Home Kolekcja biletów siatkarskich Ligowe bilety siatkarskie
Ligowe bilety siatkarskie PDF Drukuj Email
czwartek, 26 kwietnia 2018 00:00

1.    I półfinał PP Wrocław 06.02.2016 (ZAKSA – Trefl)
2.    II półfinał PP Wrocław 06.02.2016 (Skra – Resovia)
3.    ¼ Finału PP GKS Katowice – Resovia i SMS Spała – Skra Bełchatów 05.02.2016 (Wrocław)
4.    ¼ Finału PP ZAKSA – Jastrzębski Węgiel i Czarni Radom – Trefl Gdańsk 05.02.2016 (Wrocław)
5.    Superpuchar Poznań 28.10.2015
6.    Finał PP Rzeszów 22.01.2012
7.    Półfinały PP Rzeszów 21.01.2012
8.    Finał PP Wieluń
9.    KS Dick Black Andrychów
10.    UKS Centrum Augustów – AZS UWM Olsztyn 04.01.2014
11.    UKS Centrum Augustów – SKS Hajnówka 14.12.2013
12.    UKS Centrum Augustów – GKS Stoczniowiec Gdańsk 07.12.2013
13.    UKS Centrum Augustów – KS Wicher Wilkasy 16.10.2013
14.    PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Finał play off 25.04.2009
15.    PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Finał play off 24.04.2009
16.    PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel 09.04.2009
17.    PGE Skra Bełchatów – Delecta Bydgoszcz 20.03.2009
18.    PGE Skra Bełchatów 2008/2009
19.    KPS Skra Bełchatów – PZU AZS Olsztyn 23.04.2005
20.    EKS Skra Bełchatów – Jastrzębie Borynia 28.02.2004
21.    EKS Skra Bełchatów – Czarni Radom 16.02.2002
22.    EKS Skra Bełchatów – AZS Politechnika Warszawa 17.01.2004
23.    EKS Skra Bełchatów – PZU AZS Olsztyn 13.12.2003
24.    EKS Skra Bełchatów – KP Polska Energia Sosnowiec 06.12.2003
25.    EKS Skra Bełchatów – NKS Nysa 05.11.2003
26.    EKS Skra Bełchatów – Pamapol AZS Częstochowa 29.10.2003
27.    EKS Skra Bełchatów – Galaxia AZS Częstochowa 01.02.2003
28.    EKS Skra Bełchatów – Czarni Radom 16.02.2002
29.    EKS Skra Bełchatów – KS Nysa 03.11.2001
30.    EKS Skra Bełchatów – Górnik Radlin 14.10.2000
31.    Skra Bełchatów – Czarni Radom 11.03.2000
32.    Bielawianka-Bester Bielawa Turniej Finałowy o Wejście do II Ligi
33.    BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 29.11.2014
34.    BBTS Siatkarz Bielsko-Biała 2013/2014
35.    BBTS Bielsko-Biała 2013/2014
36.    BBTS Bielsko-Biała
37.    BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
38.    BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
39.    Transfer Bydgoszcz 2013/2014
40.    Delecta Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów 23.02.2011
41.    Delecta Bydgoszcz – Płomień Sosnowiec 23.02.2008
42.    BKSCh Delecta Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 15.12.2006
43.    Tytan AZS Częstochowa – PGE Skra Bełchatów 2011/2012
44.    Tytan AZS Częstochowa – Indykpol AZS Olsztyn 2011/2012
45.    Tytan AZS Częstochowa – AZS Politechnika Warszawska 2011/2012
46.    Tytan AZS Częstochowa – Lotos Trefl Gdańsk 2011/2012
47.    Tytan AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2011/2012
48.    Tytan AZS Częstochowa – Fart Kielce 2011/2012
49.    Tytan AZS Częstochowa VI runda PP 2011/2012
50.    AZS Częstochowa 12.04.2000
51.    AZS Częstochowa – Stal Hochland Nysa 28.03.1998 PP
52.    AZS Częstochowa – Stilon Gorzów i Warka Strong Czarni Radom – Stal Hochland Nysa 26.03.1998 PP
53.    AZS Częstochowa
54.    AZS Częstochowa
55.    AZS Częstochowa
56.    AZS Częstochowa
57.    AZS Częstochowa
58.    AZS Częstochowa
59.    AZS Częstochowa
60.    LOTOS Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów 06.04.2016
61.    GTPS Gorzów – Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
62.    Stilon – Gorzów – Stal Hochland Nysa 1999/2000
63.    Stilon Gorzów – Yaval AZS Częstochowa 1999/2000
64.    Stilon Gorzów 1998/1999
65.    Stilon Gorzów – Czarni Radom
66.    Stilon Gorzów – Gwardia Wrocław
67.    Stilon Gorzów – Yaval AZS Częstochowa
68.    AZS-Gwardia-Gubin – STS Olimpia Sulęcin 04.12.2004 II liga
69.    AZS-Gwardia-Gubin – AKS Politechnika Poznań 21.02.2004 II liga
70.    Jastrzębski Węgiel 29.09.2012
71.    Jastrzębski Węgiel 28.09.2012
72.    Jastrzębski Węgiel Jastrzębie – AZS UWM Olsztyn 19.11.2010
73.    Jastrzębski Węgiel Jastrzębie – Domex Tytan AZS Częstochowa 10.11.2010
74.    KS Jastrzębski Węgiel SA play off 03.04.2008
75.    KS Jastrzębski Węgiel SA – Mostostal SSA Kędzierzyn-Koźle play-off
76.    KS Jastrzębski Węgiel SA – Wózki BT AZS Politechnika Warszawska play-off
77.    KS Jastrzębski Węgiel SA – Wózki BT AZS Politechnika Warszawska 04.03.2006
78.    KS Jastrzębski Węgiel SA – Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa SSA 12.02.2006
79.    KS Jastrzębski Węgiel SA – BOT Skra Bełchatów 28.01.2006
80.    KS Jastrzębski Węgiel SA – Mostostal SSA Kędzierzyn-Koźle 04.12.2005 PP
81.    KS Jastrzębski Węgiel SA – VKS Joker Piła 26.11.2005
82.    KS Jastrzębski Węgiel SA – PWSZ Nysa 15.11.2005
83.    KS Jastrzębski Węgiel SA – KS Gwardia Wrocław 29.10.2005
84.    KS Jastrzębski Węgiel SA – Resovia SA Rzeszów 15.10.2005
85.    KS Jastrzębski Węgiel SSA – SK Rybnik Górnik Radlin 12.03.2005
86.    KS Jastrzębski Węgiel SA play off
87.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – Gwardia Wrocław 06.03.2004
88.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – PZU AZS Olsztyn 22.02.2004
89.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – Pamapol AZS Częstochowa 01.02.2004
90.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – NKS Nysa 17.01.2004
91.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – KP Polska Energia Sosnowiec 15.11.2003
92.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – Galaxia AZS Częstochowa play off
93.    KS Ivett Jastrzębie Borynia - ? play off
94.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – PZU AZS Olsztyn play off
95.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – PZU AZS Olsztyn play off
96.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – PZU AZS Olsztyn play off
97.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – PZU AZS Olszty 12.11.2003
98.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – AZS Politechnika Warszawa 04.11.2003
99.    KS Ivett Jastrz ębie Borynia – Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 18.10.2003
100.    KS Ivett Jastrzębie Borynia 04.10.2003
101.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – Skra Bełchatów 15.02.2003
102.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 01.02.2003
103.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – NKS Nysa 18.01.2003
104.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – GTPS Gorzów 04.12.2002
