Home Programy piłkarskie na wymianę Programy piłkarskie na wymianę
Programy piłkarskie na wymianę PDF Drukuj Email
piątek, 07 stycznia 2011 16:12

Programy wymieniam tylko na bilety
Programy polskiej reprezentacji – dom
1.    Polska – San Marino 01.04.2009 EMŚ
2.    Polska – Armenia 28.03.2007 EME
3.    Polska – Walia 07.09.2005 EMŚ


4.    Polska – Austria 03.09.2005 EMŚ
5.    Polska – Austria 03.09.2005 EMŚ (nieoficjalny)
6.    Polska – Albania 29.05.2005 towarzyski
7.    Polska – Azerbejdżan 29.03.2005 i Polska – Irlandia Północna 30.03.2005 EMŚ
8.    Polska – Anglia 07.09.2004 EMŚ
9.    Polska – Szwecja 10.09.2003 EME
10.    Polska – Węgry 29.03.2003 i Polska – San Marino 02.04.2003 EME
11.    Polska – Nowa Zelandia 16.10.2002 towarzyski
12.    Polska – Łotwa 12.10.2002 EME
13.    Polska – Belgia 21.08.2002 towarzyski
14.    Polska – Estonia 18.05.2002 towarzyski
15.    Polska – Rumunia 17.04.2002 towarzyski
16.    Polska – Japonia 27.03.2002 towarzyski
17.    Polska (olimpijska) – Dania (Olimpijska)28.10.1987 EIO
18.    Polska – Ukraina 06.10.2001 EMŚ
19.    Polska – Norwegia 01.09.2001 EMŚ
20.    Polska – Szkocja 25.04.2001 towarzyski
21.    Polska – Armenia 28.03.2001 EMŚ
22.    Polska – Białoruś 07.10.2000 i Polska – Walia 11.10.2000 EMŚ
23.    Polska – Radomiak Radom 04.10.2000 towarzyski
24.    Polska – Bułgaria 04.06.1999 EME
25.    Polska – Szwecja 31.03.1999 EME
26.    Polska – Luksemburg 10.10.1998 EME
27.    Polska – Izrael 18.08.1998 towarzyski
28.    Polska – Gruzja 14.06.1997 EMŚ
29.    Polska – Włochy 02.04.1997 EMŚ
30.    Polska – Niemcy 04.09.1996 towarzyski
31.    Polska – Rumunia 06.09.1995 EME
32.    Polska – Słowacja 07.07.1995 EME
33.    Polska – Węgry 04.05.1994 towarzyski
34.    Polska – San Marino 28.04.1993 EMŚ
35.    Polska – Anglia 11.10.1989 EMŚ
36.    Polska – Albania 19.10.1988 EMŚ
37.    Polska – Grecja 17.10.1984 EMŚ
38.    Polska – Finlandia 17.04.1983 EME
Programy polskiej reprezentacji – wyjazdy
1.    Turniej młodzieżowy na Ukrainie Kijów 2005 (Belgia, Słowacja, Ukraina, Litwa, Rosja, Turcja, Bułgaria, Polska)
2.    ME U-19 Switzerland 2004 (Belgia, Ukraina, Szwajcaria, Włochy, Niemcy, Hiszpania, polska, Turcja)
3.    Turniej młodzieżowy w Tulonie w 2002 roku (RPA, Niemcy, Anglia, Brazylia, Chiny, Irlandia, Włochy, Japonia, Polska, Portugalia)
4.    Francja – Polska 17.11.2004 towarzyski
5.    Łotwa – Polska 06.09.2003 EME
