Karnety z lig polskich Drukuj
niedziela, 16 czerwca 2019 00:00

DZIAŁ X – KARNETY POLSKICH KLUBÓW (218)
1.    Arka Gdynia jesień 2001 II liga
2.    Arka Gdynia wiosna 2001 III liga
3.    Amica Wiosna wiosna 2003 I liga
4.    Amica Wronki jesień 2000 I liga
5.    Amica Wronki wiosna 1999
6.    Amica Wronki wiosna 1997 I liga
7.    Bielawianka Bielawa
8.    Błękitni Wronki wiosna 2013/2014
9.    Bytovia Bytów wiosna 2004/2005
10.    Bytovia Bytów wiosna 2003
11.    Chemik Kędzierzyn-Koźle 1998/1999
12.    Chrobry Głogów jesień 2011/2012
13.    Cracovia Kraków wiosna 2002/2003
14.    Cracovia Kraków wiosna 2001/2002
15.    Cracovia Kraków wiosna 2000/2001
16.    Cracovia Kraków jesień 1999/2000
17.    Czarni Góral Żywiec 2003/2004
18.    Czuwaj Przemyśl
19.    LKS Drzewiarz Jasienica
20.    Flota Świnoujście jesień 2009/2010
21.    Flota Świnoujście wiosna 2007/2008
22.    Flota Świnoujście I półrocze 2002
23.    Flota Świnoujście 2000
24.    Garbarnia Szczakowianka Jaworzno wiosna 2002 II liga
25.    Garbarnia Szczakowianka Jaworzno jesień 2002 E
26.    Garbarnia Kraków wiosna 2013
27.    GKS Grodków wiosna2010 IV liga
28.    GKP Gorzów Wielkopolski wiosna 2010/2011
29.    GKP Gorzów Wielkopolski 2009/2010
30.    GKP Gorzów Wielkopolski 2008/2009
31.    GKS Jastrzębie jesień 2012/2013
32.    Góral Żywiec wiosna 2012/2013
33.    KS 23 Górnik Czerwionka
34.    Górnik Łęczna wiosna 2001 I liga
35.    Górnik Łęczna wiosna 2000 I liga
36.    Górnik Łęczna 2003/2004 I liga akredytacja dziennikarska
37.    Górnik Łęczna akredytacja dziennikarska
38.    Górnik Zabrze wiosna 2009
39.    Górnik Zabrze jesień 2007
40.    Górnik Zabrze jesień 2003
41.    Górnik Zabrze jesień 2002
42.    Górnik Zabrze wiosna 2002
43.    Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Wiosna 2003
44.    Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Wiosna 2002
45.    Grunwald Ruda Śląska 1992
46.    Halniak Maków Podhalański wiosna 2008
47.    Halniak Maków Podhalański jesień 2007
48.    Heko Czermno Wiosna 2004
49.    Hetman Zamość wiosna 2001/2002 II liga
50.    Hetman Zamość wiosna 2001 II liga
51.    Hetman Zamość jesień 2000 II liga
52.    Hetman Zamość  jesień 2000 II liga
53.    Hetman Zamość wiosna 2000 II liga
54.    Hetman Zamość wiosna 1999 II liga
55.    Hetman Zamość jesień 1998 II liga
56.    Hetman Zamość wiosna 1998 II liga
57.    Hetman Zamość wiosna 1997 II liga
58.    MGKS Huragan Pobiedziska jesień 2018
59.    MGKS Huragan Pobiedziska wiosna 2018
60.    MGKS Huragan Pobiedziska wiosna 2017
61.    MGKS Huragan Pobiedziska jesień
62.    Hutnik Kraków wiosna 2006
63.    Hutnik Kraków jesień 2001
64.    Jagiellonia Białystok 2007/2008 OE
65.    MKS Jutrzenka Warta jesień 2011 klasa okręgowa
66.    GKS Jastrzębie wiosna 2008 II liga
67.    MKS Kańczuga
68.    KS Karpaty Krosno jesień 2013/2014
