534.    Ruch Chorzów – Raków Częstochowa 20.05.1998
535.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków 09.05.1998
536.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin 25.04.1998
537.    Ruch Chorzów – KSZO Ostrowiec 11.04.1998
538.    Ruch Chorzów – Amica Wronki 21.03.1998
539.    Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn 07.03.1998
540.    Ruch – Polonia Warszawa 08.11.1997
541.    Ruch Chorzów – Odra Wodzisław 25.10.1997
542.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 15.10.1997
543.    Ruch Chorzów – Lech Poznań 20.09.1997
544.    Ruch Chorzów 03.09.1997
545.    Ruch Chorzów – GKS Katowice 24.08.1997
546.    Ruch Chorzów – Petrochemia Płock 16.08.1997
547.    Ruch – Polonia Warszawa 25.06.1997
548.    Ruch – Raków 07.05.1997
549.    Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 24.05.1997
550.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź 17.05.1997
551.    Ruch Chorzów – Raków Częstochowa 07.05.1997
552.    Ruch – Amica 20.04.1997
553.    Ruch Chorzów – Widzew 09.04.1997
554.    Ruch Chorzów – Sokół Tychy 22.03.1997
555.    Ruch Chorzów – Lech 08.03.1997
556.    Ruch Chorzów – Hutnik Kraków I liga
557.    Ruch Chorzów – Legia Warszawa I liga
558.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław I liga
559.    Ruch Chorzów – Stomil Olsztyn I liga
560.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków I liga
561.    Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin I liga
562.    Ruch Chorzów – Bałtyk Gdynia II liga
563.    Ruch Chorzów – Górnik Konin II liga
564.    Ruch Chorzów – Naprzód Rydułtowy II liga
565.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom II liga
566.    Ruch Chorzów – Stilon Gorzów II liga
567.    Ruch Chorzów – Baumit Ślęża Wrocław II liga
568.    Ruch Chorzów – Varta Start Namysłów II liga
569.    Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz II liga
570.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław PP
571.    Ruch Chorzów – Polonia Warszawa PP
572.    Ruch Chorzów – Raków Częstochowa PP
573.    Ruch Chorzów – Pogoń Oleśnica PP
574.    Ruch – Odra Opole 28.07.1979
575.    Ruch – Odra Opole 06.06.1979
576.    Ruch – Odra Opole
577.    Ruch Chorzów – GKS Katowice
578.    Ruch Chorzów - GKS
579.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
580.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
581.    Ruch Chorzów – Stal Mielec
582.    Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław
583.    Ruch Chorzów - Widzew
584.    Ruch Chorzów - Legia
585.    Ruch Chorzów
586.    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
587.    Ruch Chorzów – Gwardia Warszawa
588.    Ruch Chorzów – GKS Katowice
589.    Ruch Chorzów – Lech Poznań
590.    Ruch Chorzów – Legia Warszawa
591.    Ruch Chorzów – ŁKS Łódź
592.    Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
593.    Ruch Chorzów – Polonia Bytom
594.    Ruch Chorzów – ROW Rybnik
595.    Ruch Chorzów – Stal Mielec
596.    Ruch Chorzów – Stal Rzeszów
597.    Ruch Chorzów – Szombierki Bytom
598.    Ruch Chorzów – Wisła Kraków
599.    Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec
600.    Ruch Chorzów – Zagłębie Wałbrzych