6.    Estonia Polska 20.08.2003 towarzyski
7.    Dania – Polska 20.11.2002 towarzyski
8.    Polska U-21 – Łotwa U-21
9.    Białoruś – Polska 05.09.2001 EMŚ
10.    Ukraina – Polska 19.09.2000 EMŚ
11.    Bułgaria – Polska 06.09.1998 EME
12.    Izrael – Polska – 04.09.1994 EME
13.    Słowacja – Polska 11.10.1995 EME
14.    ZSRR – Polska 09.10.1989 EME
15.    Anglia – Polska 03.06.1989 EMŚ
16.    Szwecja – Polska 07.05.1989 EMŚ
17.    NRD – Polska 21.09.1988 towarzyski
18.    ZSRR – Polska 01.07.1988 towarzyski
19.    NRD – Polska 10.10.1981 EMŚ
20.    Anglia – Polska 17.10.1973 EMŚ
21.    ZSRR (olimpijska) – Polska (olimpijska)25.06.1969
22.    Irlandia Północna – Polska 28.11.1962 towarzyski
Programy z meczów międzypaństwowych (oprócz Polski)
1.    Czechy i Słowacja – Walia 28.04.1993 EMŚ
2.    Estonia – Bułgaria 01.04.2003 EME
3.    Serbia – Kazachstan 17.11.2007 EME
4.    Serbia i Czarnogóra – Wochy 10.09.2003 EME
5.    Serbia i Czarnogóra – Bułgaria 27.03.2003 towarzyski
6.    Słowacja – Izrael 06.09.1995 EME
7.    Słowenia – Rumunia 10.11.2001 baraż EMŚ
Programy polskich klubów w europejskich pucharach – dom
1.    Cracovia Kraków – FC Shaktyor Soligorsk 21.06.2008
2.    GKS Katowice – Bayer Leverkusen 1994/1995
3.    GKS Katowice – Benfica Lizbona 1993/1994
4.    GKS Katowice – Galatasaray Stambuł 16.09.1992
5.    Groclin Grodzisk Wlkp. – Crvena Zvezda Belgrad 20.09.2007
6.    Groclin Grodzisk Wlkp. – Bordeaux 2003/2004
7.    Groclin Grodzisk Wlkp. – Hertha BSC15.10.2003
8.    Groclin Grodzisk Wlkp. – Atlantas Kłajpeda 14.08.2003
9.    Lech Poznań – Udinese 19.02.2009
10.    Lech Poznań – Terek Grozny 26.08.2004
11.    Legia Warszawa – Panathinaikos Ateny 24.09.1996
12.    ŁKS Łódź – AS Monaco 15.09.1998
13.    ŁKS Łódź – FC Porto 29.09.1994
14.    Polonia Warszawa – Sliema Wanderers 29.08.2002
15.    Polonia Warszawa – Twente Enschede 13.09.2001
16.    Polonia Warszawa – FC Kopenhaga 10.07.1999
17.    Ruch Chorzów – Inter Mediolan 14.09.2000
18.    Widzew Łódź – AS Monaco 21.10.1999
19.    Widzew – Fiorentina 25.08.1999
20.    Widzew – Borussia Dortmund 20.11.1996
21.    Widzew – Steua Bukareszt 30.10.1996
22.    Widzew Łódź – Atletico Madryt 25.09.1996
23.    Widzew – Eintracht Frankfurt 16.09.1992 (Express Ilustrowany)
24.    Widzew – Eintracht Frankfurt 16.09.1992 (Kibic Łódzki)
25.    Wisła Kraków – Dinamo Tbilisi 16.09.2004