69.    GKS Katowice wiosna 2000
70.    GKS Katowice wiosna 1997
71.    Kmita Zabierzów Jesień 2007/2008
72.    Korona Kielce wiosna 2006 OE
73.    KSZO Ostrowiec Św. Wiosna 2003 I liga
74.    KSZO Ostrowiec Św. Jesień 2002 I liga
75.    Kujawiak Kowal 2015/2016
76.    Lech Poznań jesień 2010 E
77.    Lech Poznań wiosna 2007/2008
78.    Lech Poznań 2007/2008
79.    Lech Poznań wiosna 2006/2007 I liga
80.    Lech Poznań jesień 2006/2007
81.    Lech Poznań wiosna 2005/2006
82.    Lech Poznań jesień 2005/2006
83.    Lech Poznań wiosna 2004/2005
84.    Lech Poznań jesień 2004/2005
85.    Lech Poznań jesień 2003/2004
86.    Lech Poznań jesień 2001 II liga
87.    Lech Sulma Zielona Góra jesień 2003/2004 III liga
88.    Lechia Gdańsk jesień 2010
89.    Legia Warszawa 2012/2013
90.    Legia Warszawa wiosna 2008 OE akredytacja
91.    Legia Warszawa 2004/2005
92.    Legia Warszawa wiosna 2004 I liga akredytacja
93.    Legia Warszawa jesień 2003
94.    Legia Warszawa wiosna 2001 I liga akredytacja
95.    Legia Warszawa wiosna 2000 akredytacja
96.    Legia Warszawa jesień 1998 I liga
97.    Legia Warszawa wiosna 1998 I liga
98.    ŁKS Łomża jesień 2013/2014
99.    ŁKS Łomża jesień 2012
100.    ŁKS Łomża wiosna 2012
101.    ŁKS Łomża jesień 2004
102.    ŁKS Łódź jesień 2007/2008 E
103.    ŁKS Łódź wiosna 2004/2005 Media
104.    ŁTS Łabędy Gliwice 2000
105.    ŁTS Łabędy Gliwice 1999
106.    ŁTS Łabędy Gliwice wiosna 1998
107.    Mazur Ełk jesień 2011
108.    Mazur Ełk wiosna 2011
109.    Miedź Legnica wiosna 2017
110.    Miedź Legnica jesień 2003/2004
111.    Motor Lublin wiosna 2006/2007
112.    MŻKS Myszków jesień 1998/1999
113.    PKS Obra Agro-Handel Kościan wiosna 1998 III liga
114.    Oderka Opole 2009/10
115.    Odra Opole wiosna 2009
116.    Odra Opole jesień 2008
117.    Odra Opole jesień 2007
118.    Odra Opole jesień 2004 III liga
119.    Odra Opole jesień 2003/2004 III liga
120.    Odra Wodzisław jesień 2001
121.    Odra Wodzisław wiosna 1999 I liga
122.    Odra Wodzisław jesień 1998 I liga  
123.    Odra Wodzisław jesień 1997 I liga
124.    Odra Wodzisław wiosna 1995 II liga
125.    Olimpia Grudziądz jesień 2010 II liga
126.    MKS Osadnik Myślibórz wiosna 2006
127.    Oskar Przysucha 1999
128.    Orlen Płock 2000/2001
129.    LKS Orzeł Parzęczew wiosna 2002/2003
130.    Petrochemia Płock 1998/1999
131.    Piast Gliwice jesień 2004
132.    Piast Gliwice wiosna 2004
133.    Piast Gliwice jesień 2003
134.    Piast Gliwice jesień 2002
135.    Piast Gliwice wiosna 2001
136.    Piast Gliwice 2000
137.    Pniówek Pawłowice wiosna 2011/2012
138.    Pogoń Prudnik
139.    Pogoń Prudnik 1996/1997
140.    Pogoń Szczecin jesień 2006
141.    Pogoń Szczecin wiosna 2006
142.    Pogoń Szczecin jesień  2004
143.    Pogoń Szczecin wiosna 2004
144.    Pogoń Szczecin jesień 2003
145.    Pogoń Szczecin 2002/2003
