Boiska i stadiony, na których oglądałem mecze Drukuj
czwartek, 13 września 2018 00:00

Do 286 wzrosła liczba stadionów i boisk, które zaliczyłem. Zaliczony stadion to taki, na którym zobaczyłem mecz. Oto wykaz wszystkich obiektów:

1.    Stal Nysa
2.    Polonia Nysa
3.    Stadion Śląski w Chorzowie
4.    Cracovia Kraków
5.    Odra Opole
6.    TJ Michalovce (CSRS – Słowacja)
7.    Sparta Lubliniec
8.    LKS Goświnowice
9.    LZS Biechów
10.    Skalnik Gracze
11.    Odra Wodzisław
12.    Wisła Kraków
13.    GKS Grodków
14.    Hajduk Split (Chorwacja)
15.    Ruch Chorzów

16.    Ruch Zdzieszowice
17.    LZS Leśnica
18.    Sigma Ołomuniec (Czechy)
19.    Unia Głuchołazy
20.    Czarni Otmuchów
21.    LZS Kałków
22.    Grunwald Ruda Śląska
23.    MOSiR Stal Zabrze
24.    Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) – boczne boisko
25.    GKS Katowice
26.    Odra Kędzierzyn-Koźle
27.    LKS Rusocin
28.    FK Mikulovice (Czechy)
29.    LZS Niwnica
30.    Agfa Prusinowice
31.    Lech Poznań
32.    Hutnik Kraków – boczne boisko
33.    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza
34.    Ślęża Wrocław
35.    Śląsk Wrocław (Oporowska)
36.    LZS Ścinawa Nyska
37.    Polonia Bytom
38.    Olimpia Lewin Brzeski
39.    LZS Jędrzychów
40.    LZS Kastor Jasienica Górna
41.    LZS Wójcice
42.    Sparta Paczków
43.    Grom Mroczkowa
44.    Atom Grądy
45.    Victoria Chróścice
46.    MSK Żilina (Słowacja)
47.    Podbeskidzie Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
48.    Legia Warszawa (Pepsi Arena)
49.    Tatran Supikovice (Czechy)
50.    Zagłębie Lubin (Dialog Arena)
51.    LZS Agro Chmiel Ujeździec
52.    Pogoń Prudnik
53.    Górnik Pszów
54.    Start Mszana
55.    TOR Dobrzeń Wielki
56.    Plon Skoroszyce
57.    FK Zlate Hory (Czechy)
58.    Orzeł Ząbkowice
59.    LZS Buków
60.    LUKS Meteor Jasienica Dolna
61.    Ogrodnik Chróścina Nyska
62.    Polonia Wrocław (MCS Oławka)
63.    Stadion Miejski we Wrocławiu (nowy stadion Śląska)
64.    Sudety Burgrabice
65.    Handlowiec Domaszkowice
66.    Unia Tułowice
67.    Centrum Sportu w Opolu
68.    LZS Czarnolas
69.    Banik Ostrava (Czechy)
70.    FC Hlucin (Czechy)
71.    Havirov (Czechy)
72.    MFK Karvina Karvina-Raj (Czechy)
73.    LZS Węża
74.    LZKS Mańkowice
75.    TJ Pisecna (Czechy)
76.    LZS Karłowice Wielkie
77.    LZS Meszno
78.    Piast Gliwice
79.    Metalowiec Łambinowice
80.    Czarni Korfantów
81.    Unia Reńska Wieś
82.    MKS Oława
83.    Mornar Bar (SRC Topolica Bar -Czarnogóra)
84.    Bokelj Kotor (Stadion pod Vrmcem Kotor - Czarnogóra)
85.    Mogren Budva (Stadion Lugovi Budva - Czarnogóra)
86.    Góral Sidzina
87.    Rozwój Katowice
88.    SFC Opava (Czechy)
89.    FC Hradec Kralove (Maslickovy Areal - Czechy)