26.    Wisła Kraków – Real Madryt 11.08.2004
27.    Wisła Kraków – Real Madryt 04.08.2004
28.    Wisła Kraków – Valerenga Oslo 27.11.2003
29.    Wisła Kraków – NEC Nijmegen 25.09.2003
30.    Wisła Kraków – Anderlecht Bruksela 26.08.2003
31.    Wisła Kraków – Omonia Nikozja 30.07.2003
32.    Wisła Kraków – Lazio Rzym 27.02.2003
33.    Wisła Kraków – Schalke 04 28.11.2002
34.    Wisła Kraków – Parma AC 14.11.2002
35.    Wisła Kraków – NK Primorje Ajdovscina
36.    Wisła Kraków – Glentoran Belfast
Programy polskich klubów w europejskich pucharach – wyjazd
1.    Bayer Leverkusen – GKS Katowice 06.12.1994
2.    Dinamo Mińsk – Odra Wodzisław 27.07.2004
3.    FC Siauliai – Wisła Kraków 15.07.2010
4.    Wit Georgia – Wisła – Kraków
5.    Dinaburg – Zagłębie Lubin 30.06.2001
6.    Broendby – Zagłębie Lubin 18.09.1991
Programy – europejskie puchary (bez polskich klubów)
1.    Anderlecht Bruksela – Bayern Monachium 30.08.1976  Finał SP
2.    Dukla Praga – Real Sociedad San Sebastian 05.10.1988
3.    Sparta Praga – Denizlispor 31.10.2002
4.    Sparta Praga – Juventus Turyn 1985
5.    FC Synot – Stade Rennais FC 21.06.2001
6.    FC Synot – Universitatea Craiova 01.06.2001
7.    AC Alliansi – CS Petange 14.07.2005
8.    Debreczen – Bordeaux 27.09.2001
Programy lig zagranicznych
1.    Aldershot – Reading 06.02.1979 IV liga angielska
2.    Billericay Town – Yeading 28.09.2002 Puchar Anglii
3.    Brentwood – Wallingford 31.08.2002 Puchar Anglii
4.    Formatine United – Rothes 23.10.2010 angielska
5.    Dukla Praga – Bohemians Praga 15.08.2008 II liga czeska
6.    Dukla Praga – Sparta Praga B 01.08.2008 II liga czeska
7.    FK Mikulovice – Valasske Mezirici 30.10.2010 IV liga czeska
8.    Sigma Olomouc – Zbrojovka Brno 22.08.2010 czeska
9.    Slavoj Kolovec – FK Tabor 08.08.2010 niska czeska
10.    TJ Sokol Hostoun – TJ Novo Kladno 20.10.2002 niska czeska
11.    Sulko Zabreh – Vysocina Jihlava B 24.08.2008 morawsko- śląska liga
12.    Viktoria Żiżkov – FK Jablonec 14.09.2003 I liga czeska
13.    TSV Kropp – TSV Klausdorf 27.03.2010 niemiecka liga regionalna
14.    ZFC Meuselwitz – FC Koeln 15.08.2010 Puchar Niemiec
15.    Kristianstads FF – Torslanda IK liga norweska
16.    Glasgow Rangers 2001/2002
17.    Catania – Genoa 2002/2003 II liga włoska
Programy lig polskich
1.    Bałtyk Gdynia – Gwardia Warszawa 21.08.1982 I liga
2.    Bełchatów terminarz jesień 2007/08 I liga