Choszczno
601.    MKS Piast Choszczno V liga
Chrzanów
602.    TS Fablok Chrzanów
Chrząstowice
603.    1.FC Chronstau - Chrząstowice
Cieszyn
604.    Piast Cieszyn – GKS Morcinek Kaczyce 16.04.2016 klasa A
Cisek
605.    Victoria Cisek
Cisowa
606.    KS Cisowa
Cyprzanów
607.    LKS Cyprzanów
608.    LKS Cyprzanów
609.    LKS Cyprzanów
Czaniec
610.    LKS Czaniec 2018
Czarnków
611.    LKS Czarnków
Czarnowąsy
612.    LZS Swornica Czarnowąsy 2013/2014
613.     LZS Swornica Czarnowąsy 2002/2003 III liga
614.    Swornica Czarnowąsy 2009/2010
Czeladź
615.    CKS Czeladź
Czechowice-Dziedzice
616.    MRKS Czechowice-Dziedzice
Czermno
617.    Heko Czermno – Ruch Chorzów 02.10.2005 II liga
618.    Heko Czermno – ŁKS Łódź 30.10.2005 II liga
619.    Heko Czermno – Świt NDM 13.11.2005 II liga
620.    Heko Czermno – Piast Gliwice 16.10.2005 II liga
621.    Heko Czermno – Lechia Gdańsk 11.09.2005 II liga
622.    Heko – Widzew 28.08.2005 II liga
623.    Heko Czermno – Górnik Wieliczka 11.06.2005 III liga
624.    Heko – Wisła II Kraków 28.05.2005 III liga
625.    Heko – Motor Lublin 18.05.2005 III liga
626.    Heko – Stal Stalowa Wola 14.05.2005 III liga
627.    Heko – Hutnik Kraków 17.04.2005 III liga
628.    Heko – Pogoń Staszów 06.11.2004 III liga
629.    Heko – Stal Rzeszów 23.10.2004 III liga
630.    Heko – Lewart Lubartów 09.10.2004 III liga
631.    Heko Czermno – Wierna Małogoszcz 18.09.2004
632.     Heko Czermno – Hetman Zamość 04.09.2004
633.    Heko – Hutnik Kraków 18.04.2004 III liga
634.    Heko – Pogoń Staszów 21.03.2004 III liga
Czernica
635.    LKS Zameczek Czernica 2015/2016 liga okręgowa
636.    LKS Zameczek Czernica
637.    LKS Zameczek Czernica
Czerwionka
638.    KS 23 Górnik Czerwionka
639.    MKS Czerwionka klasa okręgowa
640.    MKS Czerwionka klasa A podokręg Rybnik
641.    MKS Czerwionka
Czerwionka-Leszczyny
642.    Płomień Czuchów Czerwionka-Leszczyny
Częstochowa
643.    RKS Raków Częstochowa
644.    RKS Raków Częstochowa
645.    RKS Raków Częstochowa II liga zachodnia
646.    RKS Raków Częstochowa II liga zachodnia
647.    KS Raków Częstochowa
648.    KS Raków Częstochowa
649.    RKS Raków Częstochowa
650.    RKS Raków Częstochowa
651.    Skra Częstochowa – Lech II Poznań 30.11.2019
652.    KS Skra Wadrox Częstochowa 2009/2010 IV liga
Czuchów
653.    KS Płomień Czuchów
Czyżowice
654.    LKS Naprzód Czyżowice
Dankowice
655.    LKS Pasjonat Dankowice – Ruch Chorzów 08.09.2007 towarzyski
656.    LKS Pasjonat Dankowice – TS Fablok Chrzanów 08.08.1999 IV liga
657.    LKS Pasjonat Dankowice – KS Górnik Brzeszcze 15.11.1998 IV liga
658.    LKS Pasjonat Dankowice
Dąbrowa Tarnowska
659.    MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska liga okręgowa
Dąbrówka
660.    KS CCC Dąbrówki
Dębica
661.    Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica 23.03.2019
662.    LKS Igloopol Dębica
663.    LKS Igloopol Dębica
664.    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica
665.    Wisłoka Dębica
666.    Wisłoka Dębica
Dębieńsko
667.    LKS Dąb Dębieńsko
Dęblin
668.    KS Czarni Dęblin
Dębno
669.    MKS Dąb Dębno 2009/2010 III liga
670.    MKS Dąb Dębno – Pogoń Szczecin 24.05.2008
671.    MKS Dąb Dębno IV liga
672.    Orzeł Dębno
Dobczyce
673.    Raba Dobczyce – Dziecanovia
674.    Raba Dobczyce – Hejnał Krzyszkowice
675.    Raba Dobczyce – Jordan Zakliczyn
676.    Raba Dobczyce – Pcimianka
677.    Raba Dobczyce – Rokita Kornatki
678.    Raba Dobczyce – Rudnik
679.    Raba Dobczyce – Śledziejowice
680.    Raba Dobczyce – Wiślanka Grabij
681.    Raba Dobczyce – Wolni Kłaj
682.    Raba Dobczyce
683.    Raba II Dobczyce – Iskra Głogoczów
684.    Raba II Dobczyce – Karpaty II Sierpaw
685.    Raba II Dobczyce – Rudnik II
Dobra
686.    LKS Dobrzanka Dobra
Dobrzeń Wielki
687.    LZS TOR Dobrzeń Wielki
688.    LKS TOR Dobrzeń Wielki
Dopiewo
689.    GKS Dopiewo – Elana Toruń 12.10.2013
Drogomyśl
690.    LKS Błyskawica Drogomyśl
Dwikozy
691.    Sparta Dwikozy – Naprzód Jędrzejów 10.2001 IV liga
Działdowo
692.    Start-Kombet Działdowo – Huragan Morąg III liga
Działoszyn
693.    KS Warta Działoszyn
Dzierzgoń
694.    Powiśle Dzierzgoń
Dzierżoniów
695.    MZKS Lechia Dzierżoniów
696.    MZKS Lechia Dzierżoniów III liga dolnośląsko-lubuska
697.    Lechia Dzierżoniów – Bielawianka Bielawa 05.11.2000 IV liga
Dzierżów
698.    KS Złote Piaski Dzierżów
Dzierżysław
699.    Orzeł Dzierżysław
Dzimierz
700.    LKS Dzimierz
Elbląg
701.    Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków 08.09.2019 II liga
702.    Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg 21.11.2015
703.    Olimpia Elbląg – Olimpia Olsztynek 07.11.2015
704.    Olimpia Elbląg – Znicz Biała Piska 26.09.2015
705.    Olimpia Elbląg – Finishparkiet Drwęca NML 19.09.2015
706.    Olimpia Elbląg – Huragan Morąg 05.09.2015
707.    Olimpia Elbląg – Jagiellonia II Bałystok 16.08.2015
708.    Olimpia Elbląg – Start Działdowo 08.08.2015
709.    Olimpia Elbląg – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.04.2015
710.    Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg 16.11.2014
711.    Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów 11.11.2014
712.    Olimpia Elbląg – Puszcza Hajnówka 31.10.2014
713.    Olimpia Elbląg – Calisia Kalisz 19.07.2014
714.    ZKS Olimpia Elbląg – Stal Mielec 08.06.2014
715.    Olimpia Elbląg – Radomiak Radom 17.05.2014
716.    ZKS Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów 03.05.2014
717.    Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 29.03.2014
718.    ZKS Olimpia Elbląg – Limanovia 26.10.2013
719.    ZKS Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg 28.09.2013
720.    Olimpia Elbląg – Motor Lublin 30.10.2010
721.    Olimpia Elbląg – Vęgoria Węgorzewo 04.04.2009
722.    KS Olimpia – Concordia Piotrków Trybunalski 14.06.2008
723.    Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo 15.05.2004
724.    KS Polonia Elbląg
725.    ZKS Polonia Elbląg
Ełk
726.    MKS Ełk
Frysztak
727.    GMKS Strzelec Frysztak
Gamów
728.    LKS Gamów
729.    LKS Gamów
730.    LKS Gamów
731.    LKS Gamów
Gaszowice
732.    GKS Dąb Gaszowice 2011/2012
733.    GKS Dąb Gaszowice
734.    GKS Dąb Gaszowice
735.    GKS Dąb Gaszowice klasa B
Gdańsk
736.    Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 24.08.2019 E
737.    Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 27.07.2018 E
738.    Lechia Gdańsk – Legia 31.10.2015 E
739.    Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna 21.08.2015 E
740.    Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze 21.03.2015 E
741.    Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 21.10.2012
742.    Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 03.05.2012
743.    Lechia Gdańsk – GKS Bełchatów 01.04.2011
744.    Lechia Gdańsk jesień 2010 E
745.    Lechia Gdańsk – Cracovia 17.09.2010 akredytacja E
746.    Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 28.08.2010 E
747.    Lechia Gdańsk – Polonia Warszawa wiosna 2010 E
748.    Lechia Gdańsk – Lech Poznań 25.10.2009
749.    Lechia Gdańsk – Śląsk 29.08.2009
750.    Lechia Gdańsk jesień 2008 E
751.    Lechia Gdańsk PE 2008/2009
752.    Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok 17.10.2008 PP
753.    Lechia Gdańsk – Wisła Kraków 24.09.2008 PP
754.    Lechia Gdańsk – Motor Lublin wiosna 2008 II liga
755.    Lechia – Ruch 31.08. II liga
756.    Lechia Gdańsk – Górnik Polkowice wiosna 2007 II liga
757.    Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok wiosna 2007 II liga
758.    Lechia Gdańsk – KSZO Ostrowiec wiosna 2007 II liga
759.    Lechia – Odra Opole wiosna 2007 II liga
760.    Lechia – Śląsk wiosna 2007 II liga
761.    Lechia – Heko Czermno 2005/2006
762.    Lechia Gdańsk – Unia Janikowo 07.05.2005 III liga
763.    Lechia Gdańsk – Flota Świnoujście 09.04.2005 III liga
764.    Lechia Gdańsk – TUR Turek 02.04.2005 III liga
765.    Lechia Gdańsk – TKP Toruń 23.10.2004 III liga
766.    Lechia Gdańsk – Chojniczanka Chojnice 10.06.2004 IV liga
767.    Lechia Gdańsk – Cartusia Kartuzy 03.04.2004 IV liga
768.    Lechia Gdańsk – Gedania Gdańsk 11.10.2003 IV liga
769.    Lechia Gdańsk – Wybrzeże Objazda 17.08.2003 IV liga
770.    Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 23.05.1988
771.    Lechia – Legia
772.    Lechia – Odra Opole 31.03.1984
773.    Polonia Gdańsk
774.    Stoczniowiec Gdańsk
Gdynia
775.    Arka Gdynia – Górnik Zabrze 11.08.2018 E
776.    Arka Gdynia – Górnik Zabrze 12.12.2017 E
777.    Arka Gdynia – Śląsk Wrocław 16.07.2017 E
778.    Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok 12.12.2016 E
779.    Arka Gdynia – Śląsk Wrocław 13.08.2016 E
780.    Arka Gdynia – Stomil Olsztyn 23.10.2015
781.    Arka Gdynia – MKS Kluczbork 29.08.2015 I liga
782.    Arka Gdynia – Widzew 26.08.2014
783.    Arka Gdynia 2014/2015 I liga
784.    Arka Gdynia 2011/2012
785.    Arka Gdynia – Beroe Stara Zagora 19.02.2011 towarzyski
786.    Arka Gdynia – Śląsk Wrocław 29.11.2009
787.    Arka Gdynia – Legia Warszawa 09.08.2009 E
788.    Prokom Arka Gdynia – Motor Lublin 26.10.2007 II liga
789.    Prokom Arka Gdynia – Górnik Łęczna 31.03.2007 E
790.    Arka Gdynia – GKS Bełchatów 15.04.2006
791.    Arka Gdynia 18.03.2006
792.    Arka Prokom jesień II liga
793.    Arka Prokom Gdynia wiosna 2003 II liga
794.    MZKS Arka Gdynia – Kasztelan Papowo 02.08.1997
795.    MGKS Arka Amber
796.    Arka Gdynia
797.    Arka II Gdynia – Gryf Wejherowo 05.05.2015 PP
798.    Bałtyk Gdynia – Gwardia Koszalin jesień 2015
799.    Bałtyk Gdynia - Leśnik wiosna 2015 III liga bałtycka
800.    Bałtyk Gdynia 17.03.2001
801.    SKS Bałtyk Gdynia
Gliwice
802.    Carbo Gliwice
803.    RKS Foruna Gliwice 2013/2014
804.    ŁTS Łabędy 2013
805.    ŁTS Łabędy 2012
806.    ŁTS Łabędy
807.    Piast Gliwice – Legia Warszawa 12.12.2017 E
808.    Piast Gliwice – Lechia Gdańsk 24.04.2016 E
809.    Piast Gliwice – Górnik Zabrze 31.07.2015 E
810.    Piast Gliwice jubileusz 70-lecia 27.06.2015
811.    Piast Gliwice – Lech Poznań 15.04.2013 E
812.    Piast Gliwice – Pogoń Szczecin 31.08.2012 E
813.    Piast Gliwice – Ruch
814.    Piast Gliwice – Śląsk Wrocław 08.05.2010 E
815.    Piast Gliwice wiosna 2009
816.    Piast Gliwice jesień 2007
817.    Piast Gliwice wiosna 2007
818.    Piast Gliwice jesień 2005 II liga
819.    Piast Gliwice
820.    Piast Gliwice
821.    Piast Gliwice 07.06.1998
Głogów
822.    Chrobry Głogów – Legia Warszawa 05.12.2018 PP
823.    Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 07.2017
824.    Chrobry Głogów – Miedź Legnica 04.03.2016
825.    Chrobry Głogów III liga
826.    Chrobry Głogów
827.    Chrobry Głogów
828.    Chrobry Głogów
829.    Chrobry Głogów
830.    Chrobry Głogów III liga
831.    Chrobry Głogów
832.    Chrobry Głogów
Głogów Małopolski
833.    LKS Głogovia – Nafta Jedlicze wiosna 2002
Głubczyce
834.    Polonia Głubczyce 10.11.2012 (BKS Stal Bielsko-Biała)
835.    Polonia Głubczyce 20.10.2012
836.    Polonia Głubczyce – LZS Leśnica (RPP) 26.05.2010
837.    Polonia Głubczyce – LZS Leśnica (RPP) 05.05.2010 mecz się nie odbył
838.    Polonia Głubczyce – Swornica Czarnowąsy 03.04.2010 IV liga
839.    KS Polonia Głubczyce
840.    KS Polonia Głubczyce
841.    Polonia Gołuszowice Głubczyce
Głuchołazy
842.    GKS Głuchołazy 31.03.2018 (mecz z Groszmal Odra II Opole) liga okręgowa
843.    GKS Głuchołazy – GKS Piomar Przywory 04.04.2015 liga okręgowa
844.    Unia Głuchołazy
Gniewkowo
845.    MLKS Unia Gniewkowo 2009/2010 IV liga
846.    MLKS Unia Gniewkowo IV liga
Goczałkowice
847.    LKS Goczałkowice
Gogolin
848.    MKS Gogolin IV liga
849.    MKS Gogolin IV liga
Gołkowice
850.    KS 27 Gołkowice
851.    KS 27 Gołkowice
Gołuchów
852.    LKS Gołuchów
Gorlice
853.    Glinik Gorlice wiosna 2011 IV liga
854.    Glinik Karpatia Gorlice – Tarnovia
Gorzów Wielkopolski
855.    GKP Gorzów Wielkopolski – MKS Kluczbork 11.06.2011 I liga
856.    GKP Gorzów Wielkopolski – Górnik Łęczna 28.05.2011 I liga
857.    GKP Gorzów Wielkopolski – Piast Gliwice 21.05.2011 I liga
858.    GKP Gorzów Wielkopolski – Pogoń Szczecin 11.05.2011 I liga
859.    GKP Gorzów Wielkopolski – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30.04.2011 I liga
860.    GKP Gorzów Wielkopolski – GKS Katowice 16.04.2011 I liga
861.    GKP Gorzów Wielkopolski – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 02.04.2011 I liga
862.    GKP Gorzów Wielkopolski – Kolejarz Stróże 19.03.2011 I liga
863.    GKP Gorzów Wielkopolski – Podbeskidzie 13.11.2010 I liga
864.    GKP Gorzów Wielkopolski – Warta Poznań 30.10.2010 I liga
865.    GKP Gorzów Wielkopolski – Dolcan Ząbki 16.10.2010 I liga
866.    GKP Gorzów Wielkopolski – Flota Świnoujście 02.10.2010 I liga
867.    GKP Gorzów Wielkopolski – Cracovia 21.09.2010 PP
868.    GKP Gorzów Wielkopolski – ŁKS Łódź 18.09.2010 I liga
869.    GKP Gorzów Wielkopolski – Odra Wodzisław 04.09.2010 I liga
870.    GKP Gorzów Wielkopolski – Górnik Polkowice 21.08.2010 I liga
871.    GKP Gorzów Wielkopolski – Ruch Radzionków 07.08.2010 I liga
872.    GKP Gorzów Wielkopolski – Sandecja 04.08.2010 I liga
873.    GKP Gorzów Wielkopolski – Legia Warszawa 22.09,2009 PP
874.    GKP Gorzów Wielkopolski 2009/2010 I liga
875.    GKP Gorzów Wielkopolski 2008/2009 I liga
876.    GKP Gorzów Wielkopolski III liga
877.    GKP Gorzów Wlkp.
878.    ZKS Stilon Gorzów – Rekord Bielsko-Biała 06.08.2017 III liga
879.    ZKS Stilon Gorzów – Formaca Port 2000 Mostki 24.10.2015 III liga
880.    KS Stilon Gorzów – Kotwica Kołobrzeg 18.07.2015 III liga
881.    ZKS Stilon Gorzów – Polonia Stal Świdnica
882.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Karnin 07.05.2014 III liga
883.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Tęcza Krosno Odrzańskie 22.06.2013 IV liga
884.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Spójnia Ośno Lubuskie 08.06.2013 IV liga
885.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Arka Nowa Sól 25.05.2013 IV liga
886.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Błękitni Lubno 18.05.2013 IV liga
887.    Stilon Gorzów Wielkopolski – ŁKS Łęknica 27.04.2013 IV liga
888.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Vitrosilicon-Intra Iłowa 29.09.2012 IV liga
889.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Czarni Witnica 15.09.2012 IV liga
890.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Czerwieńsk 01.09.2012 IV liga
891.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Korona Kożuchów 18.08.2012 IV liga lubuska
892.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Spójnia Ośno Lubuskie 11.08.2012 IV liga
893.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Czarni Browar Witnica 09.06.2012 IV liga lubuska
894.    Stilon Gorzów – Korona Kożuchów 26.05.2012 IV liga lubuska
895.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Odra Bytom Odrzański 26.05.2012 IV liga lubuska
896.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Vitrosilicon Intra Iłowa 01.05.2012 IV liga lubuska
897.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Łucznik Strzelce Krajeńskie 21.04.2012 IV liga lubuska
898.    Stilon Gorzów Wielkopolski –Tęcza Krosno Odrzańskie 07.04.2012 IV liga lubuska
899.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Dąb Przybyszów 17.03.2012 IV liga lubuska
900.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Korona Kożuchów 29.10.2011 IV liga lubuska
901.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Spójnia Ośno Lubuskie 15.10.2011 IV liga lubuska
902.    Stilon Gorzów – Polonia Słubice
903.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Sparta Grabik 03.09.2011 IV liga lubuska
904.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Meprozet Stare Kurowo 27.08.2011 IV liga lubuska
905.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Szprotavia Szprotawa 20.08.2011 IV liga lubuska
906.    Stilon Gorzów Wielkopolski – Pogoń Skwierzyna 13.08.2011 IV liga lubuska
Gorzyce
907.    Czarni Gorzyce
908.    Tłoki Gorzyce – Wisła Kraków 22.09. PP
909.    Tłoki Gorzyce
Gostynin
910.    Mazur Gostynin
Gostyń
911.    Kania Gostyń
Góra
912.    LKS Nadwiślan Góra – Energetyk ROW Rybnik 08.03.2015
Góra Kalwarii
913.    513.    MKS Korona Góra Kalwaria
Górki Śląskie
914.    LKS Górki Śląskie klasa A
915.    LKS Górki Śląskie klasa B
Górniki
916.    Rodło Górniki
Gracze
917.    LKS Skalnik Gracze wiosna 2011 III liga
918.    LKS Skalnik Gracze – Arka Nowa Sól 07.06.2008 III liga
919.    LKS Skalnik – Gawin Królewska Wola 10.05.2008 III liga
920.    LKS Skalnik – Cracovia 03.08.2004 PP
921.    LKS Skalnik Gracze
922.    LZS Skalnik
Grajewo
923.    Warmia Grajewo III liga
Grodków
924.    GKS Grodków 01.05.2010
Grodziec
925.    RKS Grodziec 25.05.2013
Grodzisk Mazowiecki
926.    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18.09.2015
927.    GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Wielkopolski
928.    Groclin Dyskobolia – Zagłębie Lubin 31.05.2007
929.    Groclin Dyskobolia – Pogoń Szczecin 22.05.2007 E
930.    Gro lin Dyskobolia – Górnik Łęczna 18.11.2006
931.    Groclin Dyskobolia – Wisła Kraków 05.11.2006 OE
932.    Groclin Dyskobolia – Wisła Płock 06.05.2006
933.    Groclin Dyskobolia – Odra Wodzisław 11.04.2006
934.    Groclin Dyskobolia – Polonia Warszawa 22.10.2005 OE
935.    Groclin Dyskobolia – Cracovia 24.09.2005
936.    Groclin Dyskobolia – Arka Gdynia 18.09.2005
937.    Groclin Dyskobolia – Amica 27.07.2005
938.    Groclin Dyskobolia – Górnik Łęczna 09.06.2005
939.    Groclin Dyskobolia – Lech Poznań 24.05.2005
940.    Groclin Dyskobolia – Wisła Płock 02.04.2005
941.    Groclin Dyskobolia – Odra Wodzisław 24.03.2005
942.    Groclin Dyskobolia – Polonia Warszawa 12.03.2005
943.    Groclin Dyskobolia – Odra Wodzisław 02.10.2004
944.    Groclin Dyskobolia – Zagłębie Lubin 18.09.2004
945.    Groclin Dyskobolia – Legia 22.05.2004
946.    Groclin Dyskobolia – Amica Wronki 07.05.2004
947.    Groclin – Wisła 23.04.2004
948.    Groclin Dyskobolia – Lech Poznań 10.04.2004
949.    Groclin Dyskobolia – Polonia Warszawa 31.08.2003
950.    Groclin Dyskobolia – Odra Wodzisław 17.08.2003
951.    Groclin Dyskobolia
952.    Groclin Dyskobolia
Grudziądz
953.    Olimpia Grudziądz – Odra Opole 11.11.2017
954.    GKS Olimpia Grudziądz II liga
955.    GKS Olimpia Grudziądz III liga
956.     GKS Olimpia Grudziądz
Grybów
957.    Grybovia Grybów
Gryfino
958.    KS Energetyk Gryfino
Gryfów Śląski
959.    Gryf Gryfów Śląski
Hecznarowice
960.    Sokół Hecznarowice – Żar Międzybrodzie Bialski 20.11.2011 klasa A
Hrubieszów
961.    MKS Unia Hrubieszów 29.04.2001
962.    MKS Unia Hrubieszów – LZS Victoria Łukowa
963.    Unia Hrubieszów
964.    MKS Unia Hrubieszów
Iława
965.    KS Jeziorak Iława – 18.09.2010
966.    KP Jeziorak Iława – Sokół Ostróda 16.05.2004 IV liga
967.    KP Jeziorak Iława 25.06.2003 IV liga
968.    IKS Jeziorak Iława – Włókniarz Kietrz 25.03.2000
969.    Jeziorak – Lech Poznań 10.09.1997 PP
970.    Jeziorak – Stomil Olsztyn 22.07.1995
Iłowa
971.    Vitrosilicon Iłowa – Zjednoczeni Lubrza liga okręgowa
972.    Vitrosilicon Iłowa – Szprotavia liga okręgowa
973.    KS Vitrosilicon Intra Iłowa IV liga
Iłża
974.    IKS Polonia Iłża radomska liga okręgowa
Istebna
975.    KP Trójwieś Istebna – LKS Górki Wielkie 02.06.2013
976.    KP Trójwieś Istebna – LKS Pruchna 25.05.2013
977.    KP Trójwieś Istebna – KKS Zebrzydowice 11.05.2013
978.    KP Trójwieś Istebna – LKS Bąków 01.05.2013
Jankowice
979.    LKS Orzeł Jankowice (cegiełka)
980.    LKS Sparta Janowiec Wlkp
Janowiec Wielkopolski
981.    LKS Sparta Janowiec Wielkopolski
982.    LKS Sparta Janowiec Wielkopolski
Janów Lubelski
983.    MKS Janowianka Janów Lubelski jesień 2013
984.    MKS Janowianka Janów Lubelski
Januszkowice
985.    Górnik Januszkowice
Jarota
986.    JKS Jarota Jarocin
Jarosław
987.    JKS Jarosław
988.    JKS Jarosław
989.    JKS Jarosław
Jasienica
990.    LKS Drzewiarz Jasienica
Jasienica Górna
991.    LZS Kastor Jasienica Górna
Jasło
992.    JKS Gamrat Czarni 1919 Jasło 19-26.06.2010 100-lecie
993.    JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło
994.    JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło
Jastrzębie
995.    GKS 1962 Jastrzębie jesień 2017/2018 II liga
996.    GKS 1962 Jastrzębie jesień 2015 III liga
997.    GKS 1962 Jastrzębie wiosna 2015 III liga
998.    GKS Jastrzębie – BKS Bielsko-Biała 22.11.2014
999.    GKS Jastrzębie – Górnik Wesoła 26.07.2014
1000.    GKS 1962 Jastrzębie
1001.    GKS 1962 Jastrzębie 28.09.
1002.    GKS wiosna 2008 II liga
1003.    GKS jesień 2007 II liga
1004.    GKS – Pogoń Świebodzin 08.11.2006 III liga
1005.    GKS Jastrzębie – Stilon Gorzów 12.08.2006 III liga
1006.    GKS Jastrzębie – Skalnik Gracze 18.03.2006 III liga
1007.    GKS – Odra Opole 07.10.2005 III liga
1008.    GKS 1962 Jastrzębie – Góral Żywiec 07.11.
1009.    Górnik Jastrzębie III liga
1010.    GKS 1962 Jastrzębie
1011.    JKS PN GKS Jastrzębie
Jawiszowice
1012.    LKS Jawiszowice
Jaworzno
1013.    Górnik Jaworzno – Sarmacja 10.11.2001
1014.    KS Górnik Jaworzno
1015.    Szczakowianka S.S.A. Jaworzno – GKS Bełchatów wiosna 2003/2004 II liga
1016.    Garbarnia Szczakowianka Jaworzno – Ruch Chorzów 04.10.2003 II liga
1017.    Garbarnia Szczakowianka – Dospel Katowice 05.04.2003 I liga
1018.    Garbarnia Szczakowianka – Ruch Chorzów 19.10.2002 I liga
1019.    Garbarnia Szczakowianka Jaworzno – Widzew 21.09.2002 I liga
1020.    Garbarnia Szczakowianka – Polonia Warszawa 01.09.2002 I liga
1021.    Garbarnia Szczakowianka – Odra Wodzisław 17.08.2002 I liga
1022.    Garbarnia Szczakowianka – Wisła Kraków 04.08.2002 I liga
1023.    Garbarnia Szczakowa KS Szczakowianka Jaworzno
1024.    Szczakowianka Jaworzno wiosna 2003/2004 II liga
1025.    KS Szczakowianka Jaworzno
1026.    GKS Victoria Jaworzno
1027.    Victoria 1918 Jaworzno – Polonia Luszowice 13.09.2014 Kl B podokręg Chrzanów
Jedlina-Zdrój
1028.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Venus Nowice (20.06.2019) klasa okręgowa
1029.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Włókniarz Kudowa Zdrój (08.06.2019) klasa okręgowa
1030.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Skałki Stolec (25.05.2019) klasa okręgowa
1031.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki (11.05.2019) klasa okręgowa
1032.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Piławianka Piława Górna (20.04.2019) klasa okręgowa
1033.    Zdrój Jedlina-Zdrój – LKS Bystrzyca Górna (06.04.2019) klasa okręgowa
1034.    Zdrój Jedlina-Zdrój –Górnik Boguszów-Gorce (24.03.2019) klasa okręgowa
1035.    Zdrój Jedlina-Zdrój – Pogoń Pieszyce (06.10.2018) klasa okręgowa
1036.    KS Zdrój Jedlina-Zdrój – LKS Bystrzyca Górna 05.11.2017 klasa okręgowa
Jejkowice
1037.    LKS Jedność Jejkowice
1038.    LKS Jedność Jejkowice
Jelenia Góra
1039.    KS Karkonosze Jelenia Góra
Jemielnica
1040.    LKS Naprzód Jemielnica
Jędrzejów
1041.    Naprzód Jędrzejów
Kalisz
1042.    Calisia Kalisz – Raków Częstochowa 23.11.2013 II liga
1043.    Calisia Kalisz – UKP Zielona Góra 16.11.2013 II liga
1044.    Calisia Kalisz – Chrobry Głogów 19.10.2013 II liga
1045.    Calisia Kalisz – Ruch Zdzieszowice 04.10.2013 II liga
1046.    Calisia Kalisz – Jarota Jarocin 13.09.2013 II liga
1047.    Calisia Kalisz – Ostrovia 03.08.2013 II liga
1048.    Calisia Kalisz – Górnik Wałbrzych 10.11.2012 II liga
1049.    Calisia Kalisz – MKS Kluczbork 27.10.2012 II liga
1050.    Calisia Kalisz – Elana Toruń 03.10.2012 II liga
1051.    Calisia Kalisz – Lech Rypin 22.09.2012 II liga
1052.    Calisia Kalisz – WKS Wejherowo 15.09.2012 II liga
1053.    Calisia Kalisz
1054.    KKS Kalisz – Pogoń Szczecin 10.08.2016 PP
1055.    KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska 08.06.2016 finał wielkopolskiego PP
1056.    KKS Kalisz – Sparta Brodnica 04.06.2016 III liga
1057.    KKS Kalisz – Górnik Konin 25.05.2016 III liga
1058.    KKS Kalisz – Ostrovia Ostrów Wlkp 21.05.2016 III liga
1059.    KKS Kalisz – Ostrovia Ostrów Wlkp. 06.05.2016 Finał okręgowego PP
1060.    KKS Kalisz – Victoria Ostrzeszów 24.08.2013
1061.    KKS Kalisz – SKP Słupca 15.08.2013
Kałków
1062.    LZS Kałków 2010/2011
Kańczuga
1063.    MKS Kańczuga – Wesoła Zadąbrowie 14.09.2013 klasa okręgowa
1064.    GKS Cartusia 1923 Kartuzy
Katowice
1065.    GKS Katowice – Miedź Legnica 12.10.2012 I liga
1066.    GKS Katowice – Ruch Radzionków 17.03.2012 I liga
1067.    GKS Katowice – Pogoń Szczecin 12.10.2011 I liga
1068.    GKS Katowice 2011/2012
1069.    GKS Katowice – KSZO Ostrowiec 28.05.2011 I liga
1070.    GKS Katowice – Nieciecza 09.10.2010 I liga
1071.    GKS Katowice – Kolejarz Stróże 25.09.2010 I liga
1072.    GKS Katowice – Motor Lublin 08.05.2010 I liga
1073.    GKS Katowice – Górnik Zabrze 07.03.2010
1074.    GKS Katowice 2010/2011
1075.    GKS Katowice – Górnik Zabrze 23.09.2008 PP
1076.    GKS Katowice – Motor Lublin 31.08.2008 I liga
1077.    GKS – Odra Opole 16.08.2008 I liga
1078.    GKS – Lechia Gdańsk 10.05.2008 II liga
1079.    GKS – Odra Opole 04.05.2008 II liga
1080.    GKS – GKS Jastrzębie 26.04.2008 II liga
1081.    GKS – Śląsk Wrocław 16.03.2008 II liga
1082.    GKS Katowice – Kmita Zabierzów 04.11.2007 II liga
1083.    GKS – Pelikan Łowicz 27.10.2007 II liga
1084.    GKS Katowice – Polonia Warszawa 19.09.2007 II liga
1085.    GKS – Wisła Płock 09.09.2007 II liga
1086.    GKS Katowice – Tur Turek 26.08.2007 II liga
1087.    GKS Katowice – Pogoń Świebodzin 21.04.2007
1088.    GKS – TOR Dobrzeń Wielki 18.11.2006 III liga
1089.    GKS – Skalnik Gracze 30.09.2006 III liga
1090.    GKS Katowice – Raków Częstochowa 05.09.2006 III liga
1091.    GKS – Walka Makoszowy 19.08.2006 III liga
1092.    GKS – BKS Bielsko-Biała 18.06.2006 IV liga
1093.    GKS Katowice – Górnik Wesoła 29.04.2006 IV liga
1094.    GKS Katowice – ŁTS Łabędy 15.04.2006 IV liga
1095.    GKS Katowice – Zieloni Żarki 12.04.2006 IV liga
1096.    GKS Katowice – Czarni Sosnowiec 01.04.2006 IV liga
1097.    GKS Katowice – Sarmacja Będzin 2005/2006
1098.    GKS Katowice – Śląsk Wrocław 24.03.2005
1099.    Dospel – Groclin 19.04.2003
1100.    Dospel Katowice – Ruch Chorzów 08.04.2003
1101.    GKS – Wisła Kraków 14.05.2002
1102.    GKS Katowice – Wisła Kraków 28.04.2002
1103.    GKS Katowice – Amica Wronki 21.04.2002
1104.    GKS Katowice – Legia Warszawa 30.03.2002
1105.    GKS Katowice – Polonia Warszawa 23.03.2002
1106.    GKS Katowice – Odra Wodzisław 16.03.2002
1107.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 23.11.2001
1108.    GKS Katowice – Górnik Zabrze 26.10.2001
1109.    GKS Katowice – Polonia Warszawa 30.09.2001
1110.    GKS Katowice – Wisła Kraków 08.09.2001
1111.    GKS Katowice – KSZO Ostrowiec 18.08.2001
1112.    GKS Katowice – Górnik Zabrze 13.06.2001
1113.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 27.04.2001
1114.    GKS Katowice – Stomil Olsztyn 07.04.2001
1115.    GKS Katowice – Hutnik Kraków 03.05.2000
1116.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 28.03.1998
1117.    GKS Katowice – Odra Wodzisław 17.03.2001
1118.    GKS – Śląsk Wrocław 04.06.2000
1119.    GKS Katowice – Lechia Polonia Gdańsk 13.05.2000
1120.    GKS Katowice – Ceramika Opoczno 22.04.2000
1121.    GKS Katowice – Jeziorak Iława 19.03.2000
1122.    GKS Katowice – Stal Stalowa Wola 11.03.2000
1123.    GKS Katowice – Polonia Bytom 24.10.1999
1124.    GKS Katowice – ŁKS Łódź 13.10.1999
1125.    GKS – Odra Opole 10.10.1999
1126.    GKS Katowice – Hetman Zamość 02.10.1999
1127.    GKS Katowice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22.09.1999
1128.    GKS Katowice – Raków Częstochowa 11.09.1999
1129.    GKS Katowice – Korona Nida Gips Kielce 01.09.1999
1130.    GKS Katowice – Odra Wodzisław 22.05.1999
1131.    GKS Katowice – Amica Wronki 20.03.1999
1132.    GKS Katowice – Wisła Kraków 12.09.1998
1133.    GKS Katowice – Stomil Olsztyn 25.07.1998
1134.    GKS Katowice – Amica Wronki 02.05.1998
1135.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 28.03.1998
1136.    GKS Katowice – Odra Wodzisław 14.03.1998
1137.    GKS – Legia 25.10.1997
1138.    GKS – Widzew 18.10.1997
1139.    GKS Katowice – Petrochemia 27.09.1997
1140.    GKS – Pogoń 13.09.1997
1141.    GKS – Wisła Kraków 09.08.1997
1142.    GKS – Amica 16.11.1996
1143.    GKS Katowice – Sokół Tychy 12.06.1996
1144.    GKS Katowice – Olimpia Poznań 13.04.1996
1145.    GKS Katowice – GKS Bełchatów 24.09.1995
1146.    GKS Katowice – Ruch Chorzów 30.07.1994
1147.    GKS Katowice – Hutnik Kraków 02.04.1994
1148.    GKS Katowice – Ruch Chorzów
1149.    GKS Katowice – Odra Szczecin
1150.    GKS Katowice – Stal Stalowa Wola
1151.    GKS Katowice
1152.    GKS Katowice I liga
1153.    GKS Katowice
1154.    Górnik MK Katowice
1155.    LGKS Podlesianka Katowice
1156.    Rozwój Katowice  – GKS Bełchatów 29.05.2016
1157.    Rozwój Katowice – Legia 2013/2014 (zaproszenie)
1158.    Rozwój Katowice 19.09.2012 II liga zachodnia
1159.    Rozwój Katowice 02.11.2011
1160.    KS Rozwój KWK Wujek 2006
1161.    KS Rozwój KWK Wujek Katowice 17.04.2004
1162.    Rozwój Katowice – Ruch Radzionków 08.11.2003 III liga
1163.    KS Rozwój Katowice 30.03.2003
1164.    KS Rozwój Katowice 03.11.2002 (Promień Żary)
1165.    KS Rozwój Katowice 15.08.2002 (Polonia Bytom)
1166.    KS Rozwój Katowice 24.04.2002
1167.    KS Rozwój Katowice
1168.    KS Rozwój Katowice
1169.    KS Rozwój Katowice
Kazimierz
1170.    Partyzant Kazimierz 15.11.2009
Kąty Wrocławskie
1171.    Motobi  Inkopax Kąty Wrocławskie – Odra Opole 04.09.2004
Kędzierzyn-Kożle
1172.    Chemik Kędzierzyn-Koźle (PP dopisane ręcznie, że z Czarni Otmuchów 30.04.2014)
1173.    TS Chemik Kędzierzyn-Koźle – Start Namysłów 15.03.2014 woj. PP
1174.    Chemik Kędzierzyn-Koźle
1175.    Chemik Kędzierzyn-Koźle wiosna 2012/2013 IV liga
1176.    TS Chemik Kędzierzyn-Koźle – LZS Piotrówka 17.11.2012 PP