105.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – Morze Szczecin 09.11.2002
106.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – 1044 Gwardia Wrocław 14.12.2002
107.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – Morze Szczecin 09.11.2002
108.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – Gwardia Wrocław 06.11.2002
109.    KS Ivett Jastrzębie Borynia – PZU AZS Olsztyn26.10.2002
110.    KS Jastrzębski Węgiel
111.    KS Jastrzębie Borynia
112.    Energetyk Jaworzno – Stal Nysa 03.02.2013
113.    GKS Katowice – Łuczniczka Bydgoszcz 02.10.2016
114.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów 23.04.2017
115.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów 17.12.2016
116.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 29.10.2016
117.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów 22.04.2016
118.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów 21.04.2016
119.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów 06.03.2016
120.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lotos Trefl Gdańsk 28.11.2015
121.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 06.11.2015
122.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Skra Bełchatów 30.12.2014
123.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lotos Trefl Gdańsk 13.12.2014
124.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Resovia 22.10.2014
125.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 27.04.2014 IV mecz play-off
126.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 26.04.2014 III mecz play-off
127.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Olsztyn 22.03.2014
128.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Olsztyn 08.03.2014
129.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle –Resovia Rzeszów 19.02.2014
130.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk 08.02.2014
131.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 29.01.2014
132.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Częstochowa 14.12.2013
133.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – KPS Skra Bełchatów 16.11.2013
134.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – KS Jastrzębski Węgiel  02.11.2013
135.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała 26.10.2013
136.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom 12.10.2013
137.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów 20.04.2013 Finał Play-off
138.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia 08.04.2013 Finał Play-off
139.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 29.03.2013 Play-off
140.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 18.04.2012 (Jastrzębski Węgiel)
141.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 04.04.2012 (Resovia)
142.    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2011/2012
143.    Zaksa Kędzierzyn-Koźle 2008/2009
144.    ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 2007/2008
145.    Mostostal Azoty SSA Kędzierzyn-Koźle 2004/2005
146.    KS Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle – 30.03.2001
147.    KS Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 12.02.2000
148.    KS Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 1997/1998 play off III mecz
149.    KS Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 1997/1998 play off II mecz
150.    KS Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 1997/1998 play off I mecz
151.    KS Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 11.11. PP
152.    KS Mostostal ZA Kędzierzyn-Koźle
153.    KS Mostostal ZA Kędzierzyn-Koźle
154.    Effector Kielce – BBTS Bielsko-Biała 10.01.2015
155.    Effector Kielce – Lotos Trefl Gdańsk 07.01.2015
156.    Fart Kielce – Pamapol Wielton Wieluń 01.05.2011
157.    Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków – MKS Wisłok Strzyżów II liga 26.03.2011
158.    Aleksandria WKS Wawel AGH Kraków
159.    Karpaty Krosno 05.02.2000
160.    Karpaty Krosno 23.10.199?
161.    KSS Karpaty Krosno
162.    Karpaty Krosno
163.    MKS Karpaty Krosno
164.    Karpaty Krosno
165.    Krośnianka Krosno – Resovia II Rzeszów 20.10.2001
166.    AZS Legnica
167.    Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 18.10.2017
168.    Cuprum Lubin – Effector Kielce 07.01.2017
169.    Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom 09.04.2016
170.    Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 05.04.2016
171.    Cuprum Lubin – AZS Politechnika Warszawska 22.01.2016
172.    Cuprum Lubin – Łuczniczka Bydgoszcz 19.12.2015
173.    Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów 09.12.2015
174.    Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów 06.10.2014
175.    MKS Orzeł Międzyrzecz
176.    AKS Orkan Nisko
177.    Turniej 1/4 MP młodzików w Nysie,  AZS PWSZ Nysa, Volley Rybnik, Cuprum Lubin, UKS Strzelce opolskie, AZS 2020 Częstochowa, Hutnik Kraków, 07.04. – 09.04.2017
178.    AZS PWSZ Stal Nysa – Ślepsk Suwałki 24.03.2018
179.    AZS PWSZ Stal Nysa – Krispol Września 17.02.2018
180.    AZS PWSZ Stal Nysa – Aqua Zdrój Wałbrzych 03.02.2018
181.    AZS PWSZ Stal Nysa – KPS Siedlce 17.01.2018
182.    AZS PWSZ Stal Nysa – AZS Częstochowa 06.01.2018
183.    Stal Nysa – Gwiazdy Siatkówki 29.12.2017 towarzyski
184.    Stal Nysa 10.02
185.    Stal Nysa
186.    Stal Nysa
187.    Stal AZS PWSZ Nysa
188.    Stal AZS PWSZ Nysa 1803.2017
189.    Stal AZS PWSZ Nysa (2016/2017)
190.    Stal AZS PWSZ Nysa (02.04.)
191.    Stal AZS PWSZ Nysa
192.    Stal AZS PWSZ Nysa 04.01.2016 (Lotos Trefl Gdańsk PP)
193.    Stal Nysa 30.11.2016
194.    Stal Nysa 19.11.2016
195.    Stal AZS PWSZ Nysa – Camper Wyszków
196.    Stal AZS PWSZ Nysa – Czarni Katowice (powinno być GKS)
197.    Stal AZS PWSZ Nysa – Kęcznin Kęty
198.    Stal AZS PWSZ Nysa – KPS Siedlce
199.    Stal AZS PWSZ Nysa – Giganci Ekstraklasy
200.    Stal AZS PWSZ Nysa – Krispol Września
201.    Stal AZS PWSZ Nysa – Net Ostrołęka
202.    Stal AZS PWSZ Nysa – SMS PZPS Spała
203.    Stal AZS PWSZ Nysa – Victoria Wałbrzych
204.    Stal AZS PWSZ Nysa – ASPS Avia Świdnik
205.    Stal AZS PWSZ Nysa – Camper Wyszków
206.    Stal AZS PWSZ Nysa – KS Espandon Szczecin
207.    Stal AZS PWSZ Nysa – KPS Siedlce
208.    Stal AZS PWSZ Nysa Energa Pekpol Ostrołęka
209.     Stal AZS PWSZ Nysa – SMS PZPS Spała
210.    Stal AZS PWSZ Nysa – TS Victoria Wałbrzych
