Home Sparingi Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4-5 (13.09.2017)
Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4-5 (13.09.2017) PDF Drukuj Email
czwartek, 14 września 2017 21:29

W środowy wieczór wybrałem się do Otmuchowa na szczególny mecz. Zagrano w nim dla Mateusza, ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie, który ma bardzo poważną wadę wzroku. Spotkanie to zorganizował Nitro Club Nysa, który zagrał z zespołem DJ’e Polska. Na plus należy zaliczyć znakomitą organizację imprezy, niezłą frekwencja, catering , zbiórkę pieniędzy i całkiem niezły poziom meczu, który na szczęście zagrano na poważnie.


Słowa uznania należą się organizatorom meczu, jego uczestnikom i wszystkim, którzy przyszli to oglądać. Jeśli chodzi o organizację, to wszystko było dopięte na ostatni guzik. Był spiker, którym był DJ Bolo, znany m.in. z tego, że tę samą funkcję pełni na meczach siatkarzy Stali Nysa. Była trójka profesjonalnych sędziów, czego np. nie ma na meczach klasy B. Były dwa food trucki, w których sprzedawano różne specjały. Po trybunie chodziły z puszkami  specjalnie oznakowane osoby, które zbierały pieniądze dla Mateusza, które ludzie chętnie wrzucali.

Spotkanie to zgromadziło około 200 widzów. To niezła frekwencja, bo tyle osób  przeciętnie chodzi na mecze w IV ligach. Były grupki, które przygotowały jakieś transparenty i momentami próbowały kibicować.

Ja nie lubię tego typu meczów, bo w nich najczęściej nie gra się na poważnie, a uczestnicy często się wygłupiają. Tymczasem tutaj grano normalny mecz. Myślę, że te drużyny zaprezentowały poziom zespołów ze środka tabeli klasy B. W I połowie gracze Nitro byli wyraźnie lepsi i o ile pamiętam, to do przerwy prowadzili 4:0. Wydawało mi się, że jak tak dalej pójdzie, to będzie pogrom. Tymczasem w II połowie zawodnicy Nitro jakby stanęli i dali sobie strzelić cztery bramki. Wynik 4:4 utrzymał się do końca meczu, w którym grano dwa razy po 30 minut. Wtedy spiker zapowiedział rzuty karne. Jednak na wniosek graczy zagrano dogrywkę dwa razy po 5 minut. Jedynego gola zdobyli DJ’e Polska i wygrali 5:4. Spotkanie to, choć zacięte, to rozgrywane było w przyjacielskiej atmosferze. Przez całe 70 minut nikt nie miał większych pretensji do arbitrów.

Tak wpadła jedna z bramek dla Nitro

Mimo poważnej gry, to wynik był najmniej ważny. Bardziej liczy się to, że wiele osób zrobiło coś dla kogoś znajdującego się w potrzebie.


IMG0746.JPG

IMG07571.JPG

IMG0776.JPG

IMG0819.JPG

IMG08270.JPG

IMG08600.JPG

IMG0861.JPG

IMG08870.JPG

IMG0910.JPG

IMG09160.JPG

IMG0931.JPG

IMG0952.JPG

www.facebook.com/mojewielkiemecze

www.instagram.com/mojewielkiemecze

@MojeWielkieMecz


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

My football matches

Autumn 2017

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0