90.    MKS Kluczbork
91.    LZS Gierałcice
92.    LZS Biała Nyska
93.    Rolnik Lasocice
94.    Polonia Głubczyce
95.    Racłavia Racławice Śląskie
96.    LZS Gryżów
97.    Skra Częstochowa
98.    Raków Częstochowa (boczne boisko)
99.    Chemik Kędzierzyn-Koźle (Kuźniczka)
100.    Nysa Kłodzko
101.    Sokół Zabrzeg
102.    Sokół Niemodlin
103.    Slavia Orlova (Czechy)
104.    Pniówek Pawłowice
105.    LZS Racławiczki
106.    Stal Brzeg
107.    TJ Skorosice (Czechy)
108.    Stomix Żulova (Czechy)
109.    GLKS Kamiennik
110.    Sparta Ziębice
111.    LZS Polski Świętów
112.    Miedź Legnica
113.    Górnik Wałbrzych
114.    LZS Kępnica
115.    OSiR Dzierżoniów
116.    FK Jesenik (Czechy)
117.    Dukla Praga (Czechy)
118.    Viktoria Zizkov (Czechy)
119.    Sparta Praga (Czechy)
120.    Zagłębie Sosnowiec
121.    FK Cadca (Słowacja)
122.    MFK Vitkovice (Czechy)
123.    MFK Frydek-Mistek (Czechy)
124.    LKS Łuków Śląski
125.    LKS Lyski
126.    LZS Sękowice
127.    Omya Vapenna (Czechy)
128.    SK Lipova-Lazne (Czechy)
129.    LZS Bodzanów
130.    Swornica Czarnowąsy
131.    LZS Kamienica Nyska
132.    Zamek Kamieniec Ząbkowicki
133.    Dynamo Javornik (Czechy)
134.    LZS Dziewiętlice
135.    Łącznik
136.    Energie Cottbus (Niemcy)
137.    Chemnitzer FC (Niemcy)
138.    Dynamo Drezno (Niemcy)
139.    LZS Makowice
140.    Małapanew Ozimek
141.    Henrykowianka Henryków
142.    Jiskra Velka Kras (Czechy)
143.    GKS Jastrzębie
144.    Unia Złoty Stok
145.    LZS Łąka Prudnicka
146.    Zieloni Ligota Tułowicke
147.    FK Krnov (Czechy)
148.    RNK Split (Chorwacja)
149.    Lechia Dzierżoniów
150.    Slovan Liberec (Czechy)
151.    FSV Oderwitz 02 (Niemcy)
152.    Spartak Chrastava (Czechy)
153.    Budissa Bautzen (Niemcy)
154.    FK Varnsdorf (Czechy)
155.    FK Fotbal Trinec (Czechy)
156.    Spójnia Zebrzydowice
157.    Wichry Wilchwy
158.    Start Namysłów
159.    Polonia Biała
160.    Błękitni Owiesno
161.    Pogoń Pieszyce
162.    LZS Koperniki
163.    AKS Mikołów
164.    Gazownik Wawelno
165.    TJ Vidnava (Czechy)
166.    LZS Walce
167.    Sokol Bernartice (Czechy)
168.    Fortuna Głogówek
169.    Stadion Olimpijski (Hertha) w Berlinie (Niemcy)
170.    Kolporter Arena (Korona) Kielce
171.    Orzeł Źlinice
172.    Loko Vltavin – boczne boisko (Czechy)
173.    LZS Śliwice
174.    Niemczanka Niemcza
175.    Sudety Moszczanka
176.    KS Gosław Jedłownik Wodzisław Śląski
177.    Zbrojovka Brno (Czechy)
178.    FK Sumperk (Czechy)
179.    Szombathelyi Haladas (Węgry)
180.    S.C. Wiener Neustadt (Austria)
181.    Admira Wacker (Austria)
182.    Górnik Konin im. Mariana Paska
183.    Strażak Licheń Stary
184.    Victoria Świebodzice
185.    Orzeł Piława Dolna
186.    LKS Dobrocin