211.    Stal AZS PWSZ Nysa – TS Victoria PWSZ Wałbrzych
212.    Stal Nysa – Aluron Warta Zawiercie
213.    Stal Nysa – Camper Wyszków 16.03.2014
214.    Stal Nysa – MKS Będzin 22.02.2014
215.    Stal Nysa – TKS Tychy 25.01.2014
216.    Stal AZS PWSZ Nysa – Avia Świdnik 11.01.2014
217.    Stal Nysa 18.12.2013
218.    Stal Nysa 30.11.2013 (Camper Wyszków)
219.    Stal Nysa 17.11.2013 (Cuprum Lubin)
220.    Stal Nysa 16.11.2013 (Cuprum Lubin)
221.    Stal Nysa 06.11.2013
222.    Stal Nysa 19.10.2013 (AGH AZS Kraków)
223.    Stal Nysa 16.10.2013 (KPS Siedlce)
224.    Stal Nysa 05.10.2013 (Ślepsk Suwałki)
225.    Stal Nysa Memoriał im. Z. Kiczyńskiego 2829.09.2013 (VK Benatky, Cuprum, Kęczanin)
226.    Stal Nysa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 13.09.2013 Superpuchar Opolszczyzny
227.    Stal Nysa – Zaksa Kędzierzyn-Koźle 02.10.2012 Superpuchar Opolszczyzny
228.    Stal Nysa – Stal Nysa Dinozaury 08.01.2012
229.    Stal Nysa
230.    AZS PWSZ Nysa
231.    AZS PWSZ Nysa
232.    AZS PWSZ Nysa
233.    AZS PWSZ Nysa
234.    AZS PWSZ Nysa
235.    NKS Nysa – KS Ivett Jastrzębie Borynia 23.03.2004
236.    NKS Nysa
237.    NKS Nysa
238.    NKS Nysa
239.    KS Hochland Citroen Nysa
240.    PZU AZS Olsztyn – KS Nysa 26.04.2002
241.    PZU AZS Olsztyn – 1044 Gwardia Wrocław 13.04.2002
242.    PZU AZS Olsztyn – SSA Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 15.03.2002
243.    PZU AZS Olsztyn – KS Nysa 12.01.2002
244.    Bzura Ozorków
245.    VKS Śnieżka Piła I liga B
246.    AZS Rafako Racibórz – SMS I Spała 14.01.2012
247.    KS Rafako Racibórz 10.12.2011
248.    KS AZS Rafako Racibórz 05.11.2011
249.    KS AZS Rafako Racibórz 11.12.2010
250.    KS AZS Rafako Racibórz 23.10.2010
251.    KS AZS Rafako Racibórz 16.02.2008 II liga
252.    KS Górnik Radlin
253.    Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23.02.2014
254.    Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn 08.02.2014
255.    Cerrad Czarni Radom – Trefl Sopot 29.01.2014
256.    Warka Strong Club WKS Czarni Radom – KS Citroen Nysa 26.01.2001
257.    RTS KS Czarni Radom
258.    AKS Rzeszów 2003/2004
259.    AKS Rzeszów 2002/2003
260.    AKS Punkt Rzeszów I liga B
261.    Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 10.02.2016
262.    Asseco Resovia Rzeszów – AZS Politechnika 05.12.2015
263.    Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 04.04.2014
264.    Asseco Resovia Rzeszów I runda play-off mecz nr 2 09.03.2014
265.    Asseco Resovia Rzeszów – AZS Częstochowa 08.02.2014
266.    Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 21.04.2012 III mecz play-off
267.    Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 10.05.2010 mecz 3. III rubda play-off
268.    Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 11.10.2008
269.    Asseco Resovia Rzeszów – Delecta Bydgoszcz 10.10.2007
270.    Asseco Resovia Rzeszów – Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 05.04.2007
271.    Asseco Resovia Rzeszów – Politechnika Warszawska 2006/2007 play-off
272.    Resovia SSA – PKE Polska Energia SSA Sosnowiec 12.11.2005
273.    CWKS Resovia Rzeszów
274.    KPS Siedlce 2015/2016 I liga
275.    KPS Siedlce 2014/2015
276.    KPS Siedlce 2013/2014
277.    Płomień S.A. Sosnowiec 2007/2008
278.    KP Polska Energia Sosnowiec
279.    GKS Kazimierz Płomień Sosnowiec
280.    GKS Kazimierz Płomień Sosnowiec
281.    Ślepsk Suwałki – Kęczanin Kęty 08.02.2014
282.    Ślepsk Suwałki – Camper Wyszków 25.01.2014
283.    KS Espadon Szczecin 19.12.2015 I liga
284.    KS Espadon Szczecin – Victoria Wałbrzych 13.11.2015 I liga
285.    Morze Bałtyk Szczecin – AZS UAM Poznań 01.02.2014 pierwszy mecz ¼
286.    KS Morze Szczecin 2002/2003
287.    KS Morze Szczecin
288.    KS Bosman Morze Szczecin 1998/1999
289.    KS Bosman Morze Szczecin
290.    Aqua Zdrój Wałbrzych – Stal Nysa 17.11.2017
291.    TS Victoria PWSZ Wałbrzych – Stal AZS PWSZ Nysa 2014/2015 finał I ligi
292.    TS Victoria PWSZ Wałbrzych 2014/2015
293.    GKS Chełmiec Wałbrzych
294.    AZS Politechnika Warszawska – AZS Częstochowa 09.04.2016
295.    J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa – Jadar Radom 09.02.2008
296.    J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa – Płomień Sosnowiec 21.12.2007
297.    J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa – Gwardia Wrocław 16.12.2006
298.    J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa – AZS Olsztyn 03 i 04.11.2006
299.    J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa – Jadar Radom 23 i 24.10.2006
300.    J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa – AZS Częstochowa 07 i 08.10.2006
301.    J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa – Skra Bełchatów
302.    WKS Gwardia Warszawa
303.    Legia Warszawa 24.02.2002
304.    CWKS Legia Warszawa
305.    Politechnika Warszawa
306.    Stolarka Wołomin
307.    1044 Gwardia Wrocław – Galaxia Bank AZS Częstochowa 2001/2002
308.    KS Gwardia Wrocław
309.    Krispol Września – AGH 100RK Kraków
310.    Krispol Września –Avia Świdnik
311.    Krispol Września –Camper Wyszków
312.    Krispol Września –Cuprum Lubin
313.    Krispol Września –KPS Siedlce
314.    Krispol Września –MKS Będzin
315.    Krispol Września –Pekpol Ostrołęka
316.    Krispol Września –Stal Nysa
317.    Krispol Września –Ślepsk Suwałki
318.    Krispol Września –TKS Tychy
319.    Krispol Września –Cuprum Lubin play-off
320.    Krispol Września
321.    KPS Progress Września II liga
322.    KS Camper Wyszków – UMKS Wola Warszawa 13.03.2011
323.    KS Camper Wyszków – UMKS Wola Warszawska 12.03.2011 i 13.03.2011
324.    KS Camper Wyszków – KPS Siedlce 06.11.2010
325.    KS Camper Wyszków – Lechia Tomaszów Mazowiecki 23.10.2010
326.    KS Camper Wyszków – KPS Siedlce 11.09.2010 PP
327.    Aluron Virtu Warta Zawiercie – AZS Częstochowa 07.05.2017 baraż o PlusLigę
328.    Aluron Virtu Warta Zawiercie – AZS PWSZ Stal Nysa 25.03.2017 I liga
329.    Aluron Warta Zawiercie – Delic-Pol Norwid Częstochowa 19.01.2013 III liga
330.    Aluron Warta Zawiercie – UKS PIK Katowice 05.01.2013 III liga
331.    Aluron Warta Zawiercie – LKPS Borowo 08.12.2012 III liga
332.    Aluron Warta Zawiercie – KS AZS Politechniki Śląskiej 24.11.2012 III liga
333.    Aluron Warta Zawiercie – KU AZS Politechnika Częstochowa 17.11.2012 III liga
334.    Aluron Warta Zawiercie – MTS AS Myszków 27.10.2012 III liga
335.    MMKS Len Żyrardów
336.    Olympiakos – T.A.A. 2016/2017