1177.    TS Chemik Kędzierzyn-Koźle wiosna 2011/2012
1178.    Chemik Kędzierzyn-Koźle jesień 2011/2012 liga okręgowa
1179.    Chemik Kędzierzyn-Koźle 2010/2011 A klasa
1180.    TS Chemik II Kędzierzyn-Koźle – LZS Stary Ujazd 02.06.2013 Klasa B
1181.    Odra Kędzierzyn-Koźle (darowizna na klub – pełni rolę biletu)
Kętrzyn
1182.    MKS Granica Kętrzyn – Jagiellonia II Białystok 16.03.2014
Kielce
1183.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław 15.03.2015 E
1184.    Korona Kielce – Górnik Zabrze 19.04.2013
1185.    Korona Kielce – Ruch Chorzów 16.03.2013
1186.    Korona Kielce – Pogoń Szczecin 27.10.2012
1187.    Korona Kielce – GKS Bełchatów 05.11.2011
1188.    Korona Kielce – Górnik Zabrze 03.10.2011 E
1189.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław 25.09.2010 E
1190.    Korona Kielce – Legia Warszawa 26.04.2010 E
1191.    Korona Kielce – Zagłębie 20.11.2009
1192.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław 19.09.2009 E
1193.    Korona Kielce – Motor Lublin 13.05.2009 I liga
1194.     Korona – Odra Opole 03.05.2009 I liga
1195.    Korona Kielce – Tur Turek 11.04.2009 I liga
1196.    Korona – Podbeskidzie 27.03.2009
1197.    Korona Kielce – Zagłębie Lubin
1198.    Kolporter Korona Kielce – PGE GKS Bełchatów 01.12.2007 E
1199.    Kolporter Korona Kielce – Wisła Kraków 31.03.2007 OE
1200.    Kolporter Korona Kielce – Górnik Zabrze 17.11.2006 OE
1201.    Korona Kielce 21.04.2006 (gość zawodnik)
1202.    Kolporter Korona Kielce – Odra Wodzisław 30.07.2005 IE
1203.    Kolporter Korona – Świt NDM 14.08.2004 II liga
1204.    Kolporter Korona – Widzew 03.08.2004 PP
1205.    Kolporter Korona – Jagiellonia Białystok 31.07.2004 II liga
1206.    Kolporter Korona - Odra Wodzisław 17.09.2003 PP
1207.    Kolporter Korona – Ruch Chorzów 02.08.2003 PP
1208.    Kolporter Korona – Górnik Łęczna 29.07.2003 PP
1209.    Kolporter Korona Kielce jesień 2003
1210.    Kolporter Korona wiosna 2003
1211.    KKP Kolporter Korona Kielce jesień 2002/2003
1212.    Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Kietrz
1213.    GLKS Kietrz22.08.2012
1214.    Włókniarz Kietrz II liga
1215.    Włókniarz Kietrz
1216.    Włókniarz Kietrz
1217.    Włókniarz Kietrz III liga
1218.    Włókniarz Kietrz
Kleczew
1219.    LKS Iskra Kleczew
1220.    OSiR Kleczew
Kluczbork
1221.    MKS Kluczbork – Stal Mielec 04.03.2017
1222.    MKS Kluczbork – Podbeskidzie 12.11.2016
1223.    MKS Kluczbork – GKS Tychy 20.08.2016
1224.    MKS Kluczbork – Chrobry Głogów 01.08.2015
1225.    MKS Kluczbork II liga zachodnia (bez daty i przeciwnika z MKS – Rozwój 06.10.2012)
1226.    MKS Kluczbork – Elana Toruń 13.08.2011 II liga
1227.    MKS Kluczbork – Dolcan Ząbki 11.05.2011 I liga
1228.    MKS Kluczbork – Flota Świnoujście 30.04.2011 I liga
1229.    MKS Kluczbork – ŁKS Łódź 16.04.2011 I liga
1230.    MKS Kluczbork – Górnik Polkowice 19.03.2011 I liga
1231.    MKS Kluczbork – Górnik Łęczna 30.10.2010 I liga
1232.    MKS Kluczbork – Warta Poznań 23.10.2010 I liga
1233.    MKS Kluczbork – Piast Gliwice 16.10.2010 I liga
1234.    MKS Kluczbork – Pogoń Szczecin 02.10.2010 I liga
1235.    MKS Kluczbork – KSZO Ostrowiec Św. 18.09.2010 I liga
1236.    MKS Kluczbork – GKS Katowice 04.09.2010 I liga
1237.    MKS Kluczbork – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 21.08.2010 I liga
1238.    MKS Kluczbork – Kolejarz Stróże 07.08.2010 I liga
1239.    MKS Kluczbork – ŁKS Łódź 01.05.2010 I liga
1240.    MKS Kluczbork – Znicz Pruszków 03.04.2010 I liga
1241.    MKS Kluczbork – Sandecja Nowy Sącz 13.03.2010 I liga
1242.    MKS Kluczbork – Górnik Zabrze 12.09.2009 I liga
1243.    MKS Kluczbork – Raków Częstochowa 28.03.2009 II liga
1244.    MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec 08.10.2008 II liga
1245.    MKS Kluczbork – Chemik Police 03.09.2008 II liga
1246.    MKS Kluczbork – Elana Toruń 23.08.2008 II liga
1247.    MKS Kluczbork – Jarota Jarocin 09.08.2008 II liga
1248.    MKS Kluczbork – Pogoń Szczecin 06.08.2008 II liga
1249.    MKS Kluczbork – GKS Tychy 02.08.2008 II liga
1250.    MKS Kluczbork III liga
1251.    MKS Kluczbork III liga
Kłodzko
1252.    MKS Kłodzko (z meczu z Piast Nowa Ruda 14.04.2013)
Knurów
1253.    GKS Concordia Knurów III liga
1254.    Concordia Knurów
1255.    KS Concordia Knurów
Kobyla
1256.    LKS Płomień Kobyla
1257.    LKS Płomień Kobyla
1258.    Płomień Kobyla
Kocmyrzów
1259.    Sokół Kocmyrzów – Pogoń Skotniki 14.10.2006
1260.    Sokół Kocmyrzów – Świt Krzeszowice 17.09.2006
Kolno
1261.    KKS Orzeł Kolno – ŁKS Łomża
Kołobrzeg
1262.    Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Szczecin 17.05. II liga
1263.    MKS Kotwica Kołobrzeg
Konin
1264.    Aluminium
1265.    Aluminium
1266.    Aluminium 20.08.2002
1267.    KS Górnik Konin III liga
1268.    KS Górnik Konin
Konradowa
1269.    LZS Konradowa Średnia Wieś
Kończyce Małe
1270.    LKS Kończyce Małe 18.10.2009
Końskowola
1271.    KS Powiślak Końskowola IV liga
Korczyna
1272.    Kotwica Korczyna – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 26.06.2016 25-lecie klubu
Korfantów
1273.    Czarni Korfantów
Kornowac
1274.    KS Kornowac
1275.    KS Kornowac
Kostrzyn nad Odrą
1276.    Celuloza Kostrzyn n/O
Koszalin
1277.    Bałtyk Koszalin 02.06.2013 III liga
1278.    Bałtyk Koszalin – Orkan Rumia 30.09.2011 III liga
1279.    Bałtyk Koszalin – Drawa Drawsko Pomorskie 18.09.2011 III liga bałtycka
1280.    KS Gwardia Koszalin 2016/2017 III liga
1281.    Gwardia Koszalin
1282.    Gwardia Koszalin
Kosztowy
1283.    LKS Unia Kosztowy
Kościan
1284.    PKS Obra Agro-Handel Kościan
Kościerzyna
1285.    Kaszubia Kościerzyna
Kowalewo
1286.    Promień Kowalewo – Wda Świecie IV liga
Kozienice
1287.    MG MZKS Kozienice – Radomiak 23.05.1999 IV liga
Kozłowa Góra
1288.    DKS Czarni Kozłowa Góra
Kraków
1289.    Bronowianka Kraków – IKS Olkusz 25.08.2012 V liga
1290.    Clepardia Kraków
1291.    Cracovia – Górnik Zabrze 04.04.2014
1292.    Cracovia – Ruch Chorzów 02.08.2013
1293.    Cracovia – GKS Tychy 01.06.2013
1294.    Cracovia – Górnik Zabrze 23.03.2012
1295.    Cracovia – Legia Warszawa 07.08.2011 E
1296.    Cracovia – Widzew 21.05.2011 E
1297.    Cracovia – Lech 13.03.2011 E
1298.    Cracovia – Jagiellonia Białystok 29.11.
1299.    Cracovia – Arka Gdynia 11.11.
1300.    Cracovia – ŁKS Łódź 28.10.
1301.    Cracovia – Lechia Gdańsk wiosna 2009
1302.    Cracovia – Piast Gliwice wiosna 2009
1303.    Cracovia – Polonia Bytom 03.10.2008
1304.    Cracovia – Legia 19.09.2008
1305.    Cracovia – Wisła 31.08.2008 E
1306.    Cracovia – ŁKS Łódź 15.08.2008 E
1307.    Cracovia – Odra Wodzisław 07.05.2008 E
1308.    Cracovia – Lech Poznań 26.04.2008 E
1309.    Cracovia – Korona Kielce 12.04.2008 OE
1310.    Cracovia – Widzew Łódź 29.03.2008 OE
1311.    Cracovia – Górnik Zabrze 15.03.2008 OE
1312.    Cracovia – Górnik Zabrze 05.03.2008 PE
1313.    Cracovia – Polonia Bytom 23.02.2008 OE
1314.    Cracovia – PGE GKS Bełchatów 24.11.2007 OE
1315.    Cracovia – Wisła Kraków 13.05.2007 OE
1316.    Cracovia – Górnik Zabrze 21.04.2007 OE
1317.    Cracovia – Amica Wronki 20.11.2004
1318.    Cracovia – Górnik Polkowice 19.06.2004 baraż o E
1319.    Cracovia – Piast Gliwice 29.04.2004
1320.    Cracovia – Jagiellonia 18.04.2004
1321.    Cracovia – Stasiak Opoczno 21.03.2004
1322.    Cracovia – RKS Radomsko 03.03.2004
1323.    Cracovia – ŁKS Łódź 02.06.2004
1324.    Cracovia – Tłoki Gorzyce 15.11.2003
1325.    Cracovia – Aluminium Konin 25.10.2003
1326.    Cracovia – GKS Bełchatów 12.10.2003
1327.    Cracovia – KSZO Ostrowiec 27.09.2003
1328.    Cracovia – Zagłębie Lubin 20.09.2003
1329.    Cracovia – Błękitni Stargard Szczeciński 07.09.2003
1330.    Cracovia – Arka Gdynia 30.08.2003
1331.    Cracovia – Ruch Chorzów 17.08.2003
1332.    Cracovia – Polar Wrocław 09.08.2003
1333.    Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg 12.08.2017 II liga
1334.    Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki 18.08.2012 II liga
1335.    Garbarnia Kraków
1336.    Garbarnia Kraków
1337.    Garbarnia Kraków
1338.    Garbarnia Kraków
1339.    Hutnik Kraków 31.05.2015 III liga
1340.    Hutnik Nowa Huta – Wisła Sandomierz 01.06.2013
1341.    Hutnik – Wisłoka Dębica wiosna 2008 III liga
1342.    Hutnik – Górnik Wieliczka wiosna 2007 III liga
1343.    Hutnik – Motor Lublin wiosna 2007 III liga
1344.    Hutnik – Sandecja Nowy Sącz wiosna 2007 III liga
1345.    Hutnik – Wisłoka Dębica wiosna 2007 III liga
1346.    Hutnik – Wisła II Kraków jesień 2006 III liga
1347.    Hutnik – Sandecja Nowy Sącz wiosna 2006 III liga
1348.    Hutnik – Tłoki Gorzyce wiosna 2005 III liga
1349.    Hutnik – Wisła II Kraków wiosna 2004 III liga
1350.    Hutnik – Hetman Zamość wiosna 2004 III liga
1351.    Hutnik – Stal Stalowa Wola wiosna 2004 III liga
1352.    Hutnik – Heko Czermno
1353.    Hutnik – Górnik Wieliczka
1354.    Hutnik – Łada Biłgoraj
1355.    Hutnik – Nida Pińczów
1356.    Hutnik – Stal Rzeszów
1357.    Hutnik – Cracovia
1358.    Hutnik Kraków
1359.    Kolejarz Kraków
1360.    Opatkowianka Opatkowice Kraków
1361.    Tramwaj Kraków
1362.    Wawel – Ruch Chorzów PP
1363.    Wawel – Okocimski Brzesko
1364.    Wawel – Jagiellonka Włocławek
1365.    Wawel – Hutnik Kraków
1366.    Wawel Kraków – Hetman Zamość
1367.    Wawel Kraków – Unia Tarnów
1368.    Wawel – Cracovia
1369.    Wawel Kraków
1370.    Wawel Kraków
1371.    Wieczysta Kraków 10.09.2002
1372.    Wisła Kraków – Legia Warszawa 22.04.2018 E
1373.    Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 17.11.2017 E
1374.    Wisła Kraków – Cracovia 12.08.2017 E
1375.    Wisła Kraków – Górnik Zabrze 17.07.2015 E
1376.    Wisła Kraków – Górnik Zabrze 10.04.2015
1377.    Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 08.11.2014
1378.    Wisła Kraków – Cracovia Kraków 23.02.2014
1379.    Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 09.08.2013
1380.    Wisła Kraków – Górnik Zabrze 19.07.2013
1381.    Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 06.05.2012
1382.    Wisła Kraków – Cracovia 30.04.2012
1383.    Wisła Kraków – Legia Warszawa 30.03.2012 E
1384.    Wisła Kraków – Polonia Warszawa 29.05.2011 E
1385.    Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 03.04.2011 E
1386.    Wisła Kraków – Widzew 12.03.2011 E
1387.    Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 10.04.2010
1388.    Wisła Kraków – Cracovia 22.11.2009 (mecz w Sosnowcu)
1389.    Wisła Kraków – GKS Bełchatów 15.08.2009
1390.    Wisła – Śląsk 03.09.2008 PE
1391.    Wisła – Zagłębie Sosnowiec 10.05.2008 OE
1392.    Wisła – Legia 15.04.2008 PE
1393.    Wisła – Zagłębie Lubin 09.12.2007 OE
1394.    Wisła – Dyskobolia 10.11.2007 OE
1395.    Wisła – Legia 28.10.2007 OE
1396.    Wisła – Jagiellonia 06.10.2007 OE
1397.    Wisła – Polonia Bytom 23.09.2007 OE
1398.    Wisła – Lech 01.09.2007 OE
1399.    Wisła – Górnik Zabrze 14.08.2007 OE
1400.    Wisła Kraków – Zagłębie Lubin 09.05.2007
1401.    Wisła – Lech 07.04.2007 OE
1402.    Wisła – Odra Wodzisław 02.12.2006 PE
1403.    Wisła – Ruch Chorzów 08.11.2006 OE
1404.    Wisła – Cracovia 28.10.2006 OE
1405.    Wisła Kraków – Celtic FC 06.07.2006 towarzyski
1406.    Wisła – Groclin 04.03.2006
1407.    Wisła – GKS Bełchatów 30.07.2005
1408.    Wisła – Górnik Zabrze wiosna 2005 I liga
1409.    Wisła – Górnik Zabrze PE
1410.    Wisła – Odra Wodzisław PE
1411.    Wisła – Amica wiosna 2004 I liga
1412.    Wisła – Odra Wodzisław wiosna 2004 I liga
1413.    Wisła -  Górnik Łęczna jesień 2003 I liga
1414.    Wisła – Górnik Zabrze jesień 2003 I liga
1415.    Wisła – Świt Nowy Dwór Mazowiecki jesień 2003 I liga
1416.    Wisła – Wisła Płock jesień 2003 I liga
1417.    Wisła – Widzew 23.04.2003 PP
1418.    Wisła – Górnik Zabrze wiosna 2003 I liga
1419.    Wisła – Legia wiosna 2003
1420.    Wisła – Odra Wodzisław wiosna 2003
1421.    Wisła – Polonia Warszawa wiosna 2003
1422.    Wisła – Szczakowianka wiosna 2003
1423.    Wisła – Widzew wiosna 2003
1424.    Wisła – Stasiak Ceramika Opoczno 01.12.2002 PP
1425.    Wisła – Wisła Płock jesień 2002/2003
1426.    Wisła Kraków – Stomil Olsztyn 10.11.2001 PP
1427.    Wisła – Polonia Warszawa 2001/2002 I liga
1428.    Wisła – Legia I liga
1429.    Wisła – Pogoń I liga
1430.    Wisła – Legia I liga
1431.    Wisła – Polonia Warszawa I liga
1432.    Wisła – Wisła Płock media
1433.    Wisła – Legia 26.11.2000 PL
1434.    Wisła – Groclin 06.09.2000 PL
1435.    Wisła Kraków – GKS Bełchatów 19.04.2000 PP
1436.    Wisła – Polonia Warszawa 10.10.1999 PL
1437.    Wisła – Kolporter Korona Kielce OE
1438.    Wisła Kraków 1998/1999 I liga
1439.    Wisła Kraków I liga 1998
1440.    Wisła II liga
1441.    Wisła Kraków II liga
1442.    Zwierzyniecki Kraków
Krapkowice
1443.    KS Unia Krapkowice – BTP Stal Brzeg 03.09.2019 woj. PP
1444.    KS Krapkowice
1445.    Unia Krapkowice
1446.    Unia Krapkowice
Krasiejów
1447.    KS Krasiejów 2011/2012 klasa W
1448.    LZS FA Rajfel 2008/2009 III liga
Krasnystaw
1449.    MGKS Start 1944 Krasnystaw
Krosno
1450.    Karpaty Krosno – Stal Rzeszów 15.03.2015
1451.    Karpaty Krosno – Widzew Łódź 13.10.2013
1452.    Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 14.09.2013
1453.    Karpaty Krosno – Piast Gliwice 07.09.2013
1454.    Karpaty Krosno – Orlęta-Stal Sanok 15.06.2013
1455.    Karpaty Krosno wiosna 2009/2010
1456.    Karaty Krosno
1457.    MKS Karpaty Krosno
Krzanowice
1458.    KS 1905 Krzanowice jesień 2019/2020 klasa A podokręg Racibórz
1459.    KS 1905 Krzanowice wiosna 2016/2017 Klasa A podokręg Racibórz
1460.    KS 1905 Krzanowice wiosna 2015/2016 Klasa A podokręg Racibórz
1461.    KS 1905 Krzanowice jesień 2015/2016 Klasa A podokręg Racibórz
1462.    KS 1905 Krzanowice wiosna 2014/2015 Klasa A podokręg Racibórz
1463.    KS 1905 Krzanowice jesień 2014/2015 Klasa A podokręg Racibórz
1464.    KS 1905 Krzanowice wiosna 2012/2013 Klasa A podokręg Racibórz
1465.    KS 1905 Krzanowice jesień 2012/2013 Klasa A podokręg Racibórz
1466.    KS 1905 Krzanowice jesień 2009/2010 Klasa A podokręg Racibórz
Krzeszowice
1467.    Świt Krzeszowice – Iskra Krzęcin 21.05.2005 V liga
1468.    Świt Krzeszowice  – Zwierzyniecki Kraków 07.05.2005 V liga
1469.    Świt Krzeszowice – MZKS Alwernia 05.06.2004 IV liga
1470.    Świt Krzeszowice – Skawa Wadowice 27.09.2003 IV liga
1471.    GKS Świt Krzeszowice
Krzyżanowice
1472.    LKS Krzyżanowice – Unia Turza Śląska 01.06.2019 liga okręgowa
1473.    LKS Krzyżanowice – Przyszłość Rogów 18.05.2019 liga okręgowa
1474.    LKS Krzyżanowice – Silesia Lubomia 05.05.2019 liga okręgowa
1475.    LKS Krzyżanowice – Płomień Połomia 25.04.2018
1476.    LKS Krzyżanowice liga okręgowa
1477.    LKS Krzyżanowice
1478.    LKS Krzyżanowice
1479.    LKS Krzyżanowice
Krzyżkowice
1480.    LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Książenice
1481.    LKS Unia Książenice
1482.    LKS Unia Książenice
1483.    LKS Unia Książenice
Książnice
1484.    LKS Raba Książnice
Kup
1485.    LZS Kup 2015/2016 IV liga
1486.    LZS Kup – Odra Opole 20.05.2015 Finał PP na szczeblu woj. opolskiego (Brzeg)
Kutno
1487.    MKS Kutno 31.08.2013
1488.    MKS Kutno
1489.    MKS Kutno
Kuźnia Raciborska
1490.    KS Stal Kuźnia Raciborska
Kwidzyń
1491.    Rodło Kwidzyń
Landek
1492.    KS Spójnia Landek – KS Decor Bełk 27.10.2018 IV liga
Lasocice
1493.    Rolnik Lasocice zaproszenie na 50-lecie
Legnica
1494.    Miedź Legnica – Wisła Kraków 01.12.2018 E
1495.    Miedź Legnica – Śląsk Wrocław 26.10.2018 E
1496.    Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 12.05.2017
1497.    Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 05.06.2016
1498.    Miedź Legnica – Cracovia Kraków 08.06.2013 I liga
1499.    Miedź Legnica
1500.    ASPN Miedź Legnica
1501.    Miedź II Legnica 16.07.2016 (GKS Bełchatów) PP
Legionowo
1502.    KS Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26.10.2013
1503.    Legionovia Legionowo – UKS SMS Łódź 10.08.2008
1504.    Legionovia – Okęcie Warszawa 20.03.2004 III liga
1505.    Legionovia – Radomiak 08.11.2003 III liga
1506.    Legionovia Znicz Pruszków 11.10.2003 III liga
1507.    Legionovia – MKS Mława 11.04.2003
1508.    Legionovia – Pelikan Łowicz 30.03.2003
1509.    Legionovia – Hutnik Warszawa 05.10.2002 III liga
1510.    Legionovia – Unia Skierniewice 21.09.2002 III liga
1511.    Legionovia – MG MZKS Kozienice 07.09.2002 III liga
1512.    Legionovia – Gwardia Warszawa 08.06.2002 III liga
1513.    Legionovia – Pelikan Łowicz 29.03.2002 III liga
Leszczyny
1514.    KS Hubertus Piast Leszczyny IV liga
Leśnica
1515.    LZS Leśnica – BKS Stal Bielsko-Biała III liga
1516.    LZS Leśnica – Odra Opole III liga
1517.    LZS Leśnica III liga
1518.    LZS Leśnica jesień 2010
1519.    LZS Leśnica – LZS starościn wojewódzki (opolski) finał PP 2008
Lewin Brzeski
1520.    Olimpia Lewin Brzeski – Piast Strzelce Opolskie 01.05.2015 IV liga
1521.    Olimpia Lewin Brzeski – Czarni Otmuchów 18.04.2015 IV liga
1522.    Olimpia Lewin Brzeski – Chemik Kędzierzyn-Koźle 08.11.2014 IV liga
1523.    Olimpia Lewin Brzeski – MKS II Dobrodzień 29.08.2009 IV liga
1524.    Olimpia Lewin Brzeski – Zryw Wysoka 15.08.2009 IV liga
1525.    Olimpia Lewin Brzeski – Motor Praszka 20.06.2009 IV liga
1526.    Olimpia Lewin Brzeski – Victoria Cisek 28.03.2009 IV liga
1527.    Olimpia II Lewin Brzeski 11.09.2011
1528.    Olimpia II Lewin Brzeski – LZS Nowa Wieś Mała 06.09.2009
Lębork
1529.    Pogoń Lębork
Lędziny
1530.    Górnik Lędziny
Libiąż
1531.    KS Górnik Libiąż IV liga
Ligota Turawska
1532.    LZS Ligota Turawska
Lisięcice
1533.    LZS Lisięcice klasa A
1534.    LZS Lisięcice klasa A
Liszki
1535.    Liszczanka Liszki – Strażak Rączna 13.08.2006
Lubań Tylmanowa
1536.    LKS Lubań Tylmanowa
Lubartów
1537.    Lewart Lubartów – 02.05.2010 IV liga
1538.    Lewart Lubartów – 30.08.2008 IV liga
1539.    Lewart Lubartów – Hetman Zamość 17.04.2005 III liga
1540.    Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 26.10.2003 IV liga
1541.    Lewart Lubartów – Świt Krzeszowice 17.03.2002 III liga
1542.    Lewart Lubartów – Stal Kraśnik 04.11.2001 III liga
1543.    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 07.10.2001 III liga
1544.    Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl 14.04.2001 III liga
Lubin
1545.    KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków 16.02.2020 E
1546.    KGHM Zagłębie Lubin – Arka Gdynia 10.08.2019 E
1547.    KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 25.11.2018 E
1548.    KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 14.09.2019 E
1549.    KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań 26.08.2018
1550.    KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia 12.08.2018 E
1551.    KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia 13.05.2018 E
1552.    KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 06.05.2018 E
1553.    KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 09.02.2018 E
1554.    KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock 08.09.2017 E
1555.    KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok 09.08.2017 PP
1556.    KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 24.07.2017 E
1557.    KGHM Zagłębie Lubin – Odra Opole 08.07.2017 towarzyski
1558.    Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 03.03.2017 E
1559.    KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków 31.10.2016 E
1560.    KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk 15.10.2016 E
1561.    KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia 24.09.2016 E
1562.    Zagłębie Lubin – Korona Kielce 17.07.2016 (harmonogram)
1563.    Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 21.02.2016 (harmonogram)
1564.    Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 28.04.2013 E (harmonogram)
1565.    Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 10.05.2011
1566.    KGHM Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów 14.11.2010 E
1567.    Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 23.04.2010
1568.    Zagłębie Lubin – Piast 28.02.2010 OE
1569.    Zagłębie Lubin – Motor Lublin 08.10.2008
1570.    Zagłębie – Odra Opole 27.09.2008
1571.    Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów 25.08.2006
1572.    Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów 05.11.2005
1573.    Zagłębie Lubin – Legia 15.03.2000
1574.    Zagłębie – Garbarnia Jaworzno II liga
1575.    Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów II liga
1576.    Zagłębie – Polar II liga
1577.    Zagłębie – Tłoki Gorzyce II liga
1578.    Zagłębie Lubin – KSZO
1579.    Zagłębie Lubin
1580.    Zagłębie Lubin Sportowa Spółka Akcyjna
Lublin
1581.    Lubelski Klub Piłkarski 1998/1999 IV liga
1582.    Lublinianka – Polonia Warszawa 13.04.1996
1583.    KS Lublinianka
1584.    Motor Lublin – Stal Mielec 21.05.2014
1585.    Motor Lublin – Wisła Płock 24.04.2010 I liga
1586.    Motor Lublin – KSZO 12.09.2009 I liga
1587.    Motor Lublin – Dolcan Ząbki 22.08.2009 I liga
1588.    Motor Lublin – Warta Poznań 08.08.2009 I liga
1589.    Motor – GKS Jastrzębie 28.03.2009 I liga
1590.    Motor – Śląsk Wrocław 17.05.2008 II liga
1591.    Motor – GKS Katowice 07.05.2008 II liga
1592.    Motor – Pelikan Łowicz 30.04.2008 II liga
1593.    Motor – Odra Opole 29.03.2008 II liga
1594.    Motor – Znicz Pruszków 07.10.2007 II liga
1595.    Motor – Lechia Gdańsk 01.09.2007 II liga
1596.    LKP Motor Lublin - Kolejarz Stróże 2006/2007
1597.    LKP Motor Lublin – Kolejarz Stróże 2005/2006 III liga
1598.    LKP Motor Lublin – Wierna Małogoszcz 2005/2006 III liga
1599.    Motor – Hutnik Kraków 15.09.2002 III liga
1600.    LKP Motor Lublin – Górnik Wieliczka 2002/2003
1601.    PN RKS Motor 1996/1997 III liga
1602.    Motor lata 90-te III liga
Lubliniec
1603.    LKS Sparta Lubliniec
Lubniewice
1604.    Lubniewiczanka Lubniewice
Lubno
1605.    Błękitni Lubno – Stilon Gorzów 27.04.2012
Lubomia
1606.    LKS Silesia Lubomia
1607.    LKS Silesia Lubomia
1608.    KS Silesia Lubomia
1609.    KS Silesia Lubomia
Luboń
1610.    KS Luboński-Fogo Luboń – jesień 2010/2011 IV liga
Lwówek Wielkopolski
1611.    LTP Pogoń Lwówek
1612.    LTP Pogoń Lwówek – Lech Poznań 13.10.2009 100-lecie
Lyski
1613.    LKS Lyski wiosna 2015/2016
1614.    LKS Lyski
Łagiewniki
1615.    Zieloni Łagiewniki
Łambinowice
1616.    KS Metalowiec Łambinowice
1617.    KS Metalowiec Łambinowice
Łaziska Górne
1618.    Polonia Łaziska Górne 2015/2016 IV liga
Łaziska Rybnickie
1619.    LKS Polonia Łaziska – LKS Orzeł Jankowice 13.09.2009 A klasa Podokręg Rybnik
1620.    LKS Polonia Łaziska klasa A Podokręg Rybnik
Łęczna
1621.    GKS Bogdanka – Zawisza Bydgoszcz 11.05.2013
1622.    Górnik Łęczna – Motor Lublin 04.10.2009 I liga
1623.    Górnik Łęczna – Podbeskidzie 15.09.2008 I liga
1624.    Górnik Łęczna – Motor Lublin 26.07.2008 I liga
1625.    Górnik Łęczna – Cracovia 22.11.2006 PE
1626.    Górnik Łęczna – Wisła Płock 27.08.2006 E
1627.    Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 12.08.2006 OE
1628.    Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 13.05.2006 OE
1629.    Górnik – Amica Wronki 19.11.2005 OE
1630.    Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin 29.10.2005 OE
1631.    Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin 24.09.2005 OE
1632.    Górnik – Cracovia 10.09.2005 IE
1633.    Górnik - GKS Bełchatów 20.08.2005 IE
1634.    Górnik – Wisła Kraków 26.07.2005 IE
1635.    Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin 12.06.2005 IE
1636.    Górnik Łęczna – GKS Katowice 16.04.2005 IE
1637.    Górnik – I liga
1638.    Górnik Łęczna – Polonia Warszawa 06.10.2004 PP
1639.    Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 02.10.2004 I liga
1640.    Górnik Łęczna – Cracovia 07.08.2004 I liga
1641.    Górnik – Amica 11.06.2004 akredytacja
1642.    Górnik – Lech Poznań 08.05.2004 I liga
1643.    Górnik – Odra Wodzisław 17.04.2004 I liga
1644.    Górnik – Legia Warszawa 21.03.2004 I liga
1645.    Górnik – Górnik Polkowice 25.10.2003 I liga
1646.    Górnik – Polonia Warszawa 04.10.2003 I liga
1647.    Górnik – Stal Stalowa Wola 31.05.2003 II liga
1648.    Górnik – Stomil Olsztyn 21.05.2003 II liga
1649.    Górnik – Podbeskidzie BB 10.05.2003 II liga
1650.    Górnik – RKS Radomsko 30.04.2003 II liga
1651.    Górnik – Aluminium Konin 17.04.2003 II liga
1652.    Górnik – Piotrcovia Ptak 09.04.2003 II liga
1653.    Górnik – Śląsk Wrocław 05.04.2003 II liga
1654.    Górnik – Arka Gdynia 22.03.2003 II liga
1655.    Górnik – Hetman Zamość 16.11.2002 II liga
1656.    Górnik – Ruch Radzionków 31.10.2002 II liga
1657.    Górnik – Ceramika Opoczno 19.10.2002 II liga
1658.    Górnik – Górnik Polkowice 05.10.2002 II liga
1659.    Górnik – Tłoki Gorzyce 21.09.2002 II liga
1660.    Górnik – Polar Wrocław 08.09.2002 II liga
1661.    Górnik – ŁKS Łódź 24.08.2002 II liga
1662.    Górnik – GKS Bełchatów 10.08.2002 II liga
1663.    Górnik – KSZO Ostrowiec Św. 08.05.2002 baraż o I ligę
1664.    Górnik – Górnik Polkowice 05.05.2002 II liga
1665.    Górnik – Ruch Radzionków 27.04.2002 II liga
1666.    Górnik – Ceramika Opoczno 20.04.2002 II liga
1667.    Górnik – Arka Gdynia 06.04.2002 II liga
1668.    Górnik – ŁKS Łódź 03.04.2002 II liga
1669.    Górnik – Zagłębie Sosnowiec 24.03.2002 II liga
1670.    Górnik – Szczakowianka Jaworzno 16.03.2002 II liga
1671.    Górnik – KS Myszków 09.03.2002 II liga
1672.    Górnik – Lukullus Świt NDM 01.12.2001 II liga
1673.    Górnik – Odra Ryan Opole 17.11.2001 II liga
1674.    Górnik – Polar Wrocław 03.11.2001 II liga
1675.    Górnik – Hetman Zamość 24.10.2001 II liga
1676.    Górnik – Włókniarz Kietrz 13.10.2001 II liga
1677.    Górnik – Zagłębie Lubin 10.10.2001 PP
1678.    Górnik – Hutnik Kraków 22.09.2001 II liga
1679.    Górnik – Jagiellonia Białystok 08.09.2001 II liga
1680.    Górnik – Orlen Płock 01.09.2001 II liga
1681.    Górnik – Hutnik Kraków 22.08.2001 PL
1682.    Górnik – GKS Bełchatów 18.08.2001 II liga
1683.    Górnik – Tłoki Gorzyce 04.08.2001 II liga
1684.    Górnik – Tłoki Gorzyce 25.07.2001 PL
1685.    Górnik – Lech Poznań 21.07.2001 II liga
1686.    Górnik – Polar Wrocław 16.06.2001 II liga
1687.    Górnik – Odra Ryan Opole 02.06.2001 II liga
1688.    Górnik – Lechia Gdańsk 19.05.2001 II liga
1689.    Górnik – Ceramika Opoczno 09.05.2001 II liga
1690.    Górnik – Polonia Bytom 02.05.2001 II liga
1691.    Górnik – KS Myszków 25.04.2001 II liga
1692.    Górnik – Włókniarz Kietrz 13.04.2001 II liga
1693.    Górnik – Świt NDM 31.03.2001 II liga
1694.    Górnik – RKS Radomsko 18.03.2001 II liga
1695.    Górnik – Górnik Zabrze 07.03.2001 PP
1696.    Górnik – Ceramika Opoczno 22.11.2000 PP
1697.    Górnik – Górnik Polkowice 11.11.2000 II liga
1698.    Górnik – KSZO Ostrowiec Św. 28.10.2000 II liga
1699.    Górnik – ŁKS Łódź 18.10.2000 II liga
1700.    Górnik – GKS Bełchatów 04.10.2000 II liga
1701.    Górnik – Tłoki Gorzyce 20.09.2000 II liga
1702.    Górnik – Hetman Zamość 09.09.2000 II liga
1703.    Górnik – Dolcan Ząbki 26.08.2000 II liga
1704.    Górnik – Zagłębie Sosnowiec 12.08.2000 II liga
1705.    Górnik – Lech Poznań 29.07.2000 II liga
1706.    Górnik – KSZO Ostrowiec 22.07.2000 PL
1707.    Górnik – Korona Kielce 17.06.2000 II liga
1708.    Górnik – Grunwald Ruda Śląska 07.06.2000 II liga
1709.    Górnik – Włókniarz Kietrz 28.05.2000 II liga
1710.    Górnik – Jeziorak Iława 20.05.2000 II liga
1711.    Górnik – Stal Stalowa Wola 07.05.2000 II liga
1712.    Górnik – GKS Bełchatów 29.04.2000 II liga
1713.    Górnik – KP Konin 16.04.2000 II liga
1714.    Górnik – Śląsk Wrocław 08.04.2000 II liga
1715.    Górnik – RKS Fameg Radomsko 29.03.2000 II liga
1716.    Górnik – Hetman Zamość 25.03.2000 II liga
1717.    Górnik – Świt NDM 15.03.2000 II liga
1718.    Górnik – Raków Częstochowa 04.03.2000 II liga
1719.    Górnik – Ceramika Opoczno 13.11.1999
1720.    Górnik – Siarka Tarnobrzeg 30.10.1999
1721.    Górnik Łęczna – Odra Szczecin 25.09.1999
1722.    Górnik Łęczna – Odra Opole 21.08.1999
1723.    Górnik Łęczna – Lechia/Polonia Gdańsk 01.08.1999
1724.    Górnik Łęczna
Łomianki
1725.    KS Łomianki
Łomża
1726.    ŁKS Łomża – Sokół Ostróda 2016
1727.    ŁKS Łomża – Odra Opole 17.07.2013 PP
1728.    ŁKS Łomża – Radomiak 13.07.2013 PP
1729.    ŁKS Łomża – Wissa Szczuczyn 15.05.2013 RPP
1730.    ŁKS Łomża – Pogoń Łapy 01.06.2013 III liga
1731.    ŁKS Łomża – Concordia Piotrków 28.03.2009 II liga
1732.    ŁKS Browar Łomża – Ponidzie Nida Pińczów 25.10.2008 II liga
1733.    ŁKS Browar Łomża – Jeziorak Iława 12.10.2008 II liga
1734.    ŁKS Browar Łomża – Motor Lublin 04.2008 II liga
1735.    ŁKS Browar Łomża – OKP Warmia-Mazuty Olsztyn 2004/2005 III liga
1736.    ŁKS Łomża – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18.07. PP
1737.    ŁKS Łomża – Warmia Grajewo 29.05.
1738.    ŁKS Łomża – Start Działdowo III liga
1739.    ŁKS Łomża – Concordia Elbląg
1740.    ŁKS Łomża – Wissa RPP
1741.    ŁKS Łomża – Sokół Ostróda
1742.    ŁKS Łomża III liga
1743.    ŁKS Łomża
1744.    ŁKS ŁomżaIII liga
1745.    ŁKS Łomża III liga
1746.    ŁKS Łomża
Łososina Dolna
1747.    Łosoś Łososina Dolna – Poprad Rytro 20.10.2013
Łowicz
1748.    KS Pelikan Łowicz – Znicz Pruszków 06.04.2003 III liga
1749.    KS Pelikan Łowicz – Hutnik Kraków 03.11.2002
1750.    Pelikan-Hortpak Łowicz – Motor Lublin II liga
1751.    Pelikan-Hotpak Łowicz – Warta Poznań II liga
1752.    KS Pelikan Łowicz
Łódź
1753.    ŁKS Łódź – GKS Bełchatów 03.05.2012
1754.    ŁKS Łódź – Widzew 09.04.2012
1755.    ŁKS – Dolcan 11.11.2009 I liga
1756.    ŁKS – Motor 30.10.2009 I liga
1757.    ŁKS – Górnik Łęczna 17.10.2009 I liga
1758.    ŁKS – MKS Kluczbork 13.10.2009 I liga
1759.    ŁKS – Znicz Pruszków 06.10.2009 I liga
1760.    ŁKS – Wisła Płock 30.08.2009 I liga
1761.    ŁKS – Polonia Bytom 30.05.2009 E