3.    Cracovia Kraków – Arka Gdynia 11.11.
4.    JKS Gamrat  Czarni 1910 Jasło wiosna 2007/2008
5.    JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło jesień 2005/2006
6.    GKS Tychy 2008/2009
7.    Lech Poznań – Legia Warszawa 18.05.2004 finał PP
8.    Lech Poznań – Bałtyk Gdynia 27.10.1985
9.    Lech – Bałtyk 27.10.1985 I liga
10.    Lechia Zielona Góra – Odra Opole 29.10.2005 III liga
11.    Legia – Sokół Tychy 15.04.95 I liga (czarno-biały jak ksero)
12.    Legia – GKS Katowice 01.04.95 I liga (czarno-biały jak ksero)
13.    Legia – Stal Mielec 15.04.1989 I liga
14.    Odra Opole – Lechia Gdańsk 26.05.2001 II liga
15.    Odra Wodzisław – Ruch Chorzów 20.04.2002 i Katowice 24.04.2002 I liga
16.    Odra Wodzisław – Pogoń Szczecin 04.05.2002 I liga
17.    Odra Wodzisław – Polonia Warszawa 18.11.2000 i 22.11.2000 I liga i PP
18.    Odra Wodzisław – Groclin 14.10.2000 I liga
19.    Odra Wodzisław – GKS Katowice 29.07.2000 I liga
20.    Odra Wodzisław – Stomil Olsztyn 20.05.2000 I liga
21.    Odra Wodzisław – Groclin 06.05.2000 I liga
22.    Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin 18.03.2000 I liga
23.    Odra Wodzisław – Pogoń Szczecin 16.10.1999 I liga
24.    Odra Wodzisław – Ruch Radzionków 25.09.1999 I liga
25.    Odra Wodzisław – Petro Płock 11.09.1999 I liga
26.    Odra Wodzisław – Widzew 1/8 PL
27.    Odra Wodzisław – Lech 29.08.1999 I liga
28.    Odra Wodzisław – Widzew 05.09.1999 1/8 PL
29.    Odra Wodzisław – Raków 18.10.1997 I liga
30.    Pogoń Szczecin – Stomil Olsztyn 13.10.2001 (czarno-biały)
31.    Polonia Nysa jesień 2008/2009
32.    Polonia Nysa jesień 2007
33.     „Polonia-Condor” Nowy Tomyśl  - Unia Swarzędz 06.03.1994
34.    Polonia Warszawa – Wisła Kraków 03.11.2002 I liga
35.    Polonia Warszawa – Pogoń Szczecin 19.10.2002 I liga
36.    Polonia Warszawa – Dyskobolia 28.09.2002 I liga
37.    Polonia Warszawa – Odra Wodzisław 13.04.2002 I liga
38.    Polonia Warszawa – Widzew 03.11.2001 I liga
39.    Polonia Warszawa – Zagłębie Lubin 20.10.2001 I liga
40.    Polonia Warszawa – KSZO 13.10.2001 I liga
41.    Polonia Warszawa – Wisła Kraków 23.09.2001 I liga
42.    Polonia Warszawa – Odra Wodzisław 13.06.2001 I liga
43.    Polonia Warszawa – Zagłębie Lubin 05.05.2001 I liga
44.    Polonia Warszawa – Wisła Kraków 29.04.2001 I liga
45.    Polonia Warszawa – Amica 10.03.2001 I liga
46.    Polonia Warszawa – Stomil 07.03.2001 I liga