     

    Dodaj komentarz


    Kod antysapmowy
    Odśwież

    My football matches

    Spring 2018

    Sokol Vrbno u Pradeda - Sokol Stara Ves 6:4

    Piast Nowa Ruda - Orzeł Lubawka 4:0

    GKS Tychy - Odra Opole 3:0

    Polska - Kanada 3-2 volleyball

    Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

    Polonia Nysa - LZS Starowice 3:0

    AKS Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 volleyball

    Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:0 volleyball

    AKS Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

    AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 0:3 volleyball

    AZS PWSZ Nysa - AKS Rzeszów 0:3 volleyball

    1.FC Chronstau-Chrząstowice - Start Jełowa 1:2

    KS Krasiejów - Unia Kolonowskie 3:1

    Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 1:2

    Odra Opole - Chrobry Głogów 1:1

    Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:1 volleyball

    Juve Głuchołazy - AZS UZ Zielona Góra 3:2 volleyball

    Odra Opole - Wigry Suwałki 0:0

    Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna 2:2

    Raków Częstochowa - Odra Opole 0:0

    Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1

    GKS Głuchołazy - Odra II Groszmal Opole 4:0

    Polska - Korea Południowa 3:2

    Odra Opole - GKS Katowice 1:2

    Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

    AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Trójka Nakło 1:3 volleyball

    AZS PWSZ Nysa (kadeci) - Maraton Świnoujście 3:2 volleyball

    AZS PWSZ Nysa (kadeci) - TS Volley Rybnik 3:0 (volleyball)

    Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:1

    Stal Nysa - Krispol Września 1:3 volleyball

    Stal Nysa - Krispol Września 0:3 volleyball

    Stal Nysa - Krispol Września 3:1 volleyball

    Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:3

    Stal Nysa - Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 volleyball

    Stal Nysa - ZAKSA 3:2 (kadeci) volleyball

    Stal Nysa - ZAKSA 2:3 (juniorzy) volleyball

    Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

    AZS Stal I Nysa - ZAKSA II (kadeci) 3:1 volleyball

    AZS Stal II Nysa - ZAKSA I (kadeci) 0:3 volleyball

    Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 volleyball

    Stal Nysa - AZS Częstochowa 1:3 volleyball

    Autumn 2017

    Stal Nysa - Gwiazdy Siatkówki 2:1 volleyball

    Pogoń Prudnik - Start Namysłów 1:3 volleyball

    Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 volleyball

    Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław 58-75 basketball

    Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław 0:3 volleyball

    ZAKSA MMKS Kędzierzyn-Koźle - AZS PWSZ Stal Nysa 0-3 volleyball

    Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie 1:0

    Pogoń Prudnik - GKS Głuchołazy 3:1

    Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0:2

    Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

    Odra Opole - GKS Tychy 1:0

    Ruch Chorzów - Odra Opole 3:1

    Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2

    Odra Opole - Podbeskidzie 2:2

    LZS Malerzowice Małe - GKS Grodków 5:2

    Polska - Czarnogóra 4:2

    Odra Opole - Stal Mielec 1:0

    Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0:4

    Unia Bardo - Bielawianka Bielawa 3:1

    Nitro Club Nysa - DJ'e Polska 4:5

    Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0

    Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2:1

    GKS Katowice - Odra Opole 1:1

    Polonia Nysa - KS Krapkowice 1:2

    Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 0:2

    Belgia - Francja 3:2 volleyball

    Turcja - Holandia 3:1 volleyball

    Odra Opole - Raków Częstochowa 1:0

    LZS Gościce - LZS Śliwice 3:1

    Polonia Nysa - Sparta Paczków 3:1

    Wisła Kraków - Cracovia 2:1

    Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1

    Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

    Pogoń Siedlce - Odra Opole 1:2

    Lech Poznań - FC Utrecht 2:2

    Tatran Krasno nad Kysucou - Druzstevnik Liptovska Stiavnica 1:1

    AS Trencin - DAC Dunajska Streda 1:2

    MFK Vitkovice - FK Usti nad Labem 0:0

    ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:2

    MFK Kravare - Naprzód Borucin 4:6

    TJ Vresina - Slavia Pist 3:0 (walkower)

    SK Cierne - FK Cadca 1:7

    FK Fotbal Trinec - Banik Ostrava 5:2

    FK Jesenik - SFC Opava 2:4

    Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:1

    Polonia Nysa - Śląsk II Wrocław 1:5

    Spring 2017

    LZS Rudziczka - LZS Łąka Prudnicka 0:1

    LZS Goworowice - LZS Łąka-Jodłów 4:0

    LZS Malerzowice Małe - LKS Goświnowice 4:0

    Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:2

    Odra Opole - Polonia Bytom 3:0

    GKS II Polkon Konradów-Głuchołazy - LZS Chrzelice 3:5

    Górnik Zabrze - GKS Katowice 1:0

    Odra Opole - Błękitni Stargard 3:2

    Polska - Europa 6:1 WKN Challenge Kickboxing

    LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice 3:3

    Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5

    LZS Wojsław - LZS Jankowice Wielkie 3:1

    Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1

    ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

    Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4:3

    Kłos Lutomia - Unia Bogaczowice 2:4

    AZS PWSZ Nysa - AZS 2020 Czestochowa 2:0 volleyball

    AZS 2020 Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0 volleyball

    AZS PWSZ Nysa - Cuprum Lubin 2:0 volleyball

    ROW Rybnik - Odra Opole 0:6

    KS II Bodzanów/Nowy Świętów - LZS Polski Świętów 3:0

    LZS Niemysłowice-Dębowiec - Czarni Korfantów 8:2

    Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

    Odra Opole - Legionovia Legionowo 1:1

    Aluron Warta Zawiercie - Stal Nysa 3:1 volleyball

    ZAKSA - Biełogoria Biełgorod 1:3 volleyball

    Stal Nysa - Aluron Warta Zawiercie 2:3 volleyball

    Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1

    Warta Poznań - Odra Opole 1:3

    Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:0 volleyball

    MKS Kluczbork - Stal Mielec 0:1

    Odra Opole - Olimpia Elbląg 2:1

    Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:3

    AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

    Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 volleyball

    AZS PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn-Kożle 0:3 volleyball

    Stal Nysa - KPS Siedlce 2:3 volleyball

    AZS PWSZ Nysa - Start Namysłów 1:3 volleyball

    Juve Głuchołazy - Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 volleyball

    Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:2 volleyball

    Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 2-3 volleyball

    Stal Nysa - SKS Hajnówka 3:1 volleyball

    Stal Nysa - TSV Sanok 3:0 volleyball

    Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

    Autumn 2016

    ZAKSA - Resovia 2:3 volleyball

    Stal Nysa - Krispol Września 3:0 volleyball

    Stal Nysa - SMS Spała 3:0 volleyball

    Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:2 volleyball

    Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4

    Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1

    Stal Nysa - AZS AGH Kraków 3:0 volleyball

    LZS Kup - LZS Starowice 1:0

    Juve Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:0 volleyball

    Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

    Odra Opole - Raków Częstochowa 1:1

    Podzamcze Nysa - KS II Bodzanów/Nowy Świętów 0:1

    ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

    Odra Opole - Olimpia Zambrów 0:3

    Błękitni Stargard - Odra Opole 0:1

    Sparta Ostroszowice - Błękitni Owiesno 1:5

    Polonia-Stal Świdnica - GKS Kobierzyce 1:1

    Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1

    Delta Bielice - Podzamcze Nysa 1:5

    Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

    Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 1:1

    Zieloni Łagiewniki - Harnaś Starczówek 2:4

    Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 2:0

    Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

    Sulko Zabreh - SK Chvalkovice 1:0

    SK Cervenka - Sokol Babice 6:3

    SK Unicov - FC Hlucin 5:1

    Jiskra Rymarov - 1. FC Viktorie Prerov 0:4

    GKS Bełchatów - Odra Opole 0:0

    Odra Opole - Warta Poznań 4:1

    LZS Mechnice - LZS Starościn 6:2

    Polonia Nysa - LZS Piotrówka 1:2

    Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 5:0

    Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 0:1

    Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 3:0

    Polonia Nysa - Start Namysłów 1:1

    Odra Opole - Polonia Warszawa 2:2

    Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:0

    Piast Gliwice - IFK Goeteborg 0:3

    Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0

    Spring 2016

    Odra Opole - Vineta Wolin 1:1

    Polonia Nysa - Racławia Racławice Śląskie 10:1

    Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka 2:1

    LKS Boxmet Piskorzów - Sparta Ziębice 1:3

    Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2

    Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śl. 3:2

    Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3-1

    TJ Kamenik Cerna Voda - SK Lipova-lazne 6:0

    Lech Poznań - Legia Warszawa 0:1

    LZS Buków - LZS Maciejowice 4:2

    Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 3:0

    Jedność 32 II Przyszowice - Tęcza Wielowieś 3:1

    GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:1

    ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

    ZAKSA - Resovia 3:0 volleyball

    LZS Trzeboszowice - LZS Dziewiętlice 2:1

    Sokol Velke Kunetice - Tatran Supikovice 2:1

    Odra Opole - GKS Jastrzębie 0:0

    FK Mikulovice - TJ Skorosice 2:1

    Sokol Stara Cervena Voda - Tatran Supikovice 3:0

    Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród 0:0

    RZS Jarnołtów - LZS Morów-Koperniki 1:7

    Stal Nysa - GKS Katowice 1:3 volleyball

    AZS PWSZ Nysa - KS Milicz kadeci 3:0 volleyball

    ZAKSA - Skra Bełchatów 2-3 volleyball

    Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2

    Ruch Chorzów - Cracovia 2:3

    ZAKSA - Resovia 3:1 volleyball

    Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2

    Stal Nysa - KPS Siedlce 3:1 volleyball

    Juve Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

    Stal Nysa - Energa Ostrołęka 3:1 volleyball

    Skra Bełchatów - ZAKSA 3:2 volleyball

    Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3 volleyball

    Trefl Gdańsk - ZAKSA 0:3 volleyball

    SMS Spała - Skra Bełchatów 0:3 volleyball

    GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

    Czarni Radom - Trefl Gdańsk 2-3 volleyball

    Jastrzębski Węgiel - ZAKSA 0:3 volleyball

    AZS Politechnika Opolska - Juve Głuchołazy 3:1 volleyball

    Juve Głuchołazy - MKS Andrychów 3:2 volleyball

    Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:1 volleyball

    Polska - Francja 0:3 volleyball

    Niemcy - Rosja 1:3 volleyball

    Autumn 2015

    Polska - Czechy 37:33 handball

    Ukraina - Iran 21:25 handball

    Stal Nysa - Giganci Ekstraklasy 0:2 volleyball

    Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 0:3 volleyball

    ZAKSA - Lotos Trefl Gdańsk 2:3 volleyball

    Stal Nysa - Espadon Szczecin 3:2 volleyball

    Retezarna Ceska Ves - Maletin 2:2

    Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika 3:0 volleyball

    Stal Brzeg - Odra Opole 1:3

    Polska U-18 - Serbia U-18 0:2

    Odra II Opole - KS II Krapkowice 2:1

    Stal Nysa - Krispol Września 0-3 volleyball

    ZAKSA - Politechnika Warszawska 3-0 volleyball

    Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 1:3 volleyball

    Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie 3:1 volleyball

    LZS Łąka-Jodłów - KS Lubiatów 6:2

    LZS Maciejowice - LZS Buków 4:2

    Juvenia Głuchołazy - TS Volley Rybnik 2:3 volleyball

    Jastrzębski Węgiel - Berlin Volleys 1:3 volleyball

    Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

    ZAKSA - Shan Dong Shanghai 1:3 volleyball

    LZS Siestrzechowice - LZS Morów-Koperniki 3:1

    Memoriał im. Kiczyńskiego volleyball

    LZS Malerzowice Wielkie - Delta Bielice 0:3

    Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa 1:3 volleyball

    AZS PO Opole - Juvenia Głuchołazy 3:1 volleyball

    Stal Nysa - Juvenia Głuchołazy 3:0 volleyball

    Neptuns Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2:4

    Rozstaje Gdańsk - Polonia Gdańsk II 1:6

    Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1

    Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 1:2

    Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 1:3

    LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0

    Orzeł Piława Dolna - Koliber Uciechów 2:0

    Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 6:0

    Lech Poznań - Videoton 3:0

    Strażak Licheń Stary - Polonia Golina 2:2

    Górnik Konin - Rawia Rawicz 1:0