1762.    ŁKS – Wisła Kraków 17.05.2009 E
1763.    ŁKS – Górnik Zabrze 09.05.2009 E
1764.    ŁKS – Piast Gliwice 26.04.2009 E
1765.    ŁKS – Cracovia 06.03.2009 E
1766.    ŁKS – Lechia Gdańsk 05.12.2008 E
1767.    ŁKS – Lech 28.09.2008 E
1768.    ŁKS – Jagiellonia 12.09.2008 E
1769.    ŁKS – Polonia Warszawa 23.08.2008 E
1770.    ŁKS – Odra Wodzisław 09.08.2008 E
1771.    ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław 26.07.2008 E
1772.    ŁKS – Ruch Chorzów 07.05.2008 OE
1773.    ŁKS Łódź – Widzew 11.04.2008 OE
1774.    ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin 29.03.2008 OE
1775.    ŁKS Łódź – Dyskobolia 15.03.2008 OE
1776.    ŁKS Łódź – Cracovia 08.03.2008 OE
1777.    ŁKS Łódź – Jagiellonia 22.02.2008 OE
1778.    ŁKS – Odra Wodzisław 30.11.2007 OE
1779.    ŁKS – Groclin 27.11.2007 PE
1780.    ŁKS – Lech 24.11.2007 OE
1781.    ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec 15.09.2007 OE
1782.    ŁKS Łódź – Korona Kielce 22.05.2007 OE
1783.    ŁKS – Arka 12.05.2007 OE
1784.    ŁKS Łódź – Lech Poznań 05.05.2007 OE
1785.    ŁKS – GKS Bełchatów 29.04.2007 OE
1786.    ŁKS Łódź – Odra Wodzisław 07.04.2007 OE
1787.    ŁKS – Legia 23.03.2007 PE
1788.    ŁKS Łódź – Widzew Łódź 16.03.2007 OE
1789.    ŁKS Łódź 2006/2007 OE
1790.    ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin 29.07.2006 OE
1791.    ŁKS – Wisła Kraków 19.11.2006 OE
1792.    ŁKS – Radomiak 24.10.2006 PP
1793.    ŁKS Łódź – Górnik Zabrze 21.10.2006 OE
1794.    ŁKS – Groclin 23.09.2006 OE
1795.    ŁKS – Górnik Łęczna 20.09.2006 PP
1796.    ŁKS – Legia 19.08.2006 OE
1797.    ŁKS – Pogoń 29.07.2006 OE
1798.    ŁKS – Radomiak 03.06.2006 II liga
1799.    ŁKS Łódź – HEKO Czermno 24.05.2006 II liga
1800.    ŁKS – Lechia 17.05.2006
1801.    ŁKS – Widzew 10.05.2006 II liga
1802.    ŁKS Łódź – Jagiellonia 29.04.2006 II liga
1803.    ŁKS – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15.04.2006 II liga
1804.    ŁKS – Ruch 12.04.2006 II liga
1805.    ŁKS – Świt NDM 31.03.2006 II liga
1806.    ŁKS Łódź – Piast Gliwice 19.11.2005 II liga
1807.    ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec 07.11.2005 II liga
1808.    ŁKS Łódź – Podbeskidzie 23.09.2005 II liga
1809.    ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin 20.09.2005 II liga
1810.    ŁKS Łódź – Górnik Polkowice 27.08.2005 II liga
1811.    ŁKS Łódź – Szczakowianka 13.08.2005 II liga
1812.    ŁKS 2005 – Gwiazdy ŁKS 01.06.2005 Charytatywny
1813.    ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław 21.10.2005
1814.    ŁKS – Kujawiak 10.09.2005 II liga
1815.    ŁKS – Świt 11.06.2005 II liga
1816.    ŁKS – Jagiellonia 03.06.2005 II liga
1817.    ŁKS – Radomiak 28.05.2005 II liga
1818.    ŁKS – GKS Bełchatów 11.05.2005 II liga
1819.    ŁKS – MKS Mława 15.04.2005 II liga
1820.    ŁKS Łódź – KSZO 19.03.2005 II liga
1821.    ŁKS – Wisła Płock 26.11.2004 PP
1822.    ŁKS Łódź – Ruch Chorzów 22.10.2004 II liga
1823.    ŁKS – Korona 25.09.2004 II liga
1824.    ŁKS Łódź – Odra Wodzisław 22.09.2004 PP
1825.    ŁKS Łódź – Górnik Polkowice 03.09.2004 II liga
1826.    ŁKS Łódź – RKS Radomsko 14.08.2004 II liga
1827.    ŁKS – Podbeskidzie 31.07.2004 II liga
1828.    ŁKS – Piast 29.05.2004 II liga
1829.    ŁKS – Jagiellonia 15.05.2004 II liga
1830.    ŁKS Łódź – Szczakowianka Jaworzno 17.04.2004 II liga
1831.    ŁKS – Zagłębie Lubin 03.04.2004 II liga
1832.    ŁKS – Aluminium 25.03.2004 II liga
1833.    ŁKS – GKS Bełchatów 13.03.2004 II liga
1834.    ŁKS Łódź – Polar Wrocław 27.04.2002 II liga
1835.    ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.11.2003 II liga
1836.    ŁKS – Błękitni Stargard Szczeciński 18.10.2003 II liga
1837.    ŁKS – Stomil 23.11.2002
1838.    ŁKS – Pogoń 11.09.2002 PP
1839.    ŁKS Łódź – Polar Wrocław 31.08.2002
1840.    ŁKS – Świt 10.08.2002
1841.    ŁKS Łódź – Lech Poznań 05.05.2002
1842.    ŁKS – Polar 27.04.2002 II liga
1843.    ŁKS – Hetman Zamość 19.04.2002 II liga
1844.    ŁKS – Włókniarz Kietrz 06.04.2002 II liga
1845.    ŁKS – Arka 29.03.2002 II liga
1846.    ŁKS – Hutnik 23.03.2002 II liga
1847.    ŁKS – Orlen 09.03.2002 II liga
1848.    ŁKS Łódź – RKS Fameg Radomsko 09.06.2001 II liga
1849.    ŁKS – GKS Bełchatów 09.05.2001 II liga
1850.    ŁKS – Widzew 14.11.1998 I liga
1851.    ŁKS Ptak SSA – Legia 22.03.1997 I liga
1852.    ŁKS Ptak SA Łódź
1853.    Widzew – GKS Bełchatów 2011/2012 zaproszenie
1854.    Widzew – Lechia Gdańsk 25.05.2011
1855.    Widzew – Odra Opole 05.06.2009 I liga (Odra nie dojechała)
1856.    Widzew – Znicz Pruszków 24.05.2009
1857.    Widzew – Górnik Zabrze 10.05.2008 OE
1858.    Widzew – Odra Wodzisław 23.02.2008 OE
1859.    Widzew – Zagłębie Lubin 01.12.2007 OE
1860.    Widzew – Korona 11.11.2007 OE
1861.    Widzew – Korona 18.09.2007 PE
1862.    Widzew – GKS Bełchatów 05.08.2007 OE
1863.    Widzew – Cracovia 26.05.2007 OE
1864.    Widzew – Górnik Łęczna 05.05.2007 OE
1865.    Widzew – Wisła Kraków 22.04.2007 OE
1866.    Widzew – Wisła Płock 14.04.2007 OE
1867.    Widzew – Górnik Zabrze 31.03.2007 OE
1868.    Widzew – Cracovia 25.03.2007 PE
1869.    Widzew – GKS Bełchatów 11.03.2007 OE
1870.    Widzew – Korona 24.02.2007 PE
1871.    Widzew – Zagłębie Lubin 10.11.2006
1872.    Widzew – Legia 27.10.2006 OE
1873.    Widzew – Lech Poznań 20.10.2006 OE
1874.    Widzew – Pogoń Szczecin 30.09.2006 OE
1875.    Widzew – Korona Kielce 16.09.2006
1876.    Widzew – Arka Gdynia 26.08.2006
1877.    Widzew – ŁKS Łódź 11.08.2006 OE
1878.    Widzew – Groclin 28.07.2006 OE
1879.    Widzew – Zawisza Bydgoszcz 31.05.2006
1880.    Widzew – Górnik Polkowice 21.05.2006
1881.    Widzew – Szczakowianka 13.05.2006
1882.    Widzew – Polonia Bytom 06.05.2006
1883.    Widzew – Radomiak 22.04.2006
1884.    Widzew – Heko Czermno 08.04.2006
1885.    Widzew – Lechia Gdańsk 25.03.2006
1886.    Widzew – Jagiellonia Białystok 12.11.2005
1887.    Widzew – KSZO 29.10.2005
1888.    Widzew – Świt 15.10.2005
1889.    Widzew – Finishparkiet 02.09.2005
1890.    Widzew – Śląsk Wrocław 20.08.2005
1891.    Widzew – Zagłębie Sosnowiec 06.08.2005
1892.    Widzew – Ruch Chorzów 31.07.2005
1893.    Widzew – Odra Wodzisław 16.06.2005 baraż o IE
1894.    Widzew – ŁKS 08.06.2005 II liga
1895.    Widzew – Zagłębie Sosnowiec 01.06.2005
1896.    Widzew – RKS Radomsko 21.05.2005
1897.    Widzew – Podbeskidzie 07.05.2005
1898.    Widzew – Jagiellonia 20.04.2005
1899.    Widzew – GKS Bełchatów 31.03.2005
1900.    Widzew – Ruch Chorzów 01.09.2004 II liga
1901.    Widzew – Radomiak 09.04.2004 II liga
1902.    RTS Widzew – Górnik Łęczna
1903.    RTS Widzew – Legia
1904.    RTS Widzew – Lech Poznań
1905.    RTS  Widzew – Wisła Płock
1906.    Widzew – Garbarnia 2002/2003
1907.    Widzew – Legia 2002/2003
1908.    Widzew – Wisła 2002/2003
1909.    Widzew – Zagłębie 2002/2003
1910.    Widzew – Wisła 2002/2003 PP
1911.    Widzew – Odra Wodzisław 13.10.2001
1912.    SPN Widzew – GKS Katowice 02.04.1999
1913.    SPN Widzew – Odra Wodzisław 29.08.1998
1914.    SPN-SA Widzew – GKS Bełchatów 1995/1996 I liga
1915.    SPN-SA Widzew Łódź – Zagłębie 1995/1996
1916.    Widzew – Ruch Radzionków
1917.    SPN Widzew – ŁKS Łódź
1918.    SPN Widzew – Legia
1919.    SPN SSA Widzew – Amica I liga
1920.    SPN SSA Widzew – GKS Bełchatów I liga
1921.    SPN SSA Widzew – Raków I liga
1922.    SPN Widzew SSA – GKS Bełchatów
1923.    Widzew – Groclin
1924.    SPN Widzew SSA Stomil
1925.    RTS Widzew
Łubniany
1926.    LZS Śląsk Łubniany
1927.    Śląsk Łubniany IV liga opolska
Łukowa
1928.    Łukovia Łukowa
Łuków
1929.    ŁKS Orlęta Łuków 26.03.2016
1930.    ŁKS Orlęta Łuków
Maków Podhalański
1931.    Halniak Maków Podhalański – Orzeł Kraków 26.03.2011 V liga
1932.    Halniak Maków Podhalański – Tramwaj Kraków 25.08.2010 V liga
1933.    Halniak Maków Podhalański – Garbarz Zembrzyce IV liga
1934.    Halniak Maków Podhalański – Orzeł Balin IV liga
1935.    Halniak Maków Podhalański – Karpaty Krosno IV liga
1936.    Halniak Maków Podhalański – Orzeł Piaski Wielkie IV liga
1937.    Halniak Maków Podhalański – MKS Trzebina-Siersza IV liga
1938.    Halniak Maków Podhalański – LZS Wiślanie IV liga
1939.    Halniak Maków Podhalański – Skawa Wadowice V liga
1940.    Halniak Maków Podhalański
Malbork
1941.    MOP Pomezania Malbork
1942.    Pomezania Malbork – Olimpia Grudziądz 02.11.1997
1943.    Pomezania – Bałtyk Gdynia 20.09.1997
1944.    Pomezania Malbork – Pogoń Lębork 23.08.1997
1945.    Pomezania Malbork – Zawisza Bydgoszcz 13.08.1997 PP
1946.    Pomezania – Stolem Gniewino 13.08.1997
1947.    Pomezania – Wawel Kraków 17.11.1996
1948.    Pomezania – Hetman Zamość 13.10.1996
1949.    Pomezania – Avia Świdnik 02.10.1996
1950.    Pomezania Malbork – Fameg Radomsko 28.08.1996
1951.    Pomezania Malbork – Siarka Tarnobrzeg 17.08.1996
Małogoszcz
1952.    Wierna Małogoszcz – MZKS Alwernia III liga
Marklowice
1953.    Polonia Marklowice
Markowice
1954.    LKS 07 Markowice
1955.    LKS 07 Markowice
Mazańcowice
1956.    LKS Mazańcowice – LKS Pionier Pisarzowice 25.09.2011
Mielec
1957.    PGE FKS Stal Mielec – GKS Tychy 18.09.2019
1958.    FKS Stal Mielec – Odra Opole 06.10.2018 I liga
1959.    FKS Stal Mielec – Stomil Olsztyn 17.09.2016 I liga
1960.    FKS Stal Mielec – Chrobry Głogów 03.09.2016 I liga
1961.    Stal Mielec – Podbeskidzie – Pogoń Lwów Turniej 12.10.2014
1962.    Stal Mielec – Kotwica Kołobrzeg 09.08.2014
1963.    Stal Mielec wiosna 2010/2011 III liga lubelsko-podkarpacka
1964.    Stal Mielec 10.04.2004 IV liga podkarpacka
1965.    Stal Mielec – Wisła Kraków 30.06.2001 towarzyski
1966.    Stal Mielec – IV liga 25.03.2001
1967.    Stal Mielec 18.03.2001 IV liga
1968.    Stal Mielec – MKS Radymno IV liga 03.09.2000
1969.    Stal Mielec – Sokół Sokołów Małopolski IV liga 29.08.1999
1970.    Stal Mielec liga okręgowa
1971.    Stal – Legia 08.04.1995 I liga
1972.    Stal Mielec – Izolator Boguchwała III liga lubelsko-podkarpacka
Mikołów
1973.    AKS Mikołów IV liga
Mokre
1974.    LKS Orzeł Mokre – Szczakowianka Jaworzno
Moszczenica
1975.    GLKS Włókniarz Moszczenica IV liga
Mrągowo
1976.    Mrągowia Mrągowo
Mszana
1977.    LKS Start Mszana
1978.    LKS Start Mszana
1979.    LKS Start Mszana
Muszyna
1980.    MKS Poprad Muszyna
Mysłowice
1981.    Górnik 09 Mysłowice
Myszków
1982.    KS Myszków – Polar Wrocław 15.03.2000
1983.    KS Myszków – Varta Odra Opole 22.09.1999
1984.    KS Myszków – Śląsk Wrocław 26.05.1999
1985.    M-ŻKS Myszków – Miedź Legnica 02.11.1997
1986.    M-ŻKS Krisbut Myszków – Elana Toruń 02.08.1997
1987.    M-ŻKS Myszków
Myślenice
1988.    KS Dalin Myślenice
Nadarzyn
1989.    GLKS Nadarzyn – Wisła Płock II liga wschodnia 10.10.2010
1990.    GLKS Nadarzyn – Start Otwock 29.08.2010 II liga wschodnia
1991.    GLKS Nadarzyn – Motor 08.08.2010
Nakło nad Not.
1992.    KS Czarni Nakło nad Not.
Namysłów
1993.    NKS Start Namysłów – Po-Ra-Wie Większyce 22.11.2014 IV liga opolska
1994.    NKS Start Namysłów – LZS Piotrówka 08.11.2014 IV liga opolska
1995.    NKS Start Namysłów – Orzeł Źlinice 11.10.2014 IV liga opolska
1996.    NKS Start Namysłów – BTP Stal Brzeg 27.09.2014 IV liga opolska
1997.    NKS Start Namysłów – Piast Strzelce Opolskie 13.09.2014 IV liga opolska
1998.    NKS Start Namysłów – Czarni Otmuchów 30.08.2014 IV liga opolska
1999.    NKS Start Namysłów – Victoria Chróścice 20.08.2014 IV liga opolska
2000.    NKS Start Namysłów – Olimpia Lewin Brzeski 09.08.2014 IV liga opolska
2001.    NKS Start Namysłów – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 07.06.2014 III liga opolsko-śląska
2002.    NKS Start Namysłów – Odra Wodzisław 31.05.2014 III liga opolsko-śląska
2003.    NKS Start Namysłów – LKS Czaniec 10.05.2014 III liga opolsko-śląska
2004.    NKS Start Namysłów – Górnik II Zabrze 03.05.2014 III liga opolsko-śląska
2005.    NKS Start Namysłów – Piast Strzelce Opolskie 28.08.2013
2006.    NKS Start Namysłów – Piast II Gliwice 14.08.2013
2007.    NKS Start Namysłów – Polonia Łaziska Górne 27.04.2013
2008.    NKS Start Namysłów – Szczakowianka Jaworzno 10.11.2012 III liga opolsko-śląska
2009.    NKS Start Namysłów – Skałka Żabnica 06.06.2012 III liga opolsko-śląska
2010.    NKS Start Namysłów – Skra Częstochowa 14.04.2012 III liga opolsko-śląska
2011.    NKS Start Namysłów – BKS Stal Bielsko-Biała 12.11.2011 III liga opolsko-śląska
2012.    NKS Start Namysłów – LZS Piotrówka 24.08.2011 III liga opolsko-śląska
2013.    NKS Start Namysłów – Miedź Legnica 20.07.2011 PP
2014.    NKS Start Namysłów – LZS Śląsk Łubniany 09.04.2011 IV liga opolska
2015.    NKS Start Namysłów – LZS Ligota Turawska 23.10.2010 IV liga opolska
2016.    NKS Start Namysłów – TOR Dobrzeń Wielki 19.05.2010 III liga opolsko-śląska
2017.    Start – Odra Opole 11.05. PP
2018.    Varta Start II liga
2019.    Varta Start Namysłów
Nędza
2020.    LKS Nędza klasa O
2021.    LKS Nędza liga okręgowa
2022.    LKS 1908 Nędza
2023.    LKS 1908 Nędza
Nidzica
2024.    MKS Start Nidzica
Nieboczowy
2025.    LKS Odra Nieboczowy – LKS Ruch Bolesław
2026.    LKS Odra Nieboczowy
Nieciecza
2027.    Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Jagiellonia Białystok 16.07.2017 E
2028.    Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Zagłębie Lubin 02.12.2016 E
2029.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Zawisza Bydgoszcz 29.05.2013
2030.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Kolejarz Stróże 28.10.2012 I liga
2031.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Cracovia 24.10.2012 I liga
2032.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Wisła Kraków 13.10.2012 tow.
2033.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – ŁKS Łódź 30.09.2012 I liga
2034.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Miedź Legnica 26.08.2012 I liga
2035.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Polonia Bytom 25.03.2012 I liga
2036.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Kolejarz Stróże 20.05.2012 I liga
2037.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – KS Polkowice 22.04.2012 I liga
2038.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Warta Poznań 07.04.2012 I liga
2039.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Bogdanka Łęczna 13.03.2011 I liga
2040.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – Podbeskidzie 15.08.2010 I liga
Niedobczyce
2041.    Rymer Niedobczyce
Niedomice
2042.    Unia Niedomice
Niemcza
2043.    KS Niemczanka Niemcza
Niemodlin
2044.    MKS Sokół Niemodlin – Unia Krapkowice Reg. PP
2045.    Sokół Niemodlin
Niepołomice
2046.    Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom 28.09.2011
2047.    Puszcza Niepołomice – Okocimski Brzesko baraż o III ligę
2048.    MKS Puszcza Niepołomice
Nisko
2049.    ZLKS Sokół Nisko
Niewiadom
2050.    KS Polonia Niewiadom
Niewiadów
2051.    KS Stal Niewiadów – Broń Radom 22.05.2009
Nowa Ruda
2052.    Piast Nowa Ruda
2053.    Piast Nowa Ruda
Nowa Sól
2054.    Arka Nowa Sól
2055.    Arka Nowa Sól
2056.    Arka Nowa Sól
Nowa Wieś
2057.    Czarni Nowa Wieś
Nowy Dwór Mazowiecki
2058.    MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Odra Opole 15.07.2017 PP
2059.    MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Broń Radom 23.09.2015 III liga
2060.    MKS Lukullus Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Odra Wodzisław wiosna 2003/2004
2061.    Świt 04.08.1999 II liga
2062.    Świt 1999 III liga
2063.    Świt 1996
Nowy Sącz
2064.    Sandecja Nowy Sącz – Kolejarz Stróże 02.04.2011 I liga
2065.    Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie 31.10.2010 I liga
2066.    Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Szczecin 20.03.2010 I liga
2067.    Sandecja – MKS Kluczbork 22.08.2009 I liga
2068.    Sandecja – Motor Lublin 15.08.2009 II liga
2069.    Sandecja Nowy Sącz – Łada Biłgoraj 15.03.2008
2070.    Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów 25.10.2003
2071.    Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów 07.06.2003
2072.    Sandecja Nowy Sącz – Siarka Tarnobrzeg 24.05.2003
2073.    Sandecja Nowy Sącz – Unia Tarnów 10.05.2003
2074.    Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce 30.04.2003
2075.    Sandecja Nowy Sącz – Cracovia 14.09.2002
2076.    Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Staszów 09.03.2002
Nowy Targ
2077.    Podhale Nowy Targ III liga
Nowy Tomyśl
2078.    MKS Polonia-Redos Nowy Tomyśl –Czarni-Arena Żagań II liga zachodnia
2079.    MKS Polonia-Redos Nowy Tomyśl II liga zachodnia
2080.    MKS Polonia-Redos Nowy Tomyśl II liga zachodnia
2081.    MKS Polonia Nowy Tomyśl
2082.    MKS Polonia Nowy Tomyśl
Nysa
2083.    KS Polonia Nysa
2084.    KS Polonia Nysa
2085.    Polonia Nysa
2086.    Polonia Nysa
2087.    Polonia Nysa
2088.    Polonia Nysa
Obory
2089.    LKS Skra Obory – Wulkan Zakrzew IV liga
Odporyszów
2090.    LKS Ikar Odporyszów
Olesno
2091.    OKS Olesno
Oleśnica
2092.    Pogoń Oleśnica 18.03.2000 III liga
2093.    Pogoń Oleśnica III liga
2094.    Pogoń Oleśnica III liga
Olsztyn
2095.    Stomil Olsztyn – Stal Rzeszów jesień 2019/2020
2096.    Stomil Olsztyn – Odra Opole 22.09.2018
2097.    Stomil Olsztyn – Arka Gdynia 27.07.2013
2098.    OKS 1945 Olsztyn – Ruch Chorzów 27.10.2010 PP
2099.    Stomil – Górnik Łęczna 26.10.2002
2100.    Stomil – Groclin 27.04.2002
2101.    Stomil – KSZO Ostrowiec Św. 06.04.2002
2102.    Stomil – Widzew 23.03.2002
2103.    Stomil – Śląsk Wrocław 29.09.2001
2104.    Stomil – Ruch Chorzów 15.09.2001
2105.    Stomil – Legia 26.08.2001
2106.    Stomil – Widzew 23.05.2001
2107.    Stomil – Zagłębie Lubin 29.04.2000
2108.    Stomil Olsztyn – Ruch Radzionków 04.03.2000
2109.    Stomil – Widzew 16.05.1999
2110.    Stomil Widzew 30.08.1997
2111.    Stomil – Groclin 20.08.1997
2112.    Stomil – Lech Poznań 18.06.1997
2113.    Stomil – Ruch Chorzów 14.05.1997
2114.    Stomil – Amica Wronki 22.03.1997
2115.    Stomil – Widzew 08.03.1997
2116.    Stomil – Sokół Tychy 01.12.1996
2117.    Stomil – Polonia Warszawa 23.10.1996
2118.    Stomil – GKS Katowice 10.08.1996
2119.    Stomil – Śląsk 31.07.1996
2120.    Stomil – Stal Mielec 11.05.1996
2121.    Stomil – Siarka Tarnobrzeg 20.04.1996
2122.    Stomil – Amica
2123.    Stomil – Raków Częstochowa 17.03.1996
2124.    Stomil – Pogoń Szczecin 08.11.1995
2125.    Stomil – Sokół 29.10.1995
2126.    Stomil – Lech 14.10.1995
2127.    Stomil – Olimpia/Lechia 20.09.1995
2128.    Stomil – GKS Katowice 16.09.1995
2129.    Stomil – GKS Bełchatów 30.08.1995
2130.    Stomil – Śląsk 26.08.1995
2131.    Stomil – Raków Częstochowa 14.06.1995
2132.    Stomil – ŁKS Łódź 29.07.1995
2133.    Stomil – GKS Katowice 15.04.1995
2134.    Stomil – Ruch Chorzów 19.11.1994
Oława
2135.    MKS Oława – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie III liga
2136.    MKS SCA Oława – Śląsk II Wrocław III liga
2137.    MKS SCA Oława – Stilon Gorzów Wielkopolski III liga
2138.    MKS SCA Oława – Tur Turek  II Liga (bez daty – mecz 04.08.2012)
Opoczno
2139.    Ceramika Opoczno – Hutnik Kraków 07.111998 II liga
2140.    Ceramika Opoczno – Piotrcovia Ptak 03.10.1998 II liga
2141.    Ceramika Opoczno – Petrochemia Płock 19.09.1998 II liga
2142.    Ceramika Opoczno – WKS Wawel 12.09.1998 II liga
2143.    Ceramika Opoczno – Stal Stalowa Wola 09.09.1998 II liga
2144.    Ceramika Opoczno – Unia Tarnów 01.08.1998 II liga
2145.    Ceramika Opoczno II liga
Opole
2146.    Odra Opole – Stal Mielec 24.10.2019 I liga
2147.    Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 29.09.2019 I liga
2148.    Odra Opole – Arka Gdynia 26.09.2019 I liga
2149.    Odra Opole – Puszcza Niepołomice 02.08.2019 I liga
2150.    Odra Opole – GKS Katowice 30.03.2019 I liga
2151.    Odra Opole – Jagiellonia Białystok 12.03.2019 PP
2152.    Odra Opole – Chojniczanka Chojnice 08.03.2019 I liga
2153.    Odra Opole – Chrobry Głogów 31.08.2018 I liga
2154.    Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz 26.07.2018 I liga
2155.    Odra Opole – Wigry Suwałki 03.08.2018 I liga
2156.    Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz 28.07.2018 I liga
2157.    Odra Opole – GKS Tychy 21.07.2018 I liga
2158.    Odra Opole – Ruch Chorzów 18.05.2018 I liga
2159.    Odra Opole – Chrobry Głogów 27.04.2018 I liga
2160.    Odra Opole – Wigry Suwałki 14.04.2018 I liga
2161.    Odra Opole – GKS Katowice 25.03.2018 I liga
2162.    Odra Opole – Pogoń Siedlce 25.11.2017 I liga
2163.    Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 09.09.2017 I liga
2164.    Odra Opole – Chojniczanka Chojnice 02.09.2017 I liga
2165.    Odra Opole – Raków Częstochowa 23.08.2017 I liga
2166.    Odra Opole – Miedź Legnica 12.08.2017 I liga
2167.    Odra Opole – Górnik Łęczna 29.07.2017 I liga
2168.    Odra Opole – Polonia Bytom 03.06.2017 II liga
2169.    Odra Opole – Błękitni Stargard 13.05.2017 II liga
2170.    Odra Opole – Puszcza Niepołomice 29.04.2017 II liga
2171.    Odra Opole – Legionovia Legionowo 01.04.2017 II liga
2172.    Odra Opole – GKS Bełchatów 18.03.2017 II liga
2173.    Odra Opole – Olimpia Elbląg 04.03.2017 II liga
2174.    Odra Opole – Raków Częstochowa 05.11.2016 II liga
2175.    Odra Opole – Olimpia Zambrów 22.10.2016 II liga
2176.    Odra Opole – Radomiak Radom 24.09.2016 II liga
2177.    Odra Opole – ROW 1964 Rybnik 10.09.2016 II liga
2178.    Odra Opole – Gryf Wejherowo 27.08.2016 II liga
2179.    Odra Opole – Stal Stalowa Wola 30.07.2016 II liga
2180.    Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 16.07.2016 PP
2181.    Odra Opole – Skra Częstochowa 03.06.2016 III liga
2182.    Odra Opole – Piast II Gliwice 27.05.2016 III liga
2183.    Odra Opole – ŁKS Bełk 07.05.2016 III liga
2184.    Odra Opole – LZS Piotrówka 04.05.2016 III liga
2185.    Odra Opole – LKS Czaniec 27.04.2016 III liga
2186.    Odra Opole – GKS 1962 Jastrzębie 15.04.2016 III liga
2187.    Odra Opole – Pniówek Pawłowice Śląskie 02.04.2016 III liga
2188.    Odra Opole – Ruch II Chorzów 19.03.2016 III liga
2189.    Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 28.03.2015 III liga
2190.    Odra Opole – Pniówek Pawłowice 11.11.2014 III liga
2191.    Odra Opole – Szombierki Bytom 31.10.2014 III liga
2192.    Odra Opole – Górnik II Zabrze 11.10.2014 III liga
2193.    Odra Opole – LKS Czaniec 13.09.2014 III liga
2194.    Odra Opole – Swornica Czarnowąsy 23.08.2014 III liga
2195.    Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 02.08.2014 III liga
2196.    Odra Opole 2013/2014 II liga zachodnia
2197.    Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 08.06.2014 II liga zachodnia
2198.    Odra Opole – Bytovia 08.03.2014 II liga
2199.    Odra Opole – Warta Poznań 25.10.2013 II liga zach.
2200.    Odra Opole – Gryf Wejherowo 18.10.2013 II liga zach.
2201.    Odra Opole – Raków Częstochowa 04.10.2013 II liga zach.
2202.    Odra Opole – MKS Kluczbork 20.09.2013 II liga zach.
2203.    Odra Opole – KS Polkowice 07.09.2013 II liga zach.
2204.    Odra Opole – Rozwój Katowice 24.08.2013 II liga zach.
2205.    Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 16.08.2013 II liga zach.
2206.    Odra Opole – Calisia Kalisz 09.08.2013 II liga zach.
2207.    Odra Opole – Jarota Jarocin 26.07.2013 II liga zach.
2208.    Odra Opole – Miedź Legnica 23.07.2013 PP
2209.    Odra Opole – Energetyk ROW Rybnik 13.07.2013 PP
2210.    Odra Opole – Swornica Czarnowąsy 19.06.2013 III liga opolsko-śląska
2211.    Odra Opole – Przyszłość Rogów 15.06.2013 III liga opolsko-śląska
2212.    Odra Opole – Polonia Łaziska Górne 31.05.2013 III liga opolsko-śląska
2213.    Odra  – Piast Strzelce Opolskie 15.05.2013 Finał PP OZPN Opole (mecz w Brzegu)
2214.    Odra Opole 2012/2013
2215.    Odra Opole – Rozwój Katowice 05.05.2012
2216.    Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 27.08.2011 III liga opolsko-śląska
2217.    Oderka Opole – Skalnik Gracze 21.05.2011 III liga opolsko-śląska
2218.    Oderka Opole – LZS Piotrówka 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2219.    Oderka Opole – BKS Stal Bielsko-Biała 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2220.    Oderka Opole – Polonia Łaziska Górne 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2221.    Oderka Opole – MKS Myszków 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2222.    Oderka Opole – Rozwój Katowice 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2223.    Oderka Opole –Victoria Częstochowa 2010/2011 III liga opolsko-śląska
2224.    Oderka Opole
2225.    Oderka Opole – Polonia Głubczyce 07.05.2010 IV liga
2226.    Oderka Opole – Start Namysłów 04.05.2010 1/8 PP OZPN
2227.    Oderka Opole – Sparta Paczków 15.11.2009 IV liga
2228.    Oderka Opole – MKS II Kluczbork 11.11.2009 IV liga
2229.    Oderka Opole – Polonia Nysa 07.11.2009 IV liga
2230.    Oderka Opole – GKS Starościn 17.10.2009 IV liga
2231.    Oderka Opole – LZS Piotrówka 02.10.2009 IV liga
2232.    Oderka Opole – GKS Grodków 19.09.2009 IV liga
2233.    Oderka Opole – LZS Obrowiec 11.09.2009 IV liga
2234.    Oderka Opole – Olimpia Lewin Brzeski 05.09.2009 IV liga
2235.    Oderka Opole – Silesius Kotórz Mały 25.08.2009 IV liga
2236.    Oderka Opole – Stal Brzeg 21.08.2009 IV liga
2237.    Oderka Opole pierwszy mecz 08.08.2009
2238.    Odra Opole – Zagłębie Lubin 09.05.2009
2239.    Odra Opole – Motor Lublin 25.04.2009
2240.    Odra Opole – GKS Katowice 29.03.2009
2241.    Odra Opole – GKS Jastrzębie 14.03.2009
2242.    Odra Opole – Wisła Płock 11.04.2009
2243.    Odra Opole – Stal Stalowa Wola 08.11.2008
2244.    Odra Opole – Ruch Chorzów 1/8 PP 28.10.2008
2245.    Odra Opole – Widzew 24.10.2008
2246.    Odra Opole – Flota Świnoujście 04.10.2008
2247.    Odra Opole – Polonia Bytom 1/16 PP 23.09.2008
2248.    Odra Opole – Korona Kielce 20.09.2008
2249.    Odra Opole – Warta Poznań 06.09.2008
2250.    Odra Opole – Znicz Pruszków 23.08.2008
2251.    Odra Opole – Tur Turek 10.08.2008
2252.    Odra Opole – Podbeskidzie 01.08.2008
2253.    Odra Opole – Tur Turek 24.05.2008
2254.    Odra – Stal Stalowa Wola 16.05.2008
2255.    Odra – Znicz Pruszków 07.05.2008
2256.    Odra – Kmita Zabierzów 30.04.2008
2257.    Odra – Podbeskidzie 18.04.2008
2258.    Odra – Lechia Gdańsk 05.04.2008
2259.    Odra  - Polonia Warszawa 15.03.2008
2260.    Odra Opole – Wisła Płock 10.11.2007
2261.    Odra – Zagłębie Lubin 1/8 PP 30.10.2007
2262.    Odra Opole – Śląsk Wrocław 06.10.2007
2263.    Odra – Arka Gdynia 03.10.2007
2264.    Odra – PGE GKS Bełchatów 1/16 PP 25.09.2007
2265.    Odra – GKS Katowice 22.09.2007
2266.    Odra Opole – Warta Poznań 31.08.2007
2267.    Odra Opole – Motor Lublin 22.08.2007
2268.    Odra Opole – ŁKS Łomża 18.08.2007
2269.    Odra – GKS Jastrzębie 08.08.2007
2270.    Odra – Piast Gliwice 28.07.2007
2271.    Odra  – Miedź Legnica 03.06.2007
2272.    Odra Opole – KSZO 23.05.2007
2273.    Odra  – Śląsk Wrocław 12.05.2007
2274.    Odra – Jagiellonia 05.05.2007
2275.    Odra – Polonia Warszawa 28.04.2007
2276.    Odra – Podbeskidzie 18.04.2007
2277.    Odra Opole – Unia Janikowo 07.04.2007
2278.    Odra Opole – Ruch Chorzów wiosna 2007
2279.    Odra Opole – ŁKS Łomża 18.11.2006
2280.    Odra Opole – Piast Gliwice 28.10.2006
2281.    Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 14.10.2006
2282.    Odra Opole – Polonia Bytom 30.09.2006
2283.    Odra – Górnik Polkowice 09.09.2006
2284.    Odra Opole – Lechia Gdańsk 30.08.2006
2285.    Odra – Kmita Zabierzów  04.08.2006
2286.    Odra – Radomiak 15.06.2006 baraż o II ligę
2287.    Odra Opole – Lechia Zielona Góra 27.05.2006
2288.    Odra – GKS Jastrzębie 06.05.2006 III liga
2289.    Odra Opole – Polonia Słubice 29.04.2006
2290.    Odra – Ruch Radzionków 15.04.2006 III liga
2291.    Odra Opole – Raków Częstochowa 01.04.2006
2292.    Odra Opole – Polar 18.03.2006
2293.    Odra Opole – Miedź 2005 05.11.2005 III liga
2294.    Odra Opole – Arka Nowa Sól 15.10.2005 III liga
2295.    Odra Opole – Promień Żary 17.09.2005 III liga
2296.    Odra – Jagiellonia 30.08.2005 PP
2297.    Odra – Chrobry 24.08.2005 III liga
2298.    Odra – Pogoń Świebodzin 13.08.2005 III liga
2299.    Odra Opole – Miedź Legnica 28.05.2005 III liga
2300.    Odra – Lech Zielona Góra 21.05.2005 III liga
2301.    Odra – Arka Nowa Sól 07.05.2005 III liga
2302.    Odra – Chrobry Głogów 04.05.2005 III liga
2303.    Odra – Polonia Bytom 23.04.2005 III liga
2304.    Odra – Motobi Kąty Wrocławskie 09.04.2005 III liga
2305.    Odra – TOR Dobrzeń Wielki 26.03.2005 III liga
2306.    Odra – Promień Żary 30.10.2004 III liga
2307.    Odra – Rozwój Katowice 25.09.2004 III liga
2308.    Odra – Polar Wrocław 11.09.2004 III liga
2309.    Odra – Górnik  Jastrzębie 28.08.2004 III liga
2310.    Odra – Śląsk Wrocław 14.08.2004 III liga
2311.    Odra – Rozwój Katowice 08.05.2004 III liga
2312.    Odra – Chrobry Głogów 24.04.2004 III liga
2313.    Odra Opole – bez przeciwnika 04.2004
2314.    Odra – Włókniarz Kietrz 07.04.2004 III liga
2315.    Odra – Śląsk Wrocław 08.11.2003 III liga
2316.    Odra – Polonia Bytom 25.10.2003 III liga
2317.    Odra – Zagłębie Sosnowiec 10.10.2003 III liga
2318.    Odra – Ruch Radzionków 27.09.2003 III liga
2319.    Odra – Górnik Polkowice  17.09.2003 1/8 PP
2320.    Odra – MK Górnik Katowice 13.09.2003 III liga
2321.    Odra – Promień Żary 30.08.2003 III liga
2322.    Odra – Miedź Legnica 23.08.2003 III liga
2323.    Odra – Lech Zielona Góra 09.08.2003 III liga
2324.    Odra Unia Opole – Wisła Płock 02.08.2003 PP
2325.    Odra Unia Opole – Włókniarz Kietrz 14.06.2003 III liga
2326.    Odra Unia Opole – Skalnik Gracze 17.05.2003 III liga
2327.    Odra Unia Opole – MKS Nysa Zgorzelec 03.05.2003 III liga
2328.    Odra Unia Opole – Lech Zryw Zielona Góra 19.04.2003 III liga
2329.    Odra Unia Opole – Polonia Bytom 16.04.2003 III liga
2330.    Odra Unia Opole – Pogoń Świebodzin 17.11.2002 III liga
2331.    Odra Unia Opole – MK Katowice 03.11.2002 III liga