47.    Polonia Warszawa – Zagłębie Lubin 08.11.2000 ¼ PL
48.    Polonia Warszawa – Widzew 28.10.2000 I liga
49.    Polonia Warszawa – Ruch Radzionków 14.10.2000 I liga
50.    Polonia Warszawa – Orlen 27.08.2000 I liga
51.    Polonia Warszawa – Stomil 29.08.2000 I liga
52.    Polonia Warszawa – Odra Wodzisław 24.05.2000 I liga
53.    Polonia Warszawa – Wisła Kraków 16.04.2000 I liga
54.    Polonia Warszawa – Odra Wodzisław 05.04.2000 ½ PL
55.    Powiślanka Lipsko terminarz wiosna 2003 V liga mazowiecka (czarno-biały jak ksero)
56.    Ruch Radzionków – GKS Katowice 20.05.2001 I liga
57.    Ruch Radzionków – Zagłębie Lubin 31.03.2001 I liga
58.    Ruch Radzionków – Orlen 18.11.2000 I liga
59.    Ruch Radzionków – Odra Wodzisław 30.09.2000 I liga
60.    Ruch Radzionków – ŁKS 14.08.99 I liga
61.    Ruch Radzionków – Bełchatów 03.04.99 I liga
62.    Stomil Olsztyn – KSZO 06.04.2002 I liga (czarno-biały jak ksero)
63.    Śląsk Wrocław – Odra Opole 07.10.2006 II liga
64.    Wisła Kraków – Legia Warszawa 29.10.2004 I liga
65.    Wisła Kraków – Amica 04.04.2004 I liga
66.    Wisła Kraków – Górnik Polkowice 13.03.2004 I liga
67.    Wisła Kraków – Dospel Katowice 19.10.2003 I  liga
68.    Wisła Kraków – Groclin 28.09.2003 I liga
69.    Wisła Kraków – Wisła Płock 13.09.2003 I liga
70.    Wisła Kraków – Odra Wodzisław 10.05.2003 I liga
71.    Wisła Kraków – Wisła Płock 07.05.2003 Finał PP
72.    Wisła Kraków – Zagłębie Lubin 22.03.2003 I liga
73.    Wisła Kraków – Szczakowianka 19.03.2003 I liga
74.    Wisła Kraków – Lech 23.11.2002 I liga
75.    Wisła Kraków – Wisła Płock 09.11.2002 I liga
76.    Wisła Kraków – Ruch Chorzów 09.08.2002 I liga
77.    Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 14.09.2002 I liga
78.    Wisła Kraków – Amica 04.05.2002 I liga
79.    Wisła Kraków – Polonia Warszawa 19.04.2002 I liga
80.    Wisła Kraków – Odra Wodzisław 30.03.2002 I liga
81.    Wisła Kraków – Orlen 10.04.2002 ½ PP
82.    Wisła Kraków – GKS Katowice 19.03.2002 I liga
83.    Wisła Kraków – ŁKS 28.11. ¼ PP
84.    Wisła Kraków – Stomil 10.11.2001 1/8 PP
85.    Wisła Kraków – Odra Wodzisław 17.08.2001 I liga
86.    Wisła Kraków – Polonia Warszawa 10.09.2000 I liga
87.    Wisła Kraków – Polonia Warszawa 29.07.2001 I liga
88.    Wisła Płock terminarz jesień 2008
89.    Zagłębie Lubin – Legia 01.05.1988 I liga
90.    Zagłębie Lubin – Olimpia Poznań 20.04.1988 I liga