    Admira Wacker - FC Red Bull Salzburg 2:2

    SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg 0:2

    Szambothelyi Haladas - MTK Budapeszt 2:2

    FK Sumperk - SFC Opava 0:3

    Zbrojovka Brno - Banik Ostrawa 2:1

    Polska - Dania 3:0

    Spring 2015

    LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów 3:2

    Niemczanka Niemcza - Victoria Tuszyn 1:1

    Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 1:0

    Polska U-15 - Szkocja U-15 3:1

    LZS Śliwice - LZS Ujeździec 1:7

    Sparta Praga - Slavia Praga 2:1

    Loko Vltavin II - Chabry 1:5

    Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 4:1

    GKS Głuchołazy - GKS Przywory 1:2

    Stal Nysa - SMS PZPS Spała 3:0 volleyball

    Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała 1:0

    ZAKSA - Trentino 2:3 volleyball

    Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik 1:2

    Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2

    Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2

    Hertha BSC - FC Augsburg 1:0

    Stal Nysa - Camper Wyszków 3:0 volleyball

    Olimp Grodków - KSZO Ostrowiec Św. 28:24 handball

    Jastrzębski Węgiel (ML) - Skra Bełchatów (ML) 3:2 volleyball

    Orlik Opole - Unia Oświęcim 2:8 ice hockey

    Autumn 2014

    ZAKSA - Skra Bełchatów 3:0 volleyball

    Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 0:3 volleyball

    ZAKSA - Trefl Gdańsk 1:3 volleyball

    Fortuna Głogówek - KS Krapkowice 3:2

    Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

    LZS Biała Nyska - Rolnik Lasocice 1:0

    Polska - Szwajcaria 2:2

    Stal Nysa - Krispol Września 3-0 volleyball

    Sokol Bernartice - Stara Cervena Voda 2:1

    Odra Opole - Pniówek Pawłowice 3:0

    ZAKSA - AZS Olsztyn 3:1 volleyball

    LZS Walce - Polonia Nysa 0:4

    TJ Vidnava - Banik Stare Mesto 2:0

    Gazownik Wawelno - Groszmal Odra II Opole 1:2

    AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:0 volleyball

    Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5

    ZAKSA - Resovia 0:3 volleyball

    Polonia Bytom - Odra Opole 1:1

    GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1

    AKS Mikołów II - UKS Szopienice 1:0

    LZS Morów-Koperniki - KS Nowy Świętów 2:0

    Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 1:1

    Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 3:0 (walkower)

    Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3 volleyball

    Stal Nysa - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

    Polonia Biała - LZS Nowy Dwór Kórowo 4:1

    Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3:0 volleyball

    Victoria Wałbrzych - Warta Zawiercie 3:1 volleyball

    Stal Nysa - Gwardia Wrocław 3:1 volleyball

    Chiny - Kuba 3:2 volleyball

    Finlandia - Bułgaria 3:0 volleyball

    Start Namysłów - Piast Strzelce Opolskie 5:0

    Brazylia - Kuba 3:1 volleyball

    Niemcy - Korea 3:0 volleyball

    Finlandia - Tunezja 3:0 volleyball

    Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

    Unia Reńska Wieś - LZS Jędrzychów 3:3

    Polonia Nysa - Stal Brzeg 1:0

    Wicher Wilchwy - TKKF Jedność Grabownia 4:1

    Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców 2:1

    FK Fotbal Trinec - SFC Opava 2:1

    Ruch Chorzów - Metalist Charków 0:0

    Energie Cottbus - Hamburger SV 2:2 (k. 1:4)

    FK Varnsdorf - FK Pardubice 0:0

    Budissa Bautzen - Union Berlin II 0:2

    Spartak Chrastava - Jiskra Mseno 2:1

    FSV Oderwitz 02 - SV Neueibau 10:1

    Slovan Liberec - Dukla Praga 0:0

    Lechia Dzierżoniów - Bielawianka Bielawa 3:1

    Śląsk Wrocław - Borussia Dortmund 0:3

    Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 2:1

    Ruch Chorzów - Esbjerg 0:0

    Hajduk Split - Dundalk FC 1:2

    Hajduk Split - Istra 1961 Pula 1:1

    RNK Split - Hapoel Beer Sheva 2:1

    Spring 2014

    Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1

    SFC Opava - Slavia Orlova 3:0

    Zieloni Ligota Tułowicka - Orzeł Olszanka 2:4

    LZS Łąka Prudnicka - Sudety Moszczanka 4:2

    Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 1:2

    Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 1:1 (k. 10:11)

    Unia Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:0

    Czarni Otmuchów - Polonia Łaziska Górne 0:4

    GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0

    Jiskra Velka Kras - Vapenna 0:5

    Henrykowianka Henryków - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1

    Polonia Nysa - Małapanew Ozimek 1:2

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2

    Odra Opole - Polonia Bytom 1:1

    Małapanew Ozimek - Otmęt Krapkowice 7:0

    LZS Makowice - Rolnik Lasocice 2:3

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1:3

    Odra Opole - Chrobry Głogów 1:0

    Sparta Ziębice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

    LKS Rusocin - LZS Kałków 2:3

    Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 1:2

    Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska 0:1

    Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

    Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz 3:1 volleyball

    Polonia Nysa - Odra Wodzisław 2:0

    ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

    Odra Opole - Bytovia Bytów 1:1

    ZAKSA - AZS Olsztyn 3:0 volleyball

    Czarni Otmuchów - Odra Opole 1:2

    Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli 1:2

    Chemnitzer FC - Darmstadt 1:1

    Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3

    ZAKSA - Resovia 3:2 volleyball

    ZAKSA - Trefl Gdańsk 3:0 volleyball

    Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 2:3 volleyball

    ZAKSA - Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

    Stal Nysa - TKS Tychy 3:1 volleyball

    Mechanik Nysa - AZS UO Opole 0:3 volleyball

    Stal Nysa - Avia Świdnik 3:0 volleyball

    Czechy - Bułgaria 3:2 volleyball

    Holandia - Cypr 3:0 volleyball

    Czechy - Cypr 3:0 volleyball

    Bułgaria - Holandia 3:0 volleyball

    Czechy - Holandia 0:3 volleyball

    Cypr - Bułgaria 0:3 (volleyball)

    Autumn 2013

    LZS Kałków - LZS Racławiczki 0:0

    LZS Starowice - GKS Grodków 2:1

    GKS Katowice - Wisła Kraków 1:1

    Czarnogóra - Węgry 3:0 volleyball

    Czechy - Hiszpania 3:2 volleyball

    GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2

    GKS Katowice - Górnik Wałbrzych 1:1

    Odra Opole - ROW Rybnik 2:2 (k. 4:2)