2332.    Odra Unia Opole – Piast Gliwice 19.10.2002 III liga
2333.    Odra Unia Opole – Zagłębie Sosnowiec 06.10.2002 III liga
2334.    Odra Unia Opole – Grunwald Ruda Śląska 21.09.2002 III
2335.    Odra Unia Opole – Rozwój Katowice 07.09.2002 III liga
2336.    Odra Unia Opole – Carbo Gliwice 31.08.2002 III liga
2337.    Ryan Odra Opole – Górnik Łęczna II liga
2338.     Ryan Odra Opole – Lech Poznań 13.06.2011 II liga
2339.    Ryan Odra Opole – Lechia Gdańsk 26.05.2001 II liga
2340.    Ryan Odra Opole – Polonia Bytom 12.05.2001 II liga
2341.    Ryan Odra Opole – Włókniarz Kietrz 05.05.2001 II liga
2342.    Ryan Odra Opole – RKS Radomsko 24.04.2001 II liga
2343.    Ryan Odra Opole – Górnik Polkowice 21.04.2001 II liga
2344.    Ryan Odra Opole – Górnik Zabrze 11.04.2001 ½ PP
2345.    Ryan Odra Opole – ŁKS Łódź 0.04.2001 II liga
2346.    Ryan Odra Opole – Tłoki Gorzyce 25.03.2001 II liga
2347.    Ryan Odra Opole – Dolcan Ząbki 11.03.2001 II liga
2348.    Ryan Odra Opole – Orlen Płock 07.03.2001 ¼ PP
2349.    Ryan Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 26.11.2000 II liga
2350.    Ryan Odra Opole – Ruch Chorzów 22.11.2000 1/8 PP
2351.    Ryan Odra Opole – Ceramika Opoczno 21.10.2000 II liga
2352.    Ryan Odra Opole – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30.09.2000 II liga
2353.    Ryan Odra Opole – Pogoń Szczecin 23.09.2000 1/16 PP
2354.    Ryan Odra Opole – Polar Wrocław 16.09.2000 II liga
2355.    Ryan Odra Opole – KSZO Ostrowiec 02.09.2000 II liga
2356.    Ryan Odra Opole – GKS Bełchatów 19.08.2000 II liga
2357.    Ryan Odra Opole – Hetman Zamość 05.08.2000 II liga
2358.    Ryan Odra Opole – Lechia Gdańsk 22.07.2000 PL
2359.    Ryan Odra Opole – GKS Katowice 27.05.2000 II liga
2360.    Ryan Odra Opole  2000/2001
2361.    Ryan Odra Opole – KS Myszków 06.05.2000 II liga
2362.    Ryan Odra Opole – KSZO 28.04.2000 II liga
2363.    Ryan Odra Opole – Polonia Bytom 16.04.2000 II liga
2364.    Ryan Odra Opole – Radomsko 08.04.2000 II liga
2365.    Ryan Odra Opole – Górnik Łęczna 01.04.2000 II liga
2366.    Ryan Odra Opole – Lechia Gdańsk 25.03.2000 II liga
2367.    Ryan Odra Opole – Hutnik Kraków 15.03.2000 II liga
2368.    Ryan Odra Opole – Ceramika Opoczno 04.03.2000 II liga
2369.    Odra – Zagłębie Lubin 26.02.2000
2370.    Odra – Włókniarz Kietrz 17.10.1999 II liga
2371.    Odra – Stal Stalowa Wola 26.09.1999 II liga
2372.    Odra – GKS Bełchatów 18.09.1999 II liga
2373.    Odra – KP Konin 05.09.1999 II liga
2374.    Odra Opole 28.09.1999 II liga
2375.    Odra 13.08.1999 II liga
2376.    Odra 01.08.1999 II liga
2377.    Odra Opole – KS Myszków 24.04.1999
2378.    Odra Opole – Śląsk Wrocław 09.06.1988
2379.    Odra – Ruch Chorzów 20.03.1988 II liga
2380.    Odra Opole – Polonia Bytom 1974
2381.    Odra Opole bilet dla kobiet i dzieci
2382.    Odra Opole mecz towarzyski
2383.    Odra Opole
2384.    Odra Opole mały rodzinny
2385.    Odra Opole mały ulgowy
2386.    Ryan Odra Opole
2387.    Ryan Odra Opole
2388.    Odra Opole II liga
2389.    Odra Opole II liga
2390.    Odra Opole II liga
2391.    Odra Opole II liga
2392.    Odra Opole
2393.    Odra Opole
2394.    Odra Opole
2395.    Odra Opole
2396.    Odra Opole
Ornontowice
2397.    Gwarek Ornontowice – Górnik Zabrze PP
Orzech
2398.    LKS Sokół Orzech liga okręgowa
Orzeł Biały
2399.    KS Orzeł Biały
Orzepowice
2400.    Zuch Orzepowice
Orzesze
2401.    MKS Sokół Orzesze
Osiek
2402.    Brzezina Osiek
2403.    MKS Piast Osiek – GKS Iwaniska
2404.    MKS Piast Osiek – Lubrzanka Kajetnów liga okręgowa
2405.    LKS Spójnia Osiek Zimnodół Zawada – Halniak Maków Podhalański
Osięciny
2406.    KS Ziemowit Osięciny
Ostrowiec Świętokrzyski
2407.    KSZO Ostrowiec – Soła Oświęcim 12.03.2016
2408.    Stasiak KSZO Celsa – ŁKS Łódź 07.08.2004
2409.    Stasiak KSZO Celsa – Piast Gliwice 13.03.2004
2410.    KSZO 21.05.2003
2411.    KSZO 10.05.2003
2412.    KSZO – Widzew 22.11.2002
2413.    KSZO – Legia 14.09.2002
2414.    KSZO 27.07.2002
2415.    KSZO Ostrowiec – Górnik Zabrze 10.03.2002
2416.    KSZO – 17.06.2001 II liga
2417.    KSZO Ostrowiec –Dolcan Ząbki 02.05.2001 II liga
2418.    KSZO Ostrowiec – Lech Poznań 25.04.2001 II liga
2419.    KSZO – Odra Opole 14.04.2001 II liga
2420.    KSZO Ostrowiec – KP Konin 13.05.2000 II liga
2421.    KSZO – Odra Opole 11.09.1999 II liga
2422.    KSZO Ostrowiec – Petrochemia 08.05.1999 II liga
2423.    KSZO Ostrowiec – Ceramika Opoczno 03.04.1999 II liga
2424.    KSZO Ostrowiec – Górnik Łęczna 09.09.1998 II liga
2425.    KSZO Ostrowiec – Świt NDM 25.06.1997 II liga
2426.    KSZO Ostrowiec – Hetman Zamość 03.11.1996
2427.    KSZO Ostrowiec – RKS Radomsko 04.08.1996
2428.    KSZO Ostrowiec – Pogoń Szczecin 02.05.1988 I liga
2429.    KSZO Ostrowiec – Ruch Chorzów 13.09.1997 I liga
Ostróda
2430.    Sokół Ostróda – Ursus Warszawa 24.08.2016 III liga
2431.    Sokół Ostróda – Legia II Warszawa 13.08.2016 III liga
2432.    OKS Sokół Ostróda
Ostrów Wielkopolski
2433.    TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Oświęcim
2434.    Soła Oświęcim – Wisła Kraków 12.07.2014 towarzyski
2435.    Soła Oświęcim jesień 2013 III liga
2436.    KS Soła Oświęcim
Otmuchów
2437.    Czarni Otmuchów
2438.    MZLKS Czarni Otmuchów
Otwock
2439.    OKS Otwock  – Resovia Rzeszów 22.08.2010 II liga wschodnia
Owsiszcze
2440.    LKS Owsiszcze
Ozimek
2441.    Małapanew Ozimek
2442.    Małapanew Ozimek
Pabianice
2443.    PTC Pabianice
2444.    PTC Pabianice
Pacanów
2445.    Zorza-Tempo Pacanów – Victoria Skalbmierz 13.10.2013
Paczków
2446.    Sparta Paczków
2447.    Sparta Paczków
Paniówki
2448.    LKS Tempo Paniówki 28.03.2010
2449.    LKS Tempo Paniówki 19.10.2008
Parzęczew
2450.    LKS Orzeł Parzęczew 13.08.2013
Pawłosiów
2451.    Czarni Pawłosiów
Pawłów
2452.    LKS Pawłów
2453.    LKS Pawłów
Pelplin
2454.    KS Wierzyca Pelplin
Pietrowice Wielkie
2455.    LKS Start Pietrowice Wielkie
2456.    SKS Start Pietrowice Wielkie
Pietrzykowice
2457.    Bory Pietrzykowice klasa A
Pleszew
2458.    KS Stal Pleszew
Pilzno
2459.    Rzemieślnik Taurus Pilzno
2460.    Rzemieślnik Taurus Pilzno IV liga
Piława Górna
2461.    KS Piławianka Piława Górna
Pionki
2462.    KS Proch Pionki
Piotrków Trybunalski
2463.    KS Concordia Piotrków Trybunalski (cegiełka)
Piotrówka
2464.    LZS Piotrówka (2010/2011 III liga)
2465.    LZS Piotrówka
Płaza
2466.    Tempo Płaza – MKS Trzebinia 30.05.2009
Płock
2467.    Wisła Płock – Pogoń Szczecin 08.02.2020E
2468.    Wisła Płock – Śląsk Wrocław 12.02.2017
2469.    Wisła Płock – GKS Bełchatów 30.08.2015 I liga
2470.    Wisła Płock – Stal Stalowa Wola 07.05.2011
2471.    Wisła Płock – Start Otwock 11.2010 II liga
2472.    Wisła Płock – Motor Lublin 16.10.2010 II liga
2473.    Wisła Płock – OKS Olsztyn 18.09.2010 II liga
2474.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 25.08.2010 PP
2475.    Wisła Płock – Jeziorak Iława 07.08.2010 II liga
2476.    Wisła Płock – Flota Świnoujście 22.05.2010 I liga
2477.    Wisła Płock – Widzew 09.04.2010 I liga
2478.    Wisła Płock – ŁKS Łódź 20.03.2010 I liga
2479.    Wisła Płock – Znicz Pruszków 07.11.2009 I liga
2480.    Wisła Płock – Pogoń Szczecin 30.10.2009 I liga
2481.    Wisła Płock – Sandecja Nowy Sącz 17.10.2009 I liga
2482.    Wisła Płock – Podbeskidzie 03.10.2009 I liga
2483.    Wisła Płock – GKS Katowice 26.09.2009 I liga
2484.    Wisła  Płock – Motor Lublin 20.09.2009 I liga
2485.    Wisła Płock – Warta Poznań 02.09.2009 I liga
2486.    Wisła Płock – Stal Stalowa Wola 22.08.2009 I liga
2487.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 10.08.2009 I liga
2488.    Wisła Płock – Widzew Łódź 30.05.2009 I liga
2489.    Wisła Płock – Stal Stalowa Wola 25.10.2008 I liga
2490.    Wisła Płock – Dolcan Ząbki 04.10.2008 I liga
2491.    Wisła Płock – Motor Lublin 07.09.2008 I liga
2492.    Wisła Płock – ŁKS Łomża 27.08.2008 I liga
2493.    Wisła Płock – Znicz Pruszków 16.08.2008 I liga
2494.    Wisła Płock – Warta Poznań 22.03.2008 II liga
2495.    Wisła Płock – Motor Lublin 08.03.2008 II liga
2496.    Wisła – Polonia Warszawa 03.11.2007 II liga
2497.    Wisła – GKS Jastrzębie 27.10.2007 II liga
2498.    Wisła – TUR Turek 06.10.2007 II liga
2499.    Wisła – Stal Stalowa Wola 22.09.2007 II liga
2500.    Wisła – Znicz Pruszków 15.09.2007 II liga
2501.    Wisła – Kmita Zabierzów01.09.2007 II liga
2502.    Wisła – Podbeskidzie BB 22.08.2007 II liga
2503.    Wisła – Lechia Gdańsk 11.08.2007 II liga
2504.    Wisła – Odra Opole 05.08.2007 II liga
2505.    Wisła Płock – Arka Gdynia 26.05.2007 OE
2506.    Wisła Płock – Zagłębie Lubin 28.04.2007 OE
2507.    Wisła – GKS Bełchatów 23.03.2007 PE
2508.    Wisła Płock – Wisła Kraków 17.03.2007 OE
2509.    Wisła Płock – ŁKS Łódź 06.03.2007 PE
2510.    Wisła Płock – Legia Warszawa 27.02.2007 PE
2511.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 10.11.2006 OE
2512.    Wisła Płock – GKS Bełchatów 28.10.2006 OE
2513.    Wisła Płock – Jagiellonia 24.10.2006 PP
2514.    Wisła – Cracovia 14.10.2006 OE
2515.    Wisła Płock – Odra Wodzisław 23.09.2006 OE
2516.    Wisła Płock – Widzew 08.09.2006 OE
2517.    Wisła Płock – Pogoń Szczecin 19.08.2006 OE
2518.    Wisła Płock – Cracovia 10.05.2006 OE
2519.    Wisła Płock – Zagłębie Lubin 03.05.2006 PP
2520.    Wisła Płock – GKS Bełchatów 29.04.2006 OE
2521.    Wisła Płock – Legia 15.04.2006 OE
2522.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 08.04.2006 OE
2523.    Wisła Płock – Pogoń Szczecin 03.12.2005 OE
2524.    Wisła – Odra Wodzisław 26.11.2005 OE
2525.    Wisła – Groclin 05.11.2005 OE
2526.    Wisła – Górnik Łęczna 22.10.2005 OE
2527.    Wisła – Amica 17.09.2005 OE
2528.    Wisła Płock – Zagłębie Lubin 28.08.2005 IE
2529.    Wisła – Arka Gdynia 20.08.2005 IE
2530.    Wisła – Legia12.06.2005 IE
2531.    Wisła – Cracovia 25.05.2005 IE
2532.    Wisła – Amica 14.05.2005 IE
2533.    Wisła Płock – Zagłębie Lubin 11.05.2005 PP
2534.    Wisła – GKS Katowice 23.04.2005 IE
2535.    Wisła – Wisła Kraków 09.04.2005 IE
2536.    Wisła – Lech Poznań 19.03.2005 IE
2537.    Wisła Płock – Kujawiak Włocławek 22.09.2004 PP
2538.    Wisła Płock – Wisła Kraków 10.04.2004 I liga
2539.    Wisła – Lech Poznań 27.03.2004 I liga
2540.    Wisła – Górnik Łęczna 13.03.2004 I liga
2541.    Wisła – Odra Wodzisław 22.11.2003 I liga
2542.    Wisła Płock – Widzew 29.10.2003 I liga
2543.    Wisła – Legia 18.10.2003 I liga
2544.    Wisła Płock – Górnik Zabrze 20.09.2003 I liga
2545.    Wisła Płock – Górnik Polkowice 31.08.2003 I liga
2546.    Wisła Płock – Polonia Warszawa 17.08.2003 I liga
2547.    Wisła – Groclin 03.05.2003 I liga
2548.    Wisła – Polonia Warszawa 15.03.2003 I liga
2549.    Wisła – KSZO 16.11.2002 I liga
2550.    Wisła – Legia 19.10.2002 I liga
2551.    Wisła – KSZO 11.10.2002 PP
2552.    Wisła – Garbarnia Jaworzno 14.09.2002 I liga
2553.    Wisła – Górnik Zabrze 10.09.2002 PP
2554.    Wisła – GKS Katowice 03.08.2002 I liga
2555.    Wisła Płock – Żalgiris Wilno 16.07.2002 charytatywny
2556.    Orlen – Odra Opole 20.04.2002 II liga
2557.    Orlen – Ceramika Opoczno 20.03.2002 II liga
2558.    Orlen – Górnik Łęczna 13.03.2002 II liga
2559.    Orlen – Hutnik Kraków 02.03.2002 II liga
2560.    Orlen – Świt NDM 21.11.2001 II liga
2561.    Orlen – GKS Bełchatów 03.11.2001 II liga
2562.    Orlen – Tłoki Gorzyce 24.10.2001 II liga
2563.    Orlen – Lech 13.10.2001 II liga
2564.    Orlen – Polar Wrocław 29.09.2001 II liga
2565.    Orlen – Hetman Zamość 15.09.2001 II liga
2566.    Orlen – Włókniarz Kietrz 05.09.2001 II liga
2567.    Orlen – ŁKS Łódź 25.08.2001 II liga
2568.    Orlen –GKS Katowice 02.05.2001
2569.    Orlen – Odra Opole 14.03.2001
2570.    Orlen Płock – Ruch Radzionków 22.11.2000 PP
2571.    Orlen Płock – Zagłębie Lubin 11.11.2000 I liga
2572.    Orlen Płock – Wisła Kraków 29.10.2000 I liga
2573.    Orlen Płock – Amica 21.10.2000 I liga
2574.    Orlen Płock – Śląsk Wrocław 30.09.2000 I liga
2575.    Orlen Płock – Amica 23.09.2000 PP
2576.    Orlen – Stomil Olsztyn 09.09.2000 I liga
2577.    Orlen Płock – E.S.S. Setif 31.08.2000 towarzyski
2578.    Orlen Płock – Odra Wodzisław 19.08.2000 I liga
2579.    Orlen Płock – Górnik Zabrze 06.08.2000 I liga
2580.    Orlen Płock – GKS Katowice 03.08.2000 PL
2581.    Orlen Płock – Groclin 22.07.2000 I liga
2582.    Petro Płock – Polonia Warszawa 01.07.2000
2583.    Petro Płock – Polonia Warszawa 28.05.2000 I liga
2584.    Petro Płock – Pogoń Szczecin 20.05.2000 I liga
2585.    Petro Płock – Ruch Radzionków 07.05.2000 I liga
2586.    Petro Płock – Odra Wodzisław 15.04.2000 I liga
2587.    Petro Płock – Amica Wronki 01.04.2000 I liga
2588.    Petro Płock – Górnik Zabrze 18.03.2000 I liga
2589.    Petro Płock – Polonia Warszawa 08.03.2000 PP
2590.    Petro Płock – Groclin Grodzisk 16.10.1999 I liga
2591.    Petro Płock – Pogoń 06.10.1999 PL
2592.    Petro Płock – Widzew 25.09.1999 I liga
2593.    Petro Płock – Lech 19.09.1999 I liga
2594.    Petro Płock – Zagłębie Lubin 02.09.1999 PL
2595.    Petro – Legia 29.08.1999 I liga
2596.    Petro Płock – ŁKS Ptak Łódź 31.07.1999 I liga
2597.    Petro Płock – Ruch Chorzów 17.07.1999 I liga
2598.    Petro Płock – Dniepr Mohylew 13.07.1999 towarzyski
2599.    Petro Płock – ŁKS Ptak Łódź 10.07.1999
2600.    Petro Płock – Śląsk Wrocław 07.07.1999 towarzyski
2601.    Petro Płock – Stomil Olsztyn 02.07.1999 towarzyski
2602.    Petrochemia Płock – Hetman Zamość 30.05.1999 II liga
2603.    Petrochemia Płock – Wawel Kraków 26.05.1999 II liga
2604.    Petrochemia Płock – Górnik Łęczna 15.05.1999 II liga
2605.    Petrochemia Płock – Ceramika Opoczno 01.05.1999 II liga
2606.    Petrochemia Płock – Unia Tarnów 17.04.1999 II liga
2607.    Petrochemia Płock – Hutnik Kraków 03.04.1999 II liga
2608.    Petrochemia Płock – Piotrcovia Ptak Piotrków Trybunalski 06.03.1999 II liga
2609.    Petrochemia Płock – RKS Radomsko 14.11.1998 II liga
2610.    Petrochemia Płock – Stomil Olsztyn 07.11.1998 PP
2611.    Petrochemia Płock – Stal Stalowa Wola 17.10.1998 II liga
2612.    Petrochemia Płock – Lech Poznań 14.10.1998 PP
2613.    Petrochemia Płock – KSZO Ostrowiec 27.09.1998 II liga
2614.    Petrochemia Płock – Korona Kielce 13.09.1998 II liga
2615.    Petrochemia Płock – Avia Świdnik 30.08.1998 II liga
2616.    Petrochemia Płock – Stal Sanok 16.08.1998 II liga
2617.    Petrochemia Płock – Jeziorak Iława 07.08.1998 II liga
2618.    Petrochemia Płock – Odra Wodzisław 09.06.1998 I liga
2619.    Petrochemia Płock – Górnik Zabrze 03.06.1998 I liga
2620.    Petrochemia Płock – Lech Poznań 20.05.1998 I liga
2621.    Petrochemia Płock – ŁKS Łódź 09.05.1998 I liga
2622.    Petrochemia Płock – GKS Katowice 25.04.1998 I liga
2623.    Petrochemia Płock  - Stomil Olsztyn 08.04.1998 I liga
2624.    Petrochemia Płock – Groclin Grodzisk 28.03.1998 I liga
2625.    Petrochemia Płock – Ruch Chorzów 14.03.1998 I liga
2626.    Petrochemia Płock – Amica 20.09.1997 I liga
2627.    Petrochemia Płock – Widzew 13.09.1997 I liga
2628.    Petrochemia Płock – Raków Częstochowa 10.08.1997 I liga
2629.    Petrochemia Płock – Jeziorak Iława 25.06.1997 II liga
2630.    Petrochemia Płock – Cracovia 18.06.1997 II liga
2631.    Petrochemia Płock – Wawel Kraków 03.05.1997 II liga
2632.    Petrochemia – Widzew 16.04.1997 PP
2633.    Petrochemia Płock – Hetman Zamość 06.04.1997 II liga
2634.    Petrochemia Płock – Avi a Świdnik 23.03.1997 II liga
2635.    Petrochemia Płock – Stomil Olsztyn 09.11.1996 PP
2636.    Petrochemia Płock – RKS radomsko 19.10.1996 II liga
2637.    Petrochemia Płock – KSZO Ostrowiec 14.09.1996 II liga
2638.    Petrochemia Płock – Stal Mielec 11.09.1996 II liga
2639.    Petrochemia Płock – Górnik Łęczna 01.09.1996 II liga
2640.    Petrochemia Płock – Okocimski Brzesko 10.08.1996 II liga
2641.    Petrochemia Płock – Okocimski Brzesko 11.05.1996 II liga
2642.    Petrochemia Płock – Polonia Warszawa 28.04.1996 II liga
2643.    ZKS Petrochemia Płock – Wisła Kraków 16.03.1996 II liga
2644.    Orlen II Płock – Gwardia Warszawa 19.11.2000 III liga
2645.    Orlen II Płock – Jagiellonia Białystok 22.10.2000 III liga
2646.    Orlen II Płock – Radomiak 07.10.2000 III liga
2647.    Orlen II Płock – Legia II Warszawa 17.09.2000 III liga
2648.    Orlen II Płock – Marko Wieluń 02.09.2000 III liga
Płonia
2649.    LKS Wicher Płonia klasa B
2650.    LKS Wicher Płonia klasa B
2651.    LKS Wicher Płonia
Płońsk
2652.    KS Tęcza 34 Płońsk
Pniewy
2653.    Sokół Pniewy – Pogoń Lwówek 02.10.2010 IV liga
2654.    Sokół Pniewy – Pogoń Lwówek 31.10.2009 IV liga
Pobiedziska
2655.    MGKS Huragan Pobiedziska jesień 2017
2656.    MGKS Huragan Pobiedziska jesień 2014
2657.    MGKS Huragan Pobiedziska wiosna 2013
2658.    MGKS Huragan Pobiedziska 2012/2013 liga okręgowa
2659.    MGKS Huragan Pobiedziska
Podłęże
2660.    Piłkarz Podłęże
2661.    Piłkarz Podłęże
Pogórze
2662.    LKS Pogórze
Police
2663.    KP Police – Odra Chojna 05.05.2004
2664.    MKS Chemik Police – Śląsk Wrocław 15.11.1997 II liga
2665.    MKS Police – Polonia Gdańsk 06.09.1997 II liga
2666.    MZKS Chemik Police
Polkowice
2667.    Górnik Polkowice – Polonia/Sparta Świdnica 14.03.2009 III liga
2668.    Górnik Polkowice – Polonia/Sparta Świdnica wiosna 2008 IV liga
2669.    Górnik – Odra Opole wiosna 2007  II liga
2670.    Górnik – Amica jesień 2003 E
Połaniec
2671.    MKS Czarni Połaniec
Połomia
2672.    KS Płomień Połomia – Sygnały Gortatowice 15.08.2016 Klasa A
Poniatowa
2673.    MKS Stal Poniatowa – Stal Kraśnik
Porąbka
2674.    Zapora Porąbka – Sokół Buczkowice
Poznań
2675.    Lech Poznań 26.08.2015
2676.    KKS Lech Poznań – Lechia Gdańsk 18.01.2014
2677.    Lech Poznań – GKS Bełchatów 17.02.2012
2678.    Lech Poznań – Borussia Dortmund 2011 towarzyski
2679.    Lech – Wisła Kraków 2010/2011
2680.    Lech Poznań – Śląsk Wrocław 09.05.2009
2681.    Lech – Lechia Gdańsk 2009/2010
2682.    Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
2683.    Lech – Wisła Kraków 2008/2009 PP
2684.    Lech – Jagiellonia 2008/2009
2685.    Lech – Górnik Zabrze 2008/2009
2686.    Lech – GKS Bełchatów
2687.    Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec
2688.    Lech – Polonia Bytom
2689.    Lech – ŁKS
2690.    Lech – GKS Bełchatów
2691.    Lech Poznań – GKS Bełchatów jesień 2005/2006
2692.    Lech – Legia jesień 2005/2006
2693.    Lech – Dospel Katowice jesień 2003
2694.    Lech – Świt NDM jesień 2003
2695.    Lech – Odra Wodzisław 15.03.2003
2696.    Lech – Górnik Polkowice II liga
2697.    Lech – Groclin 11.11.2001
2698.    Lech – Górnik Łęczna 31.10.2001 II liga
2699.    Lech – KS Myszków 07.10.2001 II liga
2700.    Lech – Arka Gdynia 04.09.2001 II liga
2701.    Lech – Hetman Zamość 11.08.2001 II liga
2702.    Lech – Śląsk 21.08.2001 II liga
2703.    Lech – Polonia Bytom 26.05.2001
2704.    Lech Kreisel – Odra Opole 18.11.2000
2705.    Lech – Legia 25.03.2000
2706.    PKP Lech Poznań wiosna 1998
2707.    Lech Poznań – Rosenborg Trondheim
2708.    WKP Lech I liga
2709.    Warta Poznań – Wigry Suwałki 01.12.2019
2710.    Warta Poznań – Kolejarz Stróże 04.06.2011 I liga
2711.    Warta Poznań – Pogoń Szczecin 2010/2011
2712.    Warta Poznań wiosna 2008/2009 I liga
2713.    Warta wiosna 2007/2008 II liga
2714.    Warta Poznań jesień 2005 III liga
Proszowice
2715.    MGKS Proszowianka Proszowice – LKS Millenium Radziemice 10.06.2009
2716.    MGKS Proszowianka Proszowice – LKS Partyzant Dojazdów 26.04.2009
2717.    MGKS Proszowianka – LKS Kosynierzy 29.03.2009
Pruchna
2718.    LKS Pruchna klasa A
Prudnik
2719.    MKS Pogoń Prudnik
2720.    MKS Prudnik
2721.    Pogoń Prudnik
2722.    Pogoń Prudnik 2011/2012
2723.    Pogoń Prudnik IV liga
Pruszków
2724.    Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 11.11.2012 II liga
2725.    Znicz Pruszków – Wigry Suwałki 12.03.2011 II liga
2726.    Znicz Pruszków – Tur Turek 13.04.2008
2727.    Znicz – Odra Opole 30.09.2007
2728.    Znicz Pruszków
2729.    Znicz Pruszków
Przemyśl
2730.    KS Czuwaj Przemyśl – Unia Łukawiec 23.08.2003
2731.    KS Czuwaj Przemyśl – Leśnik Bircza 16.04.2003
2732.    KS Czuwaj Przemyśl – Bizon Medyka 05.10.2002
2733.    K S Czuwaj Przemyśl – MKS Radymno 14.10.2001
2734.    Czuwaj Przemyśl – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20.05.1998
2735.    Czuwaj Przemyśl – N.T.P. Włocławek 06.09.1997
2736.    KS Czuwaj Przemyśl – Bizon
2737.    Polonia Przemyśl – Pogoń Staszów 08.06.2002
Przeworsk
2738.    MKS Orzeł Przeworsk
2739.    MKS Orzeł Przeworsk
Pszów
2740.    Górnik Pszów
2741.    TS Górnik Pszów
2742.    TS Górnik Pszów
2743.    KS Górnik Pszów
Pszczyna
2744.    MKS Iskra Pszczyna
Puławy
2745.    KS Wisła Puławy II liga
2746.    KS Wisła Puławy III liga
2747.    KS Wisła Puławy
2748.    KS Wisła Puławy
Rachowice
2749.    KS 94 Rachowice – LZS Zameczek Czernica 12.05.2019 liga okręgowa
Racibórz
2750.    LKS Ocice Racibórz – LKS Brzezie
2751.    LKS Ocice Racibórz – LKS Chałupki
2752.    LKS Ocice Racibórz – LKS Raszczyce 04.10.2014 klasa A
2753.    LKS Ocice Racibórz – LKS Owsiszcze 07.06.2014 klasa A
2754.    LKS Ocice Racibórz – KS Kornowac 10.05.2014
2755.    LKS Ocice Racibórz – LKS Buk Rudy 01.05.2014 klasa A
2756.    LKS Ocice Racibórz – Czarni Nowa Wieś 12.04.2014 Klasa A
2757.    LKS Ocice Racibórz – LKS Pawłów 12.10.2013 Klasa A
2758.    LKS Ocice Racibórz – LKS Czarni Gorzyce 28.09.2013 Klasa A
2759.    LKS Ocice Racibórz – LKS Start Pietrowice Wielkie 24.08.2013 Klasa A
2760.    LKS Ocice Racibórz – Naprzód Krzyżkowice 01.06.2013 Klasa A
2761.    LKS Ocice Racibórz – LKS Tworków 25.05.2013 Klasa A
2762.    LKS Ocice Racibórz – LKS Studzienna 11.05.2013 Klasa A
2763.    LKS Ocice Racibórz – LKS Górki Śląskie 28.04.2013 Klasa A
2764.    LKS Ocice Racibórz – LKS Pawłów
2765.    LKS Ocice Racibórz – LKS Krzyżanowice
2766.    LKS Ocice Racibórz – LKS Ruda Kozielska
2767.    LKS Ocice Racibórz – Unia Turza Śląska
2768.    LKS Ocice Racibórz klasa A
2769.    LKS Ocice Racibórz
2770.    LKS Ocice Racibórz
2771.    Rafako Racibórz
2772.    KS Unia Racibórz 2019/2020 IV liga
2773.    KS Unia Racibórz IV liga
2774.    KS Unia Racibórz IV liga śląska
2775.    KS Unia Racibórz IV liga śląska
2776.    Unia Racibórz – Grunwald Ruda Śląska IV liga
2777.    Unia Racibórz – Naprzód Rydułtowy IV liga
2778.    Unia Racibórz – KS Żory IV liga
2779.    Unia Racibórz – Żory IV liga
2780.    KP Unia Racibórz – LKS Czaniec 01.05.2009 IV liga śląska
2781.    Unia Racibórz – Czechowice IV liga śląska grupa II
2782.    Unia Racibórz – Nadwiślan Góra IV liga śląska grupa II
2783.    Unia Racibórz – Podbeskidzie II Bielsko-Biała IV liga śląska grupa II
2784.    KP Unia Racibórz – Polonia Marklowice IV liga śląska grupa II
2785.    KP Unia Racibórz IV liga śląska grupa II
2786.    KS Unia Racibórz IV liga
2787.    KS Unia Racibórz
2788.    RTP Unia Racibórz IV liga
2789.    KS Unia Racibórz
2790.    KS Unia Racibórz
2791.    KS Unia Racibórz
2792.    LKS Wicher Płonia Racibórz klasa B
2793.    LKS Wicher Płonia Racibórz
Racławice Śląskie
2794.    LKS Racławia Racławice Śląskie 17.11.2012 (Odra Opole PP)
Radlin
2795.    Górnik Radlin
Radom
2796.    Broń Radom – Pogoń Grodzisk 27.09.2015
2797.    Broń Radom – ŁKS Łódź 05.09.2015
2798.    Broń Radom – Legia II Warszawa 15.08.2014
2799.    Broń Radom – Mazur Karczew 03.11.2012
2800.    Broń Radom – Sadownik Błędów 10.09.2005
2801.    Broń Radom – Start Otwock 21.08.2005
2802.    Broń Radom – Mazowsze II Grójec 04.06.2005
2803.    Broń Radom – Zwolenianka Zwoleń 07.05.2005 IV liga
2804.    Broń Radom – Wilga Garwolin 03.05.2005
2805.    Broń Radom – Start Otwock 30.04.2005
2806.    Broń Radom – Mszczowianka Mszczonów 23.04.2005
2807.    Broń Radom – Wicher Kobyłka 16.04.2005 IV liga
2808.    Broń Radom – Mirax Bierwce 09.04.2005
2809.    Broń Radom – Przyszłość Warszawa-Włochy 06.04.2005
2810.    Broń Radom – Hutnik Warszawa 02.04.2005
2811.    Broń – Powiślanka Lipsko  26.03.2005 IV liga
2812.    Broń – Zwolenianka Zwoleń 11.11.2001 IV liga
2813.    Broń – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28.10.2001 IV liga
2814.    Broń  – Podlasie Sokołów Podlaski 07.10.2001 IV liga
2815.    Broń – Legionovia Legionowo 24.06.2001 baraż o III ligę
2816.    Broń – Mazovia Mińsk Mazowiecki 16.06.2001 IV liga
2817.    Radomiak – Gryf Wejherowo 07.04.2018
2818.    Radomiak – Pilica Białobrzegi 09.05.2015
2819.    Radomiak – Broń Radom 31.10.2018 III liga
2820.    Radomiak – Cracovia 14.03.2007 PP
2821.    Radomiak – Odra Opole wiosna 2006 II liga
2822.    Radomiak – Tłoki Gorzyce 22.06. baraż o II ligę
2823.    Radomiak – Warmia Grajewo 28.04.2007 III liga
2824.    Radomiak – Stal Głowno wiosna 2007/2008 III liga
2825.    Radomiak Radom – Kolporter Korona Kielce 08.06.2005 II liga
2826.    Radomiak – GKS Bełchatów 14.11.2004 II liga
2827.    Radomiak – MZGKS Kozienice 21.03.2004
2828.    Radomiak – KS Łomianki 07.06.2003
2829.    Radomiak – Pogoń Siedlce 04.05.2003
2830.    Radomiak – Olimpia Warszawa 13.04.2003
2831.    RKS Radomiak Radom – Korona Góra Kalwaria 30.03.2003
2832.    RKS Radomiak – GKP Targówek 23.03.2003
2833.    RKS Radomiak – Narew Ostrołęka 28.08.2002
2834.    RKS Radomiak Radom – Znicz Pruszków 08.06.2002
2835.    RKS Radomiak Radom – Piast Gliwice 30.10. II liga
2836.    RKS Radomiak Radom – Lechia Gdańsk 25.09. II liga
2837.    RKS Radomiak – GKS Bełchatów
2838.    RKS Radomiak – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski II liga
2839.    RKS Radomiak – Zryw Sobolew IV liga
2840.    Radomiak – Korona Ostrołęka
2841.    RKS Radomiak Radom III liga
2842.    RKS Radomiak (stary)
Radomsko
2843.    UKS Mechanik Radomsko – Pilica Przedbórz 25.05.2013
2844.    RKS Radomsko 2019/2020
2845.    RKS Radomsko 2006/2007 IV liga
2846.    RKS FAMEG Radomsko – Zagłębie Lubin 06.06.2004 II liga
2847.    RKS FAMEG Rasdomsko – Jagiellonia 13.03.2004 II liga
2848.    RKS FAMEG Radomsko – ŁKS Łódź 27.09.2003 II liga
2849.    RKS FAMEG Radomsko – Pogoń Szczecin 13.09.2003 II liga
2850.    RKS FAMEG Radomsko – ŁKS Łódź 31.05.2003 II liga
2851.    RKS FAMEG Radomsko – Świt Nowy Dwór 21.05.2003 II liga
2852.    RKS Radomsko – Aluminium Konin 26.04.2003 II liga
2853.    RKS Radomsko – Wisła Płock 16.04.2003 ½ PP
2854.    RKS Radomsko – Arka Gdynia 12.04.2003 II liga
2855.    RKS Radomsko – Hetman Zamość 30.03.2003 II liga
2856.    RKS Radomsko – Polar Wrocław 16.11.2002 II liga
2857.    RKS Radomsko – GKS Bełchatów 02.11.2002 II liga
2858.    RKS Radomsko – Podbeskidzie 05.10.2002 II liga
2859.    RKS Radomsko – Górnik Łęczna 28.09.2002 II liga
2860.    RKS Radomsko – Ruch Radzionków 20.08.2002 II liga
2861.    RKS Radomsko – Górnik Polkowice 03.08.2002 II liga
2862.    RKS Radomsko – Górnik Zabrze 05.05.2002 I liga
2863.    RKS Radomsko – KSZO 20.03.2002 I liga
2864.    RKS Fameg Radomsko – Legia Warszawa 10.11.2001 1/8 PP
2865.    RKS Radomsko – Ruch Chorzów 02.10.2001 PL
2866.    RKS FAMEG Radomsko – Stomil 22.09.2001 I liga
2867.    RKS Fameg Radomsko – Ruch Chorzów 11.08.2001 I liga
2868.    RKS Radomsko – Górnik Polkowice  25.10.2000 PL
2869.    RKS Radomsko – Raków Częstochowa 03.06.2000
2870.    RKS Fameg – Widzew 19.04.2000 PP
2871.    RKS – Raków Częstochowa 03.06.2000 Seria A
2872.    RKS – Ceramika 24.05.2000 Seria A
2873.    RKS Radomsko – GKS Bełchatów 10.10.1999
2874.    RKS Fameg Radomsko – Ruch Chorzów 14.04.1999 PP
2875.    RKS Fameg Radomsko – Ruch Radzionków 26.03.1999 towarzyski
2876.    RKS Radomsko – Ceramika Opoczno 26.09.1998
2877.    RKS – Czuwaj Przemyśl 27.09.1997 Seria B
2878.    RKS – Okocimski Brzesko 03.05.1997 Seria A
2879.    RKS – KSZO Ostrowiec 22.03.1997 Seria A
2880.    RKS Radomsko – Stal Mielec 26.10.1996
2881.    RKS – Hetman Zamość 14.09.1996
2882.    RKS TED Radomsko – Lublinianka 30.07.1995
Radość
2883.    PKS Radość – RKS Okęcie 31.08.2013 IV liga
Radziechowy
2884.    GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Wilki Wilcza
Radziejów
2885.    MKS 32 Radziejów – Popielów (cegiełka)
2886.    MKS Start Radziejów
Radzionków
2887.    Ruch Radzionków – Polonia Bytom 20.06.2018 baraż o III ligę
2888.    Ruch Radzionków – LKS Polonia Poraj 31.08.2014
2889.    Ruch Radzionków – Czarni Otmuchów 10.05.2014 III liga
2890.    Ruch Radzionków – Szombierki Bytom 21.09.2013 III liga
2891.    Ruch Radzionków 2013/2014 III liga
2892.    Ruch Radzionków – MKS Kluczbork 2010/2011 I liga
2893.    Ruch Radzionków – Odra Wodzisław wiosna 2010/2011 I liga
2894.    Ruch Radzionków – Warta Poznań wiosna 2010/2011 I liga
2895.    Ruch Radzionków – Czarni Żagań 2009/2010 II liga
2896.    Ruch Radzionków – Raków Częstochowa 2009/2010
2897.    Ruch Radzionków – Orzeł Psary Babienice 14.03.2009 III liga
2898.    Ruch Radzionków – BKS Stal Bielsko-Biała 15.11.2008 III liga
2899.    Ruch Radzionków – LZS TOR Dobrzeń Wielki 13.09.2008 III liga
2900.    Ruch Radzionków – Źródło Kromołów 10.05.2008 IV liga
2901.    Ruch Radzionków – Milenium Wojowice 03.05.2008 IV liga
2902.    Ruch Radzionków – GKS Tychy 71 23.04.2008 IV liga
2903.    Ruch Radzionków – Sarmacja Będzin 03.11.2007 IV liga
2904.    Ruch Radzionków – MKS Myszków 29.09.2007 IV liga
2905.    Ruch Radzionków – KS Częstochowa 25.08.2007 IV liga
2906.    Ruch Radzionków – Slavia Ruda Śląska 11.08.2007 IV liga
2907.    Ruch Radzionków – MK Górnik Katowice 20.10.2007 IV liga
2908.    Ruch – Odra Opole 11.06.2005 III liga
2909.    Ruch Radzionków – Rozwój Katowice 21.05.2005 III liga
2910.    Ruch Radzionków – Walka Zabrze 18.05.2005 III liga
2911.    Ruch Radzionków – Promień Żary 07.08.2004 III liga
2912.    Ruch Radzionków – 11.07.2004
2913.    Ruch – Odra Opole 19.05.2004 III liga
2914.    Ruch Radzionków – Górnik Jastrzębie 23.04.2005 III liga
2915.    Ruch Radzionków – Lech Zielona Góra 18.04.2004 III liga
2916.    Ruch Radzionków – Śląsk Wrocław 03.04.2004 III liga