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

My football matches

Spring 2020

AZS PWSZ Nysa - SUKSS Suwałki 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2:1

AZS PWSZ Nysa - Norwid Częstochowa 0:3 volleyball

Stal Nysa - Chrobry Głogów 3:1 volleyball

Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3:1

Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2:3

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 2:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów 3:0 volleyball

Autumn 2019

Bielawianka Bielawa - Astra Nowa Sól 0:3 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 0:0

Stal Nysa - ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 volleyball

Odra Opole - Miedź Legnica 3:0

Olimpia Podgaj - Barycz Sułów 2:2

LZS Kałków - LZS Jasienica Górna 3:2

Polonia Nysa - OKS Olesno 2:0

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:1 volleyball

UKS Karnków - Atom Grądy-Malerzowice Małe 1:1

Polonia Nysa - Porawie Większyce 3:0

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 2:0

LZS Chrzelice - LZS Przysiecz 2:0

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Skalnik Gracze - Polonia Nysa 0:2

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0

Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów 2:2

Jiskra Rapotin - SK Namest na Hane 8:1

TJ Postrelmov - Spartak Loucna nad Desnou 2:0

Stal Nysa - Politechnika Lublin 3:0 volleyball

LZS Kępnica - Delta Bielice 8:2

Sokol Brantice - Sokol Vrbno pod Pradedem 5:2

SK Zator - FC Milotice nad Opavou 5:0

Stal Nysa - SMS PZPS I Spała 3:0 volleyball

LKS Goświnowice - LZS Kamienica Nyska 5:0

Unia Krapkowice - Stal Brzeg 2:4

MKS Gogolin - Polonia Nysa 1:6

Górnik Januszkowice - Sokół Leśnica 2:2

Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie 2:2

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 4:0

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 4:1 volleyball

Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa 0:13

LZS Starowice - Zagłębie Lubin II 0:0

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1

FK Spisska Nova Ves - 1.FK Svidnik 0:0

Piast Gliwice - BATE Borysov 1:2

Retezarna Ceska Ves - Sigiteam 6:13

Retezarna Ceska Ves - TJ Pisecna 5:5

Spring 2019

Słowianin Wolibórz - Orlęta Krosnowice 5:3

ATS Wojbórz - KS Polanica-Zdrój 5:0

KS Walim - Victoria Świebodzice 3:5

LZS Starowice - Unia Krapkowice 7:1

Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Kudowa Zdrój 3:0

Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 0:8

AKS Strzegom - Górnik Złotoryja 4-0

Argentyna U-20 - RPA U-20 5:2

Porugalia - Korea Południowa U-20 1:0

BKS Stal Bielsko-Biała - Tempo Puńców 5:1

LZS Stary Ujazd - GKS Głuchołazy 1:3

LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski 1:1

Odra Opole - Bytovia Bytów 2:1

SKS Chmielowice - Zieloni Ligota Tułowicka 0:6

Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice Śląskie 1:2

Sokol Tremesna - TJ Rusin 3:0

LZS Starowice - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 1:3 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 0:3 volleyball

Blachowianka Kędzierzyn-Koźle - Sokół Leśnica 0:1

LZS Victoria Wierzbnik - LZS Czarni Przylesie Dolne 0:4

Odra Opole - GKS Katowice 0:4

Piomar Tarnów-Przywory - Naprzód Ujazd Niezdrowice 1:0

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Dąb Mościsko - Zgoda Grodziszcze 2:1

Skałki Stolec - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1:3 volleyball

Piast Żerniki - Nysa Kłodzko 2:0

Odra Opole - Jagiellonia Białystok 0:2

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AT Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 3:0

AZS PWSZ Nysa - Chemik Bydgoszcz 0:3 volleyball

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny karate

Gwardia Wrocław - Stal Nysa 3:0 volleyball

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

Stal Nysa - MCKiS Jaworzno 3:0 volleyball

Polska - Rosja 2:2 futsal

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

Stal Nysa - Onico Warszawa 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle II 3:2 volleyball

Autumn 2018

AZS Basket Nysa - AZS Politechnika Opolska 79-95 basketball

Stal Nysa - Norwid Częstochowa 2:3 volleyball

Bongo Krapkowice - Bassau Prószków 2:2 (k. 3:1) futsal

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:2 volleyball

Orzeł Witoszów - Dąb Mościsko 3:2

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:0 volleyball

Stal Nysa - Buskowianka Kielce 3:1 volleyball

Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 5:1

Stal Nysa - Mickiewicz Kluczbork 3:0 volleyball

Polonia Nysa - Porawie Większyce 1:0

Polska - Włochy 0:1

Błękitni Przecza - Burza Lipki 0:2

Polska - Portugalia 2:3

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:0 volleyball

Spartan Wójtowice - Rolnik Lasocice 1:5

Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2 volleyball

Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 5:2

Venus Nowice - Włókniarz Kudowa Zdrój 1:3

Meteor Jasienica Dolna - GZ LZS Grodków 4:0

Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0

Piast Gliwice - Alga Bishkek 1:4 futsal

Piast Gliwice - KB United 1:1 futsal

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:1

Strzelinianka Strzelin - Olimpia Podgaj 1:2

Podzamcze Nysa - LZS Kastor Jasienica Górna 1:1

Lech Poznań - KRC Genk 1:2

Sokół Niemodlin - KS Krapkowice 1:2

Sokol Velke Losiny - FK Mohelnice 4:0

Sokol Lestina - 1.FC Maletin 1:6

Jagiellonia Białystok - KAA Gent 0:1

FK Bela pod Pradedem - TJ Vidnava 16:0

Odra Opole - Wigry Suwałki 2:2

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Górnik Zabrze - AS Trencin 0:1

