Home Historia Stali Nysa Historia Stali Nysa AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0-3 (25.02.2017)
AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0-3 (25.02.2017) PDF Drukuj Email
niedziela, 26 lutego 2017 16:47

W wyniku tego, że niesamowicie podgrzano w Nysie atmosferę przed meczem AZS PWSZ Nysa – MMKS Kędzierzyn-Koźle, to wysoka frekwencja zaskoczyła organizatorów, którzy przygotowali się na wpuszczenie kibiców tylko na jedną trybunę. Okazało się, że tego dnia była ona za ciasna. Fani siatkówki w Nysie, którzy od lat czekają na derbowy pojedynek seniorów Stali z Zaksą, chcieli zobaczyć bój juniorów obu tych klubów. Zespół z Nysy, pomimo wsparcia Klubu Kibica Stali Nysa, tego dnia był bez szans.

 

Frekwencja na tym meczu kolejny raz pokazała, że ludzie w Nysie kochają siatkówkę, a pojedynek z Kędzierzynem, to coś więcej niż mecz. Bynajmniej tak w Nysie to jest odbierane.

Internetowa zapowiedź tego spotkania nawiązywała do filmu Trzystu i wojowników spartańskich. Nyscy zawodnicy byli przedstawiani jako walczaki, a kędzierzyńscy jako zespół zbudowany na najlepszych zawodnikach z regionu, w tym z Nysy.

Gdy tuż przed meczem wszedłem na trybunę, to przeżyłem pozytywny szok. Na niej był nadkomplet. Dobrze, że organizatorzy pozwalali zajmować miejsca na drugiej trybunie, ale szkoda, że jej nie odsłonili.

Na meczu była Nyska Grupa Ultras, która to spotkanie potraktowała jak mecz seniorów Stali i prowadziła głośny doping. Poniżej filmik pokazujący atmosferę tego meczu.

Niestety tego dnia nyscy siatkarze byli w każdym elemencie gorsi od zawodników gości. Najgorzej wyglądała u nich zagrywka. Pomijam te zupełnie zepsute, które lądowały na siatce. Bardziej mam na myśli to, że kędzierzynianie nie mieli problemów z odbiorem prostych zagrywek, po których mogli zrobić wszystko. I robili. Bili z krótkiej i ze skrzydeł.

Gospodarze w żadnej z partii nie zagrozili rywalom. Pierwszy set to był pogrom do 11. Drugą partię przegrali do 21, czyli można by odnieść wrażenie, że byli bliscy wygrania. Niestety nie. Kilka punktów zdobyli w samej końcówce, gdy goście pewni wygranej się rozluźnili. Najbardziej wyrównany był set trzeci przegrany do 22. Jednak raczej nie było momentu by zespół z Kędzierzyna był zagrożony. Szkoda, że chłopcy z Nysy nie wykorzystali atutu kibiców, a chyba nawet ta pełna hala ich usztywniła. Gdyby potrafili zerwać się do wyrównanej walki, to wtedy te trybuny, które trochę uśpiła słaba gra, by ich poniosły do gry o zwycięstwo. Wtedy goście i sędziowie mogliby się pogubić.

Zespół z Kędzierzyna pokazał tego dnia znakomitą siatkówkę. Szalał u nich Justin Ziółkowski, który przed tym sezonem grał w Nysie. Był w kadrze pierwszoligowej Stali. Taką samą drogę z kadry seniorów Stali do Młodej Zaksy przeszedł również Adam Rajski. W tym meczu też zagrał w wyjściowym składzie gości.

Trenerem kędzierzynian jest była gwiazda Chemika i Mostostalu, Roland Dembończyk, który w hali w Nysie zagrał wiele spotkań.

Mecz ten odbył się w ramach ćwierćfinałowego turnieju Mistrzostw Polski juniorów. Z sześciu grających drużyn awans mogły uzyskać dwie. Nysa przystępowała do tego meczu jako niepokonana, która dzień wcześniej ograła Norwid Częstochowa. MMKS miał na koncie już jedną porażkę, której doznał z Jastrzębskim Węglem. Do tego Nysa jest mistrzem województwa, a Kędzierzyn w tych rozgrywkach zajął dopiero III miejsce. Wszystko to spowodowało, że w Nysie liczono na zwycięstwo.

Więcej zdjęć z tego meczu TUTAJ


IMG9330.JPG

IMG9332.JPG

IMG9336.JPG

IMG9338.JPG

IMG9339.JPG

IMG93421.JPG

IMG9343.JPG

IMG93470.JPG

IMG93520.JPG

IMG93560.JPG

IMG9357.JPG

IMG9359.JPG

IMG9361.JPG

IMG93650.JPG

IMG93670.JPG

IMG93740.JPG

IMG93750.JPG

IMG93760.JPG

IMG93780.JPG

IMG9379.JPG

IMG93810.JPG

IMG9387.JPG

IMG9397.JPG

IMG94001.JPG

IMG9406.JPG

IMG9411.JPG

IMG94140.JPG

IMG9425.JPG

IMG9428.JPG

IMG94291.JPG

IMG94330.JPG

IMG94350.JPG

IMG9439.JPG

IMG9441.JPG

IMG9442.JPG

IMG94430.JPG

IMG94442.JPG

IMG94550.JPG

IMG9457.JPG

www.facebook.com/mojewielkiemecze

www.intagram.com/mojewielkiemecze

@MojeWielkieMecz

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

My football matches

Spring 2018

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

Autumn 2017

Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 1:0

Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0