2917.    Ruch Radzionków – Rozwój Katowice 08.11.2003 III liga
2918.    Ruch Radzionków – Miedź Legnica 29.10.2003 III liga
2919.    Ruch Radzionków – MK Górnik Katowice 18.10.2003 III liga
2920.    Ruch Radzionków – Promień Żary 05.10.2003 III liga
2921.    Ruch Radzionków – Polonia Intermarche Słubice 20.09.2003 III liga
2922.    Ruch – Swornica Czarnowąsy 09.08.2003 III liga
2923.    Ruch Radzionków
2924.    Ruch Radzionków III liga
2925.    Ruch Radzionków I liga
2926.    Ruch I liga
2927.    Ruch Radzionków I liga
2928.    Ruch Radzionków IV liga
2929.    Ruch Radzionków IV liga
2930.    Ruch Radzionków IV liga
2931.    Ruch Radzionków IV liga
2932.    Ruch Radzionków III liga
2933.    Ruch Radzionków
2934.    Ruch Radzionków – Ruch Chorzów 11.11.1997 PP
2935.    Ruch Radzionków VIP
2936.    Ruch Radzionków
2937.    Ruch Radzionków
Rakszawa
2938.    Włókniarz Rakszawa – KS Zaczernie 14.10.2002 klasa okręgowa
Raszczyce
2939.    LKS Raszczyce 2015/2016 klasa A
2940.    LKS Raszczyce – LKS Brzezie
2941.    LKS Raszczyce (cegiełka)
Rejowiec Fabryczny
2942.    KS Sparta Rejowiec Fabryczny 21.08.2010 IV liga
2943.    Sparta Rejowiec Fabryczny – Chełmianka Chełm 02.09.2009 IV liga lubelska
2944.    KS Sparta Rejowiec Fabryczny 29.08.2009 IV liga
Rogów
2945.    Przyszłość Rogów jesień 2014/2015 liga okręgowa
2946.    Przyszłość Rogów wiosna 2013/2014 klasa B
2947.    Przyszłość Rogów
2948.    LZS Rogów
Różyca
2949.    LKS Różyca – Stal Głowno 23.03.2012
2950.    LKS Różyca – LKS Gałgówek 12.11.2011
Ruda Kozielska
2951.    LKS Ruda Kozielska 2013/2014 klasa B
2952.    LKS Ruda Kozielska – LKS Płomień Kobyła
Ruda Śląska
2953.    Grunwald Ruda Śląska – GKS Katowice II liga
2954.    Grunwald Ruda Śląska – Polar Wrocław baraż o II ligę
2955.    Grunwald Ruda Śląska
2956.    GKS Grunwald Ruda Śląska – Górnik Pszów III liga
2957.    Slavia Ruda Śląska
2958.    Urania Ruda Śląska jesień 2014 liga okręgowa
2959.    Urania Ruda Śląska liga okręgowa
2960.    Wawel Wirek Ruda Śląska
2961.    Wawel Wirek Ruda Śląska
2962.    KS Slavia Ruda Śląska
Rudno
2963.    Młodość Rudno – Gwarek Zabrze 11.08.2019
Rudy
2964.    LKS Buk Rudy – LKS Start Pietrowice Wielkie 30.03.2013
Rudziniec
2965.    LKS Amator Rudziniec – Pyskowice klasa A
2966.    LKS Amator Rudziniec
Ruptawa
2967.    LKS Granica Ruptawa 2017
2968.    Granica Ruptawa
Rusocin
2969.    LKS Rusocin 18.06.2016
Rybnik
2970.    ROW Rybnik – Górnik Zabrze 26.07.2017 PP
2971.    ROW Rybnik – Odra Opole 07.04.2017
2972.    ROW Rybnik – Gryf Wejherowo 04.06.2016
2973.    ROW Rybnik – Polonia Bytom 18.03.2016
2974.    ROW Rybnik – Kotwica Kołobrzeg 11.03.2016
2975.    ROW Rybnik – Legionovia Legionowo 07.08.2015
2976.    ROW Rybnik – Limanovia Limanowa 07.06.2015
2977.    ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 14.03.2015
2978.    ROW Rybnik – Rozwój Katowice 28.11.2014
2979.    Energetyk ROW Rybnik – Limanovia 15.11.2014
2980.    ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice 10.10.2014
2981.    Energetyk ROW Rybnik – Kolejarz Stróże 21.05.2014 I liga
2982.    Energetyk ROW Rybnik – GKS Katowice 17.04.2014 I liga
2983.    Energetyk ROW Rybnik – GKS Tychy 14.03.2014 I liga
2984.    Energetyk ROW Rybnik – Termalica Nieciecza 22.11.2013 I liga
2985.    Energetyk ROW Rybnik – Dolcan Ząbki 18.10.2013 I liga
2986.    Energetyk ROW Rybnik – Wisła Płock 17.08.2013 I liga
2987.    KS Energetyk ROW Rybnik 2004/2005
2988.    KS Energetyk ROW Rybnik III liga
2989.    KS Energetyk ROW Rybnik
2990.    KS „Energetyk ROW” Rybnik
2991.    KS „Energetyk ROW” Rybnik
2992.    KS Rymer Rybnik – LKS Orzeł Mokre 26.05.2018
2993.    KS Rymer Rybnik – Czarni Gorzyce 08.10.2011 liga okręgowa
2994.    KS Rymer Rybnik – LKS Raszczyce 12.02.2008
2995.    KS Rymer Rybnik klasa okręgowa
2996.    KS Rymer Rybnik
Rydułtowy
2997.    KS Naprzód Rydułtowy – LKS Bełk 13.04.2014 klasa okręgowa
2998.    KS Naprzód Rydułtowy – Górnik Zabrze 11.09.2013 towarzyski
2999.    KS Naprzód Rydułtowy – KP Unia Racibórz 11.09.2011 IV liga
3000.    GKS Naprzód 23 Rydułtowy
3001.    GKS Naprzód 23 Rydułtowy
3002.    KS Naprzód Rydułtowy
Rylowa
3003.    Rylovia Rylowa 31.10.2010
Rzepin
3004.    Steinpol - Ilanka Rzepin
3005.    Steinpol - Ilanka Rzepin
Rzeszów
3006.    Resovia Rzeszów – Kotwica Kołobrzeg 18.06.2014 baraż o II ligę
3007.    Resovia Rzeszów – Orzeł Przeworsk 18.08.2013 III liga
3008.    CWKS Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów 31.05.2008 III liga
3009.    CWKS Resovia Rzeszów wiosna 2008
3010.    CWKS Resovia Rzeszów jesień
3011.    CWKS Resovia Rzeszów
3012.    Resovia Rzeszów
3013.    CWKS Resovia Rzeszów
3014.    Stal Rzeszów wiosna 2015/2016
3015.    Stal Rzeszów – Kielce 05.09.2010
3016.    Stal Rzeszów – Hutnik Kraków 08.05.2004 III liga
3017.    Stal Rzeszów 09.06.2002
3018.    Stal Rzeszów 25.05.2002
3019.    Stal Rzeszów – Lewart Lubartów III liga
3020.    Stal Rzeszów – Łada Biłgoraj III liga
3021.    Stal Rzeszów – Motor Lublin III liga
3022.    Stal Polimarky Rzeszów – Wisła Kraków 19.06.1999 towarzyski
3023.    Stal – Nida Pińczów III liga
3024.    Stal – Pogoń Staszów III liga
3025.    Stal – Polonia Przemyśl III liga
3026.    Stal – Stalowa Wola III liga
3027.    Stal – Unia Tarnów III liga
3028.    Stal – Wisła II Kraków III liga
3029.    Stal – Cracovia III liga
3030.    Stal – Hutnik Kraków III liga
3031.    Stal – LKS Niedźwiedź III liga
3032.    Stal – Skawinka III liga
3033.    Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg III liga
3034.    Stal Rzeszów 15.06.2002
3035.    Stal Rzeszów 11.05.2002
3036.    Stal Rzeszów
3037.    Stal Rzeszów
Rzezawa
3038.    LKS Rzeza wianka Rzezawa – Novi 18.05.2003 A klasa
Rzuchów
3039.    LKS Strzelec Rzuchów
3040.    LKS Strzelec Rzuchów
Samborowice
3041.    LKS Samborowice
Sanok
3042.    Stal Dom Elbo Sanok – Widzew 24.09.2008 PP
Serock
3043.    Sokół OSiR Serock – TKS Bóbr Tłuszcz 04.05.2013
Sędziszów
3044.    Lechia Sędziszów – Igloopol Dębica 22.05.2013
Siedlce
3045.    Pogoń Siedlce – Odra Opole 05.08.2017 VIP
3046.    Pogoń Siedlce – Concordia Elbląg 27.07.2013
3047.    Pogoń Siedlce – OKS 1945 Olsztyn 23.07.2011 II liga wschodnia
3048.    Pogoń Siedlce – Jagiellonia Białystok 28.04.2009 towarzyski
3049.    Pogoń Siedlce 2008/2009
3050.    Pogoń Siedlce III liga
3051.    Pogoń Siedlce IV liga
Siedliska
3052.    LKS Płomień Siedliska
Siemianowice Śląskie
3053.    MKS Siemianowice Śląskie
Sieradz
3054.    KS Warta Sieradz – Start Otwock 12.10.2013
3055.    Warta Sieradz – Legia II Warszawa 18.09.2013
3056.    Warta Sieradz – ŁKS łódź 03.08.2004 PP
3057.    KS Warta Sieradz
Siewierz
3058.    LKS Przemsza-Siewierz
Skarżysko Kamienna
3059.    Granat Skarżysko Kamienna III liga
3060.    Granat Skarżysko Kamienna IV liga
3061.    Granat Skarżysko Kamienna jesień 1997
3062.    KS Granat Skarżysko
Skawina
3063.    TKS Skawinka Skawina – Clepardia Kraków 27.09.2008 V liga
3064.    MKS Skawinka Skawina
Skidzin
3065.     LKS Skidzin
Skierniewice
3066.    Unia Skierniewice jesień 2016/2017 IV liga
Skorogoszcz
3067.    LZS Skorogoszcz liga okręgowa
Skoczów
3068.    KP Beskid Skoczów – Unia Racibórz 30.05.2018 IV liga
3069.    KP Beskid Skoczów – GKS Radziechowy-Wieprz 19.05.2018 IV liga
3070.    KP Beskid Skoczów
3071.    KS Beskid Skoczów
Skrbeńsko
3072.    LKS Skrbeńsko
Skrzyszów
3073.    LKS Gwiazda Skrzyszów
3074.    LKS Gwiazda Skrzyszów
3075.    LKS Gwiazda Skrzyszów
Skwierzyna
3076.    Pogoń Skwierzyna – Stilon Gorzów 10.03.2012 IV liga (mecz w Gorzowie)
Sławięcice
3077.    KS Sławięcice
Sławków
3078.    MKS Sławków – Wisła Kraków towarzyski 90-lecie
Słomniki
3079.    Słomniczanka Słomniki – Grębałowianka Kraków 24.03.2012 V liga
3080.    Słomniczanka Słomniki – UKS KS Chełmek 16.04.2011 V liga
Słubice
3081.    Polonia Słubice – Stilon Gorzów 25.08.2012 IV liga lubuska
3082.    MKS Polonia Słubice
Słupsk
3083.    Gryf Słupsk – Olimpia Sztum 18.08.2007
3084.    Gryf Słupsk – Brda Przechlewo 05.08.2007
3085.    Gryf 95 Słupsk
3086.    Gryf 95 Słupsk
Sokółka
3087.    Sokół Sokółka 2010/2011 II liga
3088.    Finał Woj. PP Sokół Sokółka 2009/2010
3089.    Sokół Sokółka – Start Działdowo 27.03.2010 III liga
3090.    Sokół Sokółka 2008/2009 wiosna III liga
3091.    Sokół Sokółka 2008/2009 jesień III liga
3092.    Sokół Sokółka 2008/2009 III liga
3093.    Sokół – Warmia Purzeczko Mlekpol Grajewo IV liga
3094.    Sokół Sokółka – Sparta Augustów
Sosnowiec
3095.    AKS Niwka Sosnowiec
3096.    KKS Czarni Sosnowiec
3097.    Zagłębie Sosnowiec 2017/2018
3098.    Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole 16.11.2013
3099.    Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork 19.10.2013
3100.    Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków 16.08.2013 PP
3101.    Zagłębie Sosnowiec – Błękitni Stargard Szczeciński 03.08.2013
3102.    Zagłębie Sosnowiec – Concordia Elbląg 13.07.2013
3103.    Zagłębie Sosnowiec 2013/2014
3104.    Zagłębie Sosnowiec 18.07.2012 PP
3105.    Zagłębie Sosnowiec – Górnik Wałbrzych 07.04.2012
3106.    Zagłębie Sosnowiec – Ruch Zdzieszowice 29.10.2011
3107.    Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork 15.10.2011
3108.    Zagłębie  Sosnowiec – Czarni Żagań 30.04.2011 II liga
3109.    Zagłębie Sosnowiec – Zawisza Bydgoszcz 31.07.2010 II liga
3110.    Zagłębie Sosnowiec – Zawisza Bydgoszcz 08.05.2010 II liga
3111.    Zagłębie Sosnowiec – Ruch Radzionków 22.08.2009 II liga
3112.    Zagłębie Sosnowiec – Jarota Jarocin 01.05.2010 II liga
3113.    Zagłębie Sosnowiec – Unia Janikowo 08.08.2009 II liga
3114.    Zagłębie Sosnowiec – Czarni Żagań 11.10.2008 II liga
3115.    Zagłębie Sosnowiec – Jarota Jarocin 02.08.2008 II liga
3116.    Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów 2007/2008 OE (zaproszenie VIP)
3117.    Zagłębie SA – wiosna 2006/2007
3118.    Zagłębie Sosnowiec – Szczakowianka Jaworzno 15.10.2005
3119.    Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom 01.10.2005
3120.    Zagłębie – Heko Czermno 04.09.2005
3121.    Zagłębie Sosnowiec – Świt NDM 04.06.2005
3122.    Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź 09.04.2005
3123.    Zagłębie Sosnowiec 2004/2005
3124.    Zagłębie SSA – Włókniarz Kietrz 29.05.2004
3125.    Zagłębie SSA – Odra Opole 15.05.2004
3126.    Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław 18.04.2004
3127.    Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze
3128.    Zagłębie
3129.    Zagłębie 2000
3130.    Zagłębie Sosnowiec
3131.    Zagłębie Sosnowiec
Stalowa Wola
3132.    Stal Stalowa Wola 2016/2017 II liga
3133.    Stal Stalowa Wola – Warta Poznań 05.06.2010 I liga
3134.    Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna 22.05.2010 I liga
3135.    Stal Stalowa Wola – GKP Gorzów Wielkopolski 27.03.2010 I liga
3136.    Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź 24.10.2009 I liga
3137.    Stal Stalowa Wola – Górnik Zabrze 03.10.2009 I liga
3138.    Stal Stalowa Wola – Sandecja 16.09.2009 I liga
3139.    Stal Stalowa Wola – Widzew 08.08.2009 I liga
3140.    Stal  01.04.2007
3141.    Stal Stalowa Wola 18.05.1997
3142.    Stal Stalowa Wola 29.03.1997
3143.    Stal Stalowa Wola – Polonia Warszawa 30.03.1996
3144.    Stal Stalowa Wola
Stanice
3145.    LKS Orzeł Stanice
Stanowice
3146.    LKS Ruch Stanowice
3147.    LZS Ruch Stanowice
Starachowice
3148.    Juventa-Perfopol Starachowice III liga
3149.    SKS Star Starachowice 2019/2020 IV liga
Stare Kurowo
3150.    Meprozet Stare Kurowo – Stilon Gorzów 31.03.2012 IV liga lubuska
Stargard Szczeciński
3151.    Błękitni Stargard 15.10.2016 II liga (był to mecz z Odrą Opole0
3152.    Błękitni Stargard Szczeciński
Starościn
3153.    GKS starościn – Start Namysłów 21.03.2009 IV liga
Starowice Dolne
3154.    LZS KS Starowice 07.08.2019 (Zagłębie Lubin II)
3155.    LZS KS Starowice 03.08.2019 (Pniówek Pawłowice)
Stary Ujazd
3156.    LZS Stary Ujazd 2017/2018 klasa A
3157.    LZS Stary Ujazd (bilet wstępu na stadion  w Ujeździe)
Stary Zamość
3158.    GLKS Omega Stary Zamość
Staszów
3159.    Olimpia Pogoń Staszów – GKS Nowiny IV liga świętokrzyska
3160.    Olimpia Pogoń Staszów – Orlicz Suchedniów IV liga świętokrzyska
3161.    KS Pogoń Staszów – Motor Lublin III liga
3162.    KS Pogoń Staszów
3163.    KS Pogoń Staszów III liga
Stobierna
3164.    KS Marabunda Stobierna – Stal Łańcut 19.05.2007 klasa okręgowa
Stróże
3165.    KS Kolejarz Stróże
Stryków
3166.    MKS Zjednoczeni Stryków – ŁKS 18.06.2014
3167.    Zjednoczeni Stryków – LKS Mierzyn 17.08.2013 IV liga
Strzegom
3168.    AKS Strzegom
3169.    AKS Strzegom
Strzelce Opolskie
3170.    Piast Strzelce - Polonia Głubczyce 09.10.2010
Strzelin
3171.    Strzelinianka Strzelin
Strzyżów
3172.    Wisłok Strzyżów 12.09.2013
Studzienna
3173.    LKS Studzienna – LKS Brzezie
3174.    LKS Studzienna – Czarni Gorzyce
3175.    LKS Studzienna – KS Kornowac
3176.    LKS Studzienna – LKS Raszczyce
3177.    LKS Studzienna
Studzionka
3178.    LKS Studzionka
Sulejówek
3179.    MLKS Victoria Sulejówek – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 09.05.2018 regionalny PP
3180.    MLKS Victoria Sulejówek – Huragan Wołomin 29.06.2016 baraż o III ligę
3181.    MLKS Victoria Sulejówek – Hutnik 18.06.2016 IV liga
Sułkowice
3182.    Gościbia Sułkowice
Sułkowice Bolęcina
3183.    LKS Znicz Sułkowice Bolęcina
Suwałki
3184.    Wigry Suwałki – Ruch Wysokie Mazowieckie II liga
Swarzędz
3185.    Unia Swarzędz
Swoszowice
3186.    WLKS Krakus Swoszowice
Syrynia
3187.    LKS Naprzód 32 Syrynia
3188.    LKS Naprzód 32 Syrynia
3189.    LKS Naprzód 32 Syrynia klasa okręgowa
Szczebrzeszyn
3190.    Roztocze Szczebrzeszyn
Szczecin
3191.    Hutnik Szczecin – Zawisza Bydgoszcz 21.07.2010
3192.    Odra Szczecin
3193.    Pogoń Szczecin – Chojniczanka Chojnice 09.07.2016 towarzyski
3194.    Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok 28.09.2015
3195.    Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 26.07.2015
3196.    Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 11.11.2013
3197.    Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 05.10.2013
3198.    Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk 15.09.2013
3199.    Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 31.08.2013
3200.    Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 11.08.2013
3201.    Pogoń Szczecin – KS Polkowice 13.11.2011
3202.    Pogoń Szczecin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 08.08.2010
3203.    Pogoń Szczecin – GKP Gorzów 11.11.2009
3204.    Pogoń Szczecin – Ślęza Wrocław 23.05.2009
3205.    Pogoń Szczecin – Nielba Wągrowiec 13.05.2009
3206.    Pogoń Szczecin – GKS Tychy 04.04.2009
3207.    Pogoń Szczecin – MKS Kluczbork 14.03.2009
3208.    Pogoń Szczecin – Lechia Zielona Góra 18.10.2008
3209.    Pogoń Szczecin –Kotwica Kołobrzeg 08.10.2008
3210.    Pogoń Szczecin – Zagłębie Sosnowiec 13.09.2008
3211.    Pogoń Szczecin – Zawisza Bydgoszcz 16.08.
3212.    Pogoń Szczecin – Victoria 95 Przecław 11.08.2007 IV liga
3213.    Pogoń Szczecin 26.05.2007
3214.    Pogoń Szczecin – Legia 15.10.2006
3215.    Pogoń – Arka 12.08.2006
3216.    Pogoń Szczecin – Groclin Dyskobolia 15.04.2006
3217.    Pogoń Szczecin – Wisła Płock 26.07.2005
3218.    Pogoń Szczecin – GKS Katowice 25.09.2004
3219.    Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 11.09.2004
3220.    Pogoń – Legia 01.08.2004
3221.    Pogoń Szczecin – GKS Bełchatów 06.06.2004
3222.    Pogoń Szczecin – Stasiak KSZO 17.04.2004
3223.    Pogoń Szczecin – Garbarnia Szczakowianka 03.04.2004
3224.    Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź 20.03.2004
3225.    Pogoń – Zagłębie Lubin 21.11.2003
3226.    Pogoń Szczecin – Podbeskidzie 08.11.2003
3227.    Pogoń Szczecin – Arka Gdynia 20.09.2003
3228.    Pogoń Szczecin – Tłoki Gorzyce 16.08.2003
3229.    Pogoń – Ruch Chorzów 07.09.2003
3230.    Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 23.11.2002
3231.    Pogoń Szczecin – Groclin Grodzisk 10.08.2002
3232.    Pogoń Szczecin – Dyskobolia 26.08.2001
3233.    Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 18.08.2001
3234.    Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 28.07.2001
3235.    Pogoń Szczecin – Amica Wronki 25.11.2000 PL
3236.    Pogoń Szczecin – Stomil Olsztyn 18.11.2000
3237.    Pogoń Szczecin – Odra Wodzisław 04.11.2000
3238.    Pogoń Szczecin – Widzew 14.10.2000
3239.    Pogoń – Legia 26.08.2000
3240.    Pogoń Szczecin – Orlen Płock 12.08.2000
3241.    Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 29.07.2000
3242.    Pogoń Szczecin – Amica 29.04.2000 I liga
3243.    Pogoń Szczecin – Legia 04.04.2000 PL
3244.    Pogoń Szczecin – Lech Poznań 11.03.2000 I liga
3245.    Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 14.08.1999 I liga
3246.    Pogoń Szczecin – Stomil 24.04.1999 I liga
3247.    Pogoń Szczecin – Odra Wodzisław 03.06.1998 I liga
3248.    Pogoń Szczecin – Naprzód Rydułtowy 13.05.1997 II liga
3249.    Pogoń Szczecin – Varta Namysłów 22.03.1997 II liga
3250.    Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów 31.10.1996 PP
3251.    Pogoń Szczecin – Lechia Zielona Góra 19.10.1996 II liga
3252.    Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 19.08.1995 I liga
3253.    Pogoń Szczecin – Stomil Olsztyn
3254.    Pogoń – Odra Opole 28.11.1976
3255.    Pogoń Szczecin
3256.    Świt Skolwin – Jarota Jarocin 11.09.2016 III liga
3257.    Świt Skolwin (Szczecin) – Lech II Poznań 13.08.2016 III liga
3258.    Świt Skolwin – Polonia Bytom 17.07.2016 PP
Szczecinek
3259.    KS Wielim Szczecinek
Szczejkowice
3260.    LKS Borowik Szczejkowice 2008/2009 liga okręgowa
3261.    LKS Borowik Szczejkowice
Szczerbice
3262.    KS Szczerbice
Szczucin
3263.    LKS Wisła Szczucin
3264.    LKS Wisła Szczucin
Szklary
3265.    LKS Szklary – Podhale Nowy Targ 30.06.2018 Finał Pucharu Podhala
Szydłowiec
3266.    MKS Szydłowianka Szydłowiec
3267.    MKS Szydłowianka Szydłowiec
Ścinawa Nyska
3268.    LZS Ścinawa Nyska
Ścinawka Średnia
3269.    MLKS Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Środa Wielkopolska
3270.    Polonia Środa Wielkopolska – Odra Opole 31.10.2018 PP
3271.    Polonia Środa Wielkopolska – Radomiak Radom 26.09.2018 PP
Świdnica
3272.    Polonia-Sparta Świdnica – Pogoń Oleśnica 24.04.2010 III liga dolnośląsko-lubuska
3273.    Polonia-Sparta Świdnica –Vitrosilicon Iłowa 10.04.2010 III liga dolnośląsko-lubuska
3274.    Polonia-Sparta Świdnica – MKS Oława 27.03.2010 III liga dolnośląsko-lubuska
3275.    Polonia-Sparta Świdnica – Zagłębie Sosnowiec 07.06.2009
3276.    Polonia-Sparta Świdnica – Czarni Żagań 14.06.2008
3277.    KP Polonia-Sparta Świdnica III liga
3278.    Polonia-Stal Świdnica IV liga
3279.    Sparta Świdnica
Świdnik
3280.    GPTS Avia Świdnik
3281.    GPTS Avia Świdnik
Świebodzice
3282.    MKS Victoria Świebodzice
3283.    Victoria Świebodzice
Świebodzin
3284.    KS Pogoń Świebodzin
3285.    KS Pogoń Świebodzin
Świerklany
3286.    LKS Forteca Świerklany
Świętochłowice
3287.    MKS Śląsk Świętochłowice – Concordia Knurów 24.09.2011
3288.    MKS Śląsk Świętochłowice – Krupiński Suszec 2010 liga okręgowa
3289.    MKS Śląsk Świętochłowice – Zgoda Byczyna
3290.    KS MKS Śląsk Świętochłowice 2001
3291.    MKS Śląsk Świętochłowice (cegiełka)
Świnoujście
3292.    Flota Świnoujście – Wigry Suwałki 2014/2015
3293.    Flota – Polonia Bytom 15.08.2012 I liga
3294.    Flota Świnoujście – Górnik Zabrze 11.08.2012 PP
3295.    Flota Świnoujście – MKS Kluczbork 26.09.2010 I liga
3296.    Flota – Pogoń Szczecin 14.08.2010 I liga
3297.    Flota – Podbeskidzie 05.06.2010 I liga
3298.    Flota Świnoujście – GKP Gorzów Wlkp 25.10.2009 I liga
3299.    Flota Świnoujście – Odra 13.05.2009 I liga
3300.    Flota – GKP Gorzów 14.03.2009 I liga
3301.    Flota  – Widzew 02.08.2003 PP
3302.    Flota – ŁKS Łódź 29.07.2003 PP
3303.    Flota Świnoujście
Tarnobrzeg
3304.    Siarka Tarnobrzeg SA
3305.    KS Siarka Tarnobrzeg
3306.    KS Siarka Tarnobrzeg
3307.    KS Siarka Tarnobrzeg
Tarnowskie Góry
3308.    TS Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik II Zabrze 16.06.2018 III liga
3309.    TS Gwarek Tarnowskie Góry 2017/2018 III liga
3310.    Gwarek Tarnowskie Góry 2010
3311.    TS Gwarek Tarnowskie Góry IV liga
Tarnów
3312.    Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski 18.11.2017
3313.    Unia Tarnów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15.06.2013
3314.    Unia Tarnów – Stal Stalowa Wola 01.06.2013
3315.    Unia Tarnów – Pogoń Sidlce 10.11.2012
3316.    Unia Tarnów – Wisła Kraków 29.05.2012 towarzyski
Tarnów Opolski
3317.    Skalnik Tarnów Opolski – KS Kędzierzyn-Koźle 02.11.2013
Tczew
3318.    Unia Tczew
3319.    Unia Tczew
Tomaszów Mazowiecki
3320.    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2015/2016
3321.    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2014/2015
3322.    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga
3323.    TKS Tomasovia Tomaszów Mazowiecki 2003/2004 III liga
Toruń
3324.    Elana Toruń – LTP Lubanie 18.10.2014
3325.    Elana Toruń – Centra Ostrów Wielkopolski 12.04.2014
3326.    Elana Toruń 03.08.2013
3327.    Elana Toruń – Calisia Kalisz 10.04.2013
3328.    Elana Toruń – Chrobry Głogów 17.09.2011
3329.    Elana Toruń – Osasuna Pampeluna 27.05.2011 towarzyski
3330.    Elana Toruń – Chojniczanka Chojnice 07.05.2011 II liga
3331.    Elana Toruń – Czarni Żagań 23.03.2011 II liga
3332.    Elana Toruń – Raków Częstochowa 12.03.2011 II liga
3333.    TKP Toruń 2007/2008
3334.    Elana Toruń 1998/1999 II liga
3335.    Elana Toruń 1996/1997 II liga
3336.    Elana Toruń – Pogoń Szczecin 26.04. II liga
3337.    Elana Toruń – Lech II Poznań
Trzebinia
3338.    MKS Trzebinia-Siersza jesień 2014/2015 III liga
Tuchów
3339.    LKS Tuchovia Tuchów
Tułowice
3340.    Unia Tułowice
Turek
3341.    TUR Turek – GKS Tychy 13.04.2011
3342.    TUR Turek – Unia Janikowa 03.10.2009
3343.    Tur Turek – Flota Świnoujście 06.09.2008
3344.    Tur Turek – Odra Opole 22.03.2008
3345.    TUR – Flota Świnoujście 01.04.2006 III liga
Turza Śląska
3346.    LKS Unia Turza Śląska 2017/2018
3347.    LKS Unia Turza Śląska – BKS Stal Bielsko-Biała 24.09.2016 III liga
3348.    LKS Unia Turza Śląska – Unia Racibórz 08.11.2015 IV liga
3349.    LKS Unia Turza Śląska – ROW 1964 II Rybnik 27.09.2015 IV liga
3350.    LKS Unia Turza Śląska
Tuczempy
3351.    KS Piast Tuczempy – Garbarnia Kraków PP
Tworków
3352.    LKS Tworków 2016/2017
3353.    LKS 05 Tworków 2015/2016
3354.    LKS 05 Tworków 2014/2015 klasa okręgowa
3355.    LKS 05 Tworków 2013/2014 klasa A
3356.    LKS 05 Tworków 2012/2013 klasa A
3357.    LKS 05 Tworków 2011/2012 klasa A
Tychy
3358.    GKS Tychy – Odra Opole 27.05.2018 I liga
3359.    GKS Tychy – Wisła Puławy 01.08.2015
3360.    GKS – Wisła Kraków 31.10.2007 PP
3361.    GKS – Odra Wodzisław PP
3362.    GKS - Raków Częstochowa
3363.    GKS Tychy – MKS Kluczbork
3364.    GKS – Sarmacja Będzin 21.10.2006
3365.    GKS 16.07.2006
3366.    GKS Tychy
3367.    GKS 71 – Raków Częstochowa
3368.    GKS Sokół
3369.    TS Sokół Tychy – Widzew Łódź
3370.    TS Sokół SA Pniewy Tychy
Tyczyn
3371.    Strug-Szik Tyczyn – Izolator Boguchwała 08.04.2006 IV liga
Tylicz
3372.    KS Przełęcz Tylicz
Tymbark
3373.    KS Tymbark
Urzejowice
3374.    Promyk Urzejowice
Ustronie Morskie
3375.    NKS Astra Ustronie Morskie – Kotwica Kołobrzeg 03.04.2010
Ustroń
3376.    KS Kuźnia Ustroń 2017/2018 IV liga
3377.    KS Kuźnia Ustroń
Wadowice
3378.    Skawa Wadowice
Walce
3379.    LZS Walce
Wałbrzych
3380.    KS Górnik Wałbrzych
3381.    KS Górnik Wałbrzych
3382.    KP Górnik Zagłębie Wałbrzych
3383.    GKS Zagłębie Wałbrzych
Wałcz
3384.    KS Orzeł Wałcz
3385.    WKS Orzeł Biały Wałcz
Warka
3386.    KS Warka 22.03.2009
Warszawa
3387.    CWKS Legia Warszawa – Żyrardowianka Żyrardów Puchar Okręgowy 2008/2009
3388.    Gwardia Warszawa
3389.    Legia – ŁKS Łódź 09.02.2020 E
3390.    Legia – Zagłębie Lubin 19.05.2019 E
3391.    Legia – Górnik Zabrze 13.05.2018 E
3392.    Legia – KGHM Zagłębie Lubin 27.08.2017 E
3393.    Legia – Ruch Chorzów 19.02.2017 E
3394.    Legia – Górnik Zabrze 05.03.2016 E
3395.    Legia – Zawisza Bydgoszcz 05.03.2016 PP
3396.    Legia – Ruch Chorzów 28.02.2016 E
3397.    Legia – Górnik Zabrze 07.06.2015 E
3398.    Legia – Piast Gliwice 04.04.2015 E
3399.    Legia – Ruch Chorzów 25.05.2014 E
3400.    Legia – Lech Poznań 20.03.2014
3401.    Legia – Górnik Zabrze 22.09.2013
3402.    Legia – Lechia Gdańsk 24.08.2013
3403.    Legia – GKS Bełchatów 02.03.2013 E
3404.    Legia – Polonia Warszawa 21.09.2012 E
3405.    Legia – Gryf Wejherowo 20.09.2012 PP
3406.    Legia – Borussia Dortmund 22.07.2012
3407.    Legia – GKS Bełchatów 24.03.2012
3408.    Legia – ŁKS Łódź 03.03.2012
3409.    Legia – Wisła Kraków 27.04.2008
3410.    Legia – Wisła Kraków 19.03.2008
3411.    Legia – GKS Bełchatów 28.09.2007
3412.    Legia Warszawa – Ruch Chorzów 18.09.2007 PE
3413.    Legia – GKS Bełchatów 12.08.2006
3414.    Legia – Pogoń Szczecin 31.03.2006
3415.    Legia – Cracovia 17.03.2006
3416.    Legia – GKS Bełchatów 03.03.2006
3417.    Legia – Wisła Kraków 2004/2005
3418.    Legia – Dospel Katowice jesień 2003/2004
3419.    Legia – Górnik Łęczna jesień 2003/2004
3420.    Legia – Górnik Polkowice jesień 2003/2004
3421.    Legia – Groclin jesień 2003/2004
3422.    Legia – Odra Wodzisław jesień 2003/2004
3423.    Legia – Dospel Katowice wiosna 2002/2003
3424.    Legia – Górnik Zabrze wiosna 2002/2003
3425.    Legia – Groclin wiosna 2002/2003
3426.    Legia – KSZO wiosna 2002/2003
3427.    Legia – Lech wiosna 2002/2003
3428.    Legia – Ruch Chorzów wiosna 2002/2003
3429.    Legia – Wisła Płock wiosna 2002/2003
3430.    Legia – Polonia Warszawa jesień 2002/2003
3431.    Legia – Widzew jesień 2002/2003
3432.    Legia wiosna 2002
3433.    Legia – Ruch Radzionków wiosna 1999
3434.    Legia – Amica 1994/1995
3435.    Legia – Polonia Warszawa 1994/1995
3436.    Legia – Raków Częstochowa 1994/1995
3437.    Legia – GKS Bełchatów
3438.    Legia Daewoo Warszawa
3439.    RKS Okęcie Warszawa
3440.    RKS Okęcie Warszawa
3441.    MRKS Olimpia Warszawa 17.05.
3442.    Polonia Warszawa – Odra Opole
3443.    KSP Polonia Warszawa – Śląsk Wrocław 30.04.2011
3444.    KSP Polonia Warszawa – Wisła Kraków 23.11.2010
3445.    KSP Polonia Warszawa – Polonia Bytom 27.11.2009 E
3446.    KSP Polonia Warszawa – Śląsk Wrocław 09.08.2009
3447.    KSP Polonia Warszawa – GKS Bełchatów 09.05.2009
3448.    KSP Polonia – Jagiellonia 08.11.2008 E
3449.    KSP Polonia – Śląsk Wrocław 29.08.2008 E
3450.    Polonia – Piast Gliwice 23.05.2007 II liga
3451.    Polonia – Odra Opole 16.09.2006 II liga
3452.    Polonia – Górnik Łęczna 01.10.2005
3453.    Polonia – Górnik Łęczna 27.11.2004 PP
3454.    Polonia – Górnik Zabrze 13.11.2004 I liga
3455.    Polonia – Odra Wodzisław 30.10.2004 I liga
3456.    Polonia – Stal Mielec 26.10.2004 PP
3457.    Polonia – GKS Katowice 28.08.2004 I liga
3458.    Polonia – Górnik Zabrze wiosna 2004
3459.    Polonia – Wisła Płock wiosna 2004
3460.    KP Polonia – Legia 24.08.2003 Prasa
3461.    KP Polonia Warszawa – Legia 04.05.2003
3462.    KP Polonia Warszawa – Widzew 22.03.2003
3463.    KP Polonia – GKS Katowice 04.05.2002
3464.    KP Polonia Warszawa – Odra Wodzisław 13.04.2002
3465.    KP Polonia SSA – Górnik Zabrze wiosna 2001
3466.    KP Polonia – Ruch Chorzów 14.04.2001 I liga
3467.    Polonia – Lech Poznań I liga
3468.    Polonia – Stomil Olsztyn I liga
3469.    Hoop Polonia – Pogoń Szczecin 11.11.2000
3470.    Hoop Polonia – Zagłębie Lubin 08.11.2000 PL
3471.    Hoop Polonia – Ruch Radzionków 14.10.2000
3472.    KP Polonia SSA – Legia 23.10.1999
Warta
3473.    MKS Jutrzenka Warta
Wasilków
3474.    KS Wasilków – MKS Huragan Morąg 22.09.2019 III liga
Wąbrzeźno
3475.    MKS Unia Wąbrzeźno 27.03.2004
Wągrowiec
3476.    Nielba Wągrowiec jesień 2012 III liga
3477.    Nielba Wągrowiec wiosna 2012 II liga zachodnia
3478.    Nielba Wągrowiec – Znicz Pruszków 25.08.2009 PP
3479.    Nielba Wągrowiec – Czarni Żagań 25.07.2009 II liga
3480.    Nielba Wągrowiec II liga
Wejherowo
3481.    WKS Gryf Wejherowo 15.11.2015 II liga
3482.    WKS Gryf Wejherowo – Orkan Rumia 2011
3483.    Gryf Wejherowo
3484.    WKS Gryf Wejherowo
Wesoła
3485.    Górnik Wesoła – Górnik Zabrze sparing
3486.    KS Górnik Wesoła
3487.    KS Górnik Wesoła
3488.    KS Górnik Wesoła
Wieliczka
3489.    Górnik Wieliczka III liga
3490.    Wieliczanka Wieliczka
Większyce
3491.    Porawie Większyce
Wilcza
3492.    LKS Wilki Wilcza
3493.    LKS Wilki Wilcza
Wilkowice
3494.    GLKS Wilkowice – LKS Przełom Kaniów 07.06.2014 klasa A
3495.    GLKS Wilkowice – LZS Beskid Godziszka 03.05.2014 klasa A
3496.    GLKS Wilkowice – GLKS Sokół Buczkowice 12.05.2012 klasa A
Wiśniowa
3497.    Wisłok Wiśniowa
3498.    Wisłok Wiśniowa
Wisła
3499.    KS Wisła Ustronianka
Witków
3500.    Grom Witków – P. Bystrzyca Kłodzka 14.10.2007
Witnica
3501.    MKS Czarni Browar Witnica
Włocławek
3502.    KS Kujawiak Hydrobudowa Włocławek
3503.    WKP Włocłavia Włocławek
Włodary
3504.    LZS Włodary – Węża 16.05.2015
3505.    LZS Włodary – Węża 29-30.08.2014
3506.    LZS Włodary - Węża 05-06.07.2014
3507.    LZS Włodary - Węża
Włodawa
3508.    MLKS Włodawianka Włodawa – Sparta Rejowiec Fabryczny IV liga
Wodzisław Śląski
3509.    MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Wicher Wilchwy 08.08.2015
3510.    MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski IV liga
3511.    MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3512.    MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3513.    Odra Wodzisław – Naprzód Czyżowice 13.04.2019
3514.    Odra Wodzisław jesień 2013
3515.    Odra Wodzisław wiosna 2011/2012 III liga opolsko-śląska
3516.    Odra Wodzisław III liga opolsko-śląska