146.    Pogoń Szczecin jesień 2001
147.    Polar Wrocław jesień 1997
148.    Polonia Słubice
149.    Polonia Warszawa wiosna 2008 akredytacja
150.    Polonia Warszawa wiosna 2004 akredytacja
151.    Polonia Warszawa wiosna 2003 akredytacja
152.    Polonia Warszawa jesień 2000 akredytacja
153.    Polonia Warszawa wiosna 2000 akredytacja
154.    RKS Fameg Radomsko wiosna 2002/2003 II liga
155.    RKS Fameg Radomsko wiosna 2000/2001 II liga
156.    RKS Radomsko jesień 1998/1999 II liga
157.    Resovia Rzeszów wiosna 2010
158.    Resovia Rzeszów jesień 2009
159.    Rozwój Katwice jesień 2011/2012 III liga
160.    Rozwój Katowice wiosna 2010/2011 III liga
161.    Rozwój Katowice 2009/2010 III liga
162.    Rozwój Katowice wiosna 2007
163.    Rozwój Katowice 2004/2005
164.    Ruch Radzionków jesień 2011
165.    Ruch Radzionków wiosna 2004/2005 III liga
166.    Ruch Radzionków jesień 2003/2004 III liga
167.    Ruch Radzionków 2002 II liga
168.    Ruch Radzionków 2000 I liga
169.    Ruch Radzionków 1999 I liga
170.    Ruch Radzionków 1996/1997 II liga
171.    Sarmacja Będzin 2002/2003
172.    TS Sokół Aleksandrów Łódzki 2012/2013
173.    TS Sokół Aleksandrów Łódzki wiosna 2008/2009 II liga
174.    OKS Sokół Ostróda wiosna 2017
175.    OKS Sokół Ostróda jesień 2016
176.    KS Stilon Gorzów jesień 2012/2013 IV liga
177.    KS Stal Pleszew 2012/2013
178.    Stal Rzeszów 2002
179.    Stal Stalowa Wola jesień 2001
180.    Stomil Olsztyn jesień 2001 I liga
181.    Stomil Olsztyn wiosna 1998
182.    Stomil Olsztyn jesień 1997
183.    Stomil Olsztyn wiosna 1997
184.    Stomil Olsztyn jesień 1996/1997
185.    Stomil Olsztyn wiosna 1996
186.    Stomil Olsztyn jesień 1995/1996
187.    Śląsk Wrocław wiosna 2008
188.    Śląsk Wrocław
189.    Śląsk Wrocław
190.    Lukullus Świt Nowy Dwór Mazowiecki  wiosna 2003 II liga
191.    Lukullus Świt Nowy Dwór Mazowiecki  wiosna 1998/1999 III liga
192.    Lukullus Świt Nowy Dwór Mazowiecki  wiosna 1998 III liga
193.    Świt Nowy Dwór Mazowiecki  jesień 1997
194.    TOR Dobrzeń Wielki wiosna 2007
195.    Unia Racibórz jesień 2009
196.    Unia Tarnów 2012/2013
197.    GKS Urania Ruda Śląska jesień 2014/2015
198.    Vęgoria Węgorzewo wiosna 2009 III liga
199.    Victoria Ostrzeszów wiosna 2011
200.    Warta Poznań jesień 2006/2007 III liga
201.    Warta Sieradz
202.    Wawel Kraków
203.    Widzew Łódź 1997/1998
204.    Widzew łódź 1996/1997
205.    Wisła Kraków jesień 2005
206.    Wisła Kraków wiosna 2005
207.    Wisła Kraków jesień 2004
208.    Wisła Kraków wiosna 2004
209.    Wisła Kraków jesień 2002
210.    Wisła Kraków wiosna 2002
211.    Wisła Kraków jesień 1998
212.    Wisła Płock wiosna 2006
213.    Wisła Płock 2004/2005
214.    Wisła Płock 2003/04
215.    Wisła Sandomierz wiosna 2018
216.    Zagłębie Lubin jesień 2006/2007
217.    Zagłębie Sosnowiec 2006/2007
218.    Zagłębie Sosnowiec 2000