    FK Jesenik - FK Sumperk 1:3

    Odra Opole - Miedź Legnica 0:4

    Piast Gliwice - Qarabag Agdam 2:2 pd

    Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 4:0

    Viktoria Zizkov - FK Trinec 0:2

    Sparta Praga - Jablonec 2:1

    Śląsk Wrocław - Club Brugge 1:0

    Rozwój Katowice - UKP Zielona Góra 0:0

    Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0

    MFK Karvina - FC Hradec Kralove 2:1

    FK Cadca - Tatran Presov 0:3

    MSK Zylina - HNK Rijeka 1:1

    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 0:0

    MFK Vitkovice - Haj ve Slezsky 1:1

    MFK Frydek-Mistek - MFK Karvina 4:1

    Odra Wodzisław - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0

    Dąb Gaszowice II - Przyszłość Rogów II 1:2

    LKS Lyski - LKS Chałupki 1:2

    Banik Ostrawa - FK Jablonec 0:4

    Czarni Otmuchów - Górnik Zabrze II 1:0

    Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 1:1

    FK Mikulovice - Sigma Ołomuniec B 0:2

    LZS Sękowice - LZS Polski Świętów 0:4

    LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 3:0

    LKS Rusocin - Porawie Większyce 2:2

    Śląsk Wrocław - FC Sevilla 0:5

    Omya Vapenna - Sokol Velke Kunetice 6:0

    SK Lipova-Lazne - Sokol Bernartice 4:3

    LZS Bodzanów - Błękitni Biskupów 5:0

    Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka 2:0

    Odra Opole - KS Polkowice 1:0

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 2:3 volleyball

    Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0

    Odra Opole - MKS Kluczbork 0:0

    Czarni Otmuchów - Nadwiślan Góra 1:3

    LZS Ścinawa Nyska - Góral Sidzina 0:2

    FK Mikulovice - HFK Olomouc 1:0

    Stal Nysa - VK Benatky nad Jizerou 3:1 volleyball

    Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

    Odra Opole - Raków Częstochowa 4:1

    LZS Kamienica - LZS Karłowice Wielkie 3:3

    ZAKSA - Czarni Radom 3:0 volleyball

    Stal Nysa - KPS Siedlce 1:3 volleyball

    Stal Nysa - AGH Kraków 3:2 volleyball

    ZAKSA - Galatasaray 3:0 volleyball

    Chemik Kędzierzyn - Małapanew Ozimek 1:1

    ZAKSA - BBTS 3:0 volleyball

    ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2:3 volleyball

    Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie 0:1

    Stal Nysa - Krispol Września 3:2

    Dynamo Javornik - TJ Pisecna 1:1

    Siatkarz Otmuchów - Miraż Głubczyce 1:3 volleyball

    LZS Dziewiętlice - LZS Jasienica Górna 1:2

    Polska - Słowacja 0:2

    ZAKSA - Skra Bełchatów 3:1 volleyball

    Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

    Stal Nysa - Cuprum Lubin 2:3 volleyball

    Polonia Pogórze - GKS Głuchołazy 2:7

    Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3 volleyball

    ZAKSA - AZS Częstochowa 3:1 volleyball

    Stal Nysa - Kęczanin Kęty 0:3 volleyball

    Spring 2013

    Stal Nysa - AZS Poznań 3:1 volleyball

    Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

    Stal Nysa - Pekpol Ostrołęka 3:2 volleyball

    Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 2:1

    Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:0

    AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 volleyball

    Energetyk Jaworzno - Stal Nysa 3:1 volleyball

    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce 2:3 volleyball

    Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 3:1 volleyball

    ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:0 volleyball

    ZAKSA - AZS Politechnika Warszawska 3:2 volleyball

    Stal Nysa - Ślepsk Suwałki 3:1 volleyball

    Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra Opole 0:3

    Stal Nysa - Czarni Radom 2:3 volleyball

    Kęczanin Kęty - Stal Nysa 3:2 volleyball

    Odra Opole - Górnik Wesoła 1:1

    ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:2 volleyball

    ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 3:1 volleyball

    Stal Nysa - AZS UAM Poznań 3:2 volleyball

    ZAKSA - Resovia Rzeszów 3:0 volleyball

    ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

    Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1

    Juvenia Głuchołazy - KS Milicz 0:3 volleyball

    Nysa Kłodzko - Piast Nowa Ruda 2:0

    Piast Gliwice - Lech Poznań 0:3

    ZAKSA - Resovia 1:3 volleyball

    Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

    Sokół Zabrzeg - Beskid Godziszka 0:3

    Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0

    Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce 2:0

    Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:2

    Slavia Orlova - FK Trinec 1:2

    Pniówek Pawłowice - Szczakowianka Jaworzno 1:2

    Odra Wodzisław - Odra Opole 0:2

    LZS Racławiczki - LZS Niwnica-Konradowa 1:2

    Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze 4:0

    Piast Strzelce Opolskie - Odra Opole 2:5

    TJ Skorosice - Jiskra Velka Kras 3:2

    Stomix Zulova - Dynamo Javornik 2:2

    GLKS Kamiennik - Metalowiec Łambinowice 1:0

    Sparta Ziębice - Boxmet Piskorzów 9:0

    Odra Opole - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0

    LZS Polski Świętów - Sudety Moszczanka 2:5

    Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1:3

    Górnik Wałbrzych - Calisia Kalisz 1:2

    Odra Opole - Przyszłość Rogów 1:0

    LZS Kępnica - Czarni Korfantów 2:4

    Swornica Czarnowąsy - Odra Opole 0:1

    Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1

    FK Mikulovice B - Sokol Stara Cervena Voda 0:4

    Polonia Nysa - Unia Głuchołazy 2:1

    Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin 1:1

    Autumn 2012

    AGRO Chmiel Ujeździec - LZS Gryżów 0:4

    Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik 2:0

    PSV Eindhoven - Athletic Bilbao 1:0

    Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 2:4

    Śląsk Wrocław - Athletic Bilbao 0:1

    Benfica Lizbona - PSV Eindhoven 1:3

    FK Mikulovice - HFK Olomouc 0:3

    Śląsk Wrocław - Helsingborgs 0:3

    MKS Oława - Tur Turek 1:1

    Odra Opole - Start Namysłów 0:0

    Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 0:0

    Bokelj Kotor - Bar 1:0

    Mogren Budva - Celik Niksic 1:2

    Góral Sidzina - Handlowiec Domaszkowice 0:2

    Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2:4

    Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0

    Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 3:2

    GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:0

    LZS Jasienica Górna - LZS Kałków 4:1

    LZS Jędrzychów - LZS Jasienica Górna 1:4

    Polska - Mołdawia 2:0

    SFC Opava - Bohemians Praga 1:4

    Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1

    FC Hradec Kralove - Slovan Liberec 2:2

    Stal Nysa - Zaksa Kędzierzyn 0:3 volleyball

    MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:0

    LZS Gierałcice - LZS Niwnica-Konradowa 2:0

    LZS Biała Nyska - Polonia Głuchołazy 5:2

    Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 volleyball

    Atom Grądy-Goświnowice - LKS Rusocin 2:1

    Odra Opole - Swornica Czarnowąsy 5:1

    Rolnik Lasocice - LZS Morów-Koperniki 0:4

    Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2

    Racłavia Racławice Śląskie - Odra Opole 0:1

    LZS Karłowice Wielkie - Podzamcze Nysa 6:7 (pd)

    LZS Gryżów - Unia Głuchołazy 1:3

    LZS Niwnica-Konradowa - LZS Jędrzychów 0:2

    LKS Rusocin - Orzeł Źlinice 1:3

    Stal Nysa - Camper Wyszków 2:3

    Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:1

    Stal Nysa - Kęczanin Kęty 3:0

    Spring 2012

    Stal Nysa - Stal Nysa dinozaury 2:2 volleyball

    Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

    ZAKSA Kędzierzyn - Arkas Izmir 1:3 volleyball

    Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

    Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:4

    Odra Opole - LZS Proślice 5:1

    Rodło Opole - Victoria Chróścice 0:5

    Odra Kędzierzyn - Chemik Kędzierzyn 1:2

    Zaksa Kędzierzyn - Fart Kielce 3:1 volleyball

    Skra Bełchatów - Arkas Izmir 3:0 volleyball

    Trentino - Zenit Kazan 1:3 volleyball

    Trentino - Arkas 3:0 volleyball

    Skra Bełchatów - Zenit Kazan 2:3 volleyball

    Unia Głuchołazy - LZS Walce 0:2

    Juvenia Głuchołazy - Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 volleyball

    Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 volleyball

    LZS Czarnolas - Grom Mroczkowa 3:3

    Stal Nysa - MKS MOS Będzin 3:1 volleyball

    ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 3:1 volleyball

    ZAKSA Kędzierzyn - Resovia Rzeszów 0:3 volleyball

    Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:0

    Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 volleyball

    Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:1 volleyball

    ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 volleyball

    Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 3:1

    FC Hlucin - SK Unicov 0:3

    MFK Havirov - Lokomotiva Petrovice 4:1

    MFK Karvina - Vysocina Jihlava 1:1

    Stal Nysa - Cuprum Lubin 3:0 volleyball

    LZS Włodary-Węża - LZS Czarnolas 3:9

    LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Biała Nyska 2:1

    Odra Opole - Rozwój Katowice 2:2

    LKS Rusocin - MKS Gogolin 2:2

    TJ Pisecna - Sokol Konice B 2:4

    LZS Karłowice - LZS Łąka/Jodłów 5:2

    Pogoń Prudnik - Start Bogdanowice 0:2 (pd)

    Czarni Otmuchów - Polonia Nysa 3:0

    LZS Meszno - Agfa Prusinowice 1:1

    Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0

    Atom Grądy-Goświnowice - LZS Łukowice Brzeskie 9:1

    Metalowiec Łambinowice - Plon Skoroszyce 1:2

    Czarni Korfantów - LZS Gryżów 2:2

    Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów 5:0

    Autumn 2011

    MSK Żilina – Slovan Bratislava 2:1

    Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 2:2

    Legia Warszawa – Gaziantepspor 0:0

    FC Tatran Supikovice – Jiskra Velka Kras 10:0

    Polska – Gruzja 1:0

    Czarni Otmuchów – Sparta Paczków 2:2

    Polonia Nysa – Polonia Głubczyce 1:6

    LZS Agro Chmiel Ujeździec – LZS Strażak Rzymiany 6:0

    Pogoń Prudnik – Sparta Paczków 4:1

    Górnik Pszów – LKS Górki Śląskie 3:0

    Start Mszana – Olza Godów 1:2

    TOR Dobrzeń Wielki – Odra Opole 1:3

    Odra Opole – Szczakowianka Jaworzno 0:0

    Plon Skoroszyce – Grom Mroczkowa 1:2

    FK Mikulovice – FK Teplice 0:4, 31.08.2011

    FK Zlate Hory – FK Kralice 1:1, 02.09.2011

    Orzeł Ząbkowice Śląskie – Arka Nowa Sól 2:1

    LZS Buków – Polonia Przylesie 1:0, 11.09.2011

    LUKS Meteor Jasienica Dolna – Czarni II Otmuchów 4:2

    Ogrodnik Chróścina Nyska – Agfa Prusinowice 2:1

    Polonia Nysa – Pogoń Prudnik 0:0

    Polonia Wrocław – MKP Wołów 0:1

    Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa 4:0

    LZS Wójcice – Krab Gierałcice 3:0

    LKS Rusocin – Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1

    Atom Grądy Goświnowice – Unia Reńska Wieś 2:3

    Polonia Nysa – Czarni Otmuchów 0:1

    Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 1:0

    Unia Głuchołazy – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:5

    Sudety Burgrabice - LZS Buków 1:2

    Handlowiec Domaszkowice - Plon Skoroszyce 0:4

    Polska - Włochy 0:2

    Unia Tułowice - Odra Opole 1:4

    Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1

    Spring 2011

    Hutnik Kraków – Iskra Klecza 2:2

    Wisła Kraków – Widzew 2:0

    Termalica Bruk-Bet KS Nieciecza – GKS Bogdanka Łęczna 2:2

    Cracovia Kraków – Lech Poznań 1:0

    Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 3:0

    LZS Konradowa – Czarni Otmuchów 0:3

    FK Mikulovice – Banik II Ostrawa 1:1

    Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0

    Ślęża Wrocław – Kuźnia Jawor 1:0

    Śląsk Wrocław – Widzew 2:2, 09.04.2011

    LZS Ścinawa Nyska – Unia Głuchołazy 3:1

    Czarni Otmuchów – Polonia Nysa 2:1

    Polonia Bytom – Jagiellonia Białystok 3:2

    Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 0:2

    Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Prudnik 2:3

    Polonia Nysa – Sparta Paczków 1:1

    LZS Jędrzychów – LZS Czarnolas 4:0

    LZS Kastor Jasienica Górna – LZS Kałków 0:2

    Wisła Kraków – Polonia Warszawa 0:2

    Podzamcze Nysa – Unia Reńska Wieś 2:0

    LZS Wójcice – LZS Karłowice Wielkie 2:1

    Sparta Paczków – Swornica Czarnowąsy 2:2

    Grom Mroczkowa – LZS Jędrzychów 4:3

    Podzamcze Nysa – Grom Mroczkowa 2:3

    Polonia Nysa – Olimpia Lewin Brzeski 1:0

    Atom Grądy Goświnowice – Orzeł Olszanka 2:3

    Agfa Prusinowice – Atom Grądy Goświnowice 1:0

    Start Namysłów – Czarni Otmuchów 2:1

    Autumn 2010

    Hajduk Split – HSV Hamburg 3:3

    Ruch Chorzów – Austria Wiedeń 1:3

    Ruch Zdzieszowice – Bałtyk Gdynia 2:3

    LZS Leśnica – Start Bogdanowice 3:1

    Sigma Ołomuniec – Zbrojovka Brno 3:0

    Polonia Nysa – Rolnik Wierzbica Górna 0:1

    Unia Głuchołazy – LZS Konradowa 2:0

    Czarni Otmuchów – Racłavia Racławice Śląskie 0:0

    LZS Kałków – Unia Krapkowice 2:0

    Polonia Nysa – Piast Strzelce Opolskie 4:0

    Grunwald Ruda Śląska – KS Żory 2:2

    MOSiR Stal Zabrze – Naprzód Łubnie 7:1

    Pogoń Nowy Bytom – MKS II Siemianowice Śląskie 3:1

    GKS Katowice – LKS Nieciecza 0:0, 09.10.2010

    Odra Kędzierzyn-Koźle – Racłavia Racławice Śląskie 2:0

    LKS Rusocin – Czarni Otmuchów 1:6

    FK Mikulovice – Valasske Mezirici 3:1

    LZS Niwnica – RZS Jarnołtów 9:1

    Agfa Prusinowice – Strażak Lipniki 1:0

    Lech Poznań – Manchester City 3:1

    LKS Rusocin – Odra Kędzierzyn-Koźle 1:0