187.    Victoria Tuszyn
188.    Arka Gdynia
189.    Polonia Gdańsk
190.    Wybrzeże Gdańsk
191.    LZS Malerzowice Wielkie
192.    LZS Siestrzechowice
193.    LZS Maciejowice
194.    Łąka
195.    Groszmal Opole
196.    Retezarna Ceska Ves (Czechy)
197.    Górnik Zabrze
198.    RZS Jarnołtów
199.    Foto-Higiena Gać
200.    Sokol Stara Cervena Voda (Czechy)
201.    Sokol Velke Kunetice (Czechy)
202.    LZS Trzeboszowice
203.    LKS Jedność 32 Przyszowice
204.    TJ Kamenik Cerna Voda (Czechy)
205.    Bielawianka Bielawa
206.    Czarni Sieniawka
207.    LKS Boxmet Piskorzów
208.    MOSiR Szczecin (ul. Witkiewicza)
209.    Świt Skolwin
210.    Pogoń Szczecin
211.    LZS Mechnice
212.    GKS Bełchatów
213.    Jiskra Rymarov (Czechy)
214.    SK Unicov (Czechy)
215.    SK Cervenka (Czechy)
216.    Sulko Zabreh (Czechy)
217.    Piławianka PiławaGórna
218.    Zieloni Łagiewniki
219.    Siarka Tarnobrzeg
220.    Delta Bielice
221.    Puszcza Niepołomice
222.    Polonia-Stal Świdnica
223.    Klubokawiarnia Roztocznik
224.    Błękitni Stargard
225.    LZS Kup
226.    Stal Stalowa Wola
227.    Polonia Warszawa
228.    Warta Poznań
229.    Dębowiec w Prudniku
230.    Nowy Świętów
231.    ROW Rybnik
232.    Lutomia Dolna
233.    LZS Wojsław
234.    LZS Lubrza
235.    Polkon Konradów
236.    LZS Malerzowice Małe
237.    LZS Goworowice
238.    LZS Rudziczka
239.    SK Cierne (Słowacja)
240.    TJ Vresina (Czechy)
241.    Spartak Chuchelna (Czechy)
242.    AS Trencin (Słowacja)
243.    TJ Krasno nad Kysucou (Słowacja)
244.    Pogoń Siedlce
245.    Garbarnia Kraków (ul. Rydlówka)
246.    LZS Gościcie
247.    Unia Bardo
248.    Olimpia Grudziądz
249.    Raków Częstochowa
250.    Silesius Kotórz Mały
251.    KS Krasiejów
252.    FC Chronstau-Chrząstowice
253.    GKS Tychy
254.    Piast Nowa Ruda (ulica Sportowa)
255.    Sokol Vrbno u Pradeda (Czechy)
256.    Boisko przy ul. Brodzińskiego w Nysie
257.    Nelson Polańczyk
258.    Otryt Lutowiska
259.    FK Bela pod Pradedem
260.    Jagiellonia Białystok
261.    Sokol Lestina (Czechy)
262.    Sokol Velke Losiny (Czechy)
263.    Strzelinianka Strzelin
264.    Venus Nowice
265.    Przedborowianka Przedborowa
266.    Stomil Olsztyn
267.    Spartan Wójtowice
268.    Błękitni Przecza
269.    Gryf Burkatów
270.    Orzeł Witoszów
271.    Piast Żerniki Wrocław
272.    Skałki Stolec
273.    Dąb Mościsko
274.    Skalnik Tarnów Opolski
275.    LZS Victoria Wierzbnik
276.    KS Sławięcice
277.    LZS Starowice Dolne
278.    Sokol Tremesna (Czechy)
279.    Śląsk Łubniany
280.    SKS Chmielowice
281.    Pogoń Łosiów
282.    Ujazd
283.    Na Górce w Bielsko-Biała
284.    AKS Strzegom
285.    Zjednoczeni Żarów
286.    Zdrój Jedlina-Zdrój


facebook.com/mojewielkiemecze

@MojeWielkieMecz