Otryt Lutowiska - Orzeł Górzanka 5:5

Nelson Polańczyk - Błękitni Futory 3:2

Górnik Zabrze - Zaria Balti 1:0

Polonia Nysa - Stal Brzeg 0:1

Podzamcze Nysa - Samorządowcy Nysa 7-5

Spring 2018

Sokol Vrbno pod Pradedem - Sokol Stara Ves 6:4

Piast Nowa Ruda - Orzeł Lubawka 4:0

GKS Tychy - Odra Opole 3:0

Polska - Kanada 3-2 volleyball

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

Polonia Nysa - LZS Starowice 3:0

AKS Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 volleyball

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0 volleyball

AKS Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - AKS Rzeszów 0:3 volleyball

1.FC Chronstau-Chrząstowice - Start Jełowa 1:2

KS Krasiejów - Unia Kolonowskie 3:1

Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 1:2

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:1

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:2 volleyball

Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0

Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna 2:2

Raków Częstochowa - Odra Opole 0:0

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1

GKS Głuchołazy - Odra II Groszmal Opole 4:0

Polska - Korea Południowa 3:2

Odra Opole - GKS Katowice 1:2

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Trójka Nakło 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Maraton Świnoujście 3:2 volleyball

AZS PWSZ Nysa (kadeci) - TS Volley Rybnik 3:0 (volleyball)

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1

Stal Nysa - Krispol Września 1:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 0:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3

Stal Nysa - Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 3:2 (kadeci) volleyball

Stal Nysa - ZAKSA 2:3 (juniorzy) volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

Autumn 2017

Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - GKS Tychy 1:0

Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

Polska - Czarnogóra 4:2

Odra Opole - Stal Mielec 1:0

Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

GKS Katowice - Odra Opole 1:1

Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

Belgia - Francja 3:2 volleyball

Turcja - Holandia 3:1 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

Wisła Kraków - Cracovia 2:1

Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

SK Cierne - FK Cadca 1:7

FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

FK Jesenik - SFC Opava 2:4

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

Spring 2017

LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

Warta Poznań - Odra Opole 1:3

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Autumn 2016

ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

LZS Kup - LZS Starowice 1:0

Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

SK Unicov - FC Hlucin 5:1

Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

Odra Opole - Warta Poznań 4:1

LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

Spring 2016

Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

Polska - Francja 0:3 volleyball

Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

Autumn 2015

Polska - Czechy 37:33 handball

Ukraina - Iran 21:25 handball

Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

Lech Poznań - Videoton 3:0

Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

FK Sumperk - SFC Opava 0:3

Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

Polska - Dania 3:0

Spring 2015

LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

Loko Vltavin II - Chabry 1:5

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

Autumn 2014

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

Polska - Szwajcaria 2:2

Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

Chiny - Kuba 3:2 volleyball

Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

Niemcy - Korea 3:0 volleyball

Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

Spring 2014

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

Holandia - Cypr 3:0 volleyball

Czechy - Cypr 3:0 volleyball

Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

Czechy - Holandia 0:3 volleyball

Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

Autumn 2013

LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

Sparta Praga - Jablonec 2:1

Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

FK Cadca - Tatran Presov 0:3

MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

Odra Opole - KS Polkowice 1:0

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Stal Nysa - Krispol Września 3:2

Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

Polska - Słowacja 0:2

ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

Spring 2013

Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

Autumn 2012

AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

MKS Oława - Tur Turek 1:1

Odra Opole - Start Namysłów 0:0

Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

Bokelj Kotor - Bar 1:0

Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

Polska - Mołdawia 2:0

SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

Spring 2012

Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

Odra Opole - LZS Proślice 5:1

Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

Trentino - Arkas 3:0 volleyball

Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

FC Hlucin - SK Unicov 0:3

MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

Autumn 2011

MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

Polska – Gruzja 1:0

Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

Start Mszana – Olza Godów 1:2

TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

Polska - Włochy 0:2

Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

Spring 2011

Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

Wisła Kraków – Widzew 2:0

Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

Autumn 2010

Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

Lech Poznań – Manchester City 3:1

LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0