3517.    MKS Odra Wodzisław – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 07.05.2011 I liga
3518.    MKS Odra Wodzisław – Kolejarz Stróże 23.04.2011 I liga
3519.    MKS Odra Wodzisław – KSZO Ostrowiec 30.10.2010
3520.    MKS Odra Wodzisław – Ruch Radzionków 11.09.2010
3521.    MKS Odra Wodzisław – Górnik Łęczna 14.08.2010
3522.    MKS Odra Wodzisław – Lech Poznań 28.03.2010 E
3523.    MKS Odra Wodzisław – Ruch Chorzów 03.10.2009 E
3524.    MKS Odra Wodzisław – Piast Gliwice 23.05.2009 E
3525.    MKS Odra Wodzisław – Cracovia 09.05.2009 E
3526.    MKS Odra Wodzisław – Śląsk Wrocław 14.03.2009 E
3527.    MKS Odra Wodzisław – Arka Gdynia 22.11.2008 E
3528.    Odra Wodzisław – Jagiellonia Białystok 17.10.2008 E
3529.    Odra Wodzisław – GKS Bełchatów 27.09.2008 E
3530.    Odra Wodzisław – Polonia Bytom 20.09.2008 E
3531.    Odra Wodzisław – Ruch Chorzów 30.08.2008 E
3532.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 02.08.2008 E
3533.    Odra Wodzisław – Legia 19.04.2008 OE
3534.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 30.03.2008 OE
3535.    MKS Odra Wodzisław – GKS Bełchatów 16.03.2008 OE
3536.    Odra Wodzisław – Kolporter Korona Kielce 01.03.2008 OE
3537.    Odra Wodzisław – Lech Poznań 27.11.2007 PE
3538.    Odra – Ruch Chorzów 05.10.2007 OE
3539.    Odra Wodzisław – Polonia Bytom 02.10.2007 PE
3540.    Odra – Lech 29.09.2007 OE
3541.    Odra – Zagłębie Sosnowiec 04.08.2007 OE
3542.    Odra Wodzisław – ŁKS Łódź 28.07.2007 OE
3543.    Odra – Legia 22.05.2007 OE
3544.    Odra – Górnik Łęczna 12.05.2007 OE
3545.    Odra Wodzisław – Wisła Płock 21.04.2007 OE
3546.    Odra Wodzisław – Cracovia 10.03.2007 OE
3547.    Odra – Kolporter Korona Kielce 30.09.2006 OE
3548.    Odra – Arka Gdynia 16.09.2006 OE
3549.    Odra – ŁKS Łódź 26.08.2006 OE
3550.    Odra – Groclin 12.08.2006 OE
3551.    Odra – Zagłębie Lubin 30.07.2006 OE
3552.    Odra – Wisła Płock 13.05.2006 OE
3553.    Odra - Polonia Warszawa 06.05.2006 OE
3554.    Odra – Cracovia 15.04.2006 OE
3555.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 11.03.2006 OE
3556.    Odra – Groclin 02.10.2005 OE
3557.    Odra – Wisła Kraków 27.08.2005 IE
3558.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 23.04.2005 IE
3559.    Odra – Górnik Łęczna 09.04.2005 IE
3560.    Odra – GKS Katowice 06.11.2004 I liga
3561.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 17.10.2004 I liga
3562.    Odra – Lech Poznań 25.09.2004 I liga
3563.    Odra Wodzisław – Legia 11.09.2004 I liga
3564.    Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin 07.08.2004 I liga
3565.    Odra – Amica 31.07.2004 I liga
3566.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 22.05.2004 I liga
3567.    Odra – Górnik Polkowice 08.05.2004 I liga
3568.    Odra – Groclin 20.03.2004 I liga
3569.    Odra – Amica 08.11.2003 I liga
3570.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 24.20.2003 I liga
3571.    Odra Wodzisław – Górnik Łęczna 20.09.2003 I liga
3572.    Odra – Świt NDM 13.09.2003 I liga
3573.    Odra Wodzisław – Legia 10.08.2003 I liga
3574.    Odra – Polonia Warszawa 31.05.2003 I liga
3575.    Odra – Amica 20.05.2003 I liga
3576.    Odra – KSZO 17.05.2003 I liga
3577.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 03.05.2003 I liga
3578.    Odra – Legia 19.04.2003 I liga
3579.    Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin 09.04.2003 I liga
3580.    Odra – Szczakowianka Jaworzno 22.03.2003 I liga
3581.    Odra – Wisła Płock 23.11.2002 I liga
3582.    Odra – Dospel Katowice 10.11.2002 I liga
3583.    Odra – Ruch Chorzów 24.08.2002 I liga
3584.    Odra – Lech Poznań 10.08.2002 I liga
3585.    Odra – Pogoń Szczecin 04.05.2002
3586.    Odra – GKS Katowice 24.04.2002 I liga
3587.    Odra – Ruch Chorzów 20.04.2002 I liga
3588.    Odra Wodzisław – Amica Wronki 08.04.2002 I liga
3589.    Odra Wodzisław – Legia 27.03.2002 PL
3590.    Odra Wodzisław – Legia 20.03.2002 I liga
3591.    Odra – Polonia Warszawa 02.03.2002 I liga
3592.    Odra – Polonia Warszawa 27.10.2001 I liga
3593.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 21.10.2001 I liga
3594.    Odra – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 09.09.2001 I liga
3595.    Odra Wodzisław – Widzew 11.08.2001 I liga
3596.    Odra – Widzew 08.08.2001 I liga
3597.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 05.08.2001
3598.    Odra – GKS Katowice 21.07.2001 I liga
3599.    Odra – Amica 09.06.2001 I liga
3600.    Odra Wodzisław – Pogoń Szczecin 23.05.2001 I liga
3601.    Odra – Widzew 12.05.2001 I liga
3602.    Odra – Ruch Radzionków 05.05.2001 I liga
3603.    Odra – Legia 28.04.2001 I liga
3604.    Odra – Orlen Płock 14.04.2001 I liga
3605.    Odra – Śląsk Wrocław 31.03.2001 I liga
3606.    Odra – Stomil Olsztyn 10.03.2001 I liga
3607.    Odra – Polonia Warszawa 22.11.2000 PP
3608.    Odra – Polonia Warszawa 18.11.2000 I liga
3609.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 28.10.2000 I liga
3610.    Odra Wodzisław – Groclin Grodzisk 14.10.2000 I liga
3611.    Odra – Zagłębie Lubin 16.09.2000 I liga
3612.    Odra – RKS Radomsko 30.08.2000 PL
3613.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 27.08.2000 I liga
3614.    Odra – Ruch Chorzów 13.08.2000 I liga
3615.    Odra – Śląsk 02.08.2000 I liga
3616.    Odra – GKS Katowice 29.07.2000 I liga
3617.    Odra – Ruch Chorzów 28.05.2000 I liga
3618.    Odra – Stomil Olsztyn 20.05.2000 I liga
3619.    Odra Wodzisław – Groclin Grodzisk 06.05.2000 I liga
3620.    Odra – Widzew 22.04.2000 I liga
3621.    Odra – Legia 01.04.2000 I liga
3622.    Odra – Polonia Warszawa 21.03.2000 PL
3623.    Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin 18.03.2000 I liga
3624.    Odra – ŁKS Ptak Łódź 12.03.2000 I liga
3625.    Odra – Legia 08.03.2000 PP
3626.    Odra Wodzisław – Polonia Warszawa 30.10.1999 I liga
3627.    Odra Wodzisław – Ruch Radzionków 25.09.1999 I liga
3628.    Odra Wodzisław – Petro Płock 11.09.1999 I liga
3629.    Odra Wodzisław – Widzew 05.09.1999 PL
3630.    Odra Wodzisław – Lech Poznań 29.08.1999 I liga
3631.    Odra Wodzisław – Amica Wronki 14.08.1999 I liga
3632.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze 31.07.1999 I liga
3633.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków 18.07.1999 I liga
3634.    Odra Wodzisław – Legia 26.05.1999 I liga
3635.    Odra Wodzisław – Amica 15.05.1999 I liga
3636.    Odra Wodzisław – Ruch Radzionków 03.10.1998 I liga
3637.    Odra Wodzisław – Ruch Chorzów 01.08.1998 I liga
3638.    Odra Wodzisław – Amica I liga
3639.    Odra Wodzisław – KSZO I liga
3640.    Odra Wodzisław – Legia Daewoo Warszawa I liga
3641.    Odra Wodzisław – Górnik Zabrze I liga
3642.    Odra – Polonia Warszawa I liga
3643.    Odra Wodzisław – Ruch Chorzów ¼ PP
3644.    Odra Wodzisław – Ruch Chorzów I liga
3645.    Odra Wodzisław – Stomil Olsztyn I liga
3646.    Odra Wodzisław – Śląsk Wrocław I liga
3647.    Odra Wodzisław – Wisła Kraków I liga
3648.    Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin I liga
3649.    MKS Odra Wodzisław
3650.    Odra Wodzisław
3651.    Wicher Wilchwy – TKKF Jedność Grabownia 24.08.2014
Wojkowice
3652.    KS Górnik Wojkowice
3653.    KS Milenium Wojkowice
Wojnicz
3654.    LKS Olimpia Wojnicz
Wola Mielecka
3655.    Start Wola Mielecka
Wolbrom
3656.    Przebój Wolbrom IV liga
Wólka Pełkińska
3657.    Wólczanka Wólka Pełkińska
Włocławek
3658.    KS Kujawiak Hydrobudowa Włocławek
Wrocław
3659.    Polar Wrocław 26.04.2003
3660.    Polar – Włókniarz Kietrz 12.08.2000 II liga
3661.    Polar Wrocław – Śląsk Wrocław 11.06.2000
3662.    Polar – Włókniarz 08.04.2000 II liga
3663.    Polar – Varta/Odra Opole 23.10.1999
3664.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 21.02.2020 E
3665.    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 07.02.2020 E
3666.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 08.12.2019
3667.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 24.11.2019 E
3668.    Śląsk Wrocław – Wisła Płock 04.11.2019 E
3669.    Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 28.07.2019 E
3670.    Śląsk Wrocław – Arka Gdynia 18.05.2019 E
3671.    Śląsk Wrocław – Wisła Płock 11.05.2019 E
3672.    Śląsk Wrocław – Miedź Legnica 02.04.2019 E
3673.    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 30.11.2018 E
3674.    Śląsk Wrocław – Wisła Płock 03.11.2018 E
3675.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 06.10.2018 E
3676.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 01.09.2018 E
3677.    Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin 20.08.2018 E
3678.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 05.08.2018 E
3679.    Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 12.05.2018 PP
3680.    Śląsk Wrocław – Sandecja Nowy Sącz 15.04.2018 E
3681.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 25.02.2018 E
3682.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 14.10.2017 E
3683.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 22.09.2017 E
3684.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 09.09.2017 E
3685.    Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków 25.08.2017 E
3686.    Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15.08.2017 E
3687.    Śląsk Wrocław – Arka Gdynia 19.05.2017 E
3688.    Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 13.05.2017 E
3689.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 27.11.2016 E
3690.    Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 06.11.2016 E
3691.    Śląsk Wrocław – Cracovia 09.04.2016 E
3692.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 26.02.2016 E
3693.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 15.07.2016 E
3694.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 12.02.2016 E
3695.    Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 25.09.2015 E
3696.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 23.05.2015 E
3697.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 12.02.2015 PP
3698.    Śląsk Wrocław – Borussia Dortmund 06.08.2014 towarzyski
3699.    Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 20.07.2014 E
3700.    Śląsk Wrocław – Widzew Łódź 12.05.2014
3701.    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 12.04.2014
3702.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 22.03.2014
3703.    Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów 22.02.2014
3704.    Śląsk Wrocław – Zawisza Bydgoszcz 27.10.2013 E
3705.    Śląsk Wrocław – Stilon Gorzów 15.09.2013 III liga
3706.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 14.09.2013 E
3707.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 04.08.2013 E
3708.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 30.05.2013 E
3709.    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 21.04.2013 E
3710.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 10.04.2013 ½ PP
3711.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 06.04.2013 E
3712.    Śląsk Wrocław – Korona Kielce 26.08.2012 E
3713.    Polish Masters Wrocław 2012 Śląsk, Benfica, Athletic Bilbao, PSV 21-22.07.2012
3714.    Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 03.05.2012 E
3715.    Śląsk Wrocław – Korona Kielce 11.03.2012
3716.    Śląsk Wrocław – Legia 26.02.2012 E
3717.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 25.11.2011 E
3718.    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 28.10.2011 E
3719.    Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 02.10.2011 E
3720.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 23.09.2011 E
3721.    Śląsk Wrocław – Widzew Łódź 09.04.2011 E
3722.    Śląsk Wrocław – GKS Bełchatów 17.04.2010
3723.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 2010/2011
3724.    Śląsk Wrocław – Polonia Bytom 2009/2010
3725.    Śląsk Wrocław – Lech Poznań 09.05.2009 E
3726.    Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 23.11.2008
3727.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 2008/2009
3728.    Śląsk – Polonia Bytom 2008/2009 E
3729.    Śląsk – Odra Opole
3730.    Śląsk Wrocław – KSZO 03.06.2007
3731.    Śląsk – 07.10.2006 (Odra Opole?)
3732.    Śląsk - Pogoń
3733.    Śląsk – Odra Opole
3734.    Śląsk 09.06.2004
3735.    Śląsk 16.05.2004
3736.    Śląsk – Swornica Czarnowąsy 24.04.2004
3737.    Śląsk 14.03.2004
3738.    Śląsk – Włókniarz Kietrz 14.03.2004
3739.    Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 22.11.2000 PP
3740.    Śląsk – Odra Opole 23.11.1997
3741.    Śląsk Wrocław 09.09.1997 PP
3742.    Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
3743.    Śląsk Wrocław – Lech
3744.    Śląsk Wrocław – Hutnik Kraków
3745.    Śląsk Wrocław - Pogoń
3746.    Śląsk
3747.    Śląsk
3748.    Ślęża Wrocław
Wronki
3749.    Amica – Cracovia 10.12.2005 E
3750.    Amica – Odra Wodzisław 09.11.2005 PP
3751.    Amica – Legia 05.11.2005 E
3752.    Amica – Wisła Kraków 24.04.2005
3753.    Amica – Lech Poznań 08.04.2005 E
3754.    Amica – Górnik Polkowice 27.03.2004 E
3755.    Amica – Górnik Łęczna 23.11.2003
3756.    Amica – Dospel Katowice 29.10.2003
3757.    Amica – Groclin 18.10.2003
3758.    Amica – Wisła Płock 27.09.2003
3759.    Amica – Lech Poznań 15.08.2003
3760.    Amica – Groclin 03.06.2003
3761.    Amica – Ruch Chorzów 17.05.2003
3762.    Amica – Garbarnia Jaworzno 03.05.2003
3763.    Amica – Widzew 09.04.2003
3764.    Amica – Wisła Płock 22.03.2003
3765.    Amica – Wisła Kraków 27.09.2002
3766.    Amica – Górnik Zabrze 14.09.2002
3767.    Amica – Legia 10.08.2002
3768.    Amica – GKS Katowice 09.03.2002 E
3769.    Amica – Orlen Płock 12.05.2001
3770.    Amica – Ruch Chorzów 05.05.2001                                                           
3771.    Amica – Legia 18.04.2000 PP
3772.    Amica – ŁKS Ptak Łódź 08.03.2000 PP
3773.    Amica – GKS Bełchatów 30.08.1998 E
3774.    Amica – Stomil Olsztyn 13.09.1997 E
3775.    Amica – Odra Wodzisław 09.08.1997
3776.    Amica – Śląsk Wrocław 14.05.1997 E
3777.    Amica – GKS Bełchatów 05.04.1997
3778.    Amica – ŁKS Łódź 15.03.1997 E
3779.    Amica – Górnik Zabrze 23.11.1996 E
3780.    Amica – Sokół Tychy 23.10.1996 E
3781.    Amica – Śląsk Wrocław 20.09.1995 E
3782.    Amica – Siarka Tarnobrzeg 30.08.1995 E
3783.    Amica – Raków Częstochowa 29.07.1995 I liga
3784.    Czarni Wronki – Polonia
Wróblewo
3785.    Czarni Wróblewo – Pogoń Lwówek Wielkopolski
Września
3786.    Victoria Września – Mieszko Gniezno 09.06.2018 baraż o III ligę
3787.    Victoria Września
3788.    Victoria Września IV liga
3789.    Victoria Września
Zabełków
3790.    LKS Zabełków – LKS Chałupki Klasa B
Zabierzów
3791.    Tiger Kmita Zabierzów – Polonia Warszawa 26.04.2008 II liga
3792.    LKS Kmita Zabierzów wiosna 2007 akredytacja
3793.    Tiger Kmita Zabierzów – Górnik Polkowice 09.06.2007 II liga
3794.    Kmita Zabierzów – Stal Stalowa Wola 20.05.2007
3795.    Kmita Zabierzów – Miedź Legnica 22.04.2007
3796.    Kmita Zabierzów – KSZO Ostrowiec 14.04.2007
3797.    Tiger Kmita – Śląsk Wrocław 31.03.2007 II liga
3798.    Tiger Kmita – Piast Gliwice 2007 II liga
3799.    Kmita – Odra Opole 18.03.2007
3800.    Kmita jesień 2006
3801.    Kmita Zabierzów – Polonia Warszawa 30.07.2006
3802.    Kmita Zabierzów – Wisła II 13.05.2006
3803.    Kmita Zabierzów – Hetman Zamość 23.04.2006
3804.    LKS Kmita Zabierzów – Hutnik Kraków 02.04.2006 III liga
3805.    LKS Kmita III liga
Zabrze
3806.    KS Gazobudowa Zabrze klasa okręgowa
3807.    KS Gazobudowa Zabrze
3808.    Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 15.09.2019
3809.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 03.05.2019
3810.    Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec 29.04.2019
3811.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia 22.04.2019
3812.    Górnik Zabrze – Legia Warszawa 07.04.2019
3813.    Górnik Zabrze – Cracovia 29.03.2019
3814.    Górnik Zabrze – Piast Gliwice 08.03.2019
3815.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 27.02.2019
3816.    Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec 23.02.2019
3817.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 11.02.2019
3818.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia 15.12.2019
3819.    Górnik Zabrze – Miedź Legnica 09.12.2018
3820.    Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 09.11.2018
3821.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 28.10.2018
3822.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 05.10.2018
3823.    Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 23.09.2018
3824.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 18.08.2018
3825.    Górnik Zabrze – Wisła Płock 29.07.2018
3826.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 22.07.2018
3827.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 20.05.2018 E
3828.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 09.05.2018 E
3829.    Górnik Zabrze – Wisła Płock 21.04.2018 E
3830.    Górnik Zabrze – Legia 03.04.2018
3831.    Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz 31.03.2018
3832.    Górnik Zabrze – Hajduk Split 24.03.2018 towarzyski
3833.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 09.03.2018
3834.    Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 28.02.2018
3835.    Górnik Zabrze – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 19.02.2018
3836.    Górnik Zabrze – MFK Zemplin Michalovce 03.02.2018
3837.    Górnik Zabrze – Cracovia 18.12.2017 E
3838.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 08.12.2017 E
3839.    Górnik Zabrze – Chojniczanka Chojnice 28.11.2017 PP
3840.    Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 24.11.2017 E
3841.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 04.11.2017 E
3842.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 20.10.2017 E
3843.    Górnik Zabrze – Piast Gliwice 01.10.2017 E
3844.    Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz 20.09.2017 PP
3845.    Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 16.09.2017 E
3846.    Górnik Zabrze – Wisła Płock 25.08.2017 E
3847.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia 13.08.2017 E
3848.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 29.07.2017 E
3849.    Górnik Zabrze – Legia Warszawa 15.07.2017 E
3850.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 16.05.2017 I liga
3851.    Górnik Zabrze – Pogoń Siedlce 19.08.2016
3852.    Górnik Zabrze – Stal Mielec 05.08.2016
3853.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 10.05.2016 E
3854.    Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 01.04.2016 E
3855.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 13.03.2016 E
3856.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 02.03.2016 E
3857.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 08.11.2015 zaproszenie
3858.    Górnik Zabrze – Podbeskidzie 26.10.2015 zaproszenie
3859.    Górnik Zabrze – Legia 04.10.2015 zaproszenie
3860.    Górnik Zabrze – Cracovia 30.08.2015 zaproszenie
3861.    Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 08.08.2015 zaproszenie
3862.    Górnik Zabrze 10.07.2015 towarzyski
3863.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 2013/2014 akredytacja
3864.    Górnik Zabrze – Warta Poznań 26.05.2010 I liga
3865.    Górnik Zabrze – Widzew 30.10.2009 I liga
3866.    Górnik Zabrze – Dolcan Ząbki 24.10.2009 I liga
3867.    Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 10.10.2009 I liga
3868.    Górnik Zabrze – Górnik Łęczna 30.09.2009 I liga
3869.    Górnik Zabrze – Motor Lublin 26.09.2009 I liga
3870.    Górnik Zabrze – Podbeskidzie  30.08.2009 I liga
3871.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 16.08.2009 I liga
3872.    Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz jesień 2009 I liga
3873.    Górnik Zabrze – KSZO Ostrwiec Świętokrzyski 03.08.2009 I liga
3874.    Górnik Zabrze – Lech Poznań wiosna 2009 E
3875.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław 16.05.2009 E
3876.    Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 02.05.2009 E
3877.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia wiosna 2009 E
3878.    Górnik – Polonia Bytom wiosna 2009 E
3879.    Górnik Zabrze – GKS Bełchatów jesień 2008 E
3880.    Górnik Zabrze – Cracovia jesień 2008 E
3881.    Górnik Zabrze – Legia jesień 2008 E
3882.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów jesień 2008 E
3883.    Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław jesień 2008
3884.    Górnik – Wisła Kraków jesień 2008 E
3885.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 07.05.2008
3886.    Górnik Zabrze – Korona Kielce 26.04.2008
3887.    Górnik Zabrze – Groclin Grodzisk Wielkopolski wiosna 2008 OE
3888.    Górnik Zabrze – Jagiellonia wiosna 2008 OE
3889.    Górnik – Lech Poznań wiosna 2008 OE
3890.    Górnik – ŁKS Łódź 20.04.2008
3891.    Górnik Zabrze – GKS Bełchatów jesień 2007 OE
3892.    Górnik – Odra Wodzisław jesień 2007 OE
3893.    Górnik – Polonia Bytom jesień 2007 OE
3894.    Górnik – Widzew jesień 2007 OE
3895.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków jesień 2007 OE
3896.    Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec jesień 2007 PE
3897.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 28.07.2007 charytatywny
3898.    Górnik Zabrze – Górnik Łęczna wiosna 2007 OE
3899.    Górnik Zabrze – Groclin Dyskobolia wiosna 2007 OE
3900.    Górnik Zabrze – Kolporter Korona Kielce wiosna 2007 I liga
3901.    Górnik – Legia wiosna 2007 OE
3902.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków wiosna 2007 OE
3903.    Górnik Zabrze – Wisła Płock wiosna 2007
3904.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław 24.02.2007 PE
3905.    Górnik Zabrze – GKS Bełchatów jesień 2006 OE
3906.    Górnik Zabrze – Kolporter Kielce jesień 2006 OE
3907.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław jesień 2006 OE
3908.    Górnik Zabrze – Widzew jesień 2006 OE
3909.    Górnik Zabrze – Legia 10.05.2006
3910.    Górnik Zabrze – Amica Wronki wiosna 2006 E
3911.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków 05.11.2005
3912.    Górnik Zabrze – Polonia Warszawa 10.09.2005
3913.    Górnik Zabrze – Arka Gdynia wiosna 2006 E
3914.    Górnik Zabrze – Lech Poznań wiosna 2006 E
3915.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin wiosna 2006 E
3916.    Górnik Zabrze – Amica Wronki wiosna 2005 I liga
3917.    Górnik Zabrze – Cracovia wiosna 2005 I liga
3918.    Górnik Zabrze – Groclin wiosna 2005 I liga
3919.    Górnik Zabrze – Legia wiosna 2005 I liga
3920.    Górnik Zabrze – Legia 2004/2005 PP
3921.    Górnik – GKS Katowice 06.10.2004 PP
3922.    Górnik – Odra Wodzisław jesień 2004 I liga
3923.    Górnik Zabrze – Górnik Polkowice wiosna 2004
3924.    Górnik Zabrze – Groclin Dyskobolia wiosna 2004
3925.    Górnik Zabrze – Polonia Warszawa wiosna 2004
3926.    Górnik Zabrze – Wisła Kraków wiosna 2004 I liga
3927.    Górnik Zabrze – Legia jesień 2003 I liga
3928.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław jesień 2003 I liga
3929.    Górnik – GKS Katowice wiosna 2002/2003 I liga
3930.    Górnik Zabrze – Groclin Dyskobolia wiosna 2002/2003
3931.    Górnik – Groclin
3932.    Górnik - Legia
3933.    Górnik – Legia PP
3934.    Górnik – Polonia Warszawa
3935.    Górnik – Garbarnia Szczakowianka
3936.    Górnik – Widzew I liga
3937.    Górnik – Śląsk Wrocław 24.11.2001
3938.    Górnik – Zagłębie Lubin 03.11.2001
3939.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 10.10.2001
3940.    Górnik Zabrze – Ruch Radzionków 28.04.2001
3941.    Górnik Zabrze – Odra Opole 04.2001
3942.    Górnik Zabrze 17.04.2001
3943.    Górnik Zabrze – Orlen Płock 31.03.2001
3944.    Górnik Zabrze 18.11.2000
3945.    Górnik Zabrze – Polonia Warszawa 03.11.2000
3946.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 26.08.2000
3947.    Górnik Zabrze 06.05.2000
3948.    Górnik Zabrze 04.03.2000
3949.    Górnik Zabrze 06.05.1999
3950.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 14.11.1998
3951.    Górnik Zabrze 24.10.1998
3952.    Górnik Zabrze 19.09.1998
3953.    Górnik Zabrze 09.09.1998
3954.    Górnik Zabrze 16.05.1998
3955.    Górnik – Ruch Chorzów 02.05.1998
3956.    Górnik Zabrze – Odra Wodzisław 18.04.1998
3957.    Górnik – Ruch Radzionków 15.04.1998 PP
3958.    Górnik Zabrze 08.04.1998
3959.    Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 04.04.1998
3960.    Górnik Zabrze 21.03.1998
3961.    Górnik Zabrze 07.03.1998
3962.    Górnik Zabrze 12.11.1997
3963.    Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 29.10.1997
3964.    Górnik Zabrze – Polonia Warszawa 18.10.1997
3965.    Górnik Zabrze – Raków Częstochowa 28.09.1997
3966.    Górnik – Wisła Kraków 13.09.1997
3967.    Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 15.08.1997
3968.    Górnik – Amica 25.06.1997
3969.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 21.06.1997
3970.    Górnik Zabrze 17.05.1997
3971.    Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 07.05.1997
3972.    Górnik Zabrze – Sokół Tychy 19.04.1997
3973.    Górnik Zabrze 22.03.1997
3974.    Górnik Zabrze 1997
3975.    Górnik Zabrze 07.03.1997
3976.    Górnik Zabrze 30.11.1996
3977.    Górnik Zabrze 10.08.1996
3978.    Górnik Zabrze 31.07.1996
3979.    Górnik Zabrze 15.05.1996
3980.    Górnik Zabrze – Lech Poznań 20.04.1996
3981.    Górnik Zabrze – GKS Bełchatów 03.04.1996
3982.    Górnik Zabrze – GKS Katowice 23.03.1996
3983.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 08.04.1995
3984.    Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 12.03.1994
3985.    Górnik – Legia 07.03.1993
3986.    Górnik Zabrze 16.05.1992
3987.    Górnik Zabrze
3988.    Górnik Zabrze
3989.    Górnik Zabrze
3990.    KS Piast Pawłów w Zabrzu
3991.    Sparta Zabrze
3992.    Sparta Zabrze – Górnik Zabrze 24.05.2008 oldboje
Zabrzeg
3993.    LKS Sokół Zabrzeg
Zaczernie
3994.    Limbach KS Zaczernie IV liga 29.05.2010
Zagórzany
3995.    Magda Moduł Zagórzany – Turbacz 04.09.2005
Zakliczyn
3996.    LKS Jordan-Sum Zakliczyn
Zamarski
3997.    LKS Lutnia Zamarski
Zambrów
3998.    Olimpia Zambrów – GKS Bełchatów 19.11.2016
Zamość
3999.    Hetman Zamość – Resovia Rzeszów 16.03.2008 III liga
4000.    Hetman – Włókniarz Kietrz 22.08.2001 PL
4001.    Hetman – Odra Ryan Opole 18.08.2001 II liga
4002.    Hetman – Odra Opole 17.03.2001 II liga
4003.    Hetman – Włókniarz Kietrz 04.11.2000 II liga
4004.    Hetman – Zagłębie Sosnowiec 26.08.2000 II liga
4005.    Hetman – Stal Stalowa Wola 12.08.2000 II liga
4006.    Hetman – Stomil Olsztyn 02.08.2000 PL
4007.    Hetman – Lechia Gdańsk 30.07.2000 II liga
4008.    Hetman – GKS Katowice 20.05.2000 II liga
4009.    Hetman – Górnik Łęczna 07.08.1999
4010.    Hetman – Wawel Kraków 03.05.1998
4011.    Hetman – Świt NDM 29.03.1998
4012.    Hetman – Cracovia 08.03.1998
4013.    Hetman – Radomsko 11.05.1997
4014.    Hetman Zamość - Sokół Tychy 28.09.1996 PP
4015.    Hetman Zamość
Zawada
4016.    LKS Naprzód 46 Zawada (Wodzisław Śląski)
Zawada Książęca
4017.    LKS Zgoda Zawada Książęca
Zawiercie
4018.    MKS Warta Zawiercie
4019.    MKS Warta Zawiercie
Ząbki
4020.    DOLCAN Ząbki – Bytovia Bytów 20.09.2014
4021.    Dolcan Ząbki – GKS Katowice 06.03.2011 I liga
4022.    Dolcan Ząbki – Motor Lublin 13.03.2010 I liga
4023.    Dolcan Ząbki – Śląsk Wrocław 22.09.2009 I liga
Zabkowice Śląskie
4024.    KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zbąszynek
4025.    ZAP Zbąszynek
Zduńska Wola
4026.    MGUKSPogoń Zduńska Wola – ŁKS 05.04.2015 IV liga
Zdzieszowice
4027.    Ruch Zdzieszowice 2018 III liga
4028.    Ruch Zdzieszowice – Legia Warszawa 21.09.2017 1/8 PP
4029.    MKS Ruch Zdzieszowice wiosna 2015 III liga
4030.    MKS Ruch Zdzieszowice 2014 II liga
4031.    MKS Ruch Zdzieszowice 2013
4032.    MKS Ruch Zdzieszowice II liga
4033.    HKS Ruch Zdzieszowice II liga
4034.    MKS Ruch Zdzieszowice wiosna 2012 (Ruch – ROW PP 18.07.2012)
4035.    Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 31.07.2010 II liga
4036.    Ruch Zdzieszowice III liga
Zebrzydowice
4037.    Spójnia Zebrzydowice
4038.    KKS Spójnia Zebrzydowice
4039.    KKS Spójnia Zebrzydowice
Zgierz
4040.    ZKS Włókniarz Zgierz
4041.    Boruta Zgierz – Puszcza Niepołomice 25.07.2015 PP
Zgorzelec
4042.    MKS Nysa Zgorzelec
Zielona Góra
4043.    Stelmet UKP Zielona Góra 17.05.2014
4044.    Stelmet UKP Zielona Góra 05.04.2014
4045.    Lechia Zielona Góra
4046.    Lech Zielona Góra 2004/2005
4047.    Lech Zielona Góra
4048.    ZTP Lechia Zielona Góra jesień 1996/1997
4049.    ZTP Zielona Góra
4050.    ZTP Zielona Góra
Ziębice
4051.    MKS Sparta Ziębice
Złotów
4052.    Sparta Złotów
Złoty Stok
4053.    Unia Złoty Stok
Zwonowice
4054.    LKS Zwonowice
Źlinice
4055.    Orzeł Źlinice – Pogoń Prudnik 21.03.2015 IV liga
4056.    Orzeł Źlinice – Czarni Otmuchów 15.11.2014 IV liga
4057.    Orzeł Źlinice – Victoria Chróścice 02.11.2014 IV liga
4058.    Orzeł II Źlinice – Źródło Krośnica 26.10.2014 klasa A
Żagań
4059.    MKS Czarni Żagań – Ruch Radzionków 03.10.2009 II liga
4060.    Czarni Żagań – Górnik Zabrze 25.06.2005 towarzyski
Żary
4061.    Promień Żary
4062.    Promień Żary
Żernica
4063.    LKS Naprzód Żernica Klasa A
Żory
4064.    KS Żory 28.05.2017
4065.    KS Żory 05.10.2014
4066.    MKS Polaris Żory
Żmigród
4067.    Piast Żmigród
Żmudź
4068.    KS Victoria Żmudź – Chełmianka Chełm 15.05.2013
4069.    KS Victoria Żmudź – Dan-Mar Huczwa Tyszowce 01.05.2013
4070.    Victoria Żmudź – Sparta Rejowiec Fabryczny 11.11.2012
4071.    Victoria Żmudź – Ruch Ryki 28.10.2012
Żółkiewka
4072.    GKS Hetman Żółkiewka – Sparta Rejowiec Fabryczny 31.08.
4073.    Hetman Żółkiewka – Chełmianka Chełm 28.03. IV liga
4074.    KS Żyrardowianka Żyrardów
Żywiec
4075.    Czarni Góral Żywiec
4076.    Góral Żywiec IV liga śląska
4077.    TJ Koszarawa Żywiec





 

Komentarze  

 
0 #3 rollex11 download 2018-12-03 11:32
Yes! Finally someone writes about does online casino cheat.
Cytować
 
 
0 #2 918kiss 2018-11-24 02:16
When someone writes an article he/she retains the image of a user in his/her mind that
how a user can understand it. Thus that's why this paragraph is amazing.

Thanks!
Cytować
 
 
0 #1 rollex 11 2018-10-28 20:56
Howdy fantastic website! Does running a blog similar to this take a massive
amount work? I've absolutely no understanding of computer programming however I was hoping to start my own blog soon. Anyways,
if you have any suggestions or tips for new blog owners please share.
I understand this is off topic but I just wanted to ask.
Cheers!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

My football matches

Spring 2020

Stal Nysa - Mickiewicz Kluczbork 3:0 volleyball

Polonia Nysa - LZS Starowice 3:2

AZS PWSZ Nysa - SUKSS Suwałki 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2:1

AZS PWSZ Nysa - Norwid Częstochowa 0:3 volleyball

Stal Nysa - Chrobry Głogów 3:1 volleyball

Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3:1

Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2:3

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 2:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów 3:0 volleyball

Autumn 2019

Bielawianka Bielawa - Astra Nowa Sól 0:3 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 0:0

Stal Nysa - ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 volleyball

Odra Opole - Miedź Legnica 3:0

Olimpia Podgaj - Barycz Sułów 2:2

LZS Kałków - LZS Jasienica Górna 3:2

Polonia Nysa - OKS Olesno 2:0

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:1 volleyball

UKS Karnków - Atom Grądy-Malerzowice Małe 1:1

Polonia Nysa - Porawie Większyce 3:0

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 2:0

LZS Chrzelice - LZS Przysiecz 2:0

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Skalnik Gracze - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0

Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów 2:2

Jiskra Rapotin - SK Namest na Hane 8:1

TJ Postrelmov - Spartak Loucna nad Desnou 2:0

Stal Nysa - Politechnika Lublin 3:0 volleyball

LZS Kępnica - Delta Bielice 8:2

Sokol Brantice - Sokol Vrbno pod Pradedem 5:2

SK Zator - FC Milotice nad Opavou 5:0

Stal Nysa - SMS PZPS I Spała 3:0 volleyball

LKS Goświnowice - LZS Kamienica Nyska 5:0

Unia Krapkowice - Stal Brzeg 2:4

MKS Gogolin - Polonia Nysa 1:6

Górnik Januszkowice - Sokół Leśnica 2:2

Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie 2:2

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 4:0

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 4:1 volleyball

Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa 0:13

LZS Starowice - Zagłębie Lubin II 0:0

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1

FK Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik 0:0

Piast Gliwice - BATE Borysov 1:2

Retezarna Ceska Ves - Sigiteam 6:13

Retezarna Ceska Ves - TJ Pisecna 5:5

Spring 2019

Słowianin Wolibórz - Orlęta Krosnowice 5:3

ATS Wojbórz - KS Polanica-Zdrój 5:0

KS Walim - Victoria Świebodzice 3:5

LZS Starowice - Unia Krapkowice 7:1

Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój 3:0

Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 0:8

AKS Strzegom - Górnik Złotoryja 4-0

Argentyna U-20 - RPA U-20 5:2

Porugalia - Korea Południowa U-20 1:0

BKS Stal Bielsko-Biała - Tempo Puńców 5:1

LZS Stary Ujazd - GKS Głuchołazy 1:3

LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski 1:1

Odra Opole - Bytovia Bytów 2:1

SKS Chmielowice - Zieloni Ligota Tułowicka 0:6

Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice Śląskie 1:2

Sokol Tremesna - TJ Rusin 3:0

LZS Starowice - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 0:3 volleyball

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Sokół Leśnica 0:1

LZS Victoria Wierzbnik - LZS Czarni Przylesie Dolne 0:4

Odra Opole - GKS Katowice 0:4

Piomar Tarnów-Przywory - Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:0

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Dąb Mościsko - Zgoda Grodziszcze 2:1

Skałki Stolec - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1:3 volleyball

Piast Żerniki - Nysa Kłodzko 2:0

Odra Opole - Jagiellonia Białystok 0:2

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AT Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 3:0

AZS PWSZ Nysa - Chemik Bydgoszcz 0:3 volleyball

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny karate

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 3:0 volleyball

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:0 volleyball

Polska - Rosja 2:2 futsal

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

Stal Nysa - Onico Warszawa 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle II 3:2 volleyball

Autumn 2018

AZS Basket Nysa - AZS Politechnika Opolska 79-95 basketball

Stal Nysa - Norwid Częstochowa 2:3 volleyball

Bongo Krapkowice - Bassau Prószków 2:2 (k. 3:1) futsal

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:2 volleyball

Orzeł Witoszów - Dąb Mościsko 3:2

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:0 volleyball

Stal Nysa - Buskowianka Kielce 3:1 volleyball

Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 5:1

Stal Nysa - Mickiewicz Kluczbork 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Porawie Większyce 1:0

Polska - Włochy 0:1

Błękitni Przecza - Burza Lipki 0:2

Polska - Portugalia 2:3

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice 1:5

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 volleyball

Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 5:2

Venus Nowice - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3

Meteor Jasienica Dolna - GZ LZS Grodków 4:0

Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0

Piast Gliwice - Alga Bishkek 1:4 futsal

Piast Gliwice - KB United 1:1 futsal

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:1

Strzelinianka Strzelin - Olimpia Podgaj 1:2

Podzamcze Nysa - LZS Kastor Jasienica Górna 1:1

Lech Poznań - KRC Genk 1:2

Sokół Niemodlin - KS Krapkowice 1:2

Sokol Velke Losiny - FK Mohelnice 4:0

Sokol Lestina - 1.FC Maletin 1:6

Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0:1

FK Bela pod Pradedem - TJ Vidnava 16:0

Odra Opole - Wigry Suwałki 2:2

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Górnik Zabrze - AS Trencin 0:1

Otryt Lutowiska - Orzeł Górzanka 5:5

Nelson Polańczyk - Błękitni Futory 3:2

Górnik Zabrze - Zaria Balti 1:0

Polonia Nysa - Stal Brzeg 0:1

Podzamcze Nysa - Samorządowcy Nysa 7-5

Spring 2018

Sokol Vrbno pod Pradedem - Sokol Stara Ves 6:4

Piast Nowa Ruda - Orzeł Lubawka 4:0

GKS Tychy - Odra Opole 3:0

Polska - Kanada 3-2 volleyball

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

Polonia Nysa - LZS Starowice 3:0

AKS Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 volleyball

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0 volleyball

AKS Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AKS Rzeszów 0:3 volleyball

1.FC Chronstau-Chrząstowice - Start Jełowa 1:2

KS Krasiejów - Unia Kolonowskie 3:1

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 1:2

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:1

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:2 volleyball

Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0

Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna 2:2

Raków Częstochowa - Odra Opole 0:0

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1

GKS Głuchołazy - Odra II Groszmal Opole 4:0

Polska - Korea Południowa 3:2

Odra Opole - GKS Katowice 1:2

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Trójka Nakło 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Maraton Świnoujście 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - TS Volley Rybnik 3:0 (volleyball)

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1

Stal Nysa - Krispol Września 1:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 0:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3

Stal Nysa - Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 3:2 (kadeci) volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 2:3 (juniorzy) volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

Autumn 2017

Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 1